Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) ng0ofy válasza capulet75 (#247) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Hú, ez a naptár nagyon jó dolog, megcsinálhatnák egész évre egyben, inkább ezért adnék 500 Ft-ot, mint valami tájképes lomért :D Még akkor is megérne 250-et, ha letöltős :D

[ Szerkesztve ]

(#252) Physicist03


Physicist03
senior tag

Ezek, hogy tetszenek?

(#253) ng0ofy válasza Physicist03 (#252) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Sötét, nagyzoló, túlságosan erőltetve keménynek akar tűnni, lerí róla, hogy hormonhiányos pattanásos kölyköknek készült. Bocs (:

A novemberi viszont nagyon hangulatos! (:

(#254) Physicist03 válasza ng0ofy (#253) üzenetére


Physicist03
senior tag

Pedig sigerous.ru-n ez a kettő nyerte az első két helyet a versenyben... Egyébként mindkettő novemberi :U

(#255) Dhampir válasza M@trixfan (#41) üzenetére


Dhampir
félisten

A COP nálam egy nem játékra kitalált noteszos Radeon 6490M-en is szépen futott. :)

(#256) Balathruin


Balathruin
veterán

Nem tudom ki nézte, ki nem, de decemberben adják ki a bétát! :DD

(#257) capulet75 válasza Balathruin (#256) üzenetére


capulet75
addikt

Az ilyen híreket nyugodtam megtámogathatod egy linkkel.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#258) PeL válasza Balathruin (#256) üzenetére


PeL
addikt

És public vagy zártkörű lesz?

(#259) rétisün válasza PeL (#258) üzenetére


rétisün
veterán

reméljük, public, aztán majd küldözgetjük a hibajelentéseket, az se számít, hogy a végére érünk, mire kijön a nem béta verzió.....aztán azt már majd bugmentesen tolhatjuk végig még 1x :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#260) ZetorGumi válasza rétisün (#259) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Vagy ha nem is publik, legalább mi kipróbálhatnánk. :)

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#261) capulet75 válasza rétisün (#259) üzenetére


capulet75
addikt

Még 1x? Inkább még tizenegyszer. :D

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#262) Aarpok válasza capulet75 (#261) üzenetére


Aarpok
őstag

Először jelenjen meg aztán majd végigtolhatjuk ahányszor csak jól esik :D

Аарпок

(#263) capulet75


capulet75
addikt

: -)))

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#264) Aarpok válasza capulet75 (#263) üzenetére


Aarpok
őstag

Аарпок

(#265) Vladi válasza capulet75 (#263) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nagyon ott van a sztalker életrézés. Ide süss: link

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#266) Aarpok válasza Vladi (#265) üzenetére


Aarpok
őstag

Nem csodálom,hogy nem így tették bele a gitárnál a fogásokat a játékban.Amúgy ügyes a videóban szereplő srác.

Аарпок

(#267) marked one94


marked one94
őstag

De nagy csönd lett itt :F

You'll Never Walk Alone

(#268) rétisün válasza marked one94 (#267) üzenetére


rétisün
veterán

majd ha végre kijön a mod, mindjárt lesz itt élet :K

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#269) marked one94 válasza rétisün (#268) üzenetére


marked one94
őstag

Na az biztos :)

You'll Never Walk Alone

(#270) capulet75


capulet75
addikt

Azért ez némiképp bíztató:
" I haven't been involved in the creation process. I was recently brought on to Dez0wave as a Tester since I'm just a Player. I can only tell you what I see as a Player and what I see it's almost finished with just minor tweaks and adjustments needed. It's playable...it just needs polishing the minor Game Play aspects."

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#271) capulet75


capulet75
addikt

Entering the Forest level.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#272) ZetorGumi válasza capulet75 (#271) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Szép lesz. :)

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#273) dezowave


dezowave
csendes tag

van több kép is, pontosan 6db + a naptár, csak a moddb oldalunkra el kell látogatni :) Emellett most 1 héten át minden nap 1 extra képet rejtünk el a moddbs galéria képei között. Good hunting, Stalker!

S.T.A.L.K.E.R. : Lost Alpha

(#274) Aarpok válasza dezowave (#273) üzenetére


Aarpok
őstag

Köszi :R

Аарпок

(#275) ZetorGumi válasza dezowave (#273) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Szép az a naptár. :)
Jó volna csinálni belőle egy falraakasztható fajtát. :)

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#276) virkir válasza dezowave (#273) üzenetére


virkir
veterán

Ne dugdoss hanem kódolj vazze... :D
Ha már kész lenne is késő lenne he... :R

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#277) Balathruin


Balathruin
veterán

Borzalmom: http://www.moddb.com/mods/stalker-oblivion-lost-2012-mod-pack
Nem lesz OL 2012 csak később. :( :O

(#278) capulet75


capulet75
addikt

2013 második fele???????????????????????????? Hátezkész.

Pont jó lesz. Mire megjelenik, szinte biztos hogy lesz gyerekem, ergó egy percet sem fogok tudni ezzel játszani. Persze akkor már valószínűleg nem fog érdekelni, de most még nagyon bosszant. :((

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#279) PeL válasza Balathruin (#277) üzenetére


PeL
addikt

És ez hogy jön ide amúgy? :) Semmi köze a Lost Alpha-hoz, én még bízok a csodában hogy az LA-t még idén megkapjuk váratlanul. Az OL2012 meg nem lesz más mint az OL 2.2 feljavított csillivilli grafikával meg beleraktak egy rakás fegyvert ami amúgy teljesen felesleges. Képen pl. láttam a Crysis-ből a SCAR-t. Szerintem hülyeség mindenféle idétlen fegyvert beletenni, nem nagyon illik bele a STALKER koncepciójába. STALKER-ben amúgy sincs jobb fegyver a jó öreg ruszki daraboknál (AK széria)

[ Szerkesztve ]

(#280) capulet75 válasza PeL (#279) üzenetére


capulet75
addikt

Hála a jó Istennek, elvileg az már nagyon a finishben van. ;)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#281) Aarpok válasza PeL (#279) üzenetére


Aarpok
őstag

AK széria nálam is a legjobb főleg a tactic :D

Аарпок

(#282) capulet75 válasza Aarpok (#281) üzenetére


capulet75
addikt

Alapjáték kedvence:

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#283) M@trixfan válasza PeL (#279) üzenetére


M@trixfan
addikt

Van benne valami. Alap COP közepétől is már tiszta terminátor az ember ha ügyes. Mondjuk még így is simán meg lehet halni. Egyedül az ellenfelek gránátozását utálom.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#284) Aarpok válasza M@trixfan (#283) üzenetére


Aarpok
őstag

Akkor még nem játszottál az sgm 2.2 enottal ahol ha jól viselkedsz bokán lőnek vog-25 - el.A terminátoros dolog tényleg van az alapjátékban,de pl a sniperben hiába voltam fejlesztett exoban akkor is úgy megtudtak lőni,hogy szinte elvéreztem azonnal.Gránátozás az alfa csapat 6 főjéből 3 man szórták rendesen eltudod képzelni mennyire szerettem őket. :D

Аарпок

(#285) M@trixfan válasza Aarpok (#284) üzenetére


M@trixfan
addikt

Ki kell próbálom már ezt az enot sgm modot, ha ennyire komoly. Szomorúan veszem tudomásul, hogy a COP-ban minden meg van csinálva, elhagyom a zónát. Lost Alpha előtt nem akartam másban kezdeni, de lehet megnézem az sgm modot.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#286) Aarpok válasza M@trixfan (#285) üzenetére


Aarpok
őstag

Mindenképpen próbáld ki mesteren igazi csemege.Amíg nem játszottam vele így úgy gondoltam a misery a legnehezebb mód,de az sgm 2.2 még überelni tudja (főleg az alfa csapatok révén) illetve még a rengeteg anomália amit a területekre helyeztek szép számmal.Az is jó még benne,ha helikopterek elmennek akkor is van még 4 - 5 küldi ami csak ekkor érhető el.

Аарпок

(#287) capulet75


capulet75
addikt

Fantasztikus dolgokat tudtam meg a Lost Alphával kapcsolatban, sajnos ha elárulnám mindannyiótokat meg kéne hogy öljelek. Vagy valószínűbb hogy engem ölnének meg. :) De higyjétek el, nagyon megéri a várakozás. :K
Minden esetre ekkorát fog szólni:

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#288) dezowave


dezowave
csendes tag

Mire hazaértem ünneplésből egy hatalmas meglepetés fogadott, megnyertük a MOTY 2012 Most Anticipated mod of 2012 díját, 18200 modból elsők lettünk \o/

http://www.moddb.com/mods/lost-alpha/features/moty-players-choice-upcoming-2012

Nagyon jó érzés, és most készülünk is 1 kis videóval, nem naggyal, mivel az majd jön januárban, ahogy minden évben szokott lenni...

S.T.A.L.K.E.R. : Lost Alpha

(#289) capulet75 válasza dezowave (#288) üzenetére


capulet75
addikt

Igy. :)

És gratulálok. Én is az LA-re szavaztam.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#290) Vladi válasza dezowave (#288) üzenetére


Vladi
nagyúr

Gratulálok. Nem semmi egy még nem kész modnál. :R

Csak atomot dobnátok má ránkfele. :DD

(#287) capulet75:

Nagyobb, mint egy kitörés? Gyájááááá :Y

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#291) Aarpok válasza dezowave (#288) üzenetére


Aarpok
őstag

Gratula :C

Аарпок

(#292) M@trixfan válasza dezowave (#288) üzenetére


M@trixfan
addikt

Ez számomra egyáltalán nem volt kérdés! Az igazi Stalker rajongók szemében ez az egyik leghitelesebb, legjobban várt ötlet. Persze vannak más jó modok is, de a Lost Alpha egy másik szint. Ha elkészült és van lehetőség Stalker 2-n dolgozni akkor ezúttal már remélem csatlakozni fogsz a projekthez. Elég sokminden kering fórumokon S2-vel kapcsolatban, én bízom benne, hogy egyfajta taktikai kivárás van ezzel kapcsolatban, hogy ne kallódjon el a játék, a sok befektetett munka.

[ Szerkesztve ]

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#293) Aarpok válasza M@trixfan (#292) üzenetére


Aarpok
őstag

A legrosszabb az egészben a bizonytalanság mindig feljön valami hír ami esetleg reményt adhat amit hamarosan megcáfolnak.

Аарпок

(#294) Vladi válasza Aarpok (#293) üzenetére


Vladi
nagyúr

Alapvetően bullshit az egész! most eladják a jogot, mert nem tudnak üzeletet csinálni belőle? Csinálja más?
Ne már. Akkor inkább menjen az összes kód a soruceforgera, és a közösség csinál magának stalker 2-t. Mert volna aki.

Na eltaláltam, vagy eltaláltam? :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#295) Aarpok válasza Vladi (#294) üzenetére


Aarpok
őstag

Jól gondolod biztos lenne olyan aki szívesen megcsinálná. :K

Аарпок

(#297) PeL válasza SzlobiG (#296) üzenetére


PeL
addikt

Az eleje nem a Hospital mapból van? Ott voltak ilyen faltextúrák :) Amúgy fajin nagyon... :C Ha lesz benne Freeplay meg random ismételhető questek én elleszek vele öreg koromig :D

(#298) capulet75 válasza PeL (#297) üzenetére


capulet75
addikt

Szeretni fogod az LA-t... :K

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#299) westcoastog


westcoastog
veterán

Csak jelenne már meg, talán a Survarium-tól is jobban várom. :)

(#300) marked one94


marked one94
őstag

Na megint lehalt a topic? Ennyire nincs hír? :(

You'll Never Walk Alone

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.