Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  SimCity

Hozzászólások

(#1201) -NRGyP- válasza Dale (#1199) üzenetére


-NRGyP-
tag

Hát én megértelek! Azért van előnye bőven ha online játszik az ember, de ezek a katasztrófák...

Ma kb 7óra játék történései:

2x UFO támadás
2x meteorzápor
1x földrengés
1x egy bazi nagy gyík szó szerint átlóban mindent lerombolt ami az útjába került a városomban (bár lehet mindig a leghosszabb úton megy keresztül, nem tudom...)

Ennek köszönhetően (meg már a fent említett balgaságomnak az atomerőművel), most már a városom 90%-a talajszennyezett, mindenki beteg, a kórházak dugig.

Befejezem az űrállomást mert kíváncsi vagyok rá ennyi "munka" után, már csak üzemanyagot kell beleinvesztálnom, de ahogy elkészül és kigyönyörködtem magam benne, kezdek egy új várost.
Bár amire ez jó volt, hogy rengeteg tapasztalatot adott a szennyezés és a kereskedelem terén. Ez a városka volt a tanulópénz :)

Tényleg arra van valami megoldás, hogy megtisztítsuk valahogy a talajt? Ötlet valaki?

(#1202) dilipok válasza -NRGyP- (#1201) üzenetére


dilipok
veterán

parkok es fak. A faknak nincs fenntartasi koltseguk, de amig eleg nagy a talajszennyezes, rendszeresen kell potolni.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1203) k4rL^ válasza Sonja (#1197) üzenetére


k4rL^
senior tag

Azt hittem, hogy beadnak majd ilyen 2-3 éves játékokat, ez azért elég jó lista. :)

(#1204) RockHaRD válasza k4rL^ (#1203) üzenetére


RockHaRD
addikt

az én számomra pont hogy elég gagyi lista :(((

bf megvan, ME3 nem standardba jó, DS3 nem érdekel, többi gagyi...én a medal of honort fogom választani, de az sem érdekel igazán, az a baj...

(#1205) sgery


sgery
őstag

Elmentem megvenni a játékot.
Előszőr a gameshop.hu margit krt. boltjába mentem. A weblapon az áll még most is, hogy készleten, azonnal vihető. 1db sincs, 2 nap múlva lesz.
Ok, utána mentem a progame.hu boltjába, ott is azt írták raktáron, vihető. Nem volt készleten.
Mondom akkor anutátok...
Bemegyek akkor az 576 boltba, leveszem a polcról, odaviszem erre mit mond? Nincs ebből, az csak kirakati.
Most komolyan. Miért olyan nehéz készleten tartani, ha pedig nincs készleten, miért írják ki, hogy van???? Az 576 pedig ha már ennyivel drágább, igazán tarthatna rendes raktárkészletet.
Szóval itt már elegem volt, megvárom míg fent lesz torrenten, nehogy már én rohangáljak még több helyre... Vagy neten vegyem meg 2x-es áron...

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#1206) -NRGyP- válasza dilipok (#1202) üzenetére


-NRGyP-
tag

Köszi, akkor megpróbálom és beültetem erdővel az egész placcot :))

(#1207) dilipok válasza RockHaRD (#1204) üzenetére


dilipok
veterán

ugyanez :( a medal es az nfs kozott vacilalok. A tobbi mind megvan...

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1208) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

áááhhh emberek.. help!

Van 2 fullos fúrótornyom tehát kapacitás 4+4 kamionnal. Mindkettő bezárt mert, csordultig van a termelés.. El is viszik amíg lehetséges az olajlerakóba.. de onnan meg kemény 1 azaz egy kamion szállít globálisan a másik 3 kamion miért nem visz semmit? Mert leütöm innen az egészet!:D

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#1209) Dale válasza sgery (#1205) üzenetére


Dale
aktív tag

Magyarországon az Originen keresztüli vásárlás nem működik? Jelenleg csak a sima ($60, eddig a Limited volt ennyi) és a Digital Deluxe ($80) kapható, és mivel úgyis Origin kell a játékhoz meg online jelenlét...

Mondjuk azok a 7000 körüli árak amiket mondtatok, valóban jobban hangzanak még a $60-nál is, én a Deluxe-ot vettem meg a 3 városkészlet miatt.

Kiváncsi lennék, mik otthonról nézve az Origin árai, lehet hogy nálatok olcsóbb mint nálam.

https://enginedesigns.net

(#1210) sgery válasza Dale (#1209) üzenetére


sgery
őstag

itt is 60 és 80 csak itt euró. végül is mi az a 1,5x-es szorzó...

Boltban viszont 8e ft körül van, tehát 18,420Ft Vs 8,000 Ft. Nem tudom ki számolta ezt ki odafent, de szerintem nem egy matekzseni. Ha 10e lenne online akkor máris megvenném, de így :/

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#1211) Dale válasza sgery (#1210) üzenetére


Dale
aktív tag

Uhhh az kemény, mekkora büntetővám... Amúgy ha a boltban csak simát találsz, nem Limited-et, ne ess kétségbe, a Heroes and Villains DLC tök fölösleges, sőt örülnék ha kizúzhatnám belőle valami opcióval. :) Legközelebb azért telefonálj oda a boltba mielőtt felkerekednél! :)

https://enginedesigns.net

(#1212) r6man123


r6man123
senior tag

Rühellem magam, amiért beírtam a topicba.. Törölni nem szokásom, mert nagyobb úr vagyok annál, de így folyamatosan látom, hogy irkáltok és a játék neve is mindig szem előtt van.. ahh, lehet meg kéne venni.
A livekodok-ról meg lehet venni 9000Ft-ért, ami még mindig nem 7000, de ha valakinek nagyon sürgős. :) (az oldal megbízható, többször rendeltem már iceakos-tól)

(#1213) CSiPet2


CSiPet2
tag

Online verziót lehet venni nálunk baromi jó árban is, az origin szerintem felejtős. Pl: http://www.players.hu/simcity. Enyém innen van (bár most úgyfest kifogytak), korrektek és pontosak.

[ Szerkesztve ]

(#1214) mope válasza r6man123 (#1212) üzenetére


mope
tag

én is csak olvasok és olvasok. Reménykedem, hogy egyik nap úgy ébredek fel, hogy "Na most ezt megveszem!" :U :DDD

Mondtam is Tóninak „grat az új repülődhöz” Ő csak annyit mondott: „hát nem az enyém, de azért köz”

(#1215) r6man123


r6man123
senior tag

Mi a hivatalos tényállás? Ha most hozzájutok a játékhoz és 25-e előtt regisztrálok én is választhatok majd egy ingyenes játékot? (esetleg hivatalos blogpost van róla?)

(#1216) SSJmeszes válasza SSJmeszes (#1208) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Sok off mellett elveszik a játékkal kapcsolatos kérdésem.
Valaki esetleg tud rá választ adni? Mit lehetne megpróbálni, hogy normális legyen az export?

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#1217) Korcsii válasza SSJmeszes (#1216) üzenetére


Korcsii
őstag

Rakd át vasútra. :)

Nekem anno ment a fuvarozás is, aztán átálltam a vasúti (tesztként a vízi) szállításra. Majd költségcsökkentés címén vissza akartam váltani a kis lerakatra, de valamiért 40/40 megtelt, és nem akart csökkenni. Pedig export ki volt jelölve, és volt egy rakat ingázóm a városban - ergo nem is a dugóban álltak a kamionok. Lehet valamelyik frissítés betett neki.

[ Szerkesztve ]

(#1218) Xaels


Xaels
félisten

"A SimCity újdonsült polgármeseterei nagyon fontosak a Maxis csapatának. Elnézéseteket kérjük a játék megjelenésekor adódott problámák miatt és szeretnénk megköszönni a belénk fektetett bizalmat. Időközben elháritottunk a legkritikusabb problémákat, igy a játékosok újfent élvezhetik a SimCity által nyújtott lehetőségeket. A remek rajongói visszajelzéseknek hála tudjuk, hogy jól érzitek magatokat a SimCity világában.

Elismerésünk jeléül szeretnénk felajánlani egy ingyenes PC-s EA játékot, melyet az Origin* rendszeréből tölthettek le. Minden polgármester, aki március 25-e előtt aktiválta SimCity játékát az Originen, hamarosan választhat magának egy ingyenes játékot az Origin aklamazáson belül. A beváltásra jogositó felületet országonként nyitjuk meg, ezért egyesek számára hamarabb lesz elérhető, mint másoknak. A portál világszerte mindenki számára elérhetővé válik, hogy március 22-ig ki tudjátok választani a játékotokat.

Nem szeretnénk, ha bárki is lemaradna az ingyenes játékról, ezért tájékoztatunk benneteket, hogy legkésőbb 2013. március 25, 7:59-ig regisztráljátok SimCity példányotokat, és legkésőbb 2013. március 30, 7:59-ig válasszátok ki az ingyenes játékot. További információkat, beleértve az ingyenes játék igénylésének menetét a GYIK szekcióban találtok. Az akció keretében a legmenőbb EA játékok egy részéből választhatsz, és ingyenesen rendelheted hozzá az Origin fiókodhoz.

Üdvözlettel,
Maxis"

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1219) r6man123 válasza Xaels (#1218) üzenetére


r6man123
senior tag

Köszönöm!

(#1220) Delta× válasza Xaels (#1218) üzenetére


Delta×
senior tag

Remélem a warfighter benne van a választási lehetőségek között :D .. lehet előtte kiprobálom haveromét hogy megéri e o.O
És ez hogy fog menni ? cska egyszerűen addolom a shopon belül a kosárba és megkapom ? már persze ha választható lesz

[ Szerkesztve ]

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#1221) Serricon válasza Delta× (#1220) üzenetére


Serricon
senior tag

(#1222) Telda válasza Sonja (#1197) üzenetére


Telda
addikt

Dead Space 3, de csak a coop miatt :K .

[ Szerkesztve ]

(#1223) biga


biga
senior tag

Na de hogy teszem rá vasútra a szállítást?

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#1224) Delta× válasza Sonja (#1197) üzenetére


Delta×
senior tag

WEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
¤.¤

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#1225) Pierre75 válasza biga (#1223) üzenetére


Pierre75
senior tag

Ez a jó kérdés, csődközelben vagyok pedig tele a raktár procival. Tippem szerint a teherkikötőből fejleszthető vasúti bizbasz kell. De ez a vasútállomás vagy elég a sín mellé?

(#1226) xGP válasza Pierre75 (#1225) üzenetére


xGP
csendes tag

A teherkikötő kiegészítő modulját kell sín mellé rakni. Semmi köze a vasútállomáshoz, az a személyszállításra van.

(#1227) biga válasza xGP (#1226) üzenetére


biga
senior tag

logikus....

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#1228) Pierre75 válasza xGP (#1226) üzenetére


Pierre75
senior tag

Így is logikus, csak anyagi akadályai vannak, hogy miért nem kísérleteztem ki. Vasúti csomóponthoz, állomáshoz rendelve is elképzelhetőnek tartottam volna. Köszi!

(#1229) biga


biga
senior tag

Jártatok-e már így: egyik városom mintha "megfagyott volna". Egyszerűen nem működik, a szimuláció következetlen és sok hibát csinál. Gyanús, hogy a játékkal van valami, mert ezt a városomat már vagy 3-szor kellett visszaállítani, gyakran leáll stb. A következő vele a gond: Látszólag működik minden, de a lakosok teljesen érthetetlen dolgokra reagálnak. Eleve szinte semennyit nem fejlődnek, lépesek egészségügyi problémákra hivatkozni 3 (!! Direkt kipróbáltam) kórház illetve klinika tőszomszédságában is, Van olyan, mikor egy-egy ház felett megjelenik a pisros, szomorú fej, belekattintok és bent csak áradozik, nem ír semmi negatívat. Ezek néha random elhagyottá válnak, amiket sokszor nem is találok meg a bontásnál, mert ugyan látszik, hogy írja, hogy van 1 elhagyott épület, csakhogy ezt sehol nem találod, minden rendben van minden házzal (látszólag).

E mellett véletlenszerűen jelennek meg talajszennyezések a városban itt-ott. Ezek egy részét azzal magyaráztam, hogy ott biztos sokszor kellett lebontanom elhagyott épületet mondjuk és az generálja, de pl a szélerőművem alatt is megjelent csak úgy, meg olyan területeken is, ahol nem kellett ezeket a házakat bontanom (egyébként erre utalhat néha a bacikra való hivatkozás is). A városba állandóan rakok parkokat (sokszor variálgatom is őket). Az iskolai lefedettség is gyk teljes, mégse megy a város (nem fejlődnek).

És ami pláne érdekes, minimális a forgalmam is. Mintha minden állna, csak elvétve egy-egy autó járkál.

Ezt a várost egyébként egyszer már visszabontottam, és korábban egy durván szennyezett iparváros volt, így gyanakszom, hogy a talajszennyezés innen jelenik meg újra mindenütt (pedig a pucolás ideje alatt ezt teljes mértékben felszámoltam!)

kb 40 rendőrautó mellett a bűnözésre is állandóan hivatkoznak (ja, jelenleg 30e körüli a lakosság és sehogy nem tudom növelni).

A város folyamatosan kb -30000 minuszban van, amit az említett problémák miatt képtelen vagyok leszorítani. (szerencsére a többi iparból ömlik a pénz, de ez akkor is idegesítő). Most - jobb híján - a szomszédjában elkezdtem egy új várost és ezzel a várossal igyekszem azt ellátni, de még azt is elég hektikusan teszi: pl az új város jelzik, hogy a régi nem tud többet szállítani vizet, mert kifogyott. Átlépek a régibe: 300 felett áll a szabad vízmennyiség a városban, a szivattyú alatt meg minden ok. Néha ha az új városból kilépek a régióba a régi város nem is látszik (illetve üresnek látszik). Ilyenkor át sem lehet lépni bele, mert azt írja, azzal a várossal karbantartás folyik.

Szóval van egy deficites, félhalott, fejlődésre képtelen víz, szeméttelep, áram és vízforrásom, ami úgy látszik elátkozott hellyé vált...

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#1230) dilipok válasza biga (#1229) üzenetére


dilipok
veterán

nalam is a visszabontott varos volt a hiba...[link][link]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1231) Pierre75 válasza biga (#1229) üzenetére


Pierre75
senior tag

Nem vagy egyedül, az enyém is ilyen. -25-30E között mozog a költségvetés, a procik tartják életben. A nagykorház 2 wellness-e melletti nagypolgári lakóparkban boldogok, aztán egyszercsak bacijuk van, majd meglódul 5-10E fő, így jó ideje 70-80E fő között ingázok. Azt se értem miért megy el, miért jön vissza. A pénzmozgás is furcsa sokszor, volt 600E-m, aztán hirtelen csőd, anélkül hogy építettem/vagy bármi változott volna. Az egyik pillanatban 1200-an járnak az egyetemre, aztán 300-n. 3 újrahasznosítomból kirajzott minden szemetes a szomszédba, ott dugóba került, így jó ideig állt a proci ipar is. Akkor visszakolbászoltak, most itthon vannak. Pedig ez bontatlan banda.

[ Szerkesztve ]

(#1232) biga válasza Pierre75 (#1231) üzenetére


biga
senior tag

Ja, más (nem az említett hiba miatti) nem épp életszerű hiba: szirénázó mentő/tűzoltó/rendőr áll a dugóban :) Pl akár úgy is, hogy legelől a sorban :P Akkor minek vonyít a szirána?

Aztán jól jönne, ha lehetne legalább alapszinten szabályozni a lámpákat. Sokszor van, hogy azért alakul ki a dugó, mert össze-vissza mennek a lámpák. Néha másodpercekig folyamatosan enged egyik irányba, aztán a másikba enged 3-4 kocsit és újra az első irány meg sokáig. És így tovább.

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#1233) -NRGyP- válasza biga (#1232) üzenetére


-NRGyP-
tag

Szia!

Hát úgy látom, Te az én városommal játszol :).

Viccet félretéve, ezek a jelenségek sajnos nálam is mind előfordulnak. Mondjuk olyat még nem tapasztaltam, hogy a forgalom ennyire megcsappant volna, de nálam is egyik pillanatról a másikra megállt a népesség fejlődése és nem tudok mit kezdeni vele. Kórház wellnes meg sebészközpont meg minden, maximális számú mentőautó, és mindenki beteg.

Egyre tudok esetleg gondolni, és ez a talajszennyezés. Nálam (mint már fentebb is írtam, részben az én hibámból) olyan mértékű lett aszennyezés, hogy szinte az egész városom alatt sötétbarna. És ami a legfurább, az az, hogy egy olyan területen is, ahol nincs is épület, nem bontottam semmit, nem volt semmi katasztrófa és mégis. Bár írtad, hogy megszűntetted a pucolás során, nem tudom, mitől jöhetett vissza. Nem hiszem, hogy ez valami újabb bug lenne, lehet valahogy mind a ketten ugyan azt a "hibát" követjük el...

A lámpákkal meg a szirénázó autókkal nem csak nálad van gond. Az viszont simán hiba szerintem. Legalább is nem tudok olyan épületről ami javítaná a közlekedési morált vagy ilyesmi (ha van, szóljatok! :D ).
Ami nálam eddig a legkeményebb volt a következő. A nagy tűzoltóság a vegyvédelmi autókkal a villamosos utam mellett volt, amin persze több kilométeres volt a dugó. Na most a vegyvédelmi kocsik ott szirénáztak ezerrel a kis garázsuk előtt, de nem tudtak kijönni az álló kocsioszloptól. Tudom én, hogy ez a játék azért nem a valóságra épül minden pontban, de azért ezt kijavíthatnák benne. A többi sim sz@rik a szirénára, beállnak ezek keresztül kasul mindenhová, és emiatt leég az épület stb. Úgyhogy ez nem csak nálad jelent problémát, remélem ezt javítani fogják.

Egyelőre sajnos nem tudom mit kéne máshogy csinálni. Ami nálam nem jön össze soha, hogy ha nem állok rá valamelyik specializációra, úgy értelmes profitot alig tudok összehozni. Max pár ezret óránként, de hát mire elég az, a komolyabb épületek megépítésekor. Bár persze láttam már youtube-on videót, ahol a srác pikk pakk több milliós bevételt csinált -azt hiszem itt linkelte valaki- , kb 2 óra játékkal majd azt áttanulmányozom.

Írták már itt nekem, hogy a talajszennyezést fákkal meg parkokkal lehet mérsékelni. Neked mi volt a módszered arra a takarításra? Engem is érdekelne, mert szerintem nekem is arra lesz szükség.

Köszi előre is!

(#1234) Rison77 válasza Pierre75 (#1231) üzenetére


Rison77
senior tag

Ez az újrahasznosítós ma nálam is megjelent, reggel nézem, hogy nem indulnak el se a kukások, se az újrahasznosítók kb 10-10 autó van mindkettőből. Felnézek a mapon, erre valahol távol a forgalmi dugóban áll az összes, megnéztem, és nincsenek felhatalmazva arra, hogy máshol is tevékenykedjenek, nem is hoztak semmit. Ezután a város egy szegletébe lefagytak, a többi autó átment rajtuk mintha ott se lettek volna, játék restart nem segített, körülbelül 2-3 nap múlva amikor már mindenki panaszkodott a szemét miatt, egyesével elkezdtek beindulni.

(#1235) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Távozik a SimCity játék kiadójának vezetője

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#1236) #57919488 válasza csasaKKP (#1235) üzenetére


#57919488
törölt tag

" A játékosok ennek ellenére megtalálták a módját, hogy teljesen offline is játszhatóvá tegyék az elvileg kizárólag online működő programot."

Még egy másolásvédelmet sem tudnak lemásolni :DDD :F

(#1237) biga válasza -NRGyP- (#1233) üzenetére


biga
senior tag

Semmi különöset: fokozatosan bontottam vissza egyik saroktól kezdve (tehát nem egyszerre az egészet, hogy mindig megmaradjon valamennyire a működőképesség, de a nagy ipari létesítményeket fokozatosan áthelyeztem). A helyükön azonnal fásítottam és addig csináltam, míg tiszta nem lett a talaj. A csúcsponton az addig valamivel több, mint 100e-es városban csak kb 3000 ember lakott :)Végül teljesen kitisztult a terület és a tiszta területre elkezdtem újranépesítani a területet. Ez úgy kb 30e-ig ment (de az is nehézkesen indult be). De azóta szinte teljesen megállt, pedig kb megdupláztam azóta a lakóterületet. A szolgáltatásokat is fokozatosan kapcsolgattam vissza (már amit nem bontottam le áthelyezés miatt).

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#1238) -NRGyP- válasza biga (#1237) üzenetére


-NRGyP-
tag

Köszi az infót! :R

Hát akkor ezt megpróbálom én is, ha bármi hasonló furcsát tapasztalok, majd megosztom veled. Most kb. nálam is 130 ezren laknak, de nekem is a teljes átépítés a célom, nagyon nehéz így ezzel a szennyezettséggel.

Na majd beszámolok ha kész, bár szerintem most szerdán vagy csütörtökön játszom majd csak megint.

(#1239) Preda


Preda
aktív tag

Valakinél jelentkezett olyan, hogy van tehervonat ,fullos a raktár pl 200 tonna szén van benne, de nem jön a vonat. Megnézem a részletezőt és ott van, hogy van közúti meg vasúti szállítás. 50 teherautó és vonat egy sem. Pedig csatlakoztatva van a sín rendesen és a modul is megvan építve. Jah és a 360 simperc is eltelt már bőven. Az export is be van állítva. Valaki valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#1240) sgery


sgery
őstag

No, megvettem a játékot.
Low grafon gyorsan fut, de emberek ez a low graf durván csúnya :(
1280-ban sem süvit, csak low-ban.
Ami még nem tetszik, hogy semmit se gondoltak tábla pc-vel való használhatóságra. Még tollal sem jobb. Kár, pedig ez a játék rendkívül jól játszható lenne tollal :(

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#1241) Delta×


Delta×
senior tag

Ezt az +ingyenes játék választást is lehet 2 nappal bugolni VPN segítségével ?? mert már most akarom :d

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#1242) bexinho23


bexinho23
őstag

Valaki rendelt az elmúlt napokban a GAMESTORE-ról?

(#1243) Dale válasza Delta× (#1241) üzenetére


Dale
aktív tag

Próbáld meg, hátha IP alapú... USA-ban már működik (valamiért azt hittem csak holnap megy majd), most töltöttem le a SimCity 4-et. :)

https://enginedesigns.net

(#1244) Delta× válasza Dale (#1243) üzenetére


Delta×
senior tag

Mármint te már választottál és azt töltöd le ?

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#1245) csaba951 válasza Dale (#1243) üzenetére


csaba951
veterán

Inkább játszol azzal amíg kijavítják a SimCity nagyobb hibáit? :B

[ Szerkesztve ]

(#1246) Dale válasza Delta× (#1244) üzenetére


Dale
aktív tag

Igen. Nekem az SC4 kellett csak a listából, a többi vagy megvan Xboxra, vagy Xboxra veszem majd meg (NFS), inkább azon szeretek játszani ilyesmit.

Csaba: Nem. :) Csak más tényleg nem kellett onnan, az SC4 meg még nincs meg, akkoriban a gépem nem volt elég jó neki, aztán meg elfelejtődött, így sosem játszottam vele, inkább az SC3000-et toltam az utóbbi időkig néha.

Közben ez történt SimCity-vel:

Update 1.7

• Traffic Improvements: Tuned traffic congestion and fixed some intersection traffic issues.
• Traffic improvements: Emergency Vehicles will drive in empty lanes to get around traffic at intersections.
• Traffic improvements: Emergency and Delivery vehicles get priority over regular traffic when leaving garage.
• All units and buildings can now be demolished using the bulldoze tool.
• Performance improvements for low spec systems.
• New Server: Asia 2 will be released Tuesday afternoon (PDT)!

[ Szerkesztve ]

https://enginedesigns.net

(#1247) Dale


Dale
aktív tag

Jó hír: a Maxis gondolkozik azon hogy opcionálissá teszi a katasztrófákat a normál játékmódban is. Jó lenne...

https://enginedesigns.net

(#1248) Dreamie


Dreamie
őstag

Hali!

Csinált valaki valami új régiót, dobjatok egy meghívót, mennék valahova!

Üdv.: dreamie78

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#1249) Delta× válasza Dale (#1246) üzenetére


Delta×
senior tag

Hogy tudtad már kiválasztani ? :O

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#1250) Dale válasza Delta× (#1249) üzenetére


Dale
aktív tag

Amerikában élek, West Virginia államban, szóval itt ezek szerint már megy.

https://enginedesigns.net

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  SimCity
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.