Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8714) Konfigos válasza gerisz23 (#8707) üzenetére


Konfigos
őstag

Temp set nagyon op,érdemes lenne kiszedni,600lobi "csak",de temp hajón használva marha kellemetlen.

Skillbe vannak gondok meg gearbe is kicsi,mivel energiaszívós buildről beszéltünk nem feltétlen érni meg energiafegyoval operálni hisz jó eséllyel likvidálod a pajzsot,eleve nem fog jutni rá megfelelő energiád ha jó auxxal akarsz menni,torpedo kell oda neked,arra nem hat a fegyoenergia és a skill se vészes rá.Én ezzel próbálkoznék első körbe ha nem energiszívás a cél hanem a gw erősség és nincs temp set:
[link]
Doffok amik feltétlen kellenek ehhez a buildhez: Gw aftershock,keel'el,warp plasma-s, az új spéci xindi vizi aki kikapcsolhatja a motort gw közbe,fb pulse-os,ez 5,ha megvan a kiegészítésed akkor még biztos találsz valakit akinek hasznát vennéd,de ezek kellenek ehhez a buildez.3 Páncél nem muszáj,de érdemes tesztelni mennyire bírja kettővel,én 3-at raknék rá mert átszaladnak rajtad a romulanok mint a takony :D Persze páran még úgyis sajna.

Ha pedig energiacumi érdekelne:
[link]]
Ehhez ami kellenének doffok: Tyken aftershock,keel'el,warp plasma-s,Energy siphonos doff,fb pulse-os,

Most nem tudom fejből melyik hova tartozik lehet üti egymást néhol a kettő mert csak egy tehető be.Létezik még egy tactosabb mod is,úgy hogy részbe megmaradjon scinek a hajó,ha plasma buildet csinálsz akkor lehet plasma dmg növelős sci konzolokat rárakni,9.6%dmg/darab,de akkor más skill kell és gear,és gyengébb lesz minden sci képességed mert kell az energia a fegyoknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.