Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14123) Konfigos válasza Plata (#14122) üzenetére


Konfigos
őstag

Ez ködösítés megint. :DDD Ha neked lett volna pvp karid én tudtam volna róla,mert láttalak volna pvpn,sőt ha jó lett volna ahogy mondod arról is tudtam volna mert aki új és ügyes arról szó szokott esni és hamar felkarolják a többiek,szóval ez se igaz :P
Harry se tartozott a jobbak közé a tankjával,az meg hogy 1v1 ki ellen mit tudsz elérni az nem releváns egy arénába.

Ezek a fullos cuccok se igaz,mert a legtöbb buildem már kifejezetten olcsó,mostani is ami op jelenleg pvpn azt te is össze tudnád rakni mert megvan mindened hozzá,csak nem tudod mit kell kombinálni mivel,plusz nincs gyakorlatod a manőverezés téren,és nem tudod mi mit okoz,mi mivel védhető,miből mi lesz másodpercek leforgása alatt,ezek együtt hozzák ki az hogy bénaaaaaa vagy ;] :DDD

Az meg hogy bemegy az ember egy lila cuccos hajóval és lenyomja a borgot csak engem igazol,hogy a pve az nem kihívás csak egy rossz vicc.De ha erre van kereslet ezt adják az emberek szájába sajnos.Maga a játék maradjunk annyiba hogy mind pvp meg pve téren elvan ba*va,sajnos.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.