Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#684) Blackdeath


Blackdeath
aktív tag

Helló! :)

Már egy ideje játszom ezzel, gondoltam megosztom a tapasztalataimat a játékkal kapcsolatban :) :

Először is: felfedezni a terepet (eltüntetni a "cloacking"-okat) a kis uaz-zal kell, kicsi fürge és nem fogyaszt annyit mint a többi gép (mint pl. egy maz :D ), és sok helyre el lehet vele jutni, ámde! Ha beleragad a trutyiba, és nincs fa körülötted (és nem tudsz csörlőzni), akkor szopóálarc van. Eleinte nem is tudtam, hogy lehet kereket is cserélni a garázsban terepgumira, ezért sima országútival mentem fát szállítani a krazzal. :D Végül is elment mindenhová, csak kicsit több volt a meló. :) Szerintem a pufi terepgumival nem sokkal jobb a helyzet (kivéve a maz-oknál :D ), pl. az uralnál jobban preferálom a keskeny default terepgumit, mert én úgy vettem észre hogy azzal jobb menni. De a krazon nincs ilyen, úgyhogy arra kénytelen vagyok a pufit rakni. :) A maz egy nagyon komoly gépszörny :R , szerintem nem is volt hely, ahová ne tudtam volna eljutni vele. :) Csak kicsit sokat zabál :D , állandóan etetni kell, nem árt ha valahová a közelbe lerak az ember egy teli tartálykocsit. :) Érdemes játszani a difizárral és az összkerékhajtással, nem kell állandóan bekapcsolva legyen. De terepen se kell mindig minden, van hogy elég az összkerékhajtás is, különben is némi gázolajat megspórolhatsz vele. :K Aszfalton konkrétan semmi nem kell, csak amíg kijutsz rá addig. A kamazokkal az az 1 probléma van, hogy terepezéshez nincs meg a kellő hasmagasságuk, ezért szinte totyogni kell vele, hogy ne verjem oda állandóan a fülkét és a difiket a földhöz. Erősek meg minden, csak nem ilyen terepre valók, inkább városi gépek. A kis zil-ekkel meg külön művészet terepezni, csak difizárral és láncos kerékkel. :)) Alászedve baromi nehezen megy a méteres sárban, szinte csak egyenesbe kormányozva lehet vele haladni. Viszont legalább a vékony cingár országúti gumijaival viszonylag jól lehet haladni a sárban, ha minden úgy alakul. :) Visszatérve: az ural és a kraz szerintem a 2 legsokoldalúbb gép a játékban, sok felépítmény van hozzá, és azért azokkal is el lehet jutni a durvább helyekre mint pl. a maz-zal, csak 1 meghajtott tengellyel kevesebb, ugye. :) Sokat számít az ám! :K Faszállítás: csak a maz-zal szoktam (most már), jelenleg már a hosszú rönköket is simán el tudom vinni bárhová, csak gyakorlat kérdése az egész. :)

Egyenlőre így ennyi jutott most eszembe, perpillanat. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.