Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36251) lafaty80 válasza kungzi (#36248) üzenetére


lafaty80
őstag

Hát állítva és címert lekaparva... :)

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#36252) kungzi válasza lafaty80 (#36251) üzenetére


kungzi
veterán

én is tudom, de akinek válaszoltam, ő berakott egy linket, ahol zászlós mintájú tok volt hirdetve, és nem tudta, hogy a mi a magyar zászlóba ott középen az a minta :D de már rájött :D

(#36253) Rotate válasza Jadro (#36244) üzenetére


Rotate
veterán

én pont ezért használok gyárit, saját kernelével, ugyanilyen megelégedéssel :)

(#36254) Pityke78


Pityke78
őstag

Srácok, az miért van, hogy a SGS2-nél bemegyek névjegyekbe, ott szépen megmutatja a googlemail-el szinkronizált névjegyeket, viszont ha név szerint keresek, akkor eredményként felhozza a SIM-es névjegyeket is, nem csak a googlemail-est.
Pedig megjelenítésnél az van megadva, hogy csak a googlemail-es névjegyeket jelenítse meg.

Nálatok is így van, vagy én rontok el valamit?

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#36255) BigT válasza Pityke78 (#36254) üzenetére


BigT
senior tag

gyári névjegynél nekem is kidob olyat, amit nem akarok látni (pl nincs telefonszám). ExDialer-t használok, ott nincs ilyen gond.

Samsung S7 edge

(#36256) zseko válasza kungzi (#36252) üzenetére


zseko
veterán

Mivel pont állítva volt rajta pont jó színsorrendben :D Rögtön linkeltem is ide, aztán néztem utána jobban :B

HR24.hu

(#36257) Zsoó válasza C.Brigante (#36235) üzenetére


Zsoó
tag

Basszus! :Y
Most már akkor biztosra tudom miért fagyogat a telóm. Két S2-re is felraktam a siyah kernelt, és már kaptam a viisszajelzést hogy fagy a tella. Előtte sosem fagyott.

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

(#36258) Linkin válasza C.Brigante (#36235) üzenetére


Linkin
senior tag

Mert a gyári téglásító kernel az sokkal jobb :N :N jah max azért lehet szar a siyah mert telepítés előtt javasolt egy kernel tisztítót lefutattni. érdekes nekem sokkal jobb vele az akksi meg minden

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#36259) Picco válasza Linkin (#36258) üzenetére


Picco
addikt

a gyari teglasito kernel tokeletes amig nem nyomsz neki wipeot CF nelkul.

nekem tegnap ota van siyah, sokkal jobb az uzemido, 1.1% akkufogyasztas orankent a 4.4%helyett, de ma ujraindult egyszer aminek annyira nem orultem...

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#36260) Rotate válasza Picco (#36259) üzenetére


Rotate
veterán

óránként 4,4%? :O

(#36261) TOZ


TOZ
addikt

Tapasztalt-e valaki olyat (rajtam kivul), hogy CM9 (nigthlyk es most a stable is csinalja) eseteben a mintaval torteno zaras egyszer csak eltunik? Bekapcsolo gombra nem jon elo a minta berajzolo felulet, hanem egybol a homescreen. Ujrainditast kovetoen visszater a normal ugymenet.

(#36262) Jadro válasza Rotate (#36253) üzenetére


Jadro
veterán

Egyébként régebben nekem is a gyári romok voltak a legjobbak stabilitás és akku szempontjából, csak hiányzott pár dolog. Százalékos akku, kikapcsoló gombra előszedhető menü bővítése, témázás, crt effekt meg egyéb hülyeségek. Ezért mindig elmentem valamelyik mókolt rom felé. Aztán most CM-ben találtam meg a számításom. Az a lényeg hogy mindenkinek kielégítse a saját igényeit. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#36263) Picco válasza Rotate (#36260) üzenetére


Picco
addikt

Android OS tobbet evett mint a kijelzom :D

elegge egyedi hibanak tunik CM10-el, pedig 3 fileos gb, utana ICS, utana ment fel a CM10, wipeokkal minden foldi joval...masok eleg jo battery time-rol beszelgetnek, mostmar szerintem nekem is az lesz siyah kernellel....remeny hal meg utoljara ;]

apropo, ha tenyleg lesz razer HD maxx es nem lesz zart bootloader, akkor lehet hogy valtok...nekem megerne a kijelzo miatt es hogy soha a budos eletbe ne kelljen akksit nezegetnem ha este tolto kozelebe kerulok :)
ha meg az is igaz lenne h lesz 5 nexus es ez az egyik lenne kozuluk....akkor meg tuti :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#36264) cassius.clay


cassius.clay
senior tag

Ezeket a Cm romokat telóról kell felrakni a CWM menűponton belülről?

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#36265) Rotate válasza Picco (#36263) üzenetére


Rotate
veterán

ja hogy CM10, azt hittem gyári... akkor értem :D

(#36266) R2D20208 válasza cassius.clay (#36264) üzenetére


R2D20208
addikt

Az elsőt mindenképpen. Figyelj oda, mert valahol kell a Gappsot is telepíteni, van ahol nem. ( install menüpontnál írják.

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#36267) Prien válasza Jadro (#36262) üzenetére


Prien
addikt

Számomra ezeket mind tudja a gyári LP7+JKay+Go Launcher. :)

A kevés is több a semminél.

(#36268) Picco válasza Rotate (#36265) üzenetére


Picco
addikt

viccelsz? gyarival ilyen lenne mar kiteptem volna a hajam :D

amugy az 1.1% szamomra most elfogadhato CM10 plusz szolgaltatasait figyelembe veve...remelem par honap es lesz belole stable...bar nalam ez is meglehetosen az, csak a hw composer hianyzik :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#36269) milanmylo válasza Picco (#36268) üzenetére


milanmylo
aktív tag

Szóval CM10 plusz szija együtt akksi kímélő? Nekem éjszaka CM10 saját kernelével 25%-ról 1 ig esett :(

ROM frissítést nem lehet elrontani, csak nem a leírtak alapján végezni.

(#36270) cassius.clay válasza R2D20208 (#36266) üzenetére


cassius.clay
senior tag

Köszi. Majd utánaolvasok részletesen, mert ebben a romolgatásban még kezdő vagyok, de előbb utóbb úgyis bele jövök :DDD

milanmylo : nem is értem, ha csak 25% van az akkuból, akkor mi a f@szért nem teszed töltőre? :DDD

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#36271) isco00


isco00
csendes tag

sziasztok. mi lehet az oka annak, hogy felraktam az xwlpt-t, de amikor kernelt tolnék akkor lefagy.... próbáltam siyah-val, meg speedmoddal, de mindkettőnél kifagy a sárga háromszögnél. valakinek ötlete? esetleg cf-fel is próbálkoznék, csak nem találtam hozzá xda-n. egyenlőre roottalan vagyok, ami egy cseppet idegesít.

(#36272) Jadro válasza milanmylo (#36269) üzenetére


Jadro
veterán

App is okozhatja. Alap esetben nem szabad ilyet csinálnia, ott valami nem kerek.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#36273) kely1988 válasza milanmylo (#36269) üzenetére


kely1988
aktív tag

RIL nem fut a háttérben?

Livin' in the UK :)

(#36274) milanmylo válasza kely1988 (#36273) üzenetére


milanmylo
aktív tag

Hol tudom megnézni? Manage apps-ben nem találok ilyet. Elég furcsa hogy most már home gomb nyomára nincs app manager.. Ha hazaertem felteszem a clockworkx oldalán található RIL fixer es meglatom mi lesz..

ROM frissítést nem lehet elrontani, csak nem a leírtak alapján végezni.

(#36275) kely1988 válasza milanmylo (#36274) üzenetére


kely1988
aktív tag

Better Battery Stats nevű programmal meg tudod nézni mi szívja le az akksidat! :R

Livin' in the UK :)

(#36276) milanmylo válasza kely1988 (#36275) üzenetére


milanmylo
aktív tag

Ohó, nagyon köszönöm :)

ROM frissítést nem lehet elrontani, csak nem a leírtak alapján végezni.

(#36277) Picco válasza kely1988 (#36275) üzenetére


Picco
addikt

amugy BBS szerintem jelly bean alatt nem mukodik tokeletesen, legalabbis nekem nem derult ki(legfrissebb verz.) h mi szlopalja az akksimat.

mas: CM10 hasznalok aki wifi-n van, annak kek vagy szurke a terero jelzoje?

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#36278) turika86 válasza Picco (#36277) üzenetére


turika86
aktív tag

Valamikor kék valamikor szürke... de inkább kék...

"Time is the fire in which we burn"

(#36279) Picco válasza turika86 (#36278) üzenetére


Picco
addikt

fura, elvileg ha wifin van, akkor nem kellene az adatkapcsolatot tartania mobilhalozaton is.
nekem mindig kek, ha wifi ha nem(utobbi ertelemszeruen normalis)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#36280) Jadro válasza Picco (#36279) üzenetére


Jadro
veterán

Nekem meg most szürke, pedig adatkapcsolatot használ. Viszont ha wifire megyek, akkor egyértelműen eltűnik a 3G vagy H jelzés, tehát nem az adatkapcsolatot használja. Ezek a színek mást jelenthetnek... Én is filóztam már rajta hogy mit.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#36281) Picco válasza Jadro (#36280) üzenetére


Picco
addikt

wifin nekem is eltunik a 3g meg a H jel, de elvileg (okosok szerint XDA-n) szinkronizaciot jelent a google szerverekkel. nekem eleinte szurkult (talan 1.-2. buildnel) meg amikor wifin voltam...tehat valsz nem mondanak hulyeseget...

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#36282) barnaki


barnaki
aktív tag

Nézegetem a sammobile oldalát, és gondolkodom, hogy feltegyem ezt a I9100XWLPT 4.0.4-es szoftvert. Nekem jelenleg az LQ7-es van fent.

Nagy különbség van a kettő között? vagy csak a bullid szám frissebb?

Köszönöm a segítséget.

:R

csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#36283) kely1988 válasza barnaki (#36282) üzenetére


kely1988
aktív tag

Akksi használatban nagyon jók a 4.0.4-es gyári romok! Valamint javítva lettek dolgok a 4.0.3-hoz képest. :R

Livin' in the UK :)

(#36284) TOZ


TOZ
addikt

Mi a fura a képen?

(#36285) barnaki válasza kely1988 (#36283) üzenetére


barnaki
aktív tag

azt tudom mert nekem most az LQ7 van fent 4.0.4-ből de láttam hogy a legfrissebb az LPT

és csak arra lettem volna kíváncsi, hogy érdemes e feltenni, vagy sem

csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#36286) pzstm


pzstm
titán

[link]
Ez alapjan jo esellyel akar meg iden megkaphatjuk mi is:)))

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#36287) draveczfoto


draveczfoto
csendes tag

Sziasztok!

Kérdésfeltevés előtt fél óráig csak ezt kerestem különböző szavakkal, nem volt értelmes találat itt sem. Esetleg nem voltam ügyes...

Galaxy S2 telefonom zsebrevágtam (túranadrág, külső combzseb feszülés, nyomás kizárva), autóba ültem, majd kb. 5 perc múlva elővettem telefonálni. A kijelző érzéketlen, akkumulátort levéve pihentettem, utána sem megy. A hardveres gombok működnek, a kijelző jó, csak az érintés érzékenység szűnt meg.

Mit lehet tenni ez esetben? Van valakinek hasonló tapasztalata?

A telefon egy éves garis, használtan vettem megbízható ismerőstől, még a gyári fólia volt rajta. Nem sérülés, de karc is alig van rajta. Víz pára közelében sem járt. Nem gyárilag független, rootolva is csak emiatt lett. 3 napja tettem rá új fóliát száraz módszerrel.
Velem töltött egy hónapja alatt semmi gond nem volt vele.

Előre is köszönöm, ha valaki megszán! :)

(#36288) trident1


trident1
tag

A tököm van ki hogy ha találok egy normálisabb romot akkor általában nem tudok usb-n keresztül kapcsolódani úgy hogy lássa a total commander.Most a Portal Rom szivat.

Hiába vettem meg a Multi Mount sd-card-ot azzal sem jó.

Valakinek ötlete?

(#36289) gpek válasza trident1 (#36288) üzenetére


gpek
tag

Szia

Az alábbi programot ajánlom.

On Air (Wifi Disk)

Használat:
Telepítés után bökd meg a jobb oldalon lévő pici mac/win/linux ikont és kapcsold ezáltal linuxra. Majd a nagy gomb középen, és Tcmd-vel csatlakozhatsz ftp-n..

[ Szerkesztve ]

Gpek

(#36290) trident1 válasza gpek (#36289) üzenetére


trident1
tag

Köszi ha wifi közelben leszek akor tőtyöm is le :DD
Ezért nem használtam cm10 -es romot pedig tetszett.

(#36291) gpek válasza trident1 (#36290) üzenetére


gpek
tag

Win7 alatt a sajátgépben szerintem kéne látnod a cuccot mint mobil eszköz, ott ahol a meghajtókat meg a perifériákat látod.

Gpek

(#36292) pzstm válasza trident1 (#36290) üzenetére


pzstm
titán

én MTP módban használom, simán másolok sajátgépen keresztül oda-vissza :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#36293) ToMmY_hun válasza gpek (#36291) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Így van, ott látod a telefont mtp módban is. Viszont nálam iszonyat lassan másolt úgy, szóval nem a legjobb megoldás.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#36294) TOZ válasza gpek (#36289) üzenetére


TOZ
addikt

Vagy az Airdroid...

(#36295) C.Brigante


C.Brigante
veterán

na csekkolom wanam lpt-jét, kiváncsi vagyok hozza e a néhai 10.9 szintjét.. :)

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#36296) Varszegig válasza draveczfoto (#36287) üzenetére


Varszegig
veterán

ha gyári reset nem segít, akkor szerviz. Ha úgyis garis, megoldják.

(#36297) kecsetihunor válasza TOZ (#36284) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

... :F semmi... Kellene valami az legyen?

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#36298) ERPY válasza trident1 (#36288) üzenetére


ERPY
őstag

Leírtam direkt pont ez miatt hogy lehet megoldani, keress vissza. Én is ezzel szívtam.

(#36299) TOZ válasza kecsetihunor (#36297) üzenetére


TOZ
addikt

Valami a batterystat.bin korul nem kerek. Merul, aztan neha "toltodik". Tegnap 50%-os akku mellett ment fel a cm9 stable. Lehet nem szerette meg. Most toltom, aztan batterystat torles lesz (tudom plészbu, de azert megcsinalom).

(#36300) G.Freeman


G.Freeman
csendes tag

Sziasztok! Lehet valahogy a wifit erősíteni, hogy gyengébb jelű hálózathoz is tudjon csatlakozni? Munkahelyen lehet látni 3 ingyen wifi jelet is, de nem stabil, gyakran eltűnik (ha csatlakozni akarok akkor mindig).

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.