- PLEX: multimédia az egész lakásban
- Szólánc.
- Fűzzük össze a szavakat :)
- Asszociációs játék. :)
- Érdekes történések a hardveraprón...1.
- Internet fejlesztés országosan!
- Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- SCYROX V8 gamer egér
- Samsung Galaxy SmartTag2-esek a tolvajok ellen!
-
LOGOUT.hu
A Sony 2010. május 11-én bejelentette a MILC (tükörnélküli cserélhető lencsés) fényképezőgépcsaládjának első két tagját, a NEX-3, és NEX-5 gépeket, APS-C méretű szenzorral. A piaci várakozásnak megfelelően az APS-C vázak rövid, de gyors evolúciója után 2013.október 13-án megjelent az első full frame méretű érzékelővel szerelt Sony MILC ILCE-A7 néven. Az összefoglaló a rendszert átlátni próbál segítséget nyújtani.
Új hozzászólás Aktív témák
-
sebgutkopf
őstag
Sose fog jönni hibrid fw az 50-esre, vagy csak mostanában?
Egyébként a jelenlegi obi kínálat mellett, aki használni tudja az 50-es látószögét, annak szerintem kötelező darab. A legjobb képminőségű elérhető árú obi a rendszerre, ráadásul fényerős is. Na meg az oss is jó benne. Nem sok érvet tudok ellene.
-
Tulku
veterán
És ha nem jön frissítés az 50-esre, akkor 5r-rel nem is jó az af sebessége?
Mert videóra igen meggondolandó obi beltérben stabival...azért a nex-ek beltérben elég háklisak a középszürke vagy annál sötétebb részek visszaadására, s egy fényerős stabis obi ilyenkor kincs lehet...ne keseríts el, hogy nem fókuszál rendesen....sőt szerintem videón a kontraszt af jobban működ...bár lehet hogy tévedek, javítsatok!
Új hozzászólás Aktív témák
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest