Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) Treck


Treck
aktív tag

Most erkezett meg a marciusi report email.

http://google.treck.hu

(#1502) Gubek-Einste válasza Treck (#1501) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Én is megkaptam.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#1503) poffsoft válasza Gubek-Einste (#1502) üzenetére


poffsoft
addikt

szintén.

[ Szerkesztve ]

(#1504) cigam


cigam
félisten

Úgy emlékszem, hogy vki itt linkelte a 741-es tplink (v2.4)-hez való gyári fw-t. Belinkelné megint? A gyári honlap v4 és v5 van 2.4-et nem találtam.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1505) donmackó válasza cigam (#1504) üzenetére


donmackó
őstag

https://files.samknows.com/~gpl/

Release the cable hounds!

(#1506) cigam válasza donmackó (#1505) üzenetére


cigam
félisten

köszi!

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1507) Pttypang


Pttypang
veterán

Nekem eleg szenvedosen futnak a meresek, nem igazan talalja az alkalmat, amikor nem hasznalna vmelyik eszkoz a halozatot..
Pedig milyen szep ertekeket dob neha :)

Everybody lies.

(#1508) eszakas


eszakas
senior tag

Sziasztok.

Itt az új WB egy tl3600 személyében. Csak az a gond, hogy nem működik. Ha összekapcsolom a rendszerrel /szemből nézet/ jobbról a második led villog és semmi, nem látni a hálózatom, nincs net. /Bekapcsolva be van :) bal szélső led ez a support kérdése volt :) /

Mi lehet a gond? Eleve rosszat küldtek?

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#1509) donmackó válasza eszakas (#1508) üzenetére


donmackó
őstag

Valószínűleg hibás lett rajta a firmware, mert alapjáraton nem villog. Ha meg villog (a system led) az az Openwrt egyik hibájára utal, mégpedig hogy nem tudja a firmware-t betölteni (szoftbrick). De ha majd jön egy openwrt guru, az jobban le tudja írni. Esetleg dobj egy privátot Intruder2k5 kollégának, ő is ért hozzá. Ha jól tudom csak gyári firm-mel villog a sys led.

[ Szerkesztve ]

Release the cable hounds!

(#1510) eszakas válasza donmackó (#1509) üzenetére


eszakas
senior tag

Köszi.
Akkor várok, nem kínlódom vele addig :)

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#1511) vargalex válasza eszakas (#1508) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

Jobbról a második led a wan porthoz tartozik. Gondolom azért balról az első led világít. Semelyik másik nem villan fel? Valószínűleg soros porton helyreállítható, de ez nem a te dolgod. Jelezd a supportnak, hogy hibás az eszköz. Valószínűleg ezt nem kérik vissza, hanem küldenek egy másikat. Így akár ezt meg is lehet javítani, így lesz plusz egy routered...

[ Szerkesztve ]

Alex

(#1512) eszakas válasza vargalex (#1511) üzenetére


eszakas
senior tag

Nem villan fel semmi.
Balról az első, az ugye a bekapcsolt állapotot jelző led. És jobbról a második, az ufószerű világít de az villog is. Ezen kívül semmi más.
Ennek nincs soros portja :)

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#1513) Teko001 válasza eszakas (#1512) üzenetére


Teko001
őstag

Nagyjából mindegyiknek van, csak általában nincs kivezetve, és manapság már nem soros portnak hívják őket. De nagy valószínűséggel LAN-on keresztül, ha más nem recovery utilityvel helyreállítható, ha szoftveres gond.

(#1514) eszakas válasza Teko001 (#1513) üzenetére


eszakas
senior tag

Értem, és köszönöm.

Meg várom a Support válaszát és ha küldenek másikat szétnézek a rúter topicjában.

Köszönöm szépen még egyszer.

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#1515) eszakas


eszakas
senior tag

Azt írták küldenek másik készüléket. Arról egy szót sem írtak ezzel mit csináljak :)

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#1516) jerry311 válasza eszakas (#1515) üzenetére


jerry311
nagyúr

A nagyker áron beszerzett új készülék olcsóbb lehet, mintha kifizetik neked a visszaküldés költségét.

(#1517) eszakas válasza jerry311 (#1516) üzenetére


eszakas
senior tag

Igazad van!

Azt írták felelős módon bánjak vele :(.

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#1518) Gubek-Einste válasza eszakas (#1517) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ez kb azt jelenti, hogy csinálj vele amit akarsz. Általában OpenWRT felrakása szokott lenni az ajánlott.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#1519) eszakas válasza Gubek-Einste (#1518) üzenetére


eszakas
senior tag

Majd utána olvasok hogy lehetne és mit :) és honnan :)

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#1520) eszakas válasza Intruder2k5 (#1467) üzenetére


eszakas
senior tag

Hali, a mai naptól én is ezt kapom :) tiszta fehér oldal :)

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#1521) Intruder2k5 válasza eszakas (#1520) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Az jó, csak neked azután jött, miután kivették a rendszerből a hibás boxot, így még érthető is, nálam meg fordítva történtek a dolgok, tehát először jött a fehér oldal, majd miután érdeklődtem náluk, kiderült, hogy kivették a boxot a mérésből...

(#1522) st.stofi


st.stofi
tag

Van olyan köztetek, akinek az elmúlt hónapokban sikerült csatlakoznia a SamKnows mérési programjához? A weboldalukon ott virít a "Join today" link, de próbáltam regisztrálni, a form kitöltése után ugye azt írja, hogy majd emailben tájékoztatnak, de nem jött egy sor sem tőlük. Beszéltem barátaimmal, ők is próbáltak jelentkezni, de nekik sem írtak semmit vissza. Ha megpróbálom újra kitölteni a csatlakozási form-ot, akkor már írja, hogy az email címem már regisztrálva van, tehát gondolom megkapták az adatokat, de nem jelentkeznek, ismerőseimnek sem, pedig több ISP-nél vagyunk különféle csomagokban ill. technológián, de egyikünknek sem válaszoltak, ezért kérdeném, hogy van-e akinek az elmúlt időben sikerült csatlakoznia, vagy hiába a "Join today" felhívás, lehet, hogy már nem fogadnak el új regisztrációkat?

(#1523) Intruder2k5 válasza st.stofi (#1522) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nagyon sokan regisztrálnak folyamatosan, de a programba nem kell ennyi résztvevő, és csak akkor kapsz majd emailt ha kiválasztanak, és kérik a címet, ahova küldhetik a kütyüt.

(#1524) eszakas válasza Intruder2k5 (#1523) üzenetére


eszakas
senior tag

Hali.

Engem nem engednek el :) az első hibás szoftverű N600-as után ideért a második N600-as ez már úgy néz ki jól működik. Legalábbis villognak rajta a ledek :) ha küldik a riportot majd kiderül :). És a SamKnows acuntom is a riportos nézetet mutatja :)

[ Szerkesztve ]

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#1525) Gubek-Einste válasza st.stofi (#1522) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Több hónap is eltelhet ameddig értesítenek, hogy kiválasztottak, ha jól emlékszem nálam több mint fél év volt, de lehetett majd nem egy év is, amire kiküldték az eszközt.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#1526) st.stofi válasza Intruder2k5 (#1523) üzenetére


st.stofi
tag

Ezt értem, csak azt hittem az olvasottak alapján, hogy a jelentkezésnél megadott adatokon alapulva egy automata azonnal elővállogat, hogy kell-e adott országból adott isp/sávszél mellett mérési pont vagy sem, és onnan a további szűrések után még lemorzsolódik a jelentkezők 62%-a a SamKnows saját bevallása szerint, a maradék meg bővítheti a programot, ezért vártam volt valami (akár automata) visszajelzést. De akkor majd jeleznek, ha esetleg aktuális lesz.

Átolvastam a jelentéseiket, mert egy kutatómunkához pont kellettek volna az adatok, de eléggé értetlenül állok pár dolog előtt.

A legutóbbi 2013 októberi jelentésük alapján Magyarországon 186 résztvevő van, az alábbi eloszlásban:

Country xDSL Panel Cable Panel FTTx Panel
------- ---------- ----------- ----------
Hungary 36 144 6

A hazai FTTx tesztelőket nagyon kevésnek tartom, pl. legalább 3 jelentősebb ISP, a Digi, a Telekom és az Invitel biztosan szolgáltat FTTx alapon, ez - ha egyenletes az eloszlás - 2-2-2 tesztelő/ISP, ami nagyon kevés szerintem. De az összes tesztelő eloszlása is nagyon vegyes, pl. az Egyesült Királyság adja az összes mérési eredmény több mint 28%-át, ezzel szerintem aránytalanul nagy hangsúlyt kap a statisztikai mintában, amit a jelentésben leírt metodika (ISP-k, technológiák lefedése, népességre vetített értékek) nem indokol.

Pedig a mérési rendszerüket nagyon profin kidolgozottnak tartom, az OpenWRT alapokra épített automata mérés, külön kiélezve a böngészés, VoIP, online video streaming és dns feloldási tesztekre a sebesség, csomagvesztés, késleltetés mérésein túl, ez nagyon jó adatokat adhatna a valós internetezési élmény, ill. a netsemlegesség megvalósulásának (pl. esetleges VoIP szűrések) vizsgálata terén.

Viszont a tesztelők összevállogatása szerintem iszonyat amatőr módon történt, így nem lett reprezentatív a mérés (pl. magyarországon pl. az egyes technológiák eloszlása a NMHH által közölt internet gyorsjeletés alapján köszönő viszonyban sincs a SamKnows tesztelők technológiák alapján történő eloszlásáról, az ISP-k közötti eloszlást meg nem is írja a SamKnows, de gyanítom, az sem reprezentatív). Így viszont megkérdőjelezhetőek az adataok, nem a mérési rendszerük okán, mert azt nagyon jónak tartom, hanem a mérések nem reprezentatív volta miatt, pl.:

A Koaxkábel (EDx) alapú technológiánál, ahol a feltöltési irány a szűkebb keresztmetszet, ennek megfelelően a Telekom a legnagyobb XXL csomagjában kínál 120/10Mbit sebességet, az UPC is csak a 2 legnagyobb csomagjában kínál 10Mbit-nél nagyobb feltöltést 240/20Mbit ill 500/22Mbit sebeséggel, és ezek a kínált és nem a garantált értékek, ennek fényében nem tartom hitelesnek, hogy csúcsidőben a ténylegesen mért feltöltési sebesség Kábeles technológián mért Magyarországi átlaga 10,49Mbit/s lenne, az egész EU-ban a legnagyobb; ezt nem tudom hitelesnek elfogadni, itt valami nagyon nem stimmel, és gyanítom, hogy nem a mérésekkel, hanem a mérések alapjául szolgáló statisztikai mintában van a hiba, nem is kicsi, így viszont az egész projekt értelmetlen, ami csak elvisz egy halom pénzt feleslegesen, szerintem.

Ezért lennék kiváncsi, hogy a résztvevők által elérhető statisztikákban is látszanak ilyen anomáliák, vagy csak az EU-nak készült jelentésbe kerülnek (bármi okból) kozmetikázot adatok és megállapítások?

(#1527) Gubek-Einste válasza st.stofi (#1526) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Az is torzítja a vizsgálatot, hogy a részvétel önkéntes alapú vagyis nincsen egyenletes eloszlás a jelentkezők számában. Akik jelentkeznek azok általában, az én meglátásom szerint kicsit jobban értenek a dolgokhoz mint az átlag így nálunk vélhetően gyorsabb is a net sebesség.
Valószínűleg a Digi 50-100 Mbps feltöltései dobták meg az eredményeket.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#1528) st.stofi válasza Gubek-Einste (#1527) üzenetére


st.stofi
tag

A részvétel önkéntes, de a kiválasztás elvileg szigorú szabályok szerint történik, pont a reprezentatív adatok biztosítása érdekében: "The volunteers were selected from a large pool of prospective participants according to a plan designed to generate a representative sample of desired consumer demographics, including geographical location, ISP, and speed tier."

A Digi 50-100Mbit feltöltést pedig úgy tudom csak FTTx (optika) technológián nyújt, Kábelnet csomagjai jóval szerényebb, 1 ill. 2Mbit feltöltést kínálnak csupán, így ennek éppen hogy nem javítani, hanem rontania kellene az átlagot.

(#1529) HXY


HXY
addikt

Kapott valaki idén WDR3600-at? Tavaly decemberben regisztráltam, de semmi.

(#1530) eszakas válasza HXY (#1529) üzenetére


eszakas
senior tag

Én kettőt is :) de én már több mint két éve regeltem :) és csere készülékek voltak.

[ Szerkesztve ]

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#1531) Gubek-Einste válasza st.stofi (#1528) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Csak annak tudnak küldeni eszközt aki jelentkezik, ha nincsen olyan jelentkező akikből kevés van akkor nem tud olyannak küldeni.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#1532) eszakas válasza eszakas (#1524) üzenetére


eszakas
senior tag

Hát egyszerűen nem akarja az igazat, nem mér mindent és nem értem miért :(.

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#1533) norti válasza HXY (#1529) üzenetére


norti
addikt

Egy ideje - egy-másfél éve - lenyúlják a postán (vagy külföldön vagy itthon, inkább utóbbi) a SamKnows WDR3600-akat, nekem 3 havi levelezésbe telt, mire a 3. készülék ajánlva megérkezett (mert az első két esetben csak úgy simán feladták).

Nem akarták elhinni, hogy nem kapom meg egyik címemre sem, pedig még a postákon is panaszt tettem, de csak ők tudnak intézkedni miatta. Nyilván pénzspórolás, hogy nem ajánlva adják fel, de így nagyon sok eszközt elveszítenek...

Ha volt értesítésed arról, hogy küldtek, akkor szerintem írj nekik, hogy ajánlva küldjenek, mert máshogy nem kapod meg.

(#1534) Intruder2k5 válasza norti (#1533) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Posta? Nekem futár hozta... GLS talán, ha jól emlékszem. És természetesen át kellett vennem, aláírással.

[ Szerkesztve ]

(#1535) donmackó válasza Intruder2k5 (#1534) üzenetére


donmackó
őstag

Szintén a GLS hozta hozzám is, előre egyeztetett időpontban.

Release the cable hounds!

(#1536) Gubek-Einste válasza Intruder2k5 (#1534) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Nálam is GLS hozta mind a kettőt egyszerre.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#1537) Intruder2k5 válasza donmackó (#1535) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Így van, és nyomkövetéssel.

(#1538) donmackó válasza Intruder2k5 (#1537) üzenetére


donmackó
őstag

:K igen. Fojamatos tracking adatok voltak. Először a royal mail (angol posta) adta az adatokat, majd a repülőút után a gls-nél lehetett elérni.

Release the cable hounds!

(#1539) norti válasza Intruder2k5 (#1534) üzenetére


norti
addikt

Az elsőt nekem is 3 vagy 4 éve, de akkor úgy tűnik megint visszaálltak rá :)

(#1540) eszakas


eszakas
senior tag

Hali.

Ezt a levelet kaptam a supportól a kapcsolati gondra:
The device is only doing DNS-based tests. It is likely it couldn't find a valid target to test against from its list of testnodes. If you reboot it, it will rescan for test targets, but we suspect there's something blocking it - a firewall preventing ICMP pings for example.

Nem nagyon értem mit takar? A rúter alapú pinget blokkolja valami? Esetleg a szolgáltató?
Tudtok ebben segíteni?

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#1541) donmackó válasza eszakas (#1540) üzenetére


donmackó
őstag

Keress ilyesmit (bekeretezett rész) a routeredben, és kapcsold ki:

Release the cable hounds!

(#1542) eszakas válasza donmackó (#1541) üzenetére


eszakas
senior tag

Ez az opció nálam "Disabled" :(

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#1543) donmackó válasza eszakas (#1542) üzenetére


donmackó
őstag

Pedig az a problémájuk hogy a whitebox nem válaszol a pingre. Valószínű a ping teszt és egyebek miatt. Próbáld meg hogy másik hálózatról ( pl.mobilnettel) megpingelni a kábelnetes ip címedet.

Release the cable hounds!

(#1544) eszakas válasza donmackó (#1543) üzenetére


eszakas
senior tag

A mobilneten a pingre beazonosít de a BF4-ben sem látszik a pingem, nem tudom össze függ-e?

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#1545) Intruder2k5 válasza donmackó (#1543) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

"Pedig az a problémájuk hogy a whitebox nem válaszol a pingre."

Ez egészen biztos? És hogyan pingelik a white box-ot egy router tűzfala mögött? Nekem mindig is le volt tiltva a routerben az icmp echo, de sosem volt gondja ezzel a white box-nak. Szerintem itt inkább az lehet a probléma, hogy a whitebox nem találja a "teszt célpontokat", mert feltehetően nem kap választ a kiküldött pingekre, így sok mérést el sem végez.

(#1546) eszakas válasza Intruder2k5 (#1545) üzenetére


eszakas
senior tag

Valóban csak részleges méréseket végez.
Akkor nem nálam van a gond, hanem náluk?

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#1547) Intruder2k5 válasza eszakas (#1546) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Esetleg próbáld meg, az ebben a hsz-ben látható címeket, illetőleg közülük néhányat megpingelni gépről, hogy ott kapsz-e választ. Persze nem a facebook-ra gondolok, hanem a samknows szerverekre. :)

Azt nem hiszem, hogy ez samknows probléma lenne, a gond vagy nálad van, vagy pedig az internetszolgáltatódnál.

[ Szerkesztve ]

(#1548) donmackó válasza Intruder2k5 (#1545) üzenetére


donmackó
őstag

Sorry nem bírtam érthetően fogalmazni. Szerintem a DNS rendelkezésre állás mérésénél meg ilyesmiknél van szükség hogy a whitbox pingeljen, de a válasz nem érkezik meg hozzá. Igy nem bírja az adatokat/időket mérni. Viszont nekem anno volt olyan (amég az első 3600-ast gyári firmmel használtam) hogy berakott DoS listre sok samknows-os ip-t, és írtak hogy "hahó nem megy az eszköz csinálj már valamit". Én meg közöltem hogy DoS listre kerültek, változtassanak a méréseken. Akkor kaptam hasonló email-t tőlük. Szerintem vedd fel velük a kapcsolatot, és kérdezd meg hogy konkrétan mi a problémájuk.

Release the cable hounds!

(#1549) eszakas válasza Intruder2k5 (#1547) üzenetére


eszakas
senior tag

Egyik címről sem érkezik válasz :(. A szolgáltatómnak jeleztem, de szerintem azt sem tudta miről beszélek :(

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#1550) Intruder2k5 válasza eszakas (#1549) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Na igen, akkor ez a baj. Nálam jön válasz...

root@INT-ROUTER:/tmp/home/root# ping ispmon.samknows.mlab2.lju01.measurement-lab.org
PING ispmon.samknows.mlab2.lju01.measurement-lab.org (91.239.96.94): 56 data bytes
64 bytes from 91.239.96.94: seq=0 ttl=54 time=19.635 ms
64 bytes from 91.239.96.94: seq=1 ttl=54 time=85.880 ms
64 bytes from 91.239.96.94: seq=2 ttl=54 time=22.203 ms
64 bytes from 91.239.96.94: seq=3 ttl=54 time=23.098 ms
64 bytes from 91.239.96.94: seq=4 ttl=54 time=20.378 ms

--- ispmon.samknows.mlab2.lju01.measurement-lab.org ping statistics ---
5 packets transmitted, 5 packets received, 0% packet loss
round-trip min/avg/max = 19.635/34.238/85.880 ms

IP címről se kapsz választ?

ping 91.239.96.94

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.