Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- SpeedCsiga: Beépíthető konnektorok – A modern konyhák és irodák láthatatlan hősei
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Yézi: Blekk Frájdéj
- Essejó: MultiCooker avagy az elektromos kukta. Ötletek, tippek, tanácsok, receptek.
- potyautas: Kiküldetésben a szép Juhásznénál
-
LOGOUT
TCL LCD és LED TV topic téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Jakesz
addikt
C835-ről lehetnének már tesztek. Kíváncsi vagyok rá, mert Euronicsnál elég jó áron van.
-
Jakesz
addikt
válasz
rainman72
#11417
üzenetére
Nyilván, ezért is van az, hogy pl egy Sony X90J a nyamvadt 24 zónájával egész jó eredményt ér el, mert nagyon jól megoldották a vezérlést. Egy Samsung Q90 alatti QLED-en sokkal több zónával is nagyobb a blooming, tehát nem minden a zónák száma. Viszont a TCL a C825 esetében 160 zónával kimagaslóan jó eredményt ér el, tehát valószínűsíthető, hogy 1000+ zónával sem fognak csalódást okozni.
-
Jakesz
addikt
válasz
rainman72
#11414
üzenetére
A konkurenciához képest egyáltalán nem rossz ajánlat, mert ennyi pénzért más gyártók lényegesen gyengébb tévéket adnak. Ez kvázi az abszolút csúcstechnika, ennyi dimming zónával oled mellé rakva sem fogja egyertelműen megmondani az ember, hogy melyik-melyik. És akkor ott van a nagy fényerő és a beégésveszély-mentesség, ami még előnyösebbé teszi, a hangrendszer meg a 144 hz pedig csak hab a tortán. Szóal, ha valaki ennyi pénzt ki akar adni tévére, akkor ennél jobb választás nem igazán van. Csak hát sokkal kevesebb pénzért nem sokkal rosszabb tévét vehet az ember. De aki a csúcsot akarja magának, azt mindig lehúzzák pénzzel, ez mindig is így volt.
-
Jakesz
addikt
Sziasztok!
TCL C825-öt tervezek venni. Kérdésem lenne, hogy a korai kritikákban említett hibákat, mint a lassú, akadozó android felület, illetve a mozgásmegjelenítési problémákat sikerült azóta kijavítani? -
Jakesz
addikt
A TCL tévék itthon mennyire tartják az árukat? A C825-öt nézegetem november óta, de nem nagyon ment le az ára még akciókkal sem. Nemsokára meg érkezik a C835, ami a hírek szerint alacsonyabb kezdőáron indít, szóval abban az esetben inkább megvárnám azt.
Új hozzászólás Aktív témák
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Okos Otthon / Smart Home
- 3D nyomtatás
- Milyen videókártyát?
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- Kerékpárosok, bringások ide!
- AliExpress tapasztalatok
- Poco F8 Ultra – forrónaci
- További aktív témák...
- Mi AIoT Router AX3600 WiFi 6 router
- BESZÁMÍTÁS! Apple Macbook Air 13 2020 M1 8GB 256GB SSD macbook garanciával hibátlan működéssel
- Garmin Vivomove 3S Hybrid okosóra Használt, karcmentes állapotban 3 hónap garanciával!
- Samsung Galaxy A54 128GB,Átlagos,Adatkabel,12 hónap garanciával
- GYÖNYÖRŰ iPhone 11 128GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3127
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Ugyanakkor az sem korrekt, ha a tévé alapértelmezetten be van állítva arra, hogy ébresszen.
Vhiktor
