Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Antonius1978 válasza FuRiONight (#949) üzenetére


Antonius1978
addikt

Vessetek az eszetekbe, hogy pont a szulinapomon fog megjelenni :DD :C :P

(#952) Balathruin válasza Antonius1978 (#951) üzenetére


Balathruin
veterán

Ajándék. :) De úgy hallom a PlayIT is azon a napon lesz.

(#953) batman91 válasza FuRiONight (#949) üzenetére


batman91
őstag

:C

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#954) galaktikus válasza FuRiONight (#949) üzenetére


galaktikus
aktív tag

dejó ilyen olvasmányra kelni, csodás vasárnap :DD :DD :DD

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#955) Antonius1978 válasza Balathruin (#952) üzenetére


Antonius1978
addikt

Neztem hogy mi az a PlayIT, es latom hogy egy rendezveny a jatekokat kedveloknek Budapesten, nos hat en eleg messze vagyok onnan, ugyhogy nem leszek jelen.
Amugy a Lost Alpha ingyenes lesz, vagy fizetni kell erte, vagy hogy ? Ra kell tenni egy alapjatekra, vagy anelkul is fog futni ?

(#956) Balathruin válasza Antonius1978 (#955) üzenetére


Balathruin
veterán

Ingyenes standalone lesz, ha minden igaz. :)

(#957) rétisün válasza Antonius1978 (#955) üzenetére


rétisün
veterán

ingyenes lesz....ami azért 'baj', mert valami k***g bétateszter feltette az oldalára, azért Dezo-ék a GSC-vel úgy döntettek, hogy kiadják előbb, mert így már úgyse lehetne pénzért adni, mint 'teljes' játékot.
amúgy ha jól tudom, önállóan futtatható lesz, 26-án jelenik meg, még nem igazán kész, de patchek lesznek hozzá majd.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#958) capulet75 válasza rétisün (#957) üzenetére


capulet75
addikt

Igen, önálló JÁTÉK lesz, csupa nagybetűvel. :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#959) Antonius1978 válasza capulet75 (#958) üzenetére


Antonius1978
addikt

Szoval onallo es ingyenes.Remek.Majd mikor eljon az ideje akkor kiprobalom.Kosz az infot.

(#960) westcoastog


westcoastog
veterán

Biztosan fogok küldeni nekik donate módján minimum egy ezrest, vagy amennyit éppen megtudok engedni. :K

(#961) Vladi válasza capulet75 (#912) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Most akkor ez nem végleges? Jah kiadják nem véglegesen. Aztán lesz lost alpha lost alpha mod. :DDD Újraírájk a stakler történetét, vagy mi? :F

Azért kiadhatná a gsc. :W

(#928) PeL:

Nettó bullshit. Már ne haragudj. Nem lesz 23124%-os a profit, csak 342%. Na kb. :W

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#962) capulet75 válasza Vladi (#961) üzenetére


capulet75
addikt

De, ez végleges. Annyi hogy nem lesz hibátlan (ahogy eredetileg szerették volna), lesznek helyette peccsek. :) A szomorú az egészben az hogy nyáron egyébként is megjelent volna. Szépen, tökéletesen, talán dobozban.

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#963) Vladi válasza capulet75 (#962) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem még így is kiadhatnák dobozban. Ha ettől most a gsc kihátrált mögülük, akkor nem is volt olyan nagy az elszántság. :(

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#964) PeL válasza Vladi (#963) üzenetére


PeL
addikt

Nem fogják, mert 50%-ban a GSC tulajdona a Lost Alpha is (jogi és tartalmi dolgok miatt), ők meg nem fogják engedni úgysem hogy ki legyen adva így már. Félnek attól hogy magasan veszteséges lenne a kiszivárgott beta miatt

(#961) Vladi: Mivel csakis PC-s megjelenésről beszélünk, köztudott hogy PC-n amúgy sem kiemelkedőek az eladások semmilyen játékból (kivéve az igazán nagy címek). Ha lenne is profitjuk, olyan csekély hogy nem lenne érdemes kiadatni. A Lost Alpha meg nem egy olyan ismert AAA cím akár tetszik akár nem. A STALKER fanok ismerik, aki meg nem foglalkozik a STALKER közösségekkel vagy nem játszik modokkal valószínűleg nem is hallott róla. Ahhoz hogy valami ismert legyen marketing kell, amibe meg rengeteg pénzt kell ölni (reklámok, hírdetések stb) Ha most így kiadnák akkor is veszteséges lenne, nem azért mert rossz lenne, hanem azért mert egyszerűen kevesen tudnak róla és kevesen várják.

[ Szerkesztve ]

(#965) Dhampir


Dhampir
félisten

November tájékára várható:
Lost Alpha: Return to Dark Valley

(#966) kislaki92 válasza Dhampir (#965) üzenetére


kislaki92
senior tag

és ezt kik csinálják? :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#967) Dhampir válasza kislaki92 (#966) üzenetére


Dhampir
félisten

Ezt csak én írtam, fals hír. :D :B

(#968) kislaki92 válasza Dhampir (#967) üzenetére


kislaki92
senior tag

kis huncut :D:D:D:D:D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#969) Dhampir válasza kislaki92 (#968) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem véletlenül illesztettem Off-ba. Mentségemre szolgáljon, hogy érdekes helyszínnek tartom a Sötét Völgyet, habár Zaton sem volt kutya, sőt. :)

(#970) kislaki92 válasza Dhampir (#969) üzenetére


kislaki92
senior tag

jogos...én valahogy az atomerőműhöz fűződök :$full atomerőmű...az egész bejárható és a környéke...na az lenne atombrutál!egy olyan sztorit,hogy ott ébredsz amnéziásan...na ? :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#971) Dhampir válasza kislaki92 (#970) üzenetére


Dhampir
félisten

A WiP-ben lehetett egy kicsit mocorogni a közvetlen környékén és legalább a tetején. :D

(#972) kislaki92 válasza Dhampir (#971) üzenetére


kislaki92
senior tag

azt sajna nem vittem végig...de egy ilyen sztori mi jó lenne már...:D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#973) capulet75


capulet75
addikt

Most is lesz új sztori, új helyszínek. Szerintem elégedettek leszünk, bár lenne már 26-ika. :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#974) Plazmacucci válasza capulet75 (#973) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Remélem a motoron is reszeltek már eleget. Mondjuk ezért a játékért már vennék új hardvert.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#975) SzlobiG válasza FuRiONight (#949) üzenetére


SzlobiG
félisten

Végre. :C

(#976) batman91


batman91
őstag

Ezek az oroszok esküszöm hülyék. [link] :DD

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#977) Phobion


Phobion
őstag

Számomra kicsit homályos még a dolog. Ez most egy külön Stalker játék, vagy valami brutális mod? Nagyon régen mikor még GameStar/PCGuru-ból olvastam a Stalkerről, azokból az időkből rémlik valami Lost Alpha dolog. :F

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#978) PeL válasza Phobion (#977) üzenetére


PeL
addikt

Egy különálló brutális Stalker mod. :DDD Önállóan futtatható lesz, nem kell hozzá az alap játék sem.

[ Szerkesztve ]

(#979) kislaki92 válasza PeL (#978) üzenetére


kislaki92
senior tag

magyar nyelvet illetően valami hír?bocsi,hogy ezzel zaklatlak! :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#980) dezowave válasza Phobion (#977) üzenetére


dezowave
csendes tag

Egy különálló játék, nem igazán hívnám modnak mivel minden szegmensében más mint az eredeti, a mod meg inkább az, ha 1 játék bizonyos részeit átvariálod, módosítod, és továbbra is szükséges az alapjáték a mod futtatásához.

Annyiban változott a helyzet, hogy nem hivatalos kiegészítő lesz, hanem ingyenes.

----------kicsit más----------

Sokan nem értik mi a probléma a kiszivárgással, és példákkal dobálóznak. kicsit rendet szeretnék tenni :) (nem ezen a fórumon olvastam, de ti is láthatjátok itt-ott). Többen említették a HL2-t, vagy DeusEx-et, vagy Risen2-t, de van még csomó. Ezen felsorolt játékok nem teljes verzióban szivárogtak ki (risen 2-ben az első fejezet, deus ex human revolutionban is csak pár pálya, a halflife 2 meg egy halom pálya, csomó kacattal, de semmi konkrét). Továbbá a kiszivárgott játékokhoz a rendes hivatalos megjelenés előtt még nem volt publikus sdk, modkit, vagy bármi, amivel lehetne a kiszivárgott dolgokat módosítani, szétszedni, új dolgokat belétenni, és esetleg teljes produktként árulni. A mi esetünkben a teljes játék került ki, fejlesztői kódokkal végigjátszható, minden benne van szinte, csak még nem befejezett állapotban és mivel nem megjelenésre szánt, így minőségileg sem olyan. Továbbá stalkerhez van már sdk, és csomó modkit lassan 7 éve, itt hetek, esetleg hónapok kérdése, és bizonyos modderek szénné lopják az egészet. Nem igazán szeretném modpackokban viszont látni több éves munkánkat, főleg nem hivatalos megjelenés előtt, egy kilopott verzióból trancsérozva. Ezt megelőzve döntöttünk úgy,hogy nem húzzuk az időt tovább, és megjelentetjük saját magunk a játékot. Így persze nem hivatalos, de nincs is annyi kötöttség benne, aki meg akar így is tud támogatni. Cserébe mi sem lépünk le a megjelenés után, hanem frissítgetjük majd szépen a játékot.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. : Lost Alpha

(#981) Plazmacucci válasza dezowave (#980) üzenetére


Plazmacucci
félisten

:R

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#982) rétisün válasza dezowave (#980) üzenetére


rétisün
veterán

köszi az infókat!

azt hiszem, mindannyiunk nevében itt a fórumon mondhatom, hogy sajnáljuk hogy így jártatok, de persze a játék továbbra is ugyanúgy várós :K

lesz valami következménye a kiszivárogtatásnak? lehet egyáltalán ilyenkor tenni valamit, főleg hogy igyenes lesz végül is? (bár éppen emiatt) a GSC sem tesz semmit?
ha egy kicsit visszaolvastál, itt is kívántak a jóembernek(?) nem túl szép dolgokat :U

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#983) PeL


PeL
addikt

Önkénteseket keresek!

3-4 plusz ember jelentkezését várom akinek lenne kedve valamint ideje és részt szeretne venni a Lost Alpha fordításában. Hagyományos közvetlen XML szerkesztéssel történne a fordítás mert Dezodor szerint a szövegszerkesztőjük nem boldogul az ékezetes karakterekkel, szóval modokban nem árt a jártasság, főleg az említett fájltípus szerkezetének ismerete. Ja és persze némi angol tudás sem jelentene hátrányt :DDD

Aki megfelelőnek érzi magát a feladatra az majd jelentkezzen nálam PÜ-ben :)

(#984) rétisün válasza PeL (#983) üzenetére


rétisün
veterán

(megfelelő) angoltudás híján megint csak teszternek jelentkezek :D

persze mire eljutok odáig, hogy már teszteljem is (félbehagyott AMK, legendary kb. 85%-nál) már mindnenki végigtolta :)

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#985) PeL válasza rétisün (#984) üzenetére


PeL
addikt

Szerintem tesztelni mi is csak megjelenés után fogunk tudni :D

(#986) SzlobiG válasza dezowave (#980) üzenetére


SzlobiG
félisten

Miért nem kértek pénzt a játékért?

(#987) Dhampir válasza SzlobiG (#986) üzenetére


Dhampir
félisten

Vagy ne adják még ki és kalapozzanak össze egy kis támogatást a sikeres befejezés érdekében, vagy pedig a teljesen befejezett játékért kérhetnének pénzt.

(#988) SzlobiG válasza Dhampir (#987) üzenetére


SzlobiG
félisten

Befejezett jatekért simán kérhetnének mint a többi játék eseten.

(#989) pilóta válasza SzlobiG (#986) üzenetére


pilóta
nagyúr

Picit olvass vissza, az utolsó 50 hozzászólás kb erről szól, hogy miért lesz kiadva és miért nem kérnek pénzt...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#990) Dhampir válasza pilóta (#989) üzenetére


Dhampir
félisten

Igen, de ha jól értettem a korábbi eszmecseréket, akkor ebben az esetben érdemes lesz megvárni a nagyobb hibajavító frissítéseket, kivéve, ha valaki tesztelni szeretné. A leteszteléssel viszont odavész majd az újdonság varázsa. :)

(#991) pilóta válasza Dhampir (#990) üzenetére


pilóta
nagyúr

Azért azt nem hiszem, hogy egy játszhatatlan bughalmaz jelenne meg most, szóval biztos jön később egy-két patch, de azért bőven játszható állapotban lesz most is, emiatt kár várni.
Legalábbis én nem fogok :))

Aki él és nem boldog, az téved!

(#992) M@trixfan válasza Dhampir (#990) üzenetére


M@trixfan
addikt

Na igen, még egy videót sem nézek belőle YouTube-on. Tudom, hogy nem lesz olyan óriási gepigénye, de ezért a játékért hajlandó vagyok beütemezni egy gépfejlesztést, ami már amúgy is aktuális egyébként.

A témához általánosan szólva én még nem tudom véleményezni ezt az egészet, utána kell még olvasom. Az tény, hogy sok kereskedelmi játék szivárgott már ki amit kiadtak és nagyon sikeresek lettek. Körbefutom a releváns oldalakat, fórumokat a témában. Minden esetre először azt hittem egy kőkemény áprilisi tréfának voltunk kitéve :)

[ Szerkesztve ]

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#993) SzlobiG válasza pilóta (#989) üzenetére


SzlobiG
félisten

Követem a topikot tudom az indokot, csak akkor is ha ennyit dolgoztak vele miért nem kérnek pénzt pláne ha mellé jó is lesz...

(#994) capulet75


capulet75
addikt

[link]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#995) pilóta válasza SzlobiG (#993) üzenetére


pilóta
nagyúr

Akkor elmagyarázom érthetően: mert nem kapnának.
Ha kiadnák, akkor kellene marketing, gyártás, csomagolás, terjesztés stb. ami pénzbe kerül. Így, hogy kiszivárgott, már kevesebbet kapnának, mint amibe ezek kerülnének, ergo ha ingyen adják, akkor jobban járnak anyagilag.
Ezért szvsz aki letölti és végigjátssza (ergo tetszett neki...), annak kutya kötelessége valamekkora összeggel támogatni a fejlesztőket...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#996) Dhampir válasza capulet75 (#994) üzenetére


Dhampir
félisten

Azt hittem, hogy ez a Lost Alpha "pre-release" új bemutatója.

Aki nem tud angolul és nem akar feleslegesen végighallgatni egy 10 perces "pofázást", az ne nézze meg. :D

(#997) Lomha 8V válasza dezowave (#980) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Ment egy kis $, nem sok, de biztosan van ennek is helye! Köszönjük a munkátokat! :R

(#998) Dhampir válasza Lomha 8V (#997) üzenetére


Dhampir
félisten

Így kell ezt csinálni. :C

(#999) Lomha 8V válasza Dhampir (#998) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Alap. :) Majd küldök még ha lesz egy kis felesleg. Szívügyem a S.T.A.L.K.E.R. :K

(#1000) Dhampir


Dhampir
félisten

A Lost Alphaból vagy általában a Stalkerből volna értelme szerintetek kalandjátékot készíteni? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.