Hirdetés

Aktív témák

  • Landon

    őstag

    Sziasztok

    Nem vagyok benne biztos, hogy jó helyre írok de azzal kapcsolatban lenne kérdésem, hogy úgy néz ki végre itt is be lehet vezetni a kábelnetet ADSL helyett és a t-home-on belül már meg is rendeltünk de félek és nem merem magam beleélni mert eddig 100%-osan állították, hogy ez nálunk nem elérhető és félek hogy esetleg elmértek vmit és a szemközti házaknál mérhették be hogy ott tökéletesen elérhető, mivel ott már régóta van de sajnos a mi oldalunkon nem. Noha 2 ügyfeles is elkérte a címet és bemérte de engem ez nem nyugtat meg mert simán kinézem belőlük h elnéztek vmit... Kérdés az, hogy mitől függ az hogy ez elérhető avagy sem? Mert hagyományos analóg kábelTV már nagyon régóta van nálunk, pr éve ezt a T-kábel digitális cuccot is bevezettük de még mindig nem vok benne biztos hogy az a kábel ami nálunk van alkalmas internetezésre is. Nincs vmi térkép mint az ADSL-nél ami jelöli pontosan h ez hol elérhető? Ill vmi módon megtudnék efelől bizonyosodni, hogy mi a helyzet itt? Mert ha most beleélem magam, hogy hurrá 15Mbit/sec-es netem lesz é kijönnek és aztmondják h technikailag lehetetlen akkor eléggé el leszek kenve mivel már jó sok éve 1mbites totál vacak adsl-en kell szenvednem mivel ADSL-en az a max ami itt ezeken a szar vezetékeken elérhető + messze vunk a kp-tól. És ez Bp 23ik kerülete. :\

    Köszi,

    There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

Aktív témák

Hirdetés