Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Spirit


Spirit
őstag

Sziasztok!Van valakinek valami használható ötlete, hgy a fogyás meggyorsításához milyen otthoni kaják ''keverése'' biztosít tuti hashajtást?:)
A narancs+tejföl, tej, ilyesmik nem igazán hatékonyak...gyenge, de sok kávé a csersav miatt bejött, de nem eléggé.
Melegvíz+só az jó hánytató, de valahogy nem igazán szeretnék ilyesmit:)

(#2) Szőrös  válasza Spirit (#1) üzenetére


Szőrös 
veterán

Higany ? ;)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Bélférgek? ;]

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#4) Spirit


Spirit
őstag

Ez nem jó vicc.Ha van olyan hülye, aki kipróbálja, lecsuknak ba':)

(#5) Spirit


Spirit
őstag

A legtutibb az igazi kókuszdió leve lenne, de amit itt lehet kapni, az tök száraz belül.

(#6) gabranek válasza Spirit (#1) üzenetére


gabranek
aktív tag

tudom ajanlani sorok kozul a stella-t. nemtom mit rakna abba apiaba, de en masnap megallas nelkul csak fosok tole :) (mastol nem csak ettol)

田中れいな

(#7) Goose-T válasza Spirit (#5) üzenetére


Goose-T
veterán

Be kell rúgni minden este, másnap egy vödörrel sz@rsz. Mint most én. :DDD

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#8) Spirit


Spirit
őstag

Szóval legyek alkesz....hmmm...meggondolandó:)

(#9) Den válasza Spirit (#1) üzenetére


Den
veterán

Hashajtás nem fogyaszt, viszont frankón ki lehet tőle száradni, és kiválóan fel tudja borítani az ion háztartást. A zsírszövetekben tárolt zsír nem fog a beleken át távozni.

www.simson4t.hu

(#10) Den válasza Spirit (#8) üzenetére


Den
veterán

az alkohol viszont hízlal :)

www.simson4t.hu

(#11) Szőrös  válasza Spirit (#8) üzenetére


Szőrös 
veterán

Inkább egyél alacsony szénhidrát tartalmú kajákat+mozogjál napi 20-30 percet.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#12) Spirit


Spirit
őstag

Ez tény, nem fog.Nem akarok kiselőadást tartani miért nem, gondolom tudja mindenki.De...ha kúra szerűen 1-1 napot beiktatok ilyen napot, akkor az aznap bevitt tápanyag nem igazán tud hasznosulni...természetesen közben edzés...
Régebben egy méregdrága anyagcseregyorsítót használtam, napi 2*1 órás súlyzós edzés mellett....Eredmény: 10 hét alatt 92kg--->77Kg

(#13) Spirit


Spirit
őstag

Ráadásul endomorf vagyok, és izomtömeg minimális vesztése mellett adtam le a zsírt.

(#14) kbalage2 válasza Spirit (#1) üzenetére


kbalage2
aktív tag

Bemész a gyógyszertárba, kérsz 1 csomag (100g) keserűsót, kb 200 ft. Feloldod vízbe, lehúzod, utána 100% hogy egy napot a klotyón fogsz tölteni :DDD

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

(#15) Spirit


Spirit
őstag

Hmmm...Mi a keserűsó lényege?Miben különbözik a sima konyhasótól?

[Szerkesztve]

(#16) Cardinella válasza Spirit (#1) üzenetére


Cardinella
aktív tag

Szilvalekvár, esetleg egy kis langyos tejjel dúsítva...:))
Alul-felül dőlni fog belőled az anyag...:U:DD

( a szilvalekvár az orvosilag elfogadott ''hashajtó'', ez komoly; csak épp fogyáshoz nem a legjobb...vagy don pepe Bugaci pizza...:) )





[Szerkesztve]

(#17) tozso válasza Szőrös  (#2) üzenetére


tozso
tag

Ezt egyszer mi is kipróbáltuk egy tanárral, aki a műhelyben főzte mindig az ebédjét és kibabráltunk vele, mivel mindig szivatot minket és verekedős is volt.
Jól meghajtotta, tuti ötlet, csak vigyázni kell, mert ha sokat teszel bele ki is purcanhat.

Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.

(#18) Spirit


Spirit
őstag

Ezen jót röhögtem..Főleg, hogy a szilvalekvár....egész napo a klozeton ülök, és hízok, mert mozogni sem tudok, és az a 4 számjegyű KJ:))

(#19) mormota válasza Spirit (#15) üzenetére


mormota
senior tag

hát csak annyi, hogy megf*sat, mint atom:DD

Illusztrálok, tehát vagyok

(#20) Den válasza Spirit (#12) üzenetére


Den
veterán

Szerintem tarts helyette egy nap lé böjtöt, az kimondottan egészséges.

www.simson4t.hu

(#21) Cardinella válasza Spirit (#18) üzenetére


Cardinella
aktív tag

A szilvalekvár istenigazából a nyugdíjasok sportja...:)
Bár mostanában reklámoznak a tv-ben egy GAZDASÁGOS hashajtót (nem Tesco), majdnem besz@rtam...:))

[Szerkesztve]

(#22) simonzé


simonzé
addikt

Arra gondoltál már, hogy elmenj futni minden nap? Akkor tutira lefogysz. Közben meg kulacsból igyál ricinust, az eredmény megrázó lesz! :)

I don't fit in. I fit out.

(#23) Cardinella válasza simonzé (#22) üzenetére


Cardinella
aktív tag

:C ...igazi felkavaró, gyomorforgató élmény...:DD

(#24) turho válasza Spirit (#1) üzenetére


turho
őstag

5 hónap alatt 127 kg-ról lefogytam 90-re úgy hopgy szinte csak olajban sült krumplit ettem, és napi 3-4 citrom kifacsart levét iszogattam vízzel. Illetve plusz multivitamin napi 1. Elvétve puffasztott rizs. Mozogni nem állt módomban :)

(#25) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Igyál meg pár deci langyos, folyós disznózsírt. Ha attól nem f*sod össze magad, akkor semmitől se. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#26) e=mc²


e=mc²
őstag

Ketchupos Kakaó esetleg? :)
vagy mákos lecsó? :D

1ébként mindenhez jó erős Matulabácsi-paprika meghozza a várva várt hatást, bár ez 2x csíp :DD

Ambulimax Provider

(#27) Agyzuzo válasza e=mc² (#26) üzenetére


Agyzuzo
addikt

''Ketchupos Kakaó esetleg?
vagy mákos lecsó?''

Nem hányni akar, f*sni! :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#28) e=mc²


e=mc²
őstag

Sok gyümölcs:

Alma, banán, kiwi, szőlő, narancs, szilva... ebben a sorrendben :)

Ambulimax Provider

(#29) Cardinella válasza e=mc² (#28) üzenetére


Cardinella
aktív tag

Füge, szilva, datolya, egy kis műszerolaj öntettel...:))

( a végén megírom a saját fogyókúrás könyvemet; műmáyer Norbit lemosom a pályáról...:) )

(#30) L3zl13 válasza Spirit (#4) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Miért? Úgy hallottam valamilyen betegségre népi gyógymódként alkalmazzák a higanyt.

Emésztőrendszeren keresztül nem szívódik fel annyi, hogy rögtön kikészülj tőle.

Aki hülye, haljon meg!

(#31) qpakcovboy


qpakcovboy
őstag

Alkoholt én sem javaslom, mert hízlal mint állat, ráadásul mindenre káros...
Én a piátol laza 20 KG híztam 1 év alatt!!!!
THC fogyaszt bár hallottam olyat is hogy megköti a zsírt, a legtutibb a mozgás, és hogy ne zabálj sokat, főleg ne olyanokat amiről tudod, hogy hízlal, egyél fehér hűst(hal, baromfi max sertés) és mozogj akkor tuti lefogysz, ja és ne igyál szensavasat, se cukrosat. ennyi...

(#32) Szuri válasza Spirit (#1) üzenetére


Szuri
tag

Nálunk család 2 hónapja kattant rá erre az anyagcserét gyorsító teára:
Wu Long Anti-adiposis tea

Kb. 2-szer annyiba kerül mint egy sima tea, az ize olyan mint a szárított trágya. Ki tudja miből van..:) Citrommal nyakon öntve egészen iható.
Ahogy megiszod futhatsz a mellékhelységbe, komolyan brutális!

Házpatika.hu-n is van:
http://www.hazipatika.hu/store/product?pid=1259

(Ennek egy csomó orvos szaktanácsadója van, mérget csak nem ajánlanak, de én azért nem viszem túlzásba...)

(#33) thozoo


thozoo
tag

Hát komolyan mondom, ezen a topikon röhögtem eddig a legtöbbet. Szerintem ha a kívánt hatást el akarod érni, akkor egyél szalámit mustárral, és uborkával (kevés szalámi, sok mustár+uborka), öblítsd le egy bögre tejjel (vagy inkább kettővel), és egyél rá egy almát. Tuti recept.

Thozoo

(#34) turho


turho
őstag

Túl sok kényszerfosás tönkreteszi a bélbolyhokat, na meg a lyukat :) is megkínozza, tehát bármi is a kiváltó keverék, nem szabad tartósan hasat hajtani. Illetve kiszáradsz, ez súlycsökkenéssel jár eleinte, de nem a zsírszövet fogy, hanem a szervezet vízháztartása borul fel. Hányás dettó.

(#35) vicces válasza Spirit (#1) üzenetére


vicces
addikt

hát biztos ,hogy nem vagy normális.
de ha nagyon fosni akarsz, vegyél be hashajtót :) egyszerübb

:)

(#36) beeboy válasza turho (#24) üzenetére


beeboy
addikt

és a citrom a lényeg?

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#37) L3zl13 válasza vicces (#35) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Én a beöntést javaslom. Csak semmi vegyszer. :))

Aki hülye, haljon meg!

(#38) Warlock_42 válasza Spirit (#1) üzenetére


Warlock_42
senior tag


Ha fosni akarsz, olvasd el a horrorfilmes topicot, aztán nézd meg a felsoroltakat... ;]

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#39) Cardinella válasza L3zl13 (#30) üzenetére


Cardinella
aktív tag

Még a bőrről is felszívódik...
Régebben használták az arzént is, meg az érvágást, és a spanyolcsizmát is; igaz ezt inkább lélekgyógyászati célból...:U
Szóval, az már régen volt és semmi értelme...inkább ártott.:)

(#40) anulu


anulu
félisten

Ezt az agyament egy topicot! :D:D Sikerült lefordulnom a székről a röhögéstől :D

Saját eljárás: Vajas-ketchup-ös kenyér, erőspaprika, utána 3-4 deci langyos tej/kakaó. Lehetőleg t+2 órán belül, és utána vagy 1 napig legyél WC közelben (t az elfogyasztás idejét jelenti) :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#41) L3zl13 válasza Cardinella (#39) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Persze. Nem is mondtam, hogy én is használnám, de ebből nyilvánvaló, hogy okoz azonnali halált. Annyira még a természetgyógyászok sem elvetemültek, hogy ne tünjön föl nekik, hogy érdekes módon egy bizonyos gyógyszer beadása után mindig meghalt a beteg...

Érvágás: Tudtommal a piócákat is épp kezdik újra előszedni...

Aki hülye, haljon meg!

(#42) tildy


tildy
nagyúr

Hasmenéstől tényleg lehet fogyni.
Egy ismerős így 2 hét alatt 20(!) kilót adott le.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#43) tildy válasza L3zl13 (#30) üzenetére


tildy
nagyúr

Én is így tudom..Csaka higanygőz belégzése a súlyos...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#44) turho válasza beeboy (#36) üzenetére


turho
őstag

Tulajdonképpen igen. Annak nem jó, aki egyébként is ''gyomorégős'', és persze vízzel hígítva. 5 hónap alatt 37 kg, és nem vízvesztés volt, hanem zsír.

(#45) Cardinella válasza L3zl13 (#41) üzenetére


Cardinella
aktív tag

A piócát használják, én pld. visszavarrt ujj keringésjavításánál (trombózisprofilaxis) láttam traum.klinikán... ''Érvágás'' ma is létezik egyes betegségeknél, de az ma inkább vérvételnek látszik; nem darabolás...:)


(#46) turho válasza tildy (#42) üzenetére


turho
őstag

Tildy, az nem tiszta fogyás volt akkor. Jól kiszáradt. Nagyon veszélyes játék így ''fogyni''.

(#47) qpakcovboy válasza turho (#44) üzenetére


qpakcovboy
őstag

Sima citromlé (olympos) vagy facsart citromlét ivott???

(#48) Hun'reeth válasza tildy (#43) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Nemcsak a gőze. A higany is súlyos :DDD
Ez a topic kegyetlen. Sz@rrá röhögtem az agyam. :C
Amúgy valamki említette már a ricinus olajat. Az tuti és abszolút természetes.:)
Az arzén amúgy kis mennyiségben értágító hatású de fogyásra nem hiszem, hogy alkalmas.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#49) tildy válasza turho (#46) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát igen, vastagélgyulladása volt neki, szal kórházban is volt.
Viszont a napraforgóolaj bárkit bármikor meghajt.Napi 2 dl csodát tesz.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#50) L3zl13 válasza Hun'reeth (#48) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Fogyni nem lehet tőle, de a kellő mennyiség után az embert már nem érdekli a súlya. :DDD

Aki hülye, haljon meg!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.