Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Stellaris

Hozzászólások

(#167) warcat válasza butch3r (#163) üzenetére


warcat
veterán

A fanatic xenophobe +30%, a despotic/star empire 10/20%-ot ad a határokra, ez elvileg csak a bolygókból "kisugárzott" határokra vonatkozik,de ha a frontier outpost úgy van lerakva,hogy beleér a birodalom többi részébe,akkor az egész hízik szépen és ez hatalmas területeket jelent.

A 2250-es évekre északon egy xenofób fallen empire + a saját határom segítségével, délebbre egy királyság visszanyesegetésével (abandon planeteztetésével + 2 frontier outpost segítségével) gyakorlatilag elkerítettem magamnak egy 1000 csillagos galaxis harmadát.

Itt a problémát az jelentette,hogy ennek a zónának a közepén(én a belső karon,ő kívül) csücsült a fentebb említett advanced startos AI a 14 bolygójával,én a tudomány fejlődése érdekében maradtam 6 bolygónál.
Meglett a battleship, este kipróbáltam egy gyors háborút, a 8.8k-s flottám ellenében jött 11.6-al.Egy kis átépítés és még 2 csatahajó + pár kísérő segítségével ezt el lehet verni (ha máshogy nem,csapdába csalod, a star fortress még kb 3 évre volt)
Viszont utána kellett volna még vagy 4 megismételt háború a kiirtásához,a közötte levő szünetekben pedig nyilván maradt volna a határok csinosítgatása valamint az 5 bolygós science directorate leirtása.

Rá kellene magam venni a 600 alatti galaxisokra,azt még esélyes is befejezni :) Felette általában amikor látom,hogy na innen már marad a hosszadalmas takarítás és a galaktikus krízis,beleunok, de közben mindig bevonz a játék egy új körre.

EA: It's in the crate!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Stellaris
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.