Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Low Noise


Low Noise
senior tag

Az igen, az SSD-is rendes, a hűtés meg durva.

[ Szerkesztve ]

(#2) Televan74


Televan74
nagyúr

Eljön az idő mikor nem kell a lapgyártóknak M.2 Thermal Guard -ot adni. ;] :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3) Moki2


Moki2
aktív tag

Az lesz az érdekes , hova is fér majd ez el ? Mert a legtöbb lapon ütközik videokarival...

(#4) macilaci78 válasza Moki2 (#3) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Notebook-ba még jó lehet. Oh, wait... ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#5) Moki2 válasza macilaci78 (#4) üzenetére


Moki2
aktív tag

Jó lesz az , csak kicsit billegni fog laptop :D

(#6) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Hmm... én bevezetném az "üresről feléig írós" adatok kötelező közlését, mert annyiféleképpen le tud halni már egy SSD sebessége 5-10 giga, vagy %-niy írás után, hogy nem igazán számit a hidegen indított egyszeri 14GB/sec-es egy giga írása...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7) MaraTóni


MaraTóni
tag

Ezt a gányolást... az SSD-nek hangtalannak kellene lennie.
Hihetetlen hova süllyed az IT iparág...
ahelyett h legyártanák a vezérlőt 3nm-en mondjuk, és tennének az egész cuccra egy 2-3cm vastag finoman lamellázott hűtőbordát, csináljuk meg fillérekből a gyártást és basszunk rá egy bazinagy hűtőbordát és egy kerregő 3-4cm-es ventillátort, mi meg mint mindig hatalmasat profitálunk rajta.
Nembaj jó lesz az a parasztnak, végülis 14 gigabááájt perszek és hát ez biztosan nagyon meg is láccccik és szükség is lesz ráááá... (10 év múlva talán) :C

[ Szerkesztve ]

(#8) omfgk


omfgk
addikt

Még nem találkoztam olyan MSI SSD-vel ami ne lett volna legalább 20%-al túlárazva a hasonló tudású versenytársakhoz képest.

Gondolom ez is kb így fog startolni.

[ Szerkesztve ]

(#9) Reggie0


Reggie0
félisten

Az, hogy az MSI-nek szaros 11W elvezetesehez ekkora hutes kell megmagyarazza, hogy miert nincsen epkezlab gamer laptopjuk :)

[ Szerkesztve ]

(#10) NandoXXL válasza Reggie0 (#9) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Jogos az észrevételed :R

(#11) mad823


mad823
őstag

Még pár PCI generáció, és elérjük az 5¼-es HDD+k méretét. :DDD

(#12) Dr. Akula válasza Reggie0 (#9) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

A baj az hogy a többieknek is kéne ekkora borda, csak nem rakják rá. Majd leolvad a vevőnél...

(#13) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Ez inkább magasságban lesz rekorder...

https://www.coreinfinity.tech

(#14) bteebi


bteebi
veterán

Ezt pár éve még RAM drive-nak hívták. Csak lassabb volt, jóval kisebb kapacitású, és sokkal, NAGYON sokkal drágább. :DDD

Amúgy vajon vezérelhető rajta a kerregő? Mert bőven nem biztos, hogy mindig kellene pörögnie. Persze a felpörgés-leállás is lehet idegesítő, de talán még mindig jobb, mint az állandó süvítés. :U

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#15) Reggie0 válasza bteebi (#14) üzenetére


Reggie0
félisten

Es vegtelen TBW :)

(#16) sh4d0w válasza Reggie0 (#15) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

IDDQD

https://www.coreinfinity.tech

(#17) bteebi válasza Reggie0 (#15) üzenetére


bteebi
veterán

Mondjuk az is igaz :DDD, és az nem kis előny. Csak le ne kapcsolódjon az elektrik, mert akkor kaka van.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#18) Reggie0 válasza bteebi (#17) üzenetére


Reggie0
félisten

A normalisabbak akkusak voltak. Olyat is lattam, ami SD kartyara irta ki a tartalmat, amikor elment a betap.
De a random 4k 1 szalas olvasasban meg mindig a ramdrive a verhetetlen. Viszont mamar nem tudom mikor eri meg kulon ramdrive-ot venni, mert azzal a lendulettel a rendszermemoriat is lehet boviteni vagy esetleg tobbutas gepet venni, hogy tobb memo ferjen bele.

[ Szerkesztve ]

(#19) Rowon válasza MaraTóni (#7) üzenetére


Rowon
veterán

"Ezt a gányolást... az SSD-nek hangtalannak kellene lennie."

Majd jönnek a kétszer ekkora passzív hűtések meg a vízhűtés M.2-re. Valamit valamiért, nyilván melegszik az ilyen SSD.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#20) bteebi válasza Reggie0 (#18) üzenetére


bteebi
veterán

"A normalisabbak akkusak voltak."

Nyilván, meg senki se mondja, hogy ne legyen előtte baromi nagy UPS, de ettől függetlenül ez egy valós, megoldandó probléma volt, ami a többi adattároló fajtára nem (így) jellemző.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.