Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22951) snipr válasza Anonymus23 (#22950) üzenetére


snipr
aktív tag

Igen, nálunk se elég a godroll jelzőhöz három maxos attrib... a lehető legjobb kell legyen a harmadik amellett, hogy maxos (általában DTOOC igen) és talent az forgatható.

Mentem egy "gyors" kört Lincoln én is, de nekem egyelőre 70-80%-os itemek estek...

[ Szerkesztve ]

(#22952) centrino válasza snipr (#22951) üzenetére


centrino
aktív tag

Az igen! :Y DPS AR/rifle build? Nekem vanszorgos 10-12 perceim vannak. Hiába, sawyers knee kell a pestilence mellé...
Az a maxos segíti még egy eclipse+vile build mellé is jó elvileg, ha az van kézben akkor boostolja a sebzést a dtooc és damage to armor, ugye?

[ Szerkesztve ]

(#22953) velizare válasza -=Jam=- (#22915) üzenetére


velizare
nagyúr

bebebe, több chd-m van, mint neked! :P

bakerből sajnos csak dta-s van:

ezen még javítanom kell:

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#22954) centrino válasza centrino (#22952) üzenetére


centrino
aktív tag

Maxos shoti akart lenni...

Véletlen se azért rakom be a cuccokat H , "kinek mekkora" hanem "közszolgálatban" nézem mennyire van értelme menni a köröket, heroicon plusz mínusz direktivak

[ Szerkesztve ]

(#22955) snipr válasza centrino (#22952) üzenetére


snipr
aktív tag

Ez most speciel egy Hunter's F., Memento, Intimidate... tesztelés alatt, még nincs kihúzva, a fegyverem kifejezetten gyatra... ez a rush build jól működik ha tudja az ember honnan jönnek a mobok és kb ki sem engedi... még egy kapkodás miatti fekvés, meg a loot felszedése is benne volt az időben :)

Szerk: mentem még néhány kört, de továbbra is 70-80%-os itemek, egy maxos Araldi esett két sárga attribbal :DDD ez a nap valszeg nem az a nap nekem... SMG-t várok területre, a SIG MPX kb 60%-os, amit használok (nem raktam el eddig SMG-t csak godroll-t, abból meg épp nem esett)

[ Szerkesztve ]

(#22956) Nagus válasza Bird (#22840) üzenetére


Nagus
senior tag

Köszi, megjelent a project csak nem gondoltam rá, hogy még egy ilyennel is "szivatják" a népet. Aktiváltam és jelenleg 10-es szinten farmolom a nevesített mobokat, majd amikor megdöglött akkor én is feláldozom magamat és újra adja a nevesítettet. :DDD

(#22957) centrino válasza snipr (#22955) üzenetére


centrino
aktív tag

Próbáltam hunters fury memento kombót én is, egy az egyben ugyanez a build, de nekem valahogy sehogy se jön át ez a "facetank" stílus, "megszoktam" hogy a division cover shooter. :) SMG az összes használaton kívül, egyszerűen mindig az lmg rifle kombó marad játékban. Szinte Minden buildben nekem a sawyer és a perfect braced a "must have". Mivel csak solo pve, max heroic, így szeretem a "nem meta" build eket is nagyon. Pl tudom H egyik legszarabb exo a Merciless, de szeretek vele farmolni cp pontokat vagy csak free roam... Heroicot simán lehet vele tolni és jó vele a játékélmény.

[ Szerkesztve ]

(#22958) arnikusz válasza axlfsi (#22948) üzenetére


arnikusz
veterán

Jó az a shoti de kell az RPM és a Lady D még mindig odazúz. :)
60% chc 122%chd.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#22959) -=Jam=- válasza velizare (#22953) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ja nekem a mellényről hiányzik 1,8 CHD meg talán 0,8 CHC, a többi mind fullos, még a 3db CHD mod is 12-es :) De már nem látom értelmét farmolni az a nyomorult maxos Fenris mellényt meg vigilance táskát :D

(#22960) snipr válasza centrino (#22957) üzenetére


snipr
aktív tag

A Merciless speciel nekem is bejön braced talent mellett, kár hogy egyébként meg akkorát rúg mint egy kecske... :)

[ Szerkesztve ]

(#22961) centrino


centrino
aktív tag

Bíztam benne, hogy jön egy még jobb Chainkiller a Mantis buildbe, ezért lenyomtam a tíz kört (Lincoln, heroic+4)

Nagyon sok használható cucc jött, leginkább Walker Harris bontott alapanyag... :D
(lett egy elég jó Douglas kesztyű, és egy másik Walker 15% weapon damage holster, de kb ennyi... azért a godroll Super 90 bekerül méltó helyére)

(#22962) axlfsi válasza arnikusz (#22958) üzenetére


axlfsi
veterán

Valo igaz, Lady meg mindig baszo; az 1.3M armoros PvP szettemben, a Hunterekkel felstackelve 600(!) felett kritel :C
... ennek ellenere, ket napja most a Ridgeway+Eclipse taska+4 TrueP. kombot tesztelem 1.6M armorral; el kell mondanom, hogy elegge adja, ... de sajnos csapatban bugos, egyszeruen nem adja meg a 3 zaszlo adta buffokat... Azt hittem, nalam/velem a baj, aztan lattam mar streamert/jutyubert errol beszelni; egyszeruen csapatban bugos, de ha egyedul mesz, egy jo szett lehet (PvP)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#22963) snipr


snipr
aktív tag

Francba, ma sincs SMG területen... ez a "robbantott" zöld csak ideig óráig lesz népszerű, mindenki kifarmolja két nap alatt az összes használható brandet belőle maxra, aztán csak feleslegesen fogja a területet az egyebek elől :U

(#22964) Anonymus23 válasza snipr (#22963) üzenetére


Anonymus23
veterán

Erre van ott a Summit.
De az se volt jó, hogy az összes zöldet egyberakták.

;) - The Power of the Light Side

(#22965) axlfsi válasza Anonymus23 (#22964) üzenetére


axlfsi
veterán

Ez igaz is! Annyi, hogy ha j teruleten van a Lincoln, akkor azert en inkabb azt futom, mert 10 (vagy annyi) perc alatt olok 4 bosst - tobb loot, mint annyi ido alatt Summit (szerintem).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#22966) snipr válasza Anonymus23 (#22964) üzenetére


snipr
aktív tag

Lassan dobálja a lootot, a fielden lévő aktivitásokhoz képest (+néha unalmasan monoton), de igen... más nem ott a summit...

(#22967) Anonymus23 válasza axlfsi (#22965) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ez így van, de nem az van, hogy ha nincs értelmes területen neked tetsző loot, akkor akár be is zárhatod a játékot, így lehet menni játszani, még ha dögunalmas is :DDD
A játék többi részéhez képest a Summit olyan mintha a Karib tenger szigetvilágát hasonlítanánk a Szaharához. Látszik benne, hogy nem akartak/engedtek annyit beletenni, mint amit a játék többi részébe grafika szempontból. :N

;) - The Power of the Light Side

(#22968) granini válasza snipr (#22966) üzenetére


granini
őstag

Akik ismernek pl Diablo topikból tudják hogy énazilyet nemhagyomki.. ziccer..
Na ezt úgy kell hogy háttérben menjen a klip YT-ról és dúdolod hozzá a lenti szöveget.. aztán jó gamet mindenkinek.. :DDD

Granini feat Grease - Summit Nights

Summit lovin', had me a blast
Summit lovin', happened so fast
I met a boss crazy heavy
Met a drone cute as can be

Summit days drifting away
To uh, oh those summit nights

Oh well, oh well, oh well oh, uh
Tell me more, tell me more
Did you get very far?
Tell me more, tell me more
Did you wipe at floor nine?

Black tusk got me, I got a cramp
They ran by me, got my shield cracked
I saved my life, dropped down a hive
Bleeding fast, splashing around

Summit sun, something's begun
But uh, oh those summit nights

Oh well, oh well, oh well oh, uh
Tell me more, tell me more
Were there Hunters at night..?
Tell me more, tell me more
Did they put up a fight?

Placed my turret in the arcade
Mobs were rolling, throwing grenade
We wiped out under an hour
We stayed out till ten o'clock

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#22969) centrino


centrino
aktív tag

Érdemes ezzel kezdeni valamit? DtA helyett DtOOC vagy Boomerang talent inkább?
(Ha talentet cserélem, akkor azt később tudom Lucky Shot vagy bármi másra...)

Vagy hagyjam a fenébe és inkább Bakers Dozen/sima M1A?

(#22970) -=Jam=- válasza centrino (#22969) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Mivel ez a talent teljesen felejtős egy rifle-re, elég egyértelmű, hogy azt kell eltekerni. Az armor damage az teljesen rendben van 3. attribnak.

(#22971) snipr válasza granini (#22968) üzenetére


snipr
aktív tag

>Tell me more, tell me more
> Did you wipe at floor nine?

:DDD :C


Jól érzem, ezt klán wide kell énekelni discordon, ha legközelebb megyünk?! :D (netán klánonban?! :DDD )

(#22972) centrino válasza -=Jam=- (#22970) üzenetére


centrino
aktív tag

Kérdés leginkább, h egyáltalán variáljak vele, vagy úgyis jobb egy Classic M1A?

mi a jobb talent Lucky Shot / Boomerang / Ranger?

[ Szerkesztve ]

(#22973) velizare válasza centrino (#22972) üzenetére


velizare
nagyúr

classic m1a, de ha abból nincs normális, használhatod. én is puttyogtattam egy ideig gyorsabb rifle-vel (sig, illetve postnerf mk17), nem volt rossz, de a jó az nem ilyen, hanem a classic m1a.

az én fakezemhez, meg a high sense játékomhoz a lucky shot való. te megnézheted lőtéren, hogy abba a távolságba, amibe lőni szoktál, mennyi a hit/missed. ha elég sok, mehet sebző talent, ha kevés, akkor inkább lucky shot. lucky shottal lehet nyugodtan spamelni, nem vész el a lőszer, a többivel viszont gyakrabban kell találni, különben csak tárazni fogsz, sebezni alig.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#22974) centrino válasza velizare (#22973) üzenetére


centrino
aktív tag

alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""

Igazán jó Bakers Dozen sajnos nincs még, többit build től függően szoktam használni...

1886 - 15%RD - 17%CHD - 5%Rate of Fire - Boomerang
Police Mk17 - 15%RD - 14%CHD - 6%DtA - Lucky Shot
Police Mk17 - 15%RD - 17%CHD - 9%DtOOC - Perpetuation
Surge - 15%RD - 17%CHD - 12%Stability - Perfect Spike
Urban MDR - 15%RD - 17%CHD - 6%DtA - Optimist

[ Szerkesztve ]

(#22975) fudi2002


fudi2002
veterán

Ne kövezzetek meg a kérdésért, láma vagyok.
Rekalibrációs résznél mindíg csak 1 dolgot tudok módosítani? Vagy lesz majd valami szint, ami után esetleg többet is?

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#22976) centrino válasza fudi2002 (#22975) üzenetére


centrino
aktív tag

Mindig csak egy dolgot, kivéve az exo itemek/fegyverek, azt csak újrakraftolni ha van blueprint. Named itemnél/fegyvernél is egy dolgot, kivéve a talent.

Hasznos tud lenni nagyon, ha apránként fel van töltve, maxolva a Library.
(Fontos tudni, hogy level 30 ig van egy library és level 31-40 külön Library)

[ Szerkesztve ]

(#22977) VágniValó válasza fudi2002 (#22975) üzenetére


VágniValó
addikt

Csak egyet, én is tegnap kérdeztem rá csak nem itt:)

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#22978) regener válasza fudi2002 (#22975) üzenetére


regener
veterán

Csak egyet, viszont azt utána tudod másra is átforgatni kedved szerint ahányszor csak akarod (vagy amíg van rá nyersanyagod :DDD ).

(#22979) fudi2002


fudi2002
veterán

Köszönöm mindenkinek a gyors választ. :R
Ezek szerint alapból vmi durva fokozaton kell begyűjtenem ezeket a csodákat, mert akkor alapból jobb értékek vannak... Max a leggyengébb vagy nem tetsző értéket lecserélem rajta még.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#22980) velizare válasza fudi2002 (#22975) üzenetére


velizare
nagyúr

egy tárgyon csak egy értéket, de azt akárhányszor, akármire, amit oda pörgetni lehet.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#22981) centrino válasza fudi2002 (#22979) üzenetére


centrino
aktív tag

Pl itt ez a kesztyű. Nem lett még változtatva rajta semmi. Ha szeretnél rá maxos CHD-t rakni, de jelenleg mondjuk csak egy 11%-os van a libraryban, akkor nyugodtan rárakhatod azt, később, ha már lesz maxos, akkor azzal "javíthatod" ugyanezt a kesztyűt újra (csak alapanyag szükséglete van). Ha akarod, akár fél százalékonként tudsz javítani, de a lényeg h egy itemnél csak ugyanazt. Kivéve a Talent, azt akárhányszor tudod cserélni (nem "Named" itemeknél)

(#22982) fudi2002 válasza centrino (#22981) üzenetére


fudi2002
veterán

Majdnem mindent kimaxoltam, csak ritkán találtam olyat ahol a chc és chd van az attribútumok közt, vagy legalább az egyik, de értelmes %os mértékűt, hogy a másik atr ot cserélném szintén maxosra.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#22983) centrino válasza fudi2002 (#22982) üzenetére


centrino
aktív tag

Lehet kb 150 grupo kesztyű közül ez az egy lett ilyen...
Balkezes fehér holló, akit Józsinak hívnak. Kb ez a gyakoriság egy ilyesmi cucc (nálam legalábbis)

(#22984) Joccc07


Joccc07
addikt

Mikor lesz vége a mostani seasonnek?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#22985) centrino válasza Joccc07 (#22984) üzenetére


centrino
aktív tag

még 5 hét és 5 nap

alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""

amúgy Lincoln ma is adja szépen, minden körben jön egy hasonlóan szép Ceska:
alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""

[ Szerkesztve ]

(#22986) Joccc07 válasza centrino (#22985) üzenetére


Joccc07
addikt

Köszönöm. :R

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#22987) arnikusz


arnikusz
veterán

A szürke hétköznapokra és a Hunterek örömére, ha kész lesz 82% elite védelem lesz.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#22988) Anonymus23 válasza arnikusz (#22987) üzenetére


Anonymus23
veterán

Szerintem a hunterek főbe lövik magukat inkább mert megunják, mert ezzel a sebzéssel a következő szerver restartig lőheted őket :P ;]
Max csapatban jó, ha megpróbálod a figyelmüket magadra terelni :K

De igazából kíváncsi lennék, hogy hogyan boldogulsz vele legendáson :K

;) - The Power of the Light Side

(#22989) regener


regener
veterán

A Close & Personal iszonyat hasztalan még mindig, Heroicon egyszerűen nem opció még a Spotter mellénnyel sem hogy arrcal megyek a moboknak, még csak fedezékből sem.

Néha olyan mintha bugos lenne a Spotter és több sebzés jönne be mint kéne, akkor meg már ott az üveg erre.

(#22990) centrino


centrino
aktív tag

Bocs az amatőr kérdésért előre is!
Nem nagyon értek az SMG-khez, nem nagyon szoktam használni, de most esett egy első két stat maxos The Grudge ("Perfectly Vindictive - Killing an enemy with a status effect applied grants all group members within 20 meters, 18% critical hit chance and 18% critical hit damage for 20 seconds.") - 15%SMG Damage, 21%CHC

Gondolom használható lenne egy Eclipse/Vile buildben vagy Hunters Fury buildben.

Mit rolloljak harmadik stat nak? DtA vagy DtOOC?

Milyen weapon mod-okat rakjak rá?

Köszönöm! :R

(#22991) Anonymus23 válasza centrino (#22990) üzenetére


Anonymus23
veterán

A DTOOC többet ér.
A modfok mindig az aktuális buildnek megfelelő, CHD vagy CHC.
Egy SMG-nél túl sok jelentősége nincs a stabilitásnak mert szerintem atomstabil, a pontossága meg olyan szórású, hogy azon csak a no-spread cheat segíthet ;] , az meg ugye nem játszik.

;) - The Power of the Light Side

(#22992) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Jól adja a Jefferson Plaza is ma:

;) - The Power of the Light Side

(#22993) centrino válasza Anonymus23 (#22991) üzenetére


centrino
aktív tag

Köszönöm, próbálgatom , nem a best "meta" SMG, de nekem nem tűnik rossznak.
Lincoln 3 kör: Coyote 15%WD/4.6%CHC/12%CHD, Airaldi maszk 15%WD/12%CHD és a Grudge... nem rossz nem rossz...
Jefferson ma nem érdekel, már megvan a fullos nego, pár itemből duplán, egyik maxos CHD másik maxos CHC h lehessen variálni :D

(#22994) Anonymus23 válasza centrino (#22993) üzenetére


Anonymus23
veterán

Bármilyen furcsa is lehet, ez a 2 maxos tok pont elfér a 4 karakternél, mivel ebből még csak 2 maxos volt, jó igaz, az egyikről 0,1% CHD, a másikról meg 0,1% CHC hiányzott :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#22995) granini válasza Anonymus23 (#22992) üzenetére


granini
őstag

Az szép gz! :K

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#22996) snipr válasza regener (#22989) üzenetére


snipr
aktív tag

Azért én vetnék egy pillantást a 22951 számú postra... alatta picivel a build, close&personal talent van a fegyóban.

(#22997) regener válasza snipr (#22996) üzenetére


regener
veterán

Kipróbálom majd, köszi.

(#22998) arnikusz válasza Anonymus23 (#22988) üzenetére


arnikusz
veterán

Jó ez az M1A felpuhítja őket a Shoti pedig közelről fekteti szépen. :K

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#22999) snipr válasza Anonymus23 (#22988) üzenetére


snipr
aktív tag

Itt linkeltem hasonlót, van a videóban gameplay is... nem mondanám gyorsnak, de viccesnek mindenképp vicces, hogy szinte meg se érzi a sebzést :D

(#23000) centrino


centrino
aktív tag

Végre sikerült összeszedni a Dodge City Holster elemeit, jópárszor hozta rám az "exo drop" a szívdobogást heroic Control Pointoknál...volt vagy 10-15 drop mire meglett az utolsó exo alapanyag hozzá... Nagyon hasznos lesz a stash-ben legalább nem ijeszteget többet, hogy esett valami izgalmas item. :D

Három nap, napi 10-15 kör Heroic Lincoln után már "kicsit" ráuntam, most a Heroic CP farm megy, nem is rossz a drop quality...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.