Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6282) Konfigos válasza CPT.Pirk (#6268) üzenetére


Konfigos
őstag

Igazából mint írtam is az adapted ilyen köztes,torpos buildhez jó,ha nem hegyezed ki semmire úgy igazán de mindenhez ért egy kicsit.Pvpre ezek nem életképesek sajnos,de mivel oda ritkán jársz így simán jó ez is,borg elllen már a kimaxolt skillek is jók,viszont feltétlen legyen bent 2db exotic dmg növelő embes konzol,én nem igazán értek egyet a vesta 3 set bonuszos buildjével,3 konzolhelyet feláldozni érte bűn,olyan mint a páncél helyre nem páncélt tenni kb nálam,ami fontos hogy eléggé tankos legyél az az hogy legyen em to shield leglaább 1db,de ha 2van az mégjobb,és legalább egy intertial dampers,az a spéci doffal 26sec-ig megy marha nagy védelmet adva,és 30 sec csak a cdje,tehát már 1el is "csak" 4 sec-ig leszel gyengébb,nálam is igy van scivel,1 em to shield 1 inertial dampers 1 hazard emitter 1 trans shield,jól kombinálva(nem agyatlanul elnyomva mindent össze vissza) még pvpre is simán jó,de ha kell letankolok egy kockát is scivel,pedig nem sok hullom van nekem se.Sci sebzés téren a gw-vel lehet a legtöbbet bevinni,én ehhez tolok még tractor-t is,így simán pajzs alól is kiszedem az ellent,replusor is nagyon jó,csak arra se árt buildet építeni ha igazán jónak akarod.És persze a legfontosabb az aux energia,az csutkán legyen mindig.

#6272: Azt kihagytad hogy fűbe is haraptál egymás után :DDD :DDD Vicces de sokan nem is tudják hogy a sci képesség milyen brutálisan tudnak sebezni ha megfelelően vannak skillezve,nekem kereken nulla skill van a fegyvereken,a beamem asszem 170 dps

#6269: Én is agyaltam rajta annak idején,lehet rá jó buildet építeni,de szerintem most a legjobb sci hajó a palisade,főleg mertt nagyon mozgékony ahhoz képest,szvsz jobb mint egy vesta is,bár ha van zened inkább a vestát vedd ki,olcsóbban kijössz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.