Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14129) Konfigos válasza Badname (#14127) üzenetére


Konfigos
őstag

Nem. :DDD

Viccet félre téve,a temporal skill lényege az hogy legyen minimum 350 prtg,és sok sok crtd,rapid decay III,entropic III,és minél több debuff dolog.És lehetőség szerint a nautilus,most akciós is.Utána már csak finomhangolni kell,kb legyőzhetetlen 1v1,és csapatba is marha erős.

Plata: Neked nem tudok mutatni olyat,mert te elvből nem használsz semmit aminek értelme is van :D Nálad az az igazi gond plata hogy összehánysz minden ökörséget és aztán azt hiszed az jó,de nem,nem jó :DDD Se a skillezésed se a geared,pedig te pont az vagy itt akinek kb megvan mindene,csak össze vissza rakod be őket,mert hogy ez szép,annak jó a hangja stb stb,ez fun bla bla.Így nem lehet hajót csinálni,értem én hogy poénkodni jó,de azért lehetne egy rendes karid is amire azt mondja az ember hogy na ez már valami,ha már kb minden minden zenes hajód megvan,van tőkéd is,dilid is,mindened.Ne menj a rendszer ellen mindig :D Egy darab beam hajóm sincs,nem azért mert szar,csak nekem nem tetszik.Torpedo,prtg,dhc,nálam ezek az élvezeti cikkek.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.