- Lalikiraly: Commodore The C64, Ultimate
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- mefistofeles: Az elhízás nem akaratgyengeség!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
Új hozzászólás Aktív témák
-
Teasüti
nagyúr
Jah bocsi, a %TIME még mindig nem monitorozott változó.

Tulajdonképpen a dinamikus Time Context ötletét már tavaly felvetettem Pent-nek, amikor elkezdtem használni a programot. Meg sokan mások is azóta is, de még mindig nincs ilyen opciónk.
(#1988) vgyuri
Nocsak, egész ügyes proginak tűnik képekről!
Utoljára középiskolában találkoztam programozás vázlatokkal, vagy minek nevezik ezt a strukturált folyamatábrát.
Tasker alapvetően egy régi PalmOS alkalmazás ötletére alapszik, nem hinném, hogy radikális koncepcióváltáson menne keresztül valamikor. -
Megoldásnak nem jó, ha másik profile-lal pl. 2 percenként megnézed, hogy fut-e a lekkérdezés?
Van arra megoldás, hogy kikapcsoljuk, vagy 0-ra vegyük a kijelző fényerőt? Képernyőzár nálam kikapcsolja a Gps-t, és Tasker-rel is 8-ra tudom levinni a fényerőt, szóval más megoldást keresnék, CM 10.1-et (JB 4.2.2-őt) használok.
Automagic-et próbálta valaki? Nekem nagyon bejön az ábrás megoldás, jelenleg mindent meg tudtam vele csinálni, amit Tasker-rel is, és sokkal olvashatóbbak a taskok, ráadásul nem szükséges neki a Secure Settings + Helper.
Pl. Tasker - ha otthon wifi elérhető, akkor repülő üm be, wifi be, fényerő le. Ha nem elérhető a wifi, akkor repülő üm ki, fényerő max [link], 2 oldalnyi egymásba ágyazott IF-ek. Ugyanez Automagic-kel: [link]
Ha az Ingress fut (nem látszik a képen), és ha a közelségérzékelőn van a kezem, akkor fényerő le, ha elveszem onnan az ujjam akkor fényerő max-ra: [link]
Tasker-ben ha jól tudom ezt sokkal bonyolultabb megoldani, mert csak State-ben lehet közelséget vizsgálni, nincs rá külön változó. Viszont Tasker-ben sokkal több mindent lehet beállítani, pl. be- és kikapcsolt képernyőnél az érzékelők vizsgálata. A sok IF és GOTO helyett örülnék ha a Tasker is vizuálisabb lenne.
Új hozzászólás Aktív témák
- Tudástár Tasker - AZ Android alkalmazás
- BESZÁMÍTÁS! 16GB G.SKILL Trident Z 4000MHz DDR4 memória garanciával hibátlan működéssel
- Használt Ausdom AF640 Full HD webkamera
- Apple iPhone 11 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- 3DKRAFT.HU - 3D NYOMTATÁS - AZONNALI ÁRAJÁNLAT - GYORS KIVITELEZÉS - 505+ POZITÍV ÉRTÉKELÉS
- ASUS VIVOBOOK S14 FLIP - 14"WUXGA Érintő - Ryzen 5 5600H - 16GB - 512GB - Win11 - MAGYAR - Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest




