Hirdetés
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- bobalazs: i5 4690 + RX 460 HTPC
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: MárkaLánc
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- mefistofeles: Az elhízás nem akaratgyengeség!
Új hozzászólás Aktív témák
-
wetomi
aktív tag
Igazából itt egy olyan végtelen "vita" kezdődött most el, amit nincs értelme folytatni. Két vagy több teljesen különböző grafikus környezetet, operációs rendszert nincs értelme így összehasonlítani, mert ha az egyiket olyanra fejlesztenék, mint a másik, akkor minek a két különbözőt fejleszteni.
Eltérő koncepción alapulnak a fejlesztések, lesznek különbségek!Sajnos a legnagyobb disztrókkal is előfordul, hogy kiadásról kiadásra változik a stabilitásuk, ami egyszer már működik, az a következőben nem. Legyen Ubuntu és tesói, openSuse, Fedora és a többi. Nálam pl a Kubuntu volt hulladék, ahányszor csak próbáltam, de a Suséval is voltak gondok.
Ezt lehet a megfeszített kiadási ciklussal magyarázni, vagy a kevés fejlesztővel, vagy akármivel, de ez nem csak a különböző disztibúcióknak róható fel, hanem sajnos szerintem a teljes linuxos világban előfordul, emiatt nem kell egy-egy disztróra köpködni. A baj talán az, hogy állandóan változnak a koncepciók.Kellemetlen, persze, hogy az, de MEG VAN A VÁLASZTÁS LEHETŐSÉGE! Nem vagyunk rákényszerítve semmire. Lehet választani másik grafikus környezetet, oprendszert is, sőt akár azt is választhatja az ember, hogy segít a fejlesztésben. Segíthet azzal például, hogy bug reportot küld, hogy tudják, mivel van a probléma.
Szerintem a szaralinux/suse/ubi/win/mac/unity/kde hozzászólásokat hagyjuk már meg egy flame topicnak vagy mondjuk egy sarki kocsmának.
Tudom, véleménye mindenkinek van, úgy mint az a bizonyos testrész is...
Új hozzászólás Aktív témák
- Crimson Desert
- Redmi Note 9 Pro [joyeuse]
- PlayStation 5
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- OpenWRT topic
- Hobby elektronika
- MWC 2026: Műholdakkal tömné ki a Telekom a lefedettségi réseket
- Házimozi belépő szinten
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- A tajvani chipgyártóknak is beteszi a kaput a Hormuzi-szoros lezárása
- További aktív témák...
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Eredeti Microsoft termékek - MEGA Akciók! Windows, Office Pro Plus, Project Pro, Visio Pro stb.
- PC Játékok
- Bitdefender Total Security 3év/3eszköz! - Tökéletes védelem.
- Microsoft és egyéb dobozos retro szoftverek
- Samsung Galaxy S21+ / 8/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- 27% - ASUS Vivobook OLED Notebook! Ryzen 5 7535HS / 16GB 6400MHz / 500GB NVMe
- GAMER PC! i5-14500T / RTX 4070 / 16GB DDR5 / 512GB NVMe / 650w Gold!
- Felsőkategóriás Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R7 7800X3D / RX 6900XT / 32GB DDR5 / 2TB SSD
- szinteÚJ, dobozos Dell Pro 14 Ultra 7 255U 16GB DDR5 512GB AI PC FHD+ 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
