Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  SimCity

Hozzászólások

(#1301) longwild válasza biga (#1300) üzenetére


longwild
aktív tag

Épp ezért írtam, hogy az atom az jó!

Csak a politika megy más irányba, technikailag és technológiailag is biztonságosan építhető, üzemeltethető egy erőmű, ráadásul sokkal olcsóbban és nagyobb rendelkezésre állással mint bármilyen más forrás.

[ Szerkesztve ]

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#1302) LaciMc82


LaciMc82
aktív tag

Sziasztok.
Ti le tudtátok tölteni az ingyenes játékot amit választottatok ?
Tegnap letöltési hibát írt az origin,most beléptem és a store-ban csak a nagy fehérség és semmi más.

Tiszta hülye aki nem normális

(#1303) biga válasza longwild (#1301) üzenetére


biga
senior tag

A repülés is ilyen: a legtöbb ember - nagyrészt a médiának/filmeknek köszönhetően - ezt tartja a legveszélyesebbnek, pedig még biciklizni is jóval veszélyesebb :)

LaciMC82: Nehezn, de igen. Esetleg lépj ki és utána újra be, hátha. Nekem egyszer vissza kellett vonnom a letöltést és újra elkezdetnem vele, mert 18 óra alatt 32%-ig jutott. Ez ilyen, Origin....

[ Szerkesztve ]

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#1304) Delta× válasza LaciMc82 (#1302) üzenetére


Delta×
senior tag

Persze én már 3 napja játszok vele :D

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#1305) Plutor válasza LaciMc82 (#1302) üzenetére


Plutor
aktív tag

tegnap simán leszedte a választott játékot.(ME3)

(#1306) -NRGyP- válasza LaciMc82 (#1302) üzenetére


-NRGyP-
tag

Szia!

Én most este szedtem le, és jelentem minden gond nélkül le is töltődött kb. 20-25 perc alatt.
Működik. Nem tudom mi lehet a megoldás sajnos.

(#1307) LaciMc82


LaciMc82
aktív tag

Háááát engem most is csak ez fogad. :((

Tiszta hülye aki nem normális

(#1308) csaba951 válasza LaciMc82 (#1307) üzenetére


csaba951
veterán

Nálam is pontosan ez van!

Hoppá! Most meg működik! (Csak nagyon sokat kell várni rá (3-4 perc) amíg bejön.)

[ Szerkesztve ]

(#1309) RockHaRD


RockHaRD
addikt

ha egy-egy épület azért boldogtalan, mert azt írja, hogy "elfogyott a pénzünk", meg kevés volt a pénz, és amiatt költöztek el, akkor azzal mit lehet tenni? Vagy ha azért tüntetnek, mert magasak a bérleti díjjak :F

(#1310) Csapi007


Csapi007
veterán

Hy
Még szerda este küldtem egy másik városomnak pénzt ajándékba de még ma se érkezett meg, persze tőlem egyből levonta. Ilyenkor mit lehet csinálni?

"Csak úgy mondom"

(#1311) Serricon válasza RockHaRD (#1309) üzenetére


Serricon
senior tag

Adókat kell csökkenteni, nálam 0% és nagyon vigyorognak. Ha nincs pénzük munkahely kell, ipar, vagy gyárak.

(#1312) Locutus válasza Csapi007 (#1310) üzenetére


Locutus
veterán

Csődbement városnak asszem nem tudsz küldeni mert pausen van, ez egy ismert bug.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1313) Csapi007 válasza Locutus (#1312) üzenetére


Csapi007
veterán

Akkor kezdtem azt a várost.

"Csak úgy mondom"

(#1314) Kicsimix válasza LaciMc82 (#1307) üzenetére


Kicsimix
őstag

De minek mész a store-ba? Menüből bármikor lehívhatod a napi ajándék panelt azt töltheted le játékot...

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#1315) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

melyik régióhoz lehet csatlakozni? úgyértem vmi PH-shoz

- no es importante -

(#1316) DaviD202


DaviD202
aktív tag

valami frissen indult régióba én is csatlakoznék.

(#1317) Satan_Claus


Satan_Claus
senior tag

Elvileg 1 óra múlva lesz játékom, én is jönnék :)

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#1318) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

JohnnyEasy az Origin nevem, létrehoztam egy régiót, szívesen hívok meg bárkit, csak szóljatok

- no es importante -

(#1319) front3r


front3r
őstag

Update 1.8

Road Improvements
• Improvements to cases when connecting a new road to an existing road that goes over uneven terrain.
• Tuned some of the road snapping priorities to address some edge cases where it wasn’t behaving as desired
• Fixed a case where a new road would sometimes cause an existing road to change its shape drastically.
• Made Upgrade Roads mini-tutorial appear at appropriate time.
• Fix to four lane bridge to improve divider line placement.

Text Improvements
• Clarified alerts about residents not moving in because of high taxes to state if it is residents, commercial businesses, or Industry that won't move in because of high taxes.
• Improved text and icons on cities in region view.
• Updated text for "Become a Suburban City" mission to improve clarity.
• Updated requirements text for HazMat garage for clarity.

General
• Police station can no longer hold more prisoners than the capacity.
• Added missing roof texture for certain commercial building.
• Added completion moment cinematic for Great Works.
• Visiting police cars have avatar of neighbor above them.
• Arcology Population reflects the population of the Arcology, not the city.
• Fixed a clog in the pipes where sewage would sometimes get backed up and act jittery.
• Region Wall will pop up when a new chat message has been received.

Viszont az újrahasznosító továbbra sem működik...

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1320) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

A játék aktiválásával kapcsolatban, illetve azzal hogy meddig kell a játékot beaktiválnom hogy az ajándékot megkaphassam 2 időpontot is találtam. Most akkor melyik az igaz?

Az ea oldalán ez van.

"Ha szeretnéd igénybe venni az ajándék játékra vonatkozó ajánlatunkat, egyszerűen aktiváld a játékodat 2013. március 26. 07:59 (CET) előtt."

Illetve a topicba láttam bemásolva az ea-től egy másik levelet.

"Nem szeretnénk, ha bárki is lemaradna az ingyenes játékról, ezért tájékoztatunk benneteket, hogy legkésőbb 2013. március 25, 7:59-ig regisztráljátok SimCity példányotokat"

Most akkor 25.-e vagy 26.áig kell aktiválni? Ugye nincs időeltolódás? Tehát Magyarországon is elvileg márc 26 07:59-ig kell beaktviálni?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#1321) Satan_Claus válasza Satan_Claus (#1317) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Hát, ez nem jött össze :(

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#1322) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

vki segítene hogy hogyan lehet olyan régiót találni, amiben még vannak szabad városok? 10 perce kattintgatok, de nem találok egyet sem. röhej h nincs egy kereső

- no es importante -

(#1323) dilipok válasza Sixkiller6 (#1322) üzenetére


dilipok
veterán

en ugy talaltam a legegyszerubben, h mikor belepsz, a bal also sarokban ajanlott par regiot. Ezekben mind volt hely. A keresoben en sem igazan talaltam szabad helyet...

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1324) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

6ot ajánl, mind tele
ez teljesen röhejes így...

- no es importante -

(#1325) biga válasza Sixkiller6 (#1324) üzenetére


biga
senior tag

Nincs most új PH-s régió? Esetleg csinálj egyet, tedd priváttá, mert nem te vagy az egyetlen és szerintem hamarosan lesz innen új jelentkező :)

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#1326) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Hát...
Sajnálattal tapasztalom továbbra sincs kijavítva a lerakó helyről induló kamionok.
Továbbra is 4/1 kamion szállít csak olajat!:-/

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#1327) r6man123


r6man123
senior tag

Sziasztok!
Az elvi problémát valahol értem a dologban, deeee.. szóval a helyzet a következő:
Volt egy (az eddigiekhez képest) jól működő városkám. Elmentem edzeni és hagytam, hogy a kis simek tegyék a dolgukat. Mire hazaértem a fél várost letarolta valami, elégedetlenség, elvándorlás, csövesek, bla bla.. Eddig semmi probléma. Letaroltam a várost és a felgyülemlett ~2millio-s összegből újrahúztam a várost, DE a gyárak és irodák nem épültek fel, mondván alacsony a képzettség/technikai szint. A közművek, a városháza, kereskedelmi egységek, iskolák, egyetemek felhúzva, de csak nem akart megindulni a növekedés.
Hol lehetett a hiba?
Egyébként vegyetek fel nyugodtam: "Andriskaaaa"
Teljesen kezdő vagyok, abszolút nem ástam bele magam a dologba, de szívesen játszanék másokkal. Hétvégén aktívan, hétköznaponként 1, max 2 óra / nap :)

(#1328) biga válasza r6man123 (#1327) üzenetére


biga
senior tag

Nem egyedi az eseted. Tapasztalatok szerint az újraépített városok nem (vagy csak nagyon elvétve - illetve nem jöötem még rá hogyan :) ) működnek rendesen. Szerintem bug, de ha valaki tud rá értelmes magyarázatot készséggel elfogadom :)

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#1329) Taibi


Taibi
csendes tag

Most kezdtem egy új régiót, várom a lelkes játszótársak jelentkezését! :)

Szerver: Európa - Kelet 3
Régió neve: Európai Unió
Origin ID: Taibi11

Meghívásos, nem homokozó mód.

Kezdő és gyakorlott játékosok jelentkezését egyaránt várom!
/Az sem baj ha nem vagy hardcore gamer, hétköznapokon én is csak max 1-1 órát tudok rászánni./

Lényeg, hogy aki jelentkezik, hosszútávon maradjon a régióban, hogy lehetőség legyen összedolgozni, és idővel fel tudjuk építeni a nagy műveket is.

(+ Egy apró kérés, ami nem kötelező. Ha csatlakoztok, akkor ha van kedvetek egy európai főváros (van nagyváros) után nevezzétek el a saját városotokat.)

Ha csatlakoznátok, akkor vegyetek fel a játékban barátnak, illetve küldjetek itt egy PMet az origin nicketekkel.

(#1330) r6man123


r6man123
senior tag

Korán van, pm akart lenni :)

[ Szerkesztve ]

(#1331) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

én is küldtem PMet

- no es importante -

(#1332) r6man123


r6man123
senior tag

Ti játék közben mivel szoktatok filmet nézni? Nekem VLC-vel beakad a kép, csak hang van :\

(#1333) dilipok válasza r6man123 (#1332) üzenetére


dilipok
veterán

nem nezek geprol filmet jatek kozben... ennyire egyszeru :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1334) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Ipari légszennyezettségre van valami gyógyszer?
A fél városomra ráfújja a szél.:-/

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#1335) RockHaRD válasza SSJmeszes (#1334) üzenetére


RockHaRD
addikt

rossz helyre tetted akkor az ipari zónát...

(#1336) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Én részemről lehet befejeztem végleg a játékot!..

Egyszerűen az emberek tűnnek elfele.. 220e. körül volt a csúcs azóta meg csak csökken.. most tartok 154e. nél hát itt egye meg a fene mostmár az egészet.. hogy valami sose jó... a gazdasági részéről nem is beszélve..

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#1337) sgery


sgery
őstag

Én azt nem értem, hogy az ipar miért sír folyton az iskolázott munkaerőért? Van általános, közép, sima és rendes egyetem is, mind maxra fejlesztve, buszmegállóval minden lakónak. Mi többet tehetek még?... És folyton zárnak be és mérgesek rám, hogy nincs jó munkaerő.

Azt sem értem, hogy miért panaszkodik a lakó, hogy hol vannak a boltok mikor pont mellette van egy?

További érthetetlenség a dugók kialakulása. Leteszek egy legnagyobb utat vasúttal és megállókkal, mellette bent pedig a sima 1-el kisebb nagyforgalmú utak vannak. A nagy úton senki nem megy, mindenki a kicsin megy. Kerülni senki nem akar.

[ Szerkesztve ]

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#1338) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

van vmi trükk arra, hogy ne rombolódjon le a drága csarnokom, ha mellette ki akarom cserélni az utat?

- no es importante -

(#1339) capafog23 válasza r6man123 (#1332) üzenetére


capafog23
őstag

Nekem megy simán 2 monitorral, nem akad be.

(#1340) szalai91


szalai91
csendes tag

sziasztok!van egy elég jól menő városom de szeretnék még 1 et létrehozni hogy tudom támogatni a másodikat?

(#1341) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

ajándékkal?

- no es importante -

(#1342) -NRGyP-


-NRGyP-
tag

Sziasztok!

Létrehoztam "Európa, Kelet 2" -őn egy Vestfalia nevű régiót. Privát buli, aki szeretne csatlakozni, vegyen fel barátként, és küldök meghívót, vagy írjon itt PM-et a SimCity-s nick-et elküldve.

Csatlakozhattok akkor is, ha most nem is akartok egy új várost most rögtön elkezdeni, de szeretnétek egy "biztos" PH-s közösségben játszani a jövőben (aki így tesz azért légyszi ne az egész régiót foglalja el, hogy majd csak jó lesz valamikor :DDD )

biga: Téged alapból meghívtalak, de ez persze nem kötelez semmire, csak gondoltam Te voltál aki belehúzott ebbe a szabadulni nem hagyó online mókába, így próbálom viszonozni :D

Az én városom PHlanden bár anyagilag boldogul, egy korábban már taglalt, saját hibámból fakadó atomkatasztrófa ellehetetlenítette a normális játékot, ezért váltottam.

Mindenkinek további jó játékot PHland-en!!!

Ja! Mostanában kicsit kevesebb az időm, de ahogy észlelem a felkérést, vagy a PM-et küldöm a meghívót! Ha valamit elbaxtam szóljatok :) ) !

[ Szerkesztve ]

(#1343) -NRGyP- válasza -NRGyP- (#1342) üzenetére


-NRGyP-
tag

Jaj, hülye vagyok!

Azt elfelejtettem, hogy az Origin nick-em: NRGyP :))

(#1344) Blindfish


Blindfish
tag

Kelet 1-en van valaki?? Kezdenék egy új várost, új régióval.... :)

U.i.: PM-t várnék!

[ Szerkesztve ]

(#1345) r6man123


r6man123
senior tag

Vagy én vagyok nagyon értetlen vagy még tényleg irtózatosan bugos a játék.. perpill a városom játszhatatlan. A város újrarendezése után (új utakat húztam fel), nem épülnek meg az új létesítmények. Minden építkezés 0%-on áll..

(#1346) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Új városom :

Forgalom Videó 1

Forgalom Videó 2

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#1347) r6man123


r6man123
senior tag

Tegye fel a kezét a Maxis kéme! :)
Ez előző postom után, ingame kaptam egy "a városod nem megfelelően működik, javításhoz lépjen ki a főmenübe". Azóta + ban vagyok és mennek az építkezések.

(#1348) csaba951 válasza sgery (#1337) üzenetére


csaba951
veterán

Utak. Ez azért van, mert az AI mindig a legrövidebb útvonalat választja. Én most azzal próbálkozom, hogy a főútvonallal párhuzamosan lebontom az utakat. Csak merőleges (bekötő) utak vannak, így már nem tudnak rossz irányba elkóborolni. :)

(#1349) SSJmeszes válasza Kicsimix (#1346) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Respect.. ez így igen csak adja!;)
Hatalmas bevétel, hatalmas lakosság.. de hogy a fenébe!:D És akkor még millió helyed van..

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#1350) RockHaRD válasza Kicsimix (#1346) üzenetére


RockHaRD
addikt

csinálj tutorial videót! :B

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  SimCity
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.