- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sh4d0w: Netflix? Ugyan, VW előfizetés!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- bambano: Bambanő háza tája
- WhrlpoolMind: Búcsú a HD3870-től
- LordAthis: Ismét egy "Idióta" A.I. Projekt, hogy meglovagolja az aktuális trendeket...
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
-
LOGOUT
Ismert ventilátor gyártók termékeinek adatlapjai:
Új hozzászólás Aktív témák
-
Jók ezek az Arctic P12 ventik, jó, hogy megtaláltam ezt a fórumot pár hete, túl vagyok én is egy táp venti cserén, a média pc-mben lévő Corsair CX430-ba került egy P12 az előbb, határozottan halkabb lett.
És igazából a rendszer hűtésére is ilyeneket választottam, csak a pwm verziókat 12-es és 14-es méretben.
Biztosan találni csicsásabb, jobban felszerelt, meg bizonyára halkabb ventiket is, de, hogy jobbak, halkabbak-e annyival, mint amennyivel többe kerülnek, nos, az számomra kétséges.
Szerintem a játszós PC-m elejébe is 2 db P14-et fogok rakni a Nanoxiák helyére.
-
(#1061) Algol
(#1062) prmcskKöszönöm a választ mindkettőtöknek. Igazából prmcsk megoldása, ajánlása mellett döntöttem, a költséghatékonyságot és a halkságot választottam, annak ellenére, hogy én is úgy gondoltam, hogy a meglévő ventijeim kevesek lesznek oda. Délben beszereltem a Chiconyba a Coolink Swif 2 1200-at. Volt stabilitás teszt, mindent terhelve kb. fél órán keresztül, melegedést nem tapasztaltam, a gép azóta is folyamatosan megy (anyu nyomatja a fészbukot
), többször megnéztem, hogy milyen levegőt fúj ki a táp, de teljesen hűvösnek tűnik. A hangerőkülönbség ég és föld, hasonlítani sem lehet a kettőt.
Remélem a későbbiekben sem lesz probléma.
Mégegyszer köszi! További szép napot. -
Sziasztok!
Adott egy Chicony Hipro tápegység, ilyen venti van benne: ADDA AD1212MS-A71GL.
A tápegység egy netes gépben teljesít szolgálatot, nagy terhelésnek igazából nincs kitéve (Ep35-ds3, e5200, 2gb ram, hd5450), de a ventilátora eléggé hangos.
Véleményetek szerint milyen ventilátorra szabadna kicserélni a gyárit?
Itthon van pluszban egy Coolink Swif2 1200 (800rpm) és egy Corsair Carbide 300R ház gyári ventilátora - Corsair A1225M12S (1200rpm), gondolom ezekre nem igazán kellene, mert ahogy utánanéztem jóval kisebb a légszállításuk mint ami a Chiconyban van.A lényeg, hogy halkabb legyen ettől jóval, de azért a tápegység se főjön meg.
Köszi.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- GL.iNet Flint 2 (GL-MT6000) router
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Milyen légkondit a lakásba?
- Negyedszer juthatunk a peremvidékre egy új GeForce megvásárlásával
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Autós topik
- EAFC 25
- ASUS routerek
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- További aktív témák...
- Apple iPhone 13 Mini 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Huawei 4G CPE Pro3 4G Router
- Akció! Paidashu 10600MAH / 20700MAH Powerbank olcsón!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 10400F 16/32GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung Galaxy A55 / 8 RAM 256GB / Gyárifüggetlen / 12hó Harancia
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest