Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#946) zolka95 válasza Magnézium (#945) üzenetére


zolka95
őstag

Szerintem igen, mert a 8. rész meg úgy az egész új trilógia védelme melletti egyik érv az, hogy hát a Skywalkerek története miatt IS lett ilyen kevésbé jól sikerült film az SW8.
A neten elkezdett keringeni ez az indok. SW7-nél még nem vagy legalábbis nem volt vele tele az internet. Szerintem nem is véletlenül 8. rész után kezdtek el erről pletykák keringeni. Drága franchise ez és védik ahogy tudják. Még olyat is olvasni, hogy OROSZ trollok direkt kritizálják a filmet, hogy ezzel negatív irányba tereljék a filmek megítélését a közösségi oldalakon.

Az előzménytrilógiát sem tartják jónak, de ott sosem érveltek azzal, hogy a Skywalkerek miatt lenne rossz. Senkinek nem jutott eszébe.

Nem sorolom magam egyik táborhoz se, bár nekem se tetszett a film. Van sok ellene meg mellette szóló érv, de elmondható, hogy elrontották a filmet és ez az eddigi legrosszabb SW film szerintem.

Röhejesnek tartom hogy twitteren vitáznak a rajongók és még a rendezőnek is védeni kell a filmet, meg magyarázatokat adnia mi miért történt úgy a filmben ahogy. Meg hogy ennyi cikk született erről, de főleg ez az orosz trollos dolog a legnevetségesebb.
Már ebből is látható, hogy valamit elszúrtak a filmben, akár a SW8 mellett érvelők szemszögéből nézzük a filmet, akár a kritizálókéból.

Szóval én úgy gondolom hogy a 9. résszel lezáródik ez a Skywalker éra és később úgy fognak visszatekinteni erre a trilógiára, hogy hát sajnos a Skywalker család történetének is szerepe volt a negatív megítélésben. És abban reménykednek hogy ettől az eljövendő filmekre pozitívabban fognak tekinteni/hozzáállni a rajongók. Mert végre akkor már teljesen új történettel indíthatnak SW filmeket.

(Pedig pusztán a rendező volt béna és rossz filmet csinált. Semmi köze ennek a Skywalker családnak. Attól még lehetett volna jó filmet csinálni belőle.)

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.