Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) pvt.peter válasza Joe Swanson (#596) üzenetére


pvt.peter
őstag

Nekem sikerült, de elég nagy macera volt.
Nekem is csak azért, mert méltányosságból befogadta Lenovo, mert pont a gari lejárat előtt bővítettem a garanciát a laptop.hu -n keresztül, nem volt egyszerű menet és nem is rajtam múlt.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#602) pvt.peter válasza coolrob (#594) üzenetére


pvt.peter
őstag

A leírt sztoriddal egyezik meg az enyém is, szintén Legion 5, szintén pixelhiba, kb. 2 hétig volt bent és visszakaptam bármiféle karc nélkül (bár én személyesen vittem be / hoztam el).
Ugyanolyan típusú kijelző került bele.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#603) HorváthCsabi


HorváthCsabi
friss újonc

Sziasztok.

Egy őszinte választ szeretnék. Mert amiket itt olvastam az eléggé elszomorító. A héten jön a futár és viszi el az Iphone 12 Pro-mat javításra. Mire kell ezzel kapcsolatosan számítani vagy megbízható e a cég?

A válaszokat előre is köszönöm

(#604) pvt.peter válasza HorváthCsabi (#603) üzenetére


pvt.peter
őstag

Van mindenféle vélemény, nálam rendben volt minden.
Az hogy nálad éppen hogy alakulnak majd a dolgok az majd akkor derül ki amikor visszakapod a készülékedet.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#605) HorváthCsabi válasza pvt.peter (#604) üzenetére


HorváthCsabi
friss újonc

Mert elég sok negatív dolgot olvastam rólunk. A héten elviszik a készüléket és meglátom. Azért előtte fotózzam le hogy milyen állapotban adtam át nekik? Vagy személyesen is meglehet őket találni? Mert a telefon a felejtős

(#606) pvt.peter válasza HorváthCsabi (#605) üzenetére


pvt.peter
őstag

Fotózd, videózd körbe a készüléket mielőtt átveszi a futár.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#607) balintka


balintka
addikt

Galaxy S8-at javít még a TMX? Egy aksicserében gondolkodunk. Ez mennyibe jönne náluk, tudja valaki?

(#608) qltsar válasza balintka (#607) üzenetére


qltsar
addikt

Nézd meg, hogy be tudod e számítani új Samsung telefon vásárlása esetén. Ha igen, akkor az azt jelenti, hogy TMX bevizsgálja, és elég sanszos, hogy van hozzá alkatrészük.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.