Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  SoundBlaster X-Fi (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4851) Matamata válasza galbi (#4850) üzenetére


Matamata
aktív tag

A titanium szériásokon is vannak optikai csatlakozók és azok igazi X-Fi-k nem úgy mint az Xtreme Audio .

[ Szerkesztve ]

(#4852) JONAS77


JONAS77
aktív tag

Fél éve cseréltem le a régi hangkártyámat egy SB X-Fi Extreme Music-ra, nincs vele semmi gond nagyon jól tejesit, csak sajnos amit kaptam hozzá CD-t az Vistára jó, ami
nem islenne gond mert a hivatalos oldalról már letöltöttem, csak a kezelőfelülete hiányos. Gondolok itt, nincs hangszinszabályzó "EQ". Tud valaki
egy oldalt mondani ahonnét le tudnám tölteni ezt is?

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#4853) galbi válasza Matamata (#4851) üzenetére


galbi
csendes tag

Na igen a Titanium , viszont az közel dupla annyiba kerül mint egy Music :(

(#4854) Matamata válasza galbi (#4853) üzenetére


Matamata
aktív tag

A sima X-Fi Titanium a saját webshopjukban 100 Euro :DD de még itthon nem kapni .

A Titanium Professional Audio még jobbnak tűnik csak biztosan drágább lesz az EMI pajzs meg a plusz kábel miatt . :O

[ Szerkesztve ]

(#4855) Rayyy válasza Matamata (#4851) üzenetére


Rayyy
senior tag

"A titanium szériásokon is vannak optikai csatlakozók és azok igazi X-Fi-k nem úgy mint az Xtreme Audio ."

Az miért is nem igazi X-Fi? Ugyanúgy rajta van a 24 bites X-Fi jelfeldolgozó processzor a megfelelő utasításokkal, csak a körítés gyengébb.
Nem a játékosoknak van kitalálva, de ezt a cég tudatosan így is tálalja a marketingben. Ha egyszerűen jó minőségű 24 bites hangkártya kell a 2.1-es hangrendszeredhez baráti áron, akkor ez a jó megoldás. Ezért van annyiféle konstrukció, hogy mindenki megtalálja a neki tetszőt.

Minden a legnagyobb render!

(#4856) szacsee


szacsee
nagyúr

Állj!

Mindenki RELAX!

Music-on is van optikai kimenet, viszont 3,5mm-es jack-on keresztül, amihez elég a Toslink átalakító, amit fentebb linkeltél (amennyiben Toslink csati van az erősítődön és TOSLINK kábeled van).

Na a következő fogalomzavart is tisztáznám:
A Titanium annyiban más, hogy támogatja a DDL-t, ergo 5,1-ben EAX logós játékok alatt digi kimeneten szól az összes csatorna és műkszik digi kimeneten az EAX. X-Fi Gamer, Music és a régebbi X-Fi-k nem támogatják a DDL-t...nekem nincs X-fi-m és nem tudom megmondani, hogy gémek alatt hány csatorna szól, de 2.1 működik szerintem, csak a Doubly Digital dekódódolás nem műkszik, mivel nincs benne DDL jeltovábbító.

Galbi: vedd meg a Toslink- 3,5mm Jack adaptert és nézd meg! Működnie kell!!!! :K

[ Szerkesztve ]

(#4857) Bordoi


Bordoi
őstag

A mester helyre tette a topikot. ;]

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#4858) Matamata válasza Rayyy (#4855) üzenetére


Matamata
aktív tag

Nem akarlak elkeseríteni de az Xtreme Audio nem "igazi" X-Fi mivel a számítási feladatokat egy az X-Fi chipnél jóval gyengébb egység végzi rajt .

[ Szerkesztve ]

(#4859) Matamata válasza szacsee (#4856) üzenetére


Matamata
aktív tag

Ami leírást küldtél abban sehol se írnak optikai csatlakozóról .
Az általad említett csatlakozó az Xtreme Gamer-en található a Music-on nincs .
Veled ellentétben nekem van Xtreme Music hangkártyám és direkt a kedvedért megnéztem hogy nehogy mégis tévedjek nem világít* rajt egyik csatlakozó se .

*magyarán nem optikai

[ Szerkesztve ]

(#4860) Rayyy válasza Matamata (#4858) üzenetére


Rayyy
senior tag

Hoppácska, ezt beszívtam :Y

Szemét marketing. Nem baj, jól szól :)

Minden a legnagyobb render!

(#4861) galbi válasza Matamata (#4854) üzenetére


galbi
csendes tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget de főleg Matamata fórumtársamnak a Titanium linkért !
Megrendeltem ( X-Fi Titanium PCI Express ) a Creative On-Line Store oldalról , már le is vették a pénzt a kártyáról (100 EUR-t / 23450 Ft ) és ingyenesen kiszállítják Kb. 5-10 napon belül elvileg.

(#4862) Matamata válasza galbi (#4861) üzenetére


Matamata
aktív tag

Remélem azért ha már megjött írsz róla egy kis beszámolót ;)

[ Szerkesztve ]

(#4863) galbi válasza Matamata (#4862) üzenetére


galbi
csendes tag

Úgy lesz ! Lenne viszont még egy kérdésem , most akarom lecserélni az alaplapom egy MSI P6N SLI-F V2-re de ha jól látom ezen Nforce4-es chip készlet van és mint ha olyat olvastam volna valahol hogy a korábbi X-FI kártyáknál recsegett a hang valami összeférhetetlenség miatt ezzel a chip-el ,vagy ez már megoldódott ?

(#4864) Matamata válasza galbi (#4863) üzenetére


Matamata
aktív tag

Ha jól értem akkor rólla lenne szó ?
Csak azért kérdezem mert ez egyáltalán nem nForce4-es hanem nForce 650i SLI-s.

( A recsegős hiba az nForce4 PCI-kezelésében volt állítólag és ez a hangkártya amit rendeltél PCI Express (x1)-es és nem PCI-os . )

[ Szerkesztve ]

(#4865) galbi válasza Matamata (#4864) üzenetére


galbi
csendes tag

Ok !
Akkor minden rendben , valamit elnéztem , köszi megyek megrendelem !

(#4866) szacsee válasza Matamata (#4859) üzenetére


szacsee
nagyúr

Érdekes, akkor itt mi a szöszről beszélnek? :F
Nem mindegy, hogy 23000 FT, vagy 250, de nekem mindegy.. :D

(#4867) szacsee válasza szacsee (#4866) üzenetére


szacsee
nagyúr

Visszaszívtam tényleg nem optikai.. :B

(#4868) Zjunior


Zjunior
veterán

Sziasztok!Most vettem egy Xtreme Audio karit,használtba,de nem tudtam,h hardwares gyorsítást nem tud,ezt benéztem!Azt szeretném kérdezni h a Logitech 2.1 Z4 kifogja-e hajtani ezt a karit!Üdv nektek!

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#4869) audi100td válasza Zjunior (#4868) üzenetére


audi100td
nagyúr

Ezt a karit minden kihajtja, mert valójában csak egy vacak SB Audigy SE :(

(#4870) Gulyo


Gulyo
tag

Láma kérdés :DD , x.fi kártyán ugye nincs digitális kimenet, érdemes a jobb hangminőség miatt hangkártyát váltani ( most ugye analóg kötöm össze a hangrendszert - Z-5500 - a hangkártyával ) mindenképp jelentene előrelépést az optikai vagy koaxális összekötés ... ?????
:R :F

P35/DS4 ~ E8400@4000 ~ Xigmatek S1283 Red Scorpion cooler ~ a-data 2x2 gb 800+ ~ Gigabyte 9800 GX2 ~ WD Raptor 160GB ~ Logitech Z-5500 ~ X-fi Gamer Fatality ~ Enermaxx Liberty 620 ~ Samsung 2493HM ~ Logitech G25 ~ Razer Lachesis ~ ZBoard

(#4871) audi100td válasza Gulyo (#4870) üzenetére


audi100td
nagyúr

X-Fi kártyákon is van digitális kimenet, Xtreme Music-on koaxiális, Gamer-en meg optikai van. Kérdés hogy milyen kártyád van?

Egyébként meg emiatt nem lenne értelme le cserélned a hangkártyád, mivel digitális kimeneten se hallanál sok különbséget, sokak szerint zene jobb is analógon a Z-5500-al.
Igazából DVD-filmeknél jön jól a beépített dekóder digitális csatlakozással.

(#4872) pigatt


pigatt
őstag

Valaki megtudná nekem mondani, hogy miért nem nyílik meg semmilyen progi ami az x-fi-hez tartozik? Azt írja nem találja az eszközt, pedig van hangja gépnek mitől lehet?

i9 / 4080 / 32"

(#4873) audi100td válasza pigatt (#4872) üzenetére


audi100td
nagyúr

Töröld le a drivert és összes tartozékát, majd telepítsd újra, nekem utánna megzünt ez a probléma.

(#4874) pigatt válasza audi100td (#4873) üzenetére


pigatt
őstag

Az a baj, hogy vista x64 alá nincs hozzá normális driverem, tudsz adni esetleg egy linket ahonnan letudnám tölteni?

i9 / 4080 / 32"

(#4875) audi100td válasza pigatt (#4874) üzenetére


audi100td
nagyúr

Ez a legújabb driver.

(#4876) pigatt válasza audi100td (#4875) üzenetére


pigatt
őstag

thx megoldódott.

i9 / 4080 / 32"

(#4877) alien_


alien_
őstag

Üdvözletem!

A segítségetekre lenne szükségem: Régebben volt egy XtremeGamer-em, amit imádtam, viszont pc->noti váltás miatt meg kellett válnom tőle, de most az egyik árlistán szemet szúrt egy X-Fi Surround 5.1 külső hangkártya, ráadásul sokkal olcsóbb, mint egy XtremeGamer. Most újra asztali gépet készülök építeni, de már csak az árkülönbség miatt is - érdemes a külső X-Fi Surround -ot választanom a megszokott XtremeGamerrel szemben? Minőség gondolom ugyanaz, de vajon a feature-ök miben térnek el, mi a különbség? Paraméterek sajnos nem sokat mondanak... 2.1-es (esetleg 5.1-es) rendszer lenne hajtva a kártyáról, szóval 7.1 nem szempont a gamernél, esetleg az ASIO 2 hiányozna.. De pl Crystallizer van, szoftveres oldal ugyanaz mindekettő karinál?

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#4878) audi100td válasza alien_ (#4877) üzenetére


audi100td
nagyúr

A Gamer tuti szebben szól, ilyen karit csak laptopba vennék, valaki vett ilyet és 64 bites Vista alatt voltak elég komoly driver problémák. Én nem ajánlom.

(#4879) DukeFX


DukeFX
tag

Nem tudom miért erőltetitek ezt a digitális kimenetet. Annyit illik tudni, hogy az X-Fi-knek (az eredeti X-Fiknek) egész jó D/A konverterük van. A poén, hogy alig van különbség a mai keleti vacak chipek között. Általában a Crystal Sound (Cirrus Logic CS.....) konvertereket alkalmazzák a külső dobozkákban (konverterek/előerősítők/erősítők/integrált erősítők stb.) is. Na most ha nincs valami többszázezres konverteretek (és csak a konverterről beszélek) akkor nem is éri meg a digitális kimenettel szórakozni (hacsak a térhangzás más úton-módon nem oldható meg). Aki a DIY szakmában otthon van, még mai napig a TDA chipekre esküszik, valamint a Burr-Brown-okra. Az a baj ezzel, hogy az emberek általában nem azt nézik, hogy mi a jó, hanem azt, hogy mi az új. Az új nem mindig jobb (sőt...)!!! Csak egy egyszerű példa: apámnak van egy közel 20 éves Pioneer integrált erősítője. Nem rajongok a kommersz hificuccokért, de erre még azt mondom, hogy hmm... ez Pioneer??? Ma sokkal vacakabb a hangzásuk, könnyebbek és tele vannak mindenféle térhangzásvacakkal. Mi történt az évek alatt? Dobjuk ki a jó tápegységet és egyéb olyan dolgot ami elengedhetetlen... számít az, hogy már negyedére feltekerve recseg?! NEM!!! Számít a mi profitunk? IGEN!!!... Sajnos ide süllyedtünk.

Jelenleg egy Heed Audio Canopus sztereó rendszerem van (házi építésű, sokkal jobb kivitelben [nagyobb táp és puffer, jobb végtranzisztorok], mint a gyári [mellesleg már a gyári is felveszi a versenyt egy 10e Fontos referencia erősítővel és fillérekért megépíthető]), hozzá 2 szintén házilag elkészített hangfalak Somogyi féle hangszórókból (kevlár rulez :D).

A lényeg, hogy az X-Fi Xtreme Music-om végzi a D/A konvertálást és biztos, hogy 2x is meggondolnám, hogy mivel helyettesítsem, hogy meg is érje a digitális kimenetet és egy külső konvertert használni. Kiváncsi vagyok a Heed Audio Dactilus nevű konverterre. Jelenleg még nem szerepel a termékek között, de Husztinak a (Zsolt Audio) blogjában már lehet látni. [A Heed Audio mindig is arról volt híres, hogy összevadássza a lehető legjobb hifi-s cuccokat és azokat továbbfejlesztve saját termékként adja el.] Remélem lesz lehetőségem egyszer meghallgatni azt is :)

"Programmers are in a race with the Universe to create bigger and better idiot-proof programs, while the Universe is trying to create bigger and better idiots. So far the Universe is winning."

(#4880) Eagl3


Eagl3
veterán

Komolyan mondom... Én ezt már el sem hiszem ami velem történt az elmúlt rndelésekkel.
Ugya feljebb írtam róla,h. rendeltem egy X-fi Extreme Music-ot amit sehogy sem tudtam rábírni a működésre, bármivel próbálkoztam (XP reinstall, másik slot, több driver verzió) sehogy sem akarta felismerni a kártyát csak Multimédia audio-nak és mikor drivert akartam ráhúzni, hibaüzenettel megállt.
Visszaküldtem ezt a kártyát a boltnak (Én fehérvári vagyok a bolt Mosonmagyaróvári, csak ennél a boltnál lehet kapni ezt a karit...) két hete Pénteken.

Ma megjött az új kártya, (az előzőn volt egy kisebb forrasztási hiba amit direkt megjegyeztem, nehogy ugyan azt a karit kapjam vissza, tehát valóban cserélték a karit.)
gyorsan be is dobtam a gépbe, letiltottam az alaplapi hangkártyát, BIOS-t frissítettem pár napja, WIN bejött, lepucoltam az integrált hangkártya drivert ill. programot, majd elkezdtem feltenni az új kártya drivert, a leg frissebbet ami fent volt a neten.
Nagyon megörültem mikor elkezdte feltelepíteni a drivert. Az örömöm nem tartott sokáig mivel ahogy végzett a telepítéssel csontá fagyott a gép :F Itt tudatosult bennem, h. megint nem lesz egyszerű dolgom (magyarán ismét ráb@sztam).
Reset után már a win betöltésénél fagyott a gép, második ujraindításra a legutolsó helyes konfiguráció betöltése után fel sem ismerte a kártyát, amikor drivert akartam telepíteni ugyan az a hibeüzenet fogadott mint korábban a másik kártyával.

Gyorsan átvittem haveromhoz kipróbálni, nála felment a driver, felismerte a kártyát, meg is szólalt kb. 2 másodpercre nyekeregve + akadozva aztán lefagyott a gép (valami ilyesmit produkált). Reset után kékhalál fogadott minket majd kivettük a kártyát, lepucoltuk a drivert utánna viszatettük és márnem engedte feltenni a drivert ugyan azzal a hibaüzenettel mint nekem othon. Próbálkoztunk nála is sok mindennel, sok féleképpen, seogy nem jött össze. Bár szerintem ha ennyit kell szenvedni egy alkatrésszel az már régen rossz.

Ezután hazavittem, betettem a gépbe majd meglepve tapasztaltam, h. felismerte a karit, végig ment a driver telepítés kiírta, h. befejezve majd csontra fagyott minden.
Reset után mintha fel sem került volna a driver ismét csak multimédia audio drivernek látta az XP.
Valaogy a hardver hozzáadása opcióval nagy nehezen felerőszakoltam a gyári CD-ről .inf megkeresésével az X-fi Audio drivert (VDM), bár ez is kb. 20. próbálkozásra sikerült.

Van ötletetek, mi lehet a probléma? Ez is hibás :F ?
Már ott vagyok, h. kidobom a csába.
Felhívtam a boltot, elmondtam mindent a srácnak telefonba, annyit modnott, h. előfordul, h. nem megy fel driver, akkor másik slotba próbáljam (ez ugye megvolt) mondtam, h. másik gépben is próáltam, igazából nem tudott semmi érdemlegeset mondtani, aszondta körbekérdez, utánna jár, h. mi lehet az oka, mivel ez már a második kártya és vissza hív a holnapi nap folyamán.

Szóval mégegyszer, ha tudtok bármilyen tanáccsal szolgálni azt megköszönném, de ha esetleg Székesfehérváron vagy környékén lakik valamelyikőtök akkor kipróbálhatná nekem, h. nála mi a helyzet.

Bocs, h. kicsit hosszúra sikerült de már kicsit nekem is sok 2 hibás winyó + két hibás hangkártya 1 hónapon belül...

(#4881) Tonyo válasza Eagl3 (#4880) üzenetére


Tonyo
őstag

szia!

Én csak annyit tudok segíteni,h én is tőlük vettem a musicom és tökéletesen működik.Aztán lehet,h te fogtál ki 2szer rosszat.
Írtad,h amikor megjött a kari letiltottad az alaplapi hangkártyát és lepucoltad...próbáld úgy ki, hogy xp-t újra rakod úgy,h már benne van a kártya!

üdv

(#4882) Eagl3 válasza Tonyo (#4881) üzenetére


Eagl3
veterán

Próbáltam.

(#4883) DukeFX


DukeFX
tag

Erre én sem tudok mit mondani, driverproblémáim voltak régebben (menet közben néha úgy gondolt, hogy elnémul és másik módba való váltással lehetett ismét elővarázsolni a hangot), de azokat is kijavították már, sőt azt kell, hogy mondjam, hogy nagyon jó már a legfrissebb.

Amit esetleg tudok javasolni: nézd meg a BIOS-ban az IRQ kiosztást (ha van rá lehetőség)... bár az olvasottak alapján inkább azt gyanítom, hogy ez a kártyád is gyárilag hibás.

"Programmers are in a race with the Universe to create bigger and better idiot-proof programs, while the Universe is trying to create bigger and better idiots. So far the Universe is winning."

(#4884) Eagl3 válasza DukeFX (#4883) üzenetére


Eagl3
veterán

De az egyszerűen nem létezik, h. rendelek egy winyót, megjön de ki van ntörve az olvasófej.
Ezzel párhuzamosan megjön a hangkari ami rosz.
Mindkettő visszaküldve majd a 2. winyó is döglött. Ezután 1 hétre jön az új hangkártya ami elvileg megint szar...

Az alaplapom nem ölheti meg ugye? Akkor mindent vinne elileg.
+ tápcsatit ti rádugjátok a hangakrira?

(#4885) DukeFX válasza Eagl3 (#4884) üzenetére


DukeFX
tag

Tápcsati??? :Y Ehhez bele kellett néznem a gépembe, mert bizony már nagyon nagyon régóta van benne az X-Fi-m és nem emlékeztem semmiféle tápcsatira... Extreme Music-om van és nincs rádugva semmiféle tápcsati. Igazából nem is tudom, hogy hova lehetne dugni.

"Programmers are in a race with the Universe to create bigger and better idiot-proof programs, while the Universe is trying to create bigger and better idiots. So far the Universe is winning."

(#4886) Eagl3 válasza DukeFX (#4885) üzenetére


Eagl3
veterán

Egy flopy tápcsatlakozót lehet rádugni.

(#4887) DukeFX válasza Eagl3 (#4886) üzenetére


DukeFX
tag

Igen... azt látom, hogy van egy 4 lábas csatlakozófelület a jobb felső sarkában, de igazából nem tudom mire való. Lehet, hogy azzal cseszted el mind2-t XD
Na jó... kicsit erős vicc volt. Majd megnézem mire való, de gyanítom, hogy csak akkor kell ha külső (Elite Pro féle) dobozt csatlakoztatsz hozzá.

"Programmers are in a race with the Universe to create bigger and better idiot-proof programs, while the Universe is trying to create bigger and better idiots. So far the Universe is winning."

(#4888) Eagl3 válasza DukeFX (#4887) üzenetére


Eagl3
veterán

Nem dugtam rá csak az elsőre. Azt is csak akkor miután midnen próblákozásból kifogytam és itt tanácsolta valaki...
Amúgy nem kell rádugni, de + tápellátás az biztos.

(#4889) Razi


Razi
tag

Sziasztok! Nemvagyok X-fi tulajdonos, és nemis értek hozzá. Ezért jöttem ide hogy tanácsot kérjek. Szeretnék valami klassz kis hangkarit pakolni a gépembe, játék, zene, illetve házámozi céljából. Körülbellül 40-ezret szánok a karira. Várom a tanácsaitokat.

Köszi!

(#4890) Razi


Razi
tag

Logitech Z-5500-at kívánok venni hozzá

[ Szerkesztve ]

(#4891) DukeFX


DukeFX
tag

Ha már ide írtál, gondolom egy X-Fi érdekel ;) Nem is tudok már róla mit mondani. Vissza kell olvasni pár oldalnyit :) Találsz jót is, rosszat is.

"Programmers are in a race with the Universe to create bigger and better idiot-proof programs, while the Universe is trying to create bigger and better idiots. So far the Universe is winning."

(#4892) Razi válasza DukeFX (#4891) üzenetére


Razi
tag

Nem konkrétan X-Fi érdekel, hanem egy jó hangkártya :)
Csak baráti körben is a legtöbb jót az X-Fi-k ről hallottam ezidáig. Én személy szerint nézegettem a Razer Barracuda-t is, de nemtudom mivel járnék jobban, egy X-Fi Gamer-rel mondjuk vagy egy Barracuda-val?

(#4893) DukeFX válasza Razi (#4892) üzenetére


DukeFX
tag

Hát a Barracudáról én semmi jót nem tudok elmondani, akkor már inkább Asus Xonar széria

[ Szerkesztve ]

"Programmers are in a race with the Universe to create bigger and better idiot-proof programs, while the Universe is trying to create bigger and better idiots. So far the Universe is winning."

(#4894) Cadal válasza DukeFX (#4893) üzenetére


Cadal
őstag

Bocs hogy beleszólok, de ez engem is érdekel. Melyik jobb vétel: X-Fi Xtreme Gamer, vagy Asus Xonar DX. Árban kb egy ketegória.

(#4895) DukeFX válasza Cadal (#4894) üzenetére


DukeFX
tag

Erre biztos választ tudok adni: az Asus. Az Xtreme Gamer, Audio és ilyenek felturbózott Audigy SE-k. Közük nincs az X-Fi-hez

"Programmers are in a race with the Universe to create bigger and better idiot-proof programs, while the Universe is trying to create bigger and better idiots. So far the Universe is winning."

(#4896) Egon válasza DukeFX (#4895) üzenetére


Egon
nagyúr

Picit el vagy tévedve a Gamer-t illetően.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4897) Cadal válasza DukeFX (#4895) üzenetére


Cadal
őstag

Igen, kicsivel fentebb írták, hogy az X-Fi xtreme audió nem jó vétel, de a gamer-ről nem olvastam ilyen kritikákat. Valaki esetleg, vélemény?? X-Fi Xtreme Gamer, vagy Asus Xonar DX

[ Szerkesztve ]

(#4898) DukeFX


DukeFX
tag

Ha erre az XtremeGamer-re gondolsz, akkor el kell, hogy keserítselek, mert csak a lényegen spóroltak. A konverteren!!! Meg se közelíti a jó hangzás fogalmát. Igaz, a játékfunkciói azért megvannak.

Ha igazi XtremeGamer-t akarsz akkor a Fatl1ty egyikével próbálkozz, bár azok drágábbak is.
Az eredeti Fatal1ty Pro vagy a későbbi Fatal1ty Pro. Mind2 150$

[ Szerkesztve ]

"Programmers are in a race with the Universe to create bigger and better idiot-proof programs, while the Universe is trying to create bigger and better idiots. So far the Universe is winning."

(#4899) DukeFX


DukeFX
tag

A későbbi Titanium Fatal1ty akart lenni, csak lejárt a módosítási idő limit -.-

"Programmers are in a race with the Universe to create bigger and better idiot-proof programs, while the Universe is trying to create bigger and better idiots. So far the Universe is winning."

(#4900) Egon válasza DukeFX (#4898) üzenetére


Egon
nagyúr

Nem tudom honnan vetted ezt a baromságot, de ha összehasolítod a specifikációit a két kártyának: [link] és [link] remekül látszik, hogy az X-ram-ot leszámítva megegyezik (ami összhangban van azzal, amit erről a kártyáról írni szoktak).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  SoundBlaster X-Fi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.