Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 13:42:52

LOGOUT.hu

Spórolós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2451) raziel01


raziel01
veterán

Még holnap akciós áron vehető a már említett jégkrém. Én betáraztam belőle 6 darabot. Egy gombóc fagyi az ára. Kakaós csiga se rossz ennyiért.

(#2452) AtHoS válasza raziel01 (#2451) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Melyik áruházban locsolják utánad ennyiért a Becherovkát?

read-only mode on the forum

(#2453) Sanki válasza AtHoS (#2452) üzenetére


Sanki
addikt

Penny

(#2454) AtHoS válasza Sanki (#2453) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Köszi :R

A berakott képből biztos nem mondtam volna meg, ebből is látszik mennyi akciós újság fordul meg a kezem között :B

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#2455) Zeki válasza AtHoS (#2452) üzenetére


Zeki
nagyúr

Penny

(#2456) Aethel


Aethel
aktív tag

A ~1000 Forintos hidegen sajtolt repceolajat 250 Forintért viszi a kassza a soproni Tescoban.
Tegnap este még viszonylag sok volt a polcon.

(#2457) Drughi


Drughi
addikt

Dolce Gusto gépbe milyen alternatív kapszulákat lehet venni?
Aldi / Lidl árul már ilyet?

(#2458) raziel01 válasza AtHoS (#2452) üzenetére


raziel01
veterán

Ha már említetted vettem én is ma egyet. Még sose próbáltam. Majd veszek mellé tonicot is. :R

(#2459) DrBubo77 válasza Drughi (#2457) üzenetére


DrBubo77
addikt

Az Aldiban az Amaroy a kompatibilis kapszula:

[ Szerkesztve ]

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#2460) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
Topikgazda

fyi borotva téma:

DM-ben felfedeztem, hogy a Balea tol Gilette Mach/Fusion klónokat. ha elfogy a mostani M3 pengém, próbát teszek vele. (btw vkinek van már tapasztalata?)

"mach3", "mach3" penge, "fusion", penge 4db, 8 db, "fusion proglide", penge

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2461) raziel01 válasza Mr.Csizmás (#2460) üzenetére


raziel01
veterán

Gondolom ez a penge nem működik a már meglévő Gilette fusion szárral.

(#2462) Mr.Csizmás válasza raziel01 (#2461) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

ofc, különben a gatyájukat leperelhetnék sztem. sztem egy próbát megér 1,5/2e-ért.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2463) lord_m válasza Mr.Csizmás (#2460) üzenetére


lord_m
senior tag

Jónak tűnik, egy próbát mindenképp megér ennyiért. :R

(#2464) jansky1


jansky1
senior tag

Laktózmentes UHT tejet nem látott valaki jóárasítva valamerre? 200 HUF körül már jó lenne.

(#2465) fateless válasza jansky1 (#2464) üzenetére


fateless
veterán

Penny-brn szokott lenni 189-199Ft-ért, de épp most volt, szerintem még másfél hónap, mire megint lesz.
Aldiban rég volt, talán hamarosan megint lesz 199-ért.
Nálunk most van két karton laktózmentes és 5 karton sima, ez elég lesz kb két hónapra

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2466) jansky1 válasza fateless (#2465) üzenetére


jansky1
senior tag

2 kartonnal szoktam venni én is, de nem húzza ki 2 akciós időszak közötti időt. Tejből mennyit lehet egyszerre venni, mennyi a kereskedelmi mennyiség?

(#2467) raziel01 válasza jansky1 (#2466) üzenetére


raziel01
veterán

Nekem még sose mondták, hogy sok lenne pedig volt amikor 4 kartonnal vettem rostos üdítőt.

(#2468) fateless válasza jansky1 (#2466) üzenetére


fateless
veterán

Mi 5-6-7 kaprtont veszünk egyszerre, fogalmam sincs, mennyi a kereskedelmi mennyiség, de még sem Penny-ben, sem Aldi-ban nem szóltak emmiatt.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2469) Drughi válasza jansky1 (#2466) üzenetére


Drughi
addikt

Annyit veszel, amennyit akarsz. Legfeljebb nem egy tranzakcióban fizeted ki / viszel magaddal valakit.

(#2470) 8 válasza Mr.Csizmás (#2460) üzenetére


8
senior tag

továbbra is a bőrön élezést javaslom, az örökéletű pengéhez ;)

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#2471) HUNited válasza Mr.Csizmás (#2460) üzenetére


HUNited
senior tag

Lidlben is kapható hasonló borotva, az nagyon bevált nekem, és egy picit olcsóbb mint a DM-es.
Lidl termékoldal

(#2472) raziel01 válasza HUNited (#2471) üzenetére


raziel01
veterán

Én ezt kb 3 éve vettem de az volt a megállapítás, hogy Gilettehez képest negyed annyi ideig bírja. Azóta lehet javult vagy csak én fogtam ki gyengébb szériát.

(#2473) Mr.Csizmás válasza HUNited (#2471) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

cien cuccok imho elég lowcost a dm brandeshez képest :( ld. samponok, a világoskék erősítős, és sárga koffeines fijúka sampon mellett elbújhat a schauma pl. saját tapasztalatom alapján.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2474) lorcsi válasza Drughi (#2457) üzenetére


lorcsi
veterán

Jacobs lesz most akcioban valahol...1k/doboz...amiben asszem 14 db kapszula van
Tslan a spar

Aldi-lidl..akcio nelkul 1,2k a 16 darabos dobozzal

(#2475) HUNited válasza Mr.Csizmás (#2473) üzenetére


HUNited
senior tag

Hát én azt tapasztaltam, hogy BB a Cien márka. Nyilván nem mindenben. A tusfürdő esetén pl. ragadt tőle a bőröm, abból brandelt terméknél maradok (Lactovit Men termékcsalád, igen ajánlott érzékeny bőrűeknek). De a rollon deo szintén messze veri a márkás társait is (az illat ízlés kérdése, a hatékonysága viszont odabasz, ma is egész nap betonoztam és semmi szagom, pedig igen megizzadtam - nem vagyok habkönnyű ugyanis).

A borotva nekem bejött, lehet nem olyan tartós mint a Gilette, de nálam az sem tartós, néhány használat után mindet cserélnem kell mert iszonyat érzékeny a bőröm. És ami még jó, az az AfterShave gél, szerintem az illata is kellemes, és nagyon jó a bőrömnek.

(#2476) kaszaking válasza fateless (#2468) üzenetére


kaszaking
tag

Pennyben nincs korlátozva, hogy mennyit vihetsz. Ha tudsz akkor egész raklappal is vihetsz. Csak macera egy raklapnyit kivinni.

(#2477) bul07 válasza kaszaking (#2476) üzenetére


bul07
nagyúr

Csak a eladók néznek ferde szemmel
Én a 300Ft-os jégkrémből vettem 15dobozzal és mikkor pakoltam ki a hűtőből az ép jégkrémeket feltöltő olyan szúrós szemekkel nézegetett hogy csak na

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2478) fateless válasza bul07 (#2477) üzenetére


fateless
veterán

Gondolom, épp előtte pakolhatta be

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2479) bul07 válasza fateless (#2478) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem hiszem akkor tolta oda a raklapot és pakolt be másfajtát, de minden lehet
Na de akkor is

Mondjuk a pénztáros meg se torpant ennyi láttán csak húzogatta

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2480) fateless válasza bul07 (#2479) üzenetére


fateless
veterán

Felénk kedvedek az eladók és nagyon segítőkészek, ilyet nem tapasztalok

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2481) AndrewBlase válasza fateless (#2480) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Hát azért a pápai Pennyben is van olyan eladó, akinek süt a közöny, meg a "minekjöttélteide" a képéről

Miért mindig én???

(#2482) fateless válasza AndrewBlase (#2481) üzenetére


fateless
veterán

Ez így igaz, de amikor a közönyös arcú embert megkérdezem, hogy ez vagy az van-e még, mert elfogyott a polcról, akkor több alkalommal is bement a raktárba, és megnézte. Ami a legmegdöbbentőbb volt, hogy mikor egy ilyen alkalommal épp a laktózmentes tejet kerestem, akkor bement, megnézte, mondta, hogy a raklapon van, de alul, és nekiállt kibányászni egy kartonnal. Nem volt pofám mondani neki, hogy nekem három kartonnal kellene, mert szegény vagy öt percet küzdött azzal, hogy kiszedje azt az egyet anélkül, hogy összeomlott volna a raklap, így másnap mentem vissza megint. De voltam már így máskor is tejjel, zabbal, egyebekkel.
Az is igaz, hogy gyakran járok oda, és van, hogy igénybe veszem a mentálhigiénés végzettségemet, olyan módon kommunikálok velük, és látom a morcos arcukat átalakulni hálássá, hogy valaki észreveszi őket is emberként. Ez sokat segíthet abban, hogy másként viszonyulnak hozzám.
Amikor meg a két kislánnyal megyek vásárolni (3,75 és 2 évesek), akkor meg aztán a legmorcosabb pénztáros is mosolygósra vált.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2483) AndrewBlase válasza fateless (#2482) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Örülök, hogy Neked jó tapasztalataid vannak ott. Igyekszek én is EMBER-hez méltóan szólni hozzájuk azon az évi kb. 10 alkalommal, amikor betévedek oda. :)
Más boltokat valahogy jobban preferálok.

"Amikor meg a két kislánnyal megyek vásárolni (3,75 és 2 évesek), akkor meg aztán a legmorcosabb pénztáros is mosolygósra vált."

Buszvezetőként én is mindig elmosolyodok, amikor ilyen tündérkék szállnak fel. :K Vigyázok rájuk, mint a hímes tojásra.

Miért mindig én???

(#2484) fateless válasza AndrewBlase (#2483) üzenetére


fateless
veterán

Szerintem az ismerőssé vált arcokkal mindig könnyebb kedvesnek lenni. Ezt gondolom te is megéled a buszon. (Közel 40 éve nővéremmel együtt utaztunk Pápáról Marcalgergelyibe nagyszülőkhöz 2 és 5 évesen, mert édesanyám dolgozott és levelezőn tanult mellette. A buszsofőr már ismerőssé vált számunkra.)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2485) Elemental válasza fateless (#2482) üzenetére


Elemental
addikt

"hogy valaki észreveszi őket is emberként"

24 éve dolgozom a kereskedelemben, és azt kell mondjam, hogy ez a kulcs.

[ Szerkesztve ]

(#2486) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Penny-ben szerintem az is gáz, hogy nincsenek túlfizetve, s ilyen 'ügyfélközpontú' eladók sorát is felveszik.... ritkább az, hogy le.arják, hogy nagy tételben viszel. Nem csak az a tény frusztrálja őket, hogy pont akkor pakolja ki, hanem, hogy akciós, s ha elviszel nagy tételben, s az akció elején már nem lesz belőle, akkor az - ő szemükben - összes hülye jön majd picsogni, hogy 'má minek hirdetik meg akcijóba, ha nem is adnak belőle???' :D

Ilyen a birka, ilyen az átlag eladó...

Egyébként szerintem a lidl-ben sincs limit, állandóan látom, hogy pékségek, büfék, stb. milyen rohadt nagy tételben viszik a cuccot.

(#2487) 123xyz válasza jansky1 (#2464) üzenetére


123xyz
tag

LM UHT tej most csütörtöktől lesz az Aldiban egy hétig, 195 ft / liter áron :)

[ Szerkesztve ]

(#2488) jansky1 válasza 123xyz (#2487) üzenetére


jansky1
senior tag

Kösziiiiiiiiiiiiiiiiiiii!! :R

(#2489) maroni


maroni
aktív tag

Sziasztok nem tudtok valamilyen termékhez adott táskát ami egy szendvicsnek elég! Danon milka monte vagy bármilyen cég? Köszi

(#2490) Ance válasza maroni (#2489) üzenetére


Ance
őstag

Évekig használtunk ilyenre a gyógyszertárakban adott hűtőtáskát, amit a hűteni való gyógyszerekhez adtak. Még kis jégakku is van hozzá (kivehető). Kb. 20x15x10 centi az egész. Nagyon jók.

(#2491) MADcat válasza maroni (#2489) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Pennyben most volt valamikor. Hátha van rumli alján valahol még.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#2492) maroni válasza MADcat (#2491) üzenetére


maroni
aktív tag

Köszönöm , megnézem mind két alternatívát!

(#2493) zoltan6 válasza maroni (#2489) üzenetére


zoltan6
őstag

Spárba,tescoba szokott lenni időnként carte d'orhoz ilyen kicsi hűtőtáska ha veszel 2 db fagyit,nekem van itthon már pár darab,két szendvics,meg egy félliteres üdítő vagy energiaital,vagy 1 doboz sör simán belefér,akár még egy jégakkuval is.

(#2494) Mr.Csizmás válasza zoltan6 (#2493) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

ikea erforderlig, ha még van

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2495) maroni válasza zoltan6 (#2493) üzenetére


maroni
aktív tag

Köszönöm ezt is megnézem! Talán találok valamit. ugyan vettem ma egy kerékpáros táskát, de lehet jobb lenne egy ilyen!

(#2496) DJGABI válasza DrBubo77 (#2397) üzenetére


DJGABI
addikt

vett valaki ilyen sparos dolce gusto gépet innen azóta? [link]

jófogásról vettem teli pontgyűjtőt, egy ezresből megvolt.

tudom, ez nescafé amaz nespresso, de elvileg egy cég (nestle). [link] ez a promo nem eszi véletlenül a termékkódot?

vagy a kapszulák se egyformák?

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2497) DrBubo77 válasza DJGABI (#2496) üzenetére


DrBubo77
addikt

Két külön akció. A kapszulák nem kompatibilisek egymással, ha jól tudom.
És az is kérdéses, hogy kapsz-e kávéfőzőt valahol.

[ Szerkesztve ]

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#2498) DJGABI válasza DrBubo77 (#2497) üzenetére


DJGABI
addikt

nálunk 1 db tuti volt még kiállítva. de asszem megyeszékhelyen is láttam még

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2499) Drughi válasza DJGABI (#2496) üzenetére


Drughi
addikt

Debrecenbe és nyiregyen egyik sparba soncs DG kávéfőző. Majd a het vége felé.

Pontokat ingyen is kaptál volna...

(#2500) DJGABI válasza Drughi (#2499) üzenetére


DJGABI
addikt

yep, tényleg nem volt. vagyis volt, de nem az a típus. pénztáros azt mondta csütörtökön jött itt utoljára, de fél óra alatt el is kapkodták.

ingyen?

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.