Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) IgorKGB


IgorKGB
csendes tag

milyen frekvencián megy ? , csak mert ez a legfontosabb adat egy processzornál :D

(#2) ughhh válasza IgorKGB (#1) üzenetére


ughhh
senior tag

LUDICROUS a tempó :DD
Űrgolyhók - YouTube

(#3) csendes


csendes
őstag

Az M3 renszerchipek – az elődökhöz hasonlóan – rendelkeznek egy 16-magos Neural Engine feldolgozóval, ami egy gépi tanulás következtetés köszakaszához tervezett neuronháló gyorsító.
Az M3 egylapkás rendszerek – az elődökhöz hasonlóan – 16-magos Neural Engine feldolgozóval rendelkeznek, ami a gépi tanulás során a következtetést gyorsítja.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#4) ROBOTER válasza IgorKGB (#1) üzenetére


ROBOTER
addikt

"csak mert ez a legfontosabb adat egy processzornál"

Engem pl. rohadtul nem érdekel a frekvencia. A fogyasztása és a teljesítménye, valamint a kettő aránya viszont igen. És szerintem ezzel vannak így még páran... többek között olyanok is, akik rendszereket terveznek egy processzor köré.

[ Szerkesztve ]

(#6) bteebi


bteebi
veterán

Mar az M3 v1 se gyenge. Na de az M3 Max v2... és 92 milliárd tranzisztor. :Y :Y :Y Azért az áraikra kíváncsi lennék.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#7) Oliverda


Oliverda
félisten

Nem tudom, honnan az info, hogy az M3 két külső kijelzőt tud kezelni, de az sajnos tuti, hogy a chipre épülő MPB-ra csak egyet lehet kötni:

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#8) szido85


szido85
csendes újonc

Annyira nem fontos adat, hogy a legkomolyabb cloudos virtualizáló rendszerekben is csak CPU core számot adnak meg már évek óta, de hogy egy core mire képes, az senkit nem érdekel.

(#9) Oliverda


Oliverda
félisten

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.