Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) vhw válasza kislaki92 (#900) üzenetére


vhw
addikt

Jó-jó, de ez sem épp tegnapi interjú :)
Azóta kitudja mi a hivatalos verzió.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#902) kislaki92 válasza vhw (#901) üzenetére


kislaki92
senior tag

persze,hogy nem tegnapi..de szerintem mindenki csalódott lenne ha fegyver tuning nem lenne benne...szóval nem hinném,hogy kiszednék:)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#903) bluyoo


bluyoo
nagyúr

Pedig bíztam benne hogy születésnapomra megvehetem magamnak! :O
Na majd jövőre. :)

Bazinga!

(#904) MATEO6600 válasza bluyoo (#903) üzenetére


MATEO6600
őstag

és most valaki nagyonvicces fórumozó beírja, hogy de optimista a jövő évi becslésed :)

(#905) bluyoo válasza MATEO6600 (#904) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Már hogy az optimista gondolat hogy megélem a következő születésnapom? :DDD Vagy hogy megjelenik addig a játék?

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#906) ZetorGumi válasza bluyoo (#905) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Mindkettő. ;] :D

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#907) MATEO6600 válasza bluyoo (#905) üzenetére


MATEO6600
őstag

A másodikra gondoltam :D

(#908) bluyoo válasza ZetorGumi (#906) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Azért legalább a játék megjelenését hagy éljem meg! :DDD

(#907) MATEO6600
:DDD

Bazinga!

(#909) capulet75 válasza bluyoo (#908) üzenetére


capulet75
addikt

Megjelenik és meghalsz. Kérhetted volna a végigjátszást... :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#910) bluyoo válasza capulet75 (#909) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Áh dehogy is. A játékban is szinte halhatatlan voltam az életben is túlélő vagyok! Mi sem bizonyítja jobban mint hogy túléltem az idei szülinapom is! :DDD

Bazinga!

(#911) capulet75 válasza bluyoo (#910) üzenetére


capulet75
addikt

Kemény vagy mint a állat! ;]

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#912) capulet75


capulet75
addikt

2014 Április 26.MEGJELENIK!!!!!!!!!!!!!!!!!

Some testers have decided to ruin years of our hard work and have leaked the unfinished Lost Alpha to the public. This leaked version is not finished and not prepared to be released by any means. It contains render bugs that we've been working on since February among the other ones that prevent smooth gameplay.
It is stolen copyrighted material and it is illegal to download it.
Modders are forbidden to use any of its contents until official release.
Links to the leaked files won't be tolerated here nor the discussions about it. Any support for the leaked version won't be given either.

This unfortunate event crosses out any chances to release LA as an official addon to S.T.A.L.K.E.R. series. LA will be released as any other mod without official support from GSC.

In this situation we've decided to release the official version of Lost Alpha on 26th of April 2014.
On Chernobyl disaster 28th anniversary you will get the most recent version of LA. It won't be completely finished as we wanted it to be but at least stable and finishing the game would be possible.
On this day there will be official presentation of LA in Warsaw during 'Park in The Zone' event.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#913) capulet75


capulet75
addikt

Azért azt nem kis pofátlanságnak tartom hogy volt olyan szerencsés aki megkapta tesztelésre az alphát és volt pofája felnyomni a netre.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#914) mickemoto válasza capulet75 (#912) üzenetére


mickemoto
őstag

Valami hatodik érzék dolog lehet, mert pont ma reggel néztem meg van e valami fejlemény , előtte vagy egy hónapig nem. :)
Lehet tényleg korlátlanul terjed a gondolat az éterben és aki vevő rá ahhoz eljut. :))

(#915) Plazmacucci válasza capulet75 (#913) üzenetére


Plazmacucci
félisten

A mai világban ez sem lep meg. Gyakorlatilag az emberiség megérett a pusztulásra. Itt az ideje egy 3. vh-nak.
Egyébként érdekes, hogy megint csak sima modként fog kijönni. Ezt megmagyarázhatnák jobban is.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#916) capulet75 válasza Plazmacucci (#915) üzenetére


capulet75
addikt

Ott van a hsz-ekben. Bár az angolom nem a legacélosabb, ahogy kivettem elvileg pont a warez miatt lesz így. A GSC nem adja ki mert nem hibátlanul jelenik meg, mert a paraszt felnyomta a netre és kb emiatt kénytelenek elstartoltatni az Alphát.

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#917) Plazmacucci válasza capulet75 (#916) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Senki sem hagyná ki a kiadást csak azért mert felnyomták előtte a netre.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#918) capulet75 válasza Plazmacucci (#917) üzenetére


capulet75
addikt

Fene tudja. Elvileg most egy tavalyi build jön ki, de én lehet megvárom a véglegeset. Évek óta ezt a játékot várom, nem fogom elcseszni az élményt mert kint van egy béta verzió. :N

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#919) mickemoto válasza capulet75 (#916) üzenetére


mickemoto
őstag

Eddigi részek sem voltak hibátlanok, valahogy túlélem ha ez sem tökéletes.

(#920) Taposo válasza capulet75 (#918) üzenetére


Taposo
aktív tag

És a végleges is csak mod lesz ? vagy ez semmiképp nem fog megjelenni különálló játékként ?

(#921) Plazmacucci válasza capulet75 (#918) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én megvárom a véglegest :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#922) capulet75 válasza Taposo (#920) üzenetére


capulet75
addikt

A moddb-n van infó, tessék olvasgatni. Lesz időm, este átolvasom és kiírom ide a lényeget.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#923) Dhampir válasza capulet75 (#912) üzenetére


Dhampir
félisten

A honosításról lehet tudni valamit?

(#924) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

De sok féreg ember van. Feltétlen be kellett már osztani a közösbe... :(((
Komolyan ilyenkor érdemes lenne minden kiosztott verzióba valami kódot vagy valamit elrejteni ami alapján be lehet azonosítani a parasztot.
Persze utólag mindig könnyű okosnak lenni... :W

[ Szerkesztve ]

(#925) vhw


vhw
addikt

Ezzel a lépéssel úszott a srácok esélye is, hogy valami pénzt is lássanak a munkájukból?
(Mármint valami paypales donate-n kívül)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#926) capulet75 válasza Misi 007 (#924) üzenetére


capulet75
addikt

Erre gondoltam én is reggel egyből, aztán szétrakni a gyerek arcát jó dagadtra. Csak a miheztartás végett.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#927) Misi 007 válasza capulet75 (#926) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Ahogy olvasom a kommenteket megvan a gyökér és áprilisi tréfának szánta hogy majd ezzel növelje a honlapja nézettségét.

(#928) PeL válasza Plazmacucci (#917) üzenetére


PeL
addikt

Ahogy írták még elég bugos az a változat amiből a prezentációt akarták csinálni ill. amit elloptak, így az emberekben negatív visszhangot kelthet akkor is ha még korai verzió. Ez gondolom visszafoghatja az eladásokat, emiatt a GSC-nek nem éri meg pénzt fektetnie bele mert félnek hogy nem lesz elég eladás belőle.

(#929) Plazmacucci válasza PeL (#928) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Becsületből meg már ki adna ki játékot, ugyebár. Mindegy én várom a véglegeset, és addig sem szpojlerezem magam.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#930) PeL válasza Misi 007 (#927) üzenetére


PeL
addikt

Áprilisi tréfából le kéne vágni a kezét neki... Nem hiszem el mekkora féreg emberek vannak komolyan. Ez most eléggé felb*szta az agyam.

(#931) kislaki92


kislaki92
senior tag

áhh én ezt nem hiszem el...:S:(

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#932) RobberBaron válasza Dhampir (#923) üzenetére


RobberBaron
tag

Semmit, én felajánlottam, hogy fordítok, de soha nem kerestek meg.

(#933) Alienhun79


Alienhun79
tag

Hát basszus kész vagyok, nem hiszem el, én is csatlakozok hozzátok, csak és kizárólag a végleges verzióval vagyok hajlandó játszani s véleményt mondani.
Én sem vagyok gazdag, de szívesen áldoznék honfitársam munkájáért, bármilyen módon.

[ Szerkesztve ]

tesztoszteronstalkerista

(#934) capulet75


capulet75
addikt

Beszéltem Dezodorral. Szóval ingyenes lesz a játék, van rajta javítanivaló de azok majd patchekben. Elvileg Júniusban jelent volna meg, de ez értelemszerűen megváltozott, ez közös döntés a GSC-vel. Ami jó hír hogy lesz következő project is, de ez még zéró infós, csak annyi hogy lesz. Egyébként van lehetőség anyagi támogatásra a dezowave.com-on annak aki szeretne ezzel élni. Én fogok.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#935) Dhampir válasza capulet75 (#934) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszi az infót! :R

(#932) RobberBaron

Ez szomorú. :(

Amíg kizárólag angol nyelvű marad, addig sajnos nem fogok vele játszani.

[ Szerkesztve ]

(#936) PeL


PeL
addikt

Amit leírt:

A stalker megjelenése előtt 4 verziója szivárgott ki, abból három 2001-2002 körüli változatok, a negyedik 2005-ös de csak egy multiplayer beta ami nem érdekes. A HL2 2003-ban szivárgott ki ami közel sem állt készen és a játékot kiadták 2004-ben. A Lost Alphának egy 2013 őszi BETA verzióját lopták el ami a a komplett játék, összes pályával, összes sztori küldetéssel, meg egy rakat buggal és az új teszt-renderrel. Most megint el kell halasztanunk egy évvel és újra csinálni a játékot hogy ismét érdekes legyen. Talán el sem tudjátok képzelni mekkora nyomás volt rajtunk az évek során. Ha hónapokat dolgozunk rajta, vagy egy év alatt megváltoztatnák, idővel kiadnánk, a modderek darabokra szedik a most kiszivárgott verziót amiket aztán beépítenek saját modpackjaikba és az érdeklődés el is tűnik teljesen. Még ha Steamen vagy máshol meg is jelenne a legtöbben leszednék torrentről vagy máshonnan. Mostmár ingyenes lesz, támogatott lesz, és ha szeretnétek minket támogatni pénzzel van paypal számlánk a fő oldalunkon.

Kemény döntés volt amit gyorsan kellett meghozni de meg kell értenetek hogy nem akarjuk az életünket abba a játékba ölni ami nem lesz a miénk teljesen. A LA 50%-ban a miénk, 50%-ban a GSC tulajdona. Megbeszéltük a lehetőségeinket, találtunk is egy megoldást (hosszú távra) ami talán profitáló is lehetne mindkét fél számára. Biztosak lehettek abban hogy nekifogunk valami újnak a jelenlegi project kiadása után, de bővebb infó majd később :)

Csak nem a STALKER 2 lesz az új projectjük? :DD

(#937) batman91


batman91
őstag

A net már tele van a kiszivárgott verzióval, néztem is belőle videókat. Szerintem elég jó lesz majd a végleges game.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#938) PeL válasza batman91 (#937) üzenetére


PeL
addikt

Én inkább nem spoilerezek semmit, majd amikor ők kiadják megnézem. Már ennyivel is megtisztelem őket.

(#939) batman91 válasza PeL (#938) üzenetére


batman91
őstag

Én csak belepötyögtem a videókba, annyi elég is volt. Várom a véglegeset.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#940) mickemoto


mickemoto
őstag

Kellett nekik leszerződni a gsc-vel.Mire fel akkor a siránkozás hogy sosem lesz övék a játék. :F
Tiszta sor lett volna ha eleve ingyenesen adják ki és opcionális lenne a támogatás.Úgy elsők között lettem volna a támogatók között.
Így meg jól megkeverték a kakit.

[ Szerkesztve ]

(#941) pilóta válasza mickemoto (#940) üzenetére


pilóta
nagyúr

Kicsit olvass visszább. Nem a GSC miatt nem az övék a játék, hanem mert valami sz@rarc kiszivárogtatta a bétát...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#942) mickemoto válasza pilóta (#941) üzenetére


mickemoto
őstag

A játék azért nem az övék mert eladták a jogokat a gsc-nek.Az hogy valaki kiszivárogtatta az egy másik dolog.
Most kell lépni és kiadni nekik és kész.Gondolom ezt az egy hónapot mindenki kibírja, valamint csak javitgatgattak rajta 2013 óta., tehát egy összeszedettebb verziót kapunk mint a kiszivárogtatott béta.( Ha nem akkor ez elég rossz bizonyítvány lenne a részükről.) ( Majd kiderül. :U )
Aki szereti a Stalker játékokat az bugosan is szereti mert már hozzászokott, a javítások meg jönnek szépen sorjában.
Nem értem mi a problémájuk, gondolom nem konzolra akarták kiadni a warez elkerülése végett.
Pc-n meg úgyis csak a rajongók vennék meg, akkora reklámja nincs mint egy cod-nak, azaz semekkora reklámja nem is volt.Akkor meg mire számítottak egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

(#943) rétisün válasza mickemoto (#940) üzenetére


rétisün
veterán

ha jól emlékszem, nem annyira a pénz miatt 'társultak' a GSC-vel..... :U

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#944) Plazmacucci válasza PeL (#936) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Egy év? Wtf. Bolondok, ezek tényleg azok.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#945) capulet75


capulet75
addikt

Kérek mindenkit hogy a teóriák publikálása helyett próbáljon utánaolvasni a valóságnak. Köszönöm. :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#946) kislaki92


kislaki92
senior tag

a magyar nyelvet azért sikerült bele tenniük?

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#947) PeL válasza kislaki92 (#946) üzenetére


PeL
addikt

Szerintem azzal nem foglalkoztak, ha nem jelentkezik Dez0 akkor megpróbálom elérni valahogy azt megkérdezem miújság van.

(#944) Plazmacucci: Nem értetted meg amit írt :) Az a lényeg hogy most ha halasztják is a megjelenést egy évvel újra, akkor sem érnének vele semmit a fent leírt okok miatt.

[ Szerkesztve ]

(#948) kislaki92 válasza PeL (#947) üzenetére


kislaki92
senior tag

én fb-n ezelőtt ráírtam...csak pont ezt nem kérdeztem meg! köszi! :) remélem sikerült:S

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#949) FuRiONight


FuRiONight
őstag

(#950) Plazmacucci válasza FuRiONight (#949) üzenetére


Plazmacucci
félisten

:R

Vissza kell vinnem pár kazettát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.