Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  SimCity

Hozzászólások

(#1851) Tbor válasza Naturalist (#1841) üzenetére


Tbor
tag

Ez igen, sokkal jobban tetszik mint az új. Remélem még ezt is alakítják majd...

(#1852) biga válasza Naturalist (#1850) üzenetére


biga
senior tag

Köszi, átnézem :)

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#1853) Tbor


Tbor
tag

A nagy mű építéséhez honnan tudok nyersanyagot szerezni ?

(#1854) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Terület bővítés lesz majd a javításban?

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#1855) sagem válasza SSJmeszes (#1854) üzenetére


sagem
addikt

Nem.

Szerintem -sajnos- egyáltalán nem lesz ilyesmi, hiszen az új résznek ez a régiós felosztás az alapkoncepciója...

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#1856) SSJmeszes válasza sagem (#1855) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

:( Elég baj ez..

De legalább azt megcsinálhatnák, hogy van pl egy régió ahol mondjuk 10 ember játszik, ne csak háromhoz lehessen küldeni nyers anyagot vagy pénzt vagy bármi hanem az egész régióra.. Ez a másik még ami nagyon lehangoló az egész régiós dologban..

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#1857) X Factor válasza Tbor (#1853) üzenetére


X Factor
addikt

Bányászol, olaj kutat fúrsz, vagy ezeket a nyersanyagokat importálod, és ipari specializációval, gyárakban gyártod őket,és ha ez megvan a régió panelon a lerakatokban lévő nyersanyag küldhetővé válik.

SSJmeszes Összekell dolgozni, elküldöd azmeg tovább küldi, ráadásul szvsz egyszerübb 3-4 fős csapatokban öszedolgozni mint 10 ember lakosságát,iparát, közlekedését, épület struktúráját összehangolni.

[ Szerkesztve ]

Make things work

(#1858) SSJmeszes válasza X Factor (#1857) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

De, hogy küldi tovább, mikor csak 3 másiknak tudsz küldeni akikkel össze van kötve az út. A többivel nincs a többi 3 nak sem.. Tehát csak 4 en tudunk bizniszelni, mert 4 városnak van összekötve egy út.. a többire nincs..
Hülyeséget írok?

Egyébként nem úgy volt, hogy ma jön a paccs?

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#1859) Xaels válasza SSJmeszes (#1858) üzenetére


Xaels
félisten

"Kedves polgármesterek! A mai nap folyamán érkezik a SimCityhez a 2.0-ás verziójú frissítés, ezért hazai idő szerint 22:00-tól átmenetileg nem lesznek elérhetőek a szerverek. A frissítésben található fejlesztésekről és javításokról itt olvashattok bővebben: [link]"

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1860) Locutus válasza Xaels (#1859) üzenetére


Locutus
veterán

Hol olvastál te ott 22 órát?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1861) Xaels válasza Locutus (#1860) üzenetére


Xaels
félisten

EA Magyarország FB

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1862) dilipok válasza Locutus (#1860) üzenetére


dilipok
veterán

itt is az van (bar 1pm PST van megadva, de az 22 ora itt)

Xaels: nekem amugy az elso link nem is jott be

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1863) Xaels válasza dilipok (#1862) üzenetére


Xaels
félisten

Nálam nincs gond a linkkel. Amúgy kíváncsi vagyok. Holnap valószínűleg újra nekiesünk, most egy ideje pihentettem, de azért hiányzik is kicsit. Remélem jól sül el a javítás.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1864) dilipok válasza Xaels (#1863) üzenetére


dilipok
veterán

Ugyanez az eset nalam is :K (latom, h jo helyre mutat amugy a link, de valamiert a simcity.com nem valaszol... fene se erti :F )

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1865) Xirtam


Xirtam
veterán

Srácok valaki találkozott már olyan problémával, hogy notebook-on a játék nem vált át a benne lévő dedikált VGA-ra?! Ezért folyamatosan laggol. Ez egy i7-es Dell gép, amiben van 7xxx HD ATI vga is, és nem kellene neki akadozni!

(#1866) Dreamie válasza Xirtam (#1865) üzenetére


Dreamie
őstag

videokártyavezérlő progiban fixen rendeld hozzá a videókártyát. Nvidiánál van ilyen. nem tudom Atinál lehet-e ilyet.

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#1867) dilipok válasza Dreamie (#1866) üzenetére


dilipok
veterán

atinal is van olyan :K

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1868) csasaKKP válasza Xirtam (#1865) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Igen, én, korábban. Kitárgyaltuk az azonnali notebookos kérdések órája és a Samsung notebookok topicban. Eredménytelenül. Hiába a driver frissítés, és a beállítás, hogy a játék a dedikált GPU-t használja. Csak egy rendszer visszaállítás segített nekem.

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#1869) capafog23


capafog23
őstag

Megjött már a frissítés?

(#1870) X Factor válasza SSJmeszes (#1858) üzenetére


X Factor
addikt

Nem írsz, map függő. Én meg ebben tévedtem :R

Make things work

(#1871) dilipok válasza capafog23 (#1869) üzenetére


dilipok
veterán

meg mindig karbantartas van, szerintem meg 1-2 orat eltarthat.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1872) biga


biga
senior tag

Befrissültem. A nem elinduló városaimon nem segít semmit :( Azokat ha elhagyom, akkor sem tudok velük mit kezdeni (hiába akarnám elfoglalni újra, csak tölti be a végtelenségig). Igazán jó lenne, ha lehetne törölni a városokat, hogy legalább újrakezdhessem azokat a városokat, mert idegesítő, hogy a régióban ott egy nem használható város :(

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#1873) -NRGyP- válasza biga (#1872) üzenetére


-NRGyP-
tag

Na hát ez kapásból nem jó hír. Azt hiszem azért nekiesek én is megint a játéknak, már hiányzik is, kb. 3 hete nem játszottam vele érdemben. Remélem jó dolgok sülnek ki ebből a frissítésből...

(#1874) dilipok válasza -NRGyP- (#1873) üzenetére


dilipok
veterán

en is megnezem ma a dolgot :) Megyek befizetek par csekket es mar jatszok is :))

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1875) xGP


xGP
csendes tag

Frissítettem, játszottam egy kicsit, vélemények:
-Ami először feltűnt, hogy a népszerűség 4-5%-ot elég gyorsan esett, főleg a lakosság igényei miatt.
-Nálam nem javult meg magától az iskolabusz bejáró, 2 iskolánál is beragadtak, nem tudom lesz-e még ilyen.
-Mentőautók nem dolgoznak (mondjuk eddig se nagyon tűnt fel, de nem is halt meg senki), most meg állandóan 2-3 napi halott van, csak ha maxismant elküldöm, ő törődik a sérültekkel.
-30-40 perc alatt vagy 20 épületet le kellett bontanom, ilyen-olyan problémák miatt (eddig elvétve kellett csak párat), fő az ok az oktatás, mert a város negyede arra panaszkodik, hogy nincs oktatás, pedig volt 3 fullos általános iskola, 3800 fős középiskola, főiskola, egyetem és rengeteg iskolabusz. Az általánosok állandóan tele voltak, na mondom építek még egyet, így már nincsenek tele, attól függetlenül a probléma még fent áll.
Az a legjobb, mikor azok az emberek panaszkodnak, akik az iskolával szemben laknak :)
-A munkaerőhiány is kezd az agyamra menni, 110k körül van a lakosság, nem sok ipari övezet van, kereskedelemből sincs már sok (ugyebár hiába van sok, ha úgyse dolgozik senki), mondjuk specializációs épületem az van bőven. És már rég felépült az arkológia, ahonnan elvileg több tízezer munkásnak kéne beáramlania.
-Hogy mondjak valami jót is, a tömegközlekedés fényévekkel jobb lett, nálam a dugókat csak a sok busz okozta, ez teljesen megszűnt. Eddig busznál és villamosnál is 50-60 perc volt az átlagos várakozási idő, ez most 20 körül van.

(#1876) front3r válasza xGP (#1875) üzenetére


front3r
őstag

A problémás épületeket bontsd le és építsd fel újra, úgy valószínű eltűnik a bug. Nekem az újrahasznosító gyáramat kellett lebontanom, újra leraktam és azóta működik gond nélkül. Patch előtt már semmi sem segített rajta.

A legtisztább gondolom egy új régió lenne, akkor működni kellene mindennek, amit a patch listában felsoroltak. Azért oda is írták, hogy le kell bontani és újraépíteni a kaszinókat is.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1877) engusz


engusz
veterán

Iszonyat mennyiségű bugot javítottak, gyakorlatilag a lista második feléből találomra ki lehet választani olyan pontokat, amik drasztikusan befolyásolják a város alakulását és vele együtt a játékélményt is

Április végén jelent meg a Sim City 2013 :U

[ Szerkesztve ]

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#1878) #85552128


#85552128
törölt tag

Egyébként akinek gondja van neki is írhat: [link]
Elég gyorsan szokott válaszolni hogy mi lehet a gond illetve pár embernek visszahozott már elveszettnek hitt városokat.

[ Szerkesztve ]

(#1879) dilipok válasza front3r (#1876) üzenetére


dilipok
veterán

en a sajat kis privat regiomat most kukazom es kezdek egy ujat. Igy remelem semmi gondom nem lesz most :)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1880) godfella69


godfella69
tag

Este én is neki állok kezdek egy teljesen újat :)

PSN ID: godfella1990; Batte.net: arabsejk90#2613

(#1881) Exom


Exom
tag

Gondoltam, hogy több heti szünet után ismét kipróbálnám a játékot.
Eddig szüneteltettem a játékot a sok bug miatt.
Egy új (patch utáni) régióhoz szeretnék csatlakozni.
Küldenétek egy meghívót ide: Scao9
(EU Kelet 2 -n vagyok)
Köszi

(#1882) dilipok válasza dilipok (#1879) üzenetére


dilipok
veterán

sajnos az elhagyott varosaim tovabbra sem mukodnek normalisan. 2 PH regioban vagyok (vagyis inkabb voltam) jelen az EU 1 ill. 2 szerveren. Bocsanat mindenkitol, akik szinten ott jatszanak, de nem tudom folytatni ezeket.

Biga, az eu2-es regioban nekem is azt csinalja a varosom, hogy folyamatos visszaallitast akar :(

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1883) Eyesis


Eyesis
őstag

sziasztok,

érdemes megvenni most a Simcity-t, vagy ha már eddig kibírtam nélküle várjak még vele? Hol lehet legjobb áron megkapni?

Eyesis

(#1884) Sonja


Sonja
veterán

Újabb SimCity gondok a patch kiadása után!

Szégyen. :(

(#1883) Eyesis: Én nem venném meg a helyedben.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1885) Dreamie válasza Sonja (#1884) üzenetére


Dreamie
őstag

:D ez már tényleg vicc... Mondtam én, hogy egy átgondolatlan, befejezetlen 0-át adtak ki, a profit volt a lényeg... semmi más. Elég nagyot csalódtam a játékban, nagyon sajnálom, hogy így elbántak vele(ünk).

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#1886) Eyesis válasza Sonja (#1884) üzenetére


Eyesis
őstag

azt hittem, hogy ez csak a megjelenéskor volt így, ennyi patch után is ilyen, akkor lehet tényleg nem veszem még meg, pedig szépnek tűnik. Anno még a legelsp simcityvel játszottam, és az tetszett :)

Eyesis

(#1887) mope


mope
tag

wááá... tegnapelőtt rendeltem meg, csak még nem jött meg :( :(
az a baj, hogy annyira imádom az ilyen típusú játékokat :O :O

[ Szerkesztve ]

Mondtam is Tóninak „grat az új repülődhöz” Ő csak annyit mondott: „hát nem az enyém, de azért köz”

(#1888) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

:D:D Ez vicc..
Halmokban áll az Eladó épületek &, && is de nem költöznek be a parasztok..
Továbbra is nincs munka duma..., és elfogyott a pénz.. Ezen a játékon már semmi nem segít..

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#1889) biga válasza mope (#1887) üzenetére


biga
senior tag

Gondolj arra, hogy egy-két nappal később kezded majd el szídni ;]

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#1890) mope válasza biga (#1889) üzenetére


mope
tag

muszáj hinnem abban, hogy nem szarnak bele a fejlesztők, polgármester akarok lenni!! :O :W

[ Szerkesztve ]

Mondtam is Tóninak „grat az új repülődhöz” Ő csak annyit mondott: „hát nem az enyém, de azért köz”

(#1891) sagem válasza Eyesis (#1883) üzenetére


sagem
addikt

Én még várok vele, nekem ennyiért drága (ismerve a hibáit), karácsonykor szerintem jóárasítva lesz, s addigra talán tényleg ki is javítják nagyjából :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#1892) Dreamie válasza mope (#1890) üzenetére


Dreamie
őstag

a szép grafika meg a hírdetésekben a "Kedves Polgármester" duma nagyon jól megy nekik, más nem. Szánalom.

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#1893) Xirtam


Xirtam
veterán

Lehet én vagyok a nyomorék, de engem még egy hiba sem akadályozott a játékban, és egyik hibával sem találkoztam. :DDD

(#1894) dilipok


dilipok
veterán

Nekem nincs bajom az ujonnan inditott regiommal :N

Xirtam: te hat, ki mas ;]

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1895) Dreamie


Dreamie
őstag

No lepechelem valamelyik nap én is és kipróbálom.

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#1896) X Factor válasza Xirtam (#1893) üzenetére


X Factor
addikt

Én se, csakhogy vmi pozitívat is olvasson az, aki idetéved.

Make things work

(#1897) godfella69


godfella69
tag

Nem tudom ti mi a jó istent csináltok ebben a játékban, :U de nekem semmilyen gondom nincs minden faszán működik és a közlekedés is végre jó lett :P

PSN ID: godfella1990; Batte.net: arabsejk90#2613

(#1898) biga válasza dilipok (#1894) üzenetére


biga
senior tag

Na jó, de engem már eleve az idegesít, hogy simán adjam fel a régiómat, amit jó ideje építgetek, csak hogy én is maradéktalanul élvezhessem a javításokat. Minden javítás után tegyek majd így?

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#1899) trigorin válasza biga (#1898) üzenetére


trigorin
aktív tag

Nem igazán játszottál a Sins of a Solar Empire vagy az Elemental játékokkal, ugye? Mert akkor már apatikusan fogadnád a patch-ek okozta save game-kompatibilitási problémákat :D

(#1900) biga válasza trigorin (#1899) üzenetére


biga
senior tag

Nem, de ha játsottam volna, akkor is legfeljebb a 2. patch-ig :P

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  SimCity
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.