Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  SimCity

Hozzászólások

(#1351) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

na itt volna az én városom..
Azt tudom, hogy az utaknál elszúrtam és a légszennyezettséget is.. Viszont sejtem hova tüntek el az emberek.. raktam lefele a parkokat és fejlődtek az épületek. a középmezőny meg eltűnt pont ezért.. főleg a kicsi vagyonú emberek.. Sejtem ezért tűntek el..

u.i.: A zenéért bocs!:D Csak ment felvétel közben.

[ Szerkesztve ]

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#1352) RockHaRD válasza SSJmeszes (#1351) üzenetére


RockHaRD
addikt

csupa jó kedv van :D

"nyomorultul érezzük magunkat" :DDD

(#1353) SSJmeszes válasza RockHaRD (#1352) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Az is mitől lehet?:D
Úgy értve mitől érzik így? :(((

[ Szerkesztve ]

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#1354) gyuszaa válasza Kicsimix (#1346) üzenetére


gyuszaa
őstag

Nagyon jól néz ki.

(#1355) r6man123


r6man123
senior tag

Megint belefutottam az utak bontása utáni építkezési hibába. Csak az ipari negyedet variáltam meg, képzéshez, kereskedő központokhoz, lakóházakhoz nem nyúltam. Az ipari és kereskedő épületek alaprajza megjelent, de 0%-on megálltak. Lassan csődbe teljes csőd lett a dologból.. Kezdek kiábrándulni...

(#1356) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

az vmi bug, hogy a kereskedelmi lerakatól nem exportál olajat a játék?
érc, szén, ötvözet, szépen megy kifelé, termeli a nagy lét, de az olajnál csak megtelnek a tárolók, aztán leáll a kút is, és nem ad el, hiába van globális exportra állítva
vki?

- no es importante -

(#1357) Locutus válasza Kicsimix (#1346) üzenetére


Locutus
veterán

Érdekes ez, hogy látszólag kisebb a lakóterületed, de mégis 320k lakosod van.
Nekem kb ugyanennyi lakóházzal a 150 ezret se sikerült még átlépnem.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1358) Rison77


Rison77
senior tag

A forgalom csökkentése érdekében a teherkikötőhöz hozzáadtam egy hajó kikötőt, töröltem az összes szállítóautót, hogy véletlen se az úton vigye a nyersanyagot. Erre azt látom, hogy azért is szállítóautókkal megy ki a nyersanyag, hiába nincs hozzáadva egyetlen autó se a raktárhoz.

Számomra másik idegesítő probléma, hogy egy idő után az újrahasznosító behal, az alap raktár tele van, és nem termel semmit, hiába zárom be semmi, csak az oldja meg ha ledózerolom , és újraépítem ami így 2-3 naponta elég költséges mulatság, mert tovább nem bírja.

[ Szerkesztve ]

(#1359) RockHaRD válasza Locutus (#1357) üzenetére


RockHaRD
addikt

épület sűrűség. :U

(#1360) Locutus válasza RockHaRD (#1359) üzenetére


Locutus
veterán

Mi van vele? Nálam is a legnagyobb felhőkarcolók épülnek...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1361) Locutus válasza Rison77 (#1358) üzenetére


Locutus
veterán

Van egy workaround neten: Építesz egy további recycling centert, ami ahogy munkába lép, a többi is újra elkezd majd dolgozni. Ekkor az új centernek elvágod az út összeköttetését, ami miatt sosem telhet meg. Igy a többi is mindig üzemképes marad :)
Ez se épp hatékony megoldás, de amíg jön rá patch jobb, mint az újraépítgetés... már ha van helyed.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1362) RockHaRD válasza Locutus (#1360) üzenetére


RockHaRD
addikt

kattints egyikre, és látni fogod, hogy az ember sűrűség az épületen belül inkább $$, mint $$$...

kicsimixnél valszeg mindegyik épület $$$

(#1363) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

ez volt már? nagyon hasznos. bárcsak tudnék ilyen tudatosan előretervezni...
[link]

- no es importante -

(#1364) Locutus válasza RockHaRD (#1362) üzenetére


Locutus
veterán

Az hogy gazdagok-e, vagy középosztály, miért befolyásolja a mennyiségüket?
Sőt, logikusan úgy lenne, hogy gazdagok nem szeretnek olyan sűrűn lakni, nem?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1365) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Nálam most a föld értéke úgy 80-90% ban SSS van... tehát én úgy értelmezem a játékból, hogy mind három rétegre figyelni kell. S SS SSS mindegyikre gondolni kell, és csak így lesz nagy lakosságod.. De, hogy mindezt, hogy lehet véghez vinni, na azt nem tudom... a kereskedelmem is minden esetre a béka segge alatt van.. Kicsit idegesítő, de valószínű én vagyok a béna, hogy egyszerűen sose jó valami..

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#1366) beteg


beteg
őstag

Tudtok adni tippet, hol lehet olcsón, online, kucsot venni?
köszi

Csak futni kell!

(#1367) RockHaRD válasza beteg (#1366) üzenetére


RockHaRD
addikt

nem az originen ;]

(#1368) beteg válasza RockHaRD (#1367) üzenetére


beteg
őstag

jaja. egy ilyet találtam. nem tudom, megbízható-e

Csak futni kell!

(#1369) Satan_Claus válasza beteg (#1368) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Ennyiért kapsz dobozost is :)

Hardveraprón 7.000, de most nincs kulcsuk :(

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#1370) beteg válasza Satan_Claus (#1369) üzenetére


beteg
őstag

most szeretne vele játszani, akinek venném :(

Csak futni kell!

(#1371) Satan_Claus válasza beteg (#1370) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Hát, akor próba cseresznye, de előbb kérdezd meg, van-e kulcsuk.

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#1372) csaba951 válasza beteg (#1368) üzenetére


csaba951
veterán

Ez egy sima kulcs bolt. Nem hivatalos bolt, ha gond van velük akkor csak magadra számíthatsz!

Most tényleg annyira kell az ingyen játék? Akkor miért nem vetted meg a héten?

Egyébként most nem kapsz olcsó online kulcsot. Nagyon friss a játék, és nagyon viszik az emberek. Nem fogják leárazni addig amíg ez meg nem változik. Ősz óta szinte csupa (anyagilag) bukta AAA játékot adott ki az EA. Örülnek, hogy ez végre sikeres lett, hozza a pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#1373) beteg válasza csaba951 (#1372) üzenetére


beteg
őstag

Én már rég megvettem, de szeretne valaki játszani velünk. Most!
Még ha ez neked nem is annyira tetszik :R

Csak futni kell!

(#1374) csaba951 válasza beteg (#1373) üzenetére


csaba951
veterán

Itt (8890 Ft) vagy itt (9590 Ft) tudod megvenni. Sajnos most csak a második, drágább helyen kapható. A hivatalos online boltokban pedig csak ennél is drágábban tudod megvenni. Persze ahol egyáltalán kapható, mert sok helyen elfogyott a készlet.

Online árak:
* GMG 48,08 €
* GG £44.95
* Amazon USA $59.99

[ Szerkesztve ]

(#1375) sgery


sgery
őstag

Én lehet eladom az enyémet, ha érdekel valakit.BF3 van hozzá.
Picit meguntam, többet vártam a játéktól... :( Tropico 4 pl. jobban leköt. Ott még törvényeket is lehet hozni, itt is jó lett volna ilyen.

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#1376) beteg válasza csaba951 (#1374) üzenetére


beteg
őstag

:R

Csak futni kell!

(#1377) RockHaRD válasza sgery (#1375) üzenetére


RockHaRD
addikt

csak accounttal együtt lehet eladni, és még az is tilos itt a fórumon, meg ugy ámblokk mindenhol. Persze ettől még meg lehet tőle vállni, csak megy vele együtt az összes játék is, de ez is bizalmi alapon műxik, mert az eredeti tulajdonos (jelen esetben te) kb bármikor vissza tudja szerezni ha akarja.

(#1378) sgery válasza RockHaRD (#1377) üzenetére


sgery
őstag

Az eu 1 éve hozott egy rendeletet, miszerint jogom van eladni a játékot online vásárlás esetén is. Tudom, hogy ezt csak peres úton lehet érvényesíteni (ezt annyira nem értem, ha jogom van eladni, miért kell perelnem?). Pontosan ezért kb. annyira érdekel, hogy eladhatom-e, hogy semennyire :D

Am. át lehet írni a profilban mindent, id, e-mail, bizt. e-mail, tehát visszaállítani nem tudom.

Ha véletlen hirdetésnek nézné egy admin, nem az, ott a "lehet" szó :D

[ Szerkesztve ]

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#1379) csaba951 válasza sgery (#1378) üzenetére


csaba951
veterán

Az e-mailt aztán át nem írod! :DDD EA Ügyfélszolgálat esetleg...

(#1376) beteg
Amint látod, ebben az esetben az olcsón és most sajnos kizárják egymást. :(

[ Szerkesztve ]

(#1380) beteg válasza csaba951 (#1379) üzenetére


beteg
őstag

megkapta 48 eur-ért, az első linkedről
köszi

Más:
Párom nem tud teherhajó kikötőt letenni, mert a teherkikötő körül mindenhol valami baja van. Már letörölte körülötte az utakat, házakat, de akkor sem. Annak elvileg hol lenne a helye? Nem mindegy, hogy a teherkikötő milyen messze van a víztől?
köszi

Csak futni kell!

(#1381) Locutus válasza beteg (#1380) üzenetére


Locutus
veterán

Olyan partszakaszra teheted csak, ami mellett elég nagy víz van a határvonalig. Az én térképemen is hiába van tengerpart az északi oldalra nem enged kikötőt, pedig ott a lerakatom... csak a nyugati oldalra engedne, mert ott 2x akkor távolság van a vízben a határig. De szerintem anyira nem is éri meg a teherkikötő... max ha valami nyersanyagból tényleg extrém mennyiségeket exportálsz. Az hogy sírnak érte csak egy dolog :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1382) beteg válasza Locutus (#1381) üzenetére


beteg
őstag

Tuti ez a baj akkor nála is, ahogy nézem! Köszönöm!!

Csak futni kell!

(#1383) sagem válasza sgery (#1378) üzenetére


sagem
addikt

Plusz, ha igazolni tudod (pl lefényképezett dobozzal ami tartalmazza a cdkulcsot vagy számlával stb), hogy tied az acc, csak "ellopták" akkor visszadják az eredeti tulajdonosának. Szóval acc eladás nem olyan nagy business a vevőnek, nagyon bizalmi alapon megy a dolog.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#1384) gyuszaa válasza sagem (#1383) üzenetére


gyuszaa
őstag

Pontosan.

Regisztráláskor megadott név, születési dátum, lakcím, egy játék cd kulcsa, bescannelt személyi, lakcímkártya és tiéd is az account bármikor, és ez igaz bármilyen online accountra.

Bármit átírhatnak, megváltoztathatnak, akkor is visszakapod. Ezért nem szabad árulni sem a visszaélések miatt.

[ Szerkesztve ]

(#1385) TommyGun


TommyGun
őstag

Sziasztok

Lennétek kedvesek megkukkolni a konfigomat hogy elfut e rajta a gém?
19-es eizom van 1280*1024 a max felbontása. Ehhez így elég lenne a konfigom?

Köszi

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#1386) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Engedi még az Origin most beaktiválni az ingyenes játékot?

iPhone 13 Pro Max

(#1387) Dale válasza TommyGun (#1385) üzenetére


Dale
aktív tag

A géped teljesítménye elegendő lesz hozzá, a videokártya lehet szűk keresztmetszet. Nekem először egy régi nvidia 8600 gts volt a (vadi új) gépben, azzal nekem a játék használható volt úgy hogy 1280 felbontás, fények és árnyékok minimumra levéve (vagy kikapcsolva, asszem), a többit akár magasra is fel lehetett rakni de minimum közepesre. így megyegetett, de nem volt igazán szép. Vettem egy GTX 660-at és azzal hasít, minden maxon, 1920x1200-ban.

Szóval ha a videokártyád számottevően jobb mint az én régim, akkor akár még szépen is nézhet ki a játék, de menni mindenképpen fog rajta. Megnéztem mi a helyzet, itt egy összehasonlító ami szerint a 4870 olyan 2.5-ször gyorsabb mint a 8600 gts. Szerintem menni fog ez rendesen, de vélhetően nem maxon.

[ Szerkesztve ]

https://enginedesigns.net

(#1388) TommyGun válasza Dale (#1387) üzenetére


TommyGun
őstag

Köszi!

ITT találtam egy ilyet, ezekszerint jobbnak kéne lennie

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#1389) Dale válasza TommyGun (#1388) üzenetére


Dale
aktív tag

Ezt nem tudom miért nem találtam meg neked... :B Vágj bele, biztosan élvezhetően fut majd a játék. A helyedben mindent maximumra tennék, de a fényeket és árnyékokat minimumra/kikapcs, majd onnan próbálkoznék feljebb tologatni ezeket amíg még használható. A játék egy tutoriallal indul, ami egy készen levő kisvárost mutat, meg van egy nagy kaszinóváros amit meg lehet nézni benne. Ezekkel lehet tesztelni mert a felbontáson kívül minden grafikai opciót lehet állítgatni a játék közben is.

https://enginedesigns.net

(#1390) TommyGun válasza Dale (#1389) üzenetére


TommyGun
őstag

Köszönöm!

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#1391) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Udv

ma meg regelheto a jatek az ingyen jatekkal?

:R

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#1392) csoki válasza Devil Smile (#1391) üzenetére


csoki
senior tag

EZ alapján holnap reggelig igen :)

(#1393) Pierre75


Pierre75
senior tag

Azzal a nyavalyás hüllővel is kezdhetnének vmit. Leginkább kivághatnák a francba. Megjelent a város végében, és amint sw-ben írva vagyon átlósan végigrongyolt a 135E-s városon, kórházon, önkormányzaton, teli processzor-raktáron stb vezetett az út a szeméttelepig, 30E halott, az anyagi kár is jelentős. 1,5M plusszba voltam, mire helyreállítottam a károkat, csaknem csődbe mentem, és ez rohadtul nem játékélmény.
Az előző várost az újrahasznosítók leálló bug-ja miatt hagytam a fenébe, most meg ez az idióta baromság...

[ Szerkesztve ]

(#1394) Devil Smile válasza csoki (#1392) üzenetére


Devil Smile
őstag

:R koszi lehet h lesz 2 csatlakozo..haverom biztos de lehet en is.. :R

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#1395) gyuszaa


gyuszaa
őstag

Én is marhára remélem ma megjön a kulcsom. :(((

(#1396) pana0017


pana0017
senior tag

Sziasztok!

Egy felhasználóról ketten szeretnénk játszani. Lehet párhuzamosan két külön várost csinálni? (persze nem egy időben játszanánk) Illetve ha én csak 27-28-án írnám be a termékkulcsot originbe, akkor tárgytalan az ingyen játék?

[ Szerkesztve ]

(#1397) biga válasza pana0017 (#1396) üzenetére


biga
senior tag

Igen, ha 27-én vagy utána regisztrálsz, akkor ugrik az ingyen játék. És tudtok (nem párhuzamosan) játszani, a géped aligha fogja tudni, ki ül a gép előtt (és az EA sem :P ). Akárhány városod lehet.

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#1398) pana0017 válasza biga (#1397) üzenetére


pana0017
senior tag

Hol olvastad a 27et? Én mindenhol 26ot és 31et olvasok, de bevallom, nem tudom értelmezni a dolgot.

(#1399) gyuszaa válasza pana0017 (#1398) üzenetére


gyuszaa
őstag

Holnapig érvényes 7:59-ig, hogy ha be aktiválod a cdkulcsot, akkor napi egyszer majd felajánlja miután kiléptél, hogy letölts egy kiválasztott játékot. És ezt húzhatod el 31-ig csak is abban az esetben, ha a fenti feltételeket teljesíted.

[ Szerkesztve ]

(#1400) biga válasza pana0017 (#1398) üzenetére


biga
senior tag

Te írtál 27-ét, arra válaszoltam :D

Egyébként 26 reggel 7.59-ről tudok én is

[ Szerkesztve ]

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  SimCity
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.