Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30251) juliabrilke válasza sheep (#30250) üzenetére


juliabrilke
addikt

Most bukott be, hogy valójában időutazó. :D

(#30252) Poiro7


Poiro7
aktív tag

Viszont kiábrándító, hogy az egy óra alatt amíg hallgattam többször is a FIDESZ propaganda dübörgőtt (migráns, Soros) Én nem erre a Radio1-re emlékszem :(

(#30253) fant0mi válasza Poiro7 (#30252) üzenetére


fant0mi
addikt

Eltevekettosodott.
Ezt is megvette a mikulasbacsi. En a morning show miatt hallgattam. De manapsag mar mindegy, mert mire elkezdik, mar melozom.

(#30254) Soybex válasza Poiro7 (#30252) üzenetére


Soybex
őstag

Hát igen, mindenhol ezt tolja a média. Viszont már hányingerem van a tábláktól..

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#30255) sheep válasza fant0mi (#30253) üzenetére


sheep
addikt

Én is csak a Morning show miatt hallgatom. Amióta a Petőfi is propagandarádió lett egyáltalán nem hallgatok az autóban rádiót. Pedig régen nagyon szerettem, olyan zenéket nyomattak amiket máshol nem lehetett hallani. Most már a Petőfi is olyan mint a Class FM volt, ugyan azt az igénytelen tömegzenét nyomatják (nem gond ha valakinek tetszik, mindenkinek más az ízlése, csak sajnálom hogy az egyetlen hallgatható adó is megváltozott).
Szar rádióból van sok, olyan ami tetszene és lehet is fogni országosan jelen pillanatban számomra nincs.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#30256) fant0mi válasza sheep (#30255) üzenetére


fant0mi
addikt

En is pont igy vagyok vele. Egyebkent orulok, hogy lett fehervari frekije a Radio1-nek, de csak Morning show miatt. Az utobbi idoben volt olyan idoszak, hogy pestrol indultam 7 korul es jottem Fehervarra. Es nem birtam a Morning showt vegig hallgatni, mert elfogyott a freki. Aztan igy atszoktam Bochkorekra a Musicfm-en, oket vegig lehet fogni. De most akkor vissza, de sokszor melozok ugy, hogy nem tudom igy sem hallgatni.

Igen, amikor fiatalosodott a Petofi, akkor tok jo volt, nalam is az szolt. Elofordultak mashol nem hallott kicsit alteresebb zenek is. Pl Peterfy Borit azelott nem jatszott senki jelentos radio. Aztan jott a rendszervaltas es beutott a kommersz.

(#30257) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Suzuki Bartánál nincs valakinek ismerőse?

Elvinném az autómat egy átnézetésre + pár dolgot biztosan javítani kell, de nem szeretném ha átb*sznának.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#30258) Zin


Zin
senior tag

Fidgut spinner kéne 2 db azonnal lehetőleg ledes világítós!
hol kapni ilyet?

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#30259) mtade válasza Zin (#30258) üzenetére


mtade
aktív tag

Nem ledest láttam a Budai interspar-ban 1,5k-ért.

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#30260) Gaaabeeesz


Gaaabeeesz
aktív tag

Udv.

Honnan lehet táphoz (FSP Hydro G 850) pci-e korbácsot venni/rendelni?
Neztem a bequit es a seasonic tapomé más.

Üdv, Gabesz

(#30261) justflash válasza Gaaabeeesz (#30260) üzenetére


justflash
tag

Ebay.

Ha mázlid van lehet az aprón is.

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#30262) Gaaabeeesz válasza justflash (#30261) üzenetére


Gaaabeeesz
aktív tag

Ali-n nezegettem, de nem igazan latom a csatlakozokat, hogy jo-e vagy sem.

Üdv, Gabesz

(#30263) Soybex válasza Zin (#30258) üzenetére


Soybex
őstag

Ching chang chu azaz kínaiban 1000 pénz, médiában 1100. Aztán hogy sima vagy ledes azt nem tudom

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#30264) Zin válasza Soybex (#30263) üzenetére


Zin
senior tag

melyik kinai az pontossan?
Kedd estig kell mindenképp...

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#30265) Soybex válasza Zin (#30264) üzenetére


Soybex
őstag

Médiánál fent lévő :)
Ázsia center vagy mi a neve, pénztárnál.

[ Szerkesztve ]

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#30266) sandor906 válasza Gaaabeeesz (#30260) üzenetére


sandor906
tag

Tápkábeleket és egyéb kábeleket tőle is rendelhetsz [link].

GhostDragon#24437

(#30267) Gaaabeeesz válasza sandor906 (#30266) üzenetére


Gaaabeeesz
aktív tag

Írtam neki, de nem jott még valasz.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Gabesz

(#30268) erik365


erik365
aktív tag

Sziasztok jövőhét szombatra keresnék kutyapanziót 12tól 18 óráig Veszprémben.
Debrecenből mennék esküvőre de a polgári és templomi szertartásra nem vihetjük a bundást.
Köszönöm a segítségeteket.

1.4 T-jet M32

(#30269) Rambovits


Rambovits
senior tag

Urak!

160*200-as matracot keresek, újat. A városban hol érdemes ilyet vásárolni? Jyskben voltam ma, elég durva árak vannak, de ha jó és tartós akkor kiadom érte az árát.

Esetleg még szóba jöhet Ikea, möbelix is budaörsön...

Köszi.

szerk: Van esetleg valami típus ami kifejezetten ajánlott? Keményebb fekvőfelület favorizált.

[ Szerkesztve ]

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#30270) Fecogame válasza Rambovits (#30269) üzenetére


Fecogame
veterán

Kipróbáltam sokfélét, végül a jysk-ben vettem F135-ös matracot, most pont akciós. Lehet, hogy "drága", de sokkal jobbat lehet rajta aludni és 20 é garancia van rá. Bőven megéri a minőségi alvàsért.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#30271) Soybex válasza Rambovits (#30269) üzenetére


Soybex
őstag

Jyskben érdemes venni, anyámnak mindig tönkremennek a matracok, de így hogy 20 év gari van némelyikre így bőven megéri. Évente kap új matracot, és legalább jól alszik.
Akcióban kell kifogni amúgy, mert vannak learazások, és jó áron lehet kihozni őket.

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#30272) fant0mi válasza Soybex (#30271) üzenetére


fant0mi
addikt

Jyskben ugy altalaban elmondhato, hogy az olcso Basic aru az gagyi is. A gold cimkesek dragak de minosegiek is.

(#30273) Soybex válasza fant0mi (#30272) üzenetére


Soybex
őstag

Ezt tapasztaltam én is. 6 ezer forintos szék bírt 5 hónapot aztán kiszakadt a varrasnál, utána 40ről 21 ért vettem egy másikat és 1 éve semmi baja. Mind a kettő jyskes

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#30274) sandor906 válasza Rambovits (#30269) üzenetére


sandor906
tag

Nekem kb 7-8 éve van jysk s60 gold zsákrugós matracom. Amikor vettem megkérdeztem van-e súlykorlátozás rá, azt mondták nincs. De nem szereti a 120kg+-t a tapasztalatom alapján, sajnos gödrösödik, hiába forgatom minden ágynemű áthúzáskor. Ha nem vagy túlsúlyos, akkor jó választás lehet, mert atkairtós, lehet dönthető ágyrácsra tenni, asszem 7 keménységi zónája van, stb

GhostDragon#24437

(#30275) juliabrilke válasza sandor906 (#30274) üzenetére


juliabrilke
addikt

70kg lehetsz akkor max és könnyű nőt választasz magad mellé. :D

(#30276) Soybex válasza juliabrilke (#30275) üzenetére


Soybex
őstag

Ez csunya volt :D

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#30277) makro válasza Rambovits (#30269) üzenetére


makro
aktív tag

Nekünk WELLPUR GOLD F30 van itthon, szintén Jysk-ből.

Ahogy a többiek is mondják, ha normálisat akarsz, akkor érdemes jó minőségűt venni. Érdemes bemenni váráslás előtt a boltba, és 5-10 percig feküdni a matracokon, mindenkinek más keménységű jön be.
(ki kell várni az akciót, mert azon is lehet fogni jó sokat

(#30278) sandor906 válasza juliabrilke (#30275) üzenetére


sandor906
tag

Amikor vettük, a feleségem max 55kg volt én minimum 125, ezért kérdeztem rá. Tavaly már közel 140kg voltam, mostanra sikerült visszamenni 125 körülire, még jó lenne egy 10-est legalább leadni, de az még 1 év ahogy nézem. A nő még mindig könnyű, de már átlépte a 60kg-t, vele lesz a probléma szerintem ;]

Nekem annak idején valami latex matracot ajánlgattak a volt Baumax mögötti, volt matracáruházban. A 140x200-as kb 300k lett volna, ezért lett ez a Jysk-es, asszem 200k helyett leárazáskor 120k körül.

[ Szerkesztve ]

GhostDragon#24437

(#30279) juliabrilke válasza sandor906 (#30278) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nálunk 2db Jysk-es GOLD "gamer" edition van, azóta semmi gond nincs vele. (csak az ára volt az)
Földön kell aludni és nincs probléma a matracok árával. :DDD

Egy nagy darabot meg akartam venni, nem akarom érezni, hogy párom össze-vissza forog egész éjszaka. ;]

[ Szerkesztve ]

(#30280) Rambovits válasza sandor906 (#30274) üzenetére


Rambovits
senior tag

Voltam ma bent, és egy meg is tetszett.

https://jysk.hu/haloszoba/matracok/habszivacs-matracok/gold/matrac-160x200-gold-f35-dreamzone

Most pont akciós, de akkor ezek szerint ebben lehet bízni. Mondjuk nem hemperegtem rajta 10 percig, de kényelmes volt :D

Köszi a válaszokat srácok.

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#30281) #57527808 válasza Rambovits (#30280) üzenetére


#57527808
törölt tag

a golddal csak egy baj van, hogy visszaviheted x időn belül, és szerintem nem dobják ki. szóval szerintem "műsoros" matracba is belefuthat az embert (huzat fertőtlenítés vagy csere tuti van).
állítólag tisztaságmániás vagyok, szóval maradt az eggyel gyengébb széria, amit nem lehet visszavinni.

[ Szerkesztve ]

(#30282) Rambovits válasza #57527808 (#30281) üzenetére


Rambovits
senior tag

Erre rákérdeztem, rendelniük kell, mert nincs raktáron. Szóval ha van is alapja annak amit mondasz, akkor valami pesti surmó fingjában forgolódok majd :D

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#30283) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

üdv!

Tudtok jó maszek sportorvost?

kb. 2 hónapja tenisz közben megsérült a jobb vállam, utána 1 hét alatt csillapodott de most pár hete annyira előjött hogy már aludni sem tudok a jobb oldalamon.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#30284) #57527808 válasza Rambovits (#30282) üzenetére


#57527808
törölt tag

rokon visszavitte anno, és kért helyette memóriahabos változatot.
kérdezd már meg, hogy mit csinálnak a visszavitt gold matracokkal. nem vicc, kíváncsi volnék a válaszukra.
az árán felül ez borzasztott el, nálam ez a nem fér bele kategória. az eggyel olcsóbbal sincs bajom, már megszoktam. a memóriahab az egy kicsit hiányzik, de azt utólag is lehet rakni rá. bár nem tudom, hogy a matracvédő mennyit ront a helyzeten.

[ Szerkesztve ]

(#30285) Fred23 válasza Motion_Blur (#30283) üzenetére


Fred23
nagyúr

Orvost nem tudok, de ezt kipróbálhatnád:

(#30286) juliabrilke válasza #57527808 (#30284) üzenetére


juliabrilke
addikt

Szerintem bemutató darabok lesznek belőle, amit néha le szoktak akciózva nagyon.
Vagy abból lesz a non-gold edition, amit nem vihetsz vissza. ;]

(#30287) szebe válasza Motion_Blur (#30283) üzenetére


szebe
őstag

Heroináron esetleg valamelyik "prémium"ortopédusunk?

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#30288) fant0mi válasza Motion_Blur (#30283) üzenetére


fant0mi
addikt

Dr Csiak Gyula

(#30289) #57527808 válasza fant0mi (#30288) üzenetére


#57527808
törölt tag

hozzá én is akarok menni a kezemmel. őt javasolták nekem is, miután 10 dokit megjártam.

(#30290) justflash válasza juliabrilke (#30275) üzenetére


justflash
tag

Nem tudtad, hogy Mo-n 100kg alatt nincs férfi? ;]

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#30291) juliabrilke válasza justflash (#30290) üzenetére


juliabrilke
addikt

Érdekes, ezt eddig csak 100kg fölötti emberektől hallottam. :D
Ez kb. olyan szöveg, mint az erős csontozatom van és nem vagyok kövér.

(#30292) justflash válasza juliabrilke (#30291) üzenetére


justflash
tag

Reggel 98 kiló vagyok, este 102, úgyhogy én vagyok a kivétel. ;] :P

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#30293) juliabrilke válasza justflash (#30292) üzenetére


juliabrilke
addikt

2017-07-03 18:03:53

Este hallottam tőled. :DDD

(#30294) justflash válasza juliabrilke (#30293) üzenetére


justflash
tag

Ez délután. Este akkor van mikor vacsiztam. :P

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#30295) Poiro7 válasza #57527808 (#30281) üzenetére


Poiro7
aktív tag

Én évente visszavittem mert a húzat a varrás mentén elengedte magát. Azt tuti nem értékesítik újra :D

(#30296) siti válasza Rambovits (#30269) üzenetére


siti
senior tag

Hollywood beddingtone matrac. Domusban vettem, az már megszünt.. Egy kisebb vagyon volt 8 éve, nagyon meg vagyok elégedve vele, de nem is vagyok 100 kió :)
Matrac kuckó a Budain megér még egy tippet. Olyan hogy jó matrac (latex, kókusz, memoryfoam, alakhab, stb) nincs, olyan van hogy neked mi jó. Tippet lehet adni, de aki az oldalán szeret aludni, az szívni fog a kemény matracon, ha széles a válla, csípője. Vagy a kemény kókusz matrac alá betesz egy merev ágyrácsot, vagy a puhát bolondítja még tovább. az se tuti, hogy hátfájásra kemény matrac jó. Személyre lehet ezt szépen szabni, erre az ikea kipróbálom nem jött be visszaviszem (máshol is van ilyen) a legjobb. A plusz körön nem érdemes spórolni, életünk nagy részét ágyban töltjük.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#30297) Gaaabeeesz


Gaaabeeesz
aktív tag

Udv.

Jo autovillamossagi szerelot tud valaki ajanlani?
Ha lehet telszammal, priviben. Koszi

Üdv, Gabesz

(#30298) hzsolee válasza siti (#30296) üzenetére


hzsolee
őstag

...életünk nagy részét ágyban töltjük... de jó neked... :)

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#30299) mtade válasza hzsolee (#30298) üzenetére


mtade
aktív tag

Nemrég meglett a második gyermekem. Már arra sem emlékszem, milyen kipihentnek lenni. :DDD

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#30300) hzsolee válasza mtade (#30299) üzenetére


hzsolee
őstag

Helló kollega. Nekünk csak egy van, de az untig elég. Nem sok mindent tud még mondani, de azt hajnali 1-kor igen, hogy: menninnen... és itt az ágyat érti ahol alszom :))

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.