Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13390) gerisz23 válasza John_Doe (#13379) üzenetére


gerisz23
őstag

Jó drága lesz akkor...vettem ki még 2 hajót,3-4k zenem meg 1,5 milla dilim maradt talán...farmolhatok majd:/
Megkértem drága jó szolgáltatóm hogy oldjanak fel pár portot nekem,hogy tudjak ismét warframezni.Nem jött össze,illetve nem értenek a dolgokhoz annyira mint hittem.Feloldották a 4 portot amit kér a játék,elvekben legalábbis,csak nincs fix Ip címem a csávó nem írt be a kifele menő kapcsolatokhoz Ipt,ami azt eredményezte hogy teljesen lehaltak a portok.Ekkor még ezt nem sejtettem,olvasgattam,fórumokon itt-ott.Megnyittattam velük a 80-as,és 443-as portot is.Sikerült!CSakhogy kifelé menő Ipcím most se volt beírva náluk,mint kiderült,így blokkolja a googlet,facebookot,freemailtmeg minden HTTPprotkokos honlapot ha minden igaz,nem próbálgattam végig...a lényeg hogy lett egy saját hálózatom a hálózatukon belül,ami használhatatlan,mert a saját korlátjaiba ütközik...Port forward megvan az én routeremen,így mikor port checkerrel néztem zöldet jelzett a cucc,mondom akkor király,csak Warframe ugyanazt a hibaüzenetet generálta.WTF...
Beszéltem egy sráccal aki Debrecenben hasonló hálózatot működtet,csak NATolt IP-k nélkül.Nem Debreceni vagyok sajnos...
Végeredmény:Néhány honlap megnyitható-gondolom prohardver sem azon a porton kommunikál,STO megy azért mert az is másik portokonn van.
Remélem még ma intézkedik az egyetlen ember a cégnél aki azt hiszi szuperul vágja a témát,írtam több emailt is az utolsóban 2 megoldási javaslattal,az egyik hogy visszaállít mindent és nem warframezek...akkor más szolgáltató után nézek,de ezt persze nem írtam le.A másik hogy fizetek egy fix IPért és arra beállít mindent.
Bocs a sok offért,de kikell adnom magamból.Nem vagyok hálózat szakértő,sőt de azért egy többezres előfizetői hálózat szakembereitől sztem többet lehetne várni.Rta volna meg hogy ezt így meg így meg így lehet...

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.