Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ρσгτσ

    addikt

    válasz gabber01 #39694 üzenetére

    Úgy indult a téma, hogy várja az 5 évről a visszaigazolást, de az egy egészen más regisztráció.

    Az 5 éves promót nem közvetlenül a TCL intézi, hanem egy szerződött partner, ami egy horvát cég, a Partum. Egységesen, tehát minden országban, ahol fut ez a promó.

    Ők az esetek igen nagy részében kb. mindent visszaigazolnak. Általában meg sem nézik a feltöltött adatokat, csak megy a jóváhagyás és a visszaigazolás.

    Ezért van az, hogy kiválasztod az egyik promóban résztvevő kereskedőt, aztán feltöltesz egy olyan számlát, amin másik kereskedő van. Vagy kicsit szerkeszted az oldalt... Nagy eséllyel simán jön a visszaigazolás.

    Igen ám, csak a garanciális ügyintézésnél igazolnod kell a jogosultságodat egy olyan számlával, ami a promóban résztvevő kereskedőkhöz szól. Önmagában a visszaigazolás semmit nem ér.

    Szerk.:
    Izgalmas helyzet lesz, amikor ezek a TV -k kikerülnek majd például a hardverapro.hu -ra, a laikus vevő elhiszi, mert hát az eladó is elhitte, hogy tényleg 5 év van rá. Aztán majd sorban dobálja vissza a szerviz, mert nem érvényes rá a plusz garancia.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés