Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:20:50

LOGOUT.hu

SONY sport és akció kamerák

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#810) maj-viktor válasza DigitXT (#806) üzenetére


maj-viktor
őstag

Mert te aztán értesz...és még te osztod nekem az észt! Ilyen felfogatással! Jóvicc! :DDD

(attól, hogy leírod, hogy 60fps-hez kevés lehet a 25MBit, aminek is volt köze ahhoz, amit most én írtam, hogy rezeg a kép! Annak a felfogatáshoz van köze! De ha ezt szarul csinálod, jó hogy szar lesz az eredmény, senki le se szarja a 25Mbit-et... mutatok én neked olyan kínai kamerát, ami 50Mbitbe vesz fel interpolálva! Nem az számít... sokkal inkább a videokonvertálási algoritmus)
LOL! Én se szeretném, ha törölnék a kommentemet... mert más okulhatna belőle, hogy rád még véletlenül se hallgasson!

Te vegyél 4K-s RED kamerát és azt rakd a bukósisakodra, ha ilyen pro vagy a "videotechnikában", és senki más nem ért itt hozzá itt, csak te! Atyaééég! :D (maradjon is mindenképpen a komment, jót lehet röhögni rajtad)

Én okoskodok és hülye vagyok! Így szeretek élni!
Te okos vagy és szép és mindent jobban tudsz... még véletlenül se fogadj meg jó tanácsokat... (lsd. kábelkötegelő szar, GoPro-s felfogatás jó)

Igen, ha adok tanácsot hol és mennyiért lehet megvenni kiváló rögzítő elemeket (nem dzsumbuj kábelkötegelőt), akkor az a baj, ha meg nem, akkor az... hogy miért "nem mondom el"! (most is rám írt valaki PM-et, hogy a tripod adapter hol lehet megvenni!? Amit TI linkeltetek!? Hát ott a link! Mi közöm van hozzá!?)

Ott voltak a gyári videobitráták:
Video bitráták:
1080p 60fps - PS: kb. 28 Mbps
1080p 30fps - HQ: kb. 16 Mbps
720p 120fps - SSLOW: kb. 24 Mbps
720p 60fps - SLOW: kb. 12 Mbps
720p 30fps - STD: kb. 6 Mbps
480p 30fps - VGA: kb. 3 Mbps

Ettól mennyivel tért el a teszted!? Hogy most épp a Mbps-ecre vagy rágerjedve!? Hogy háááá abba nem is fér bele ennyi.... Ekkora nagy pro vagy, miért nem gyártasz sportkamerákat!?

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.