Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) PeL válasza Psychopeti (#200) üzenetére


PeL
addikt

Igen, nem is baj mert nem lesz nagy a gépigény. Akkor már inkább Bethesda féle enginen, azon még modolni is könnyű lenne. Meg nem kéne atomerőmű alá...

[ Szerkesztve ]

(#202) Psychopeti válasza PeL (#201) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Ott az 5 Pont. De még az is lehetne szerintem hogy lenne hozzá egy "Patch" mint a crysis 2-hőz, ami add hozzá DX11-et meg nagyobb felbontású textúrákat. Akinek meg nincs atomerőműve az nem rakná fel hozzá ezt a kiegészítést. Te mit gondolsz erről :F

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#203) PeL válasza Psychopeti (#202) üzenetére


PeL
addikt

modderek majd úgyis csinálnak hozzá graf tuning modokat előbb utóbb, mint az összes többi stalker részhez

(#204) Psychopeti válasza PeL (#203) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Az biztos hogy lesz :K

De tekintsd meg ezt is CE2-őn hogy fest képekkel illusztrálva. Szerintem brutális hogy egyesek mit tudnak kihozni a Cryengine 2 ből :Y

[ Szerkesztve ]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#205) PeL válasza Psychopeti (#204) üzenetére


PeL
addikt

Hát ja jól néz ki de mivel nem szeretek diavetítést nézni ezért inkább meg se próbálnám futtatni, a Crysis 2-t se tettem fel erre a gépre.

(#206) SzlobiG válasza Psychopeti (#204) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez durva. :Y

Ha ezt felteszem C2-re akkor lehet mászkálni vagy csak szimplán nézelődni?

(#207) capulet75 válasza Psychopeti (#204) üzenetére


capulet75
addikt

Foglald már össze gyorsan pár mondatban mi is ez. Nem nagyon van időm most fordítgatni,az angolom nem túl erős. :B

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#208) Psychopeti válasza capulet75 (#207) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Sajnos az én angolom se jó csak következtetek! Ez egy amolyan pályaféle csomag a CE2-alá, de talán át lesz portolva CE3-ra is. Ez pripyat-ot és környékét mutatja be, ami lenyűgöző, és hihetetlen hogy mennyire látványosra sikeredett. Remélem ebből lesz egy komplett játék készítve. De ahogy olvastam állítólag a készítőjének tönkrement a gépe és most egyenlőre megállt a készítésével. Készülhetne belőle egy komplett játék is ;)
Van róla két videó is.
Itt meg a másik.

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#209) capulet75 válasza Psychopeti (#208) üzenetére


capulet75
addikt

És ez a Cop,SoC vagy mifene? Mod?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#210) Physicist03 válasza Psychopeti (#208) üzenetére


Physicist03
senior tag

Szerintem a CE2 sokkal jobb grafikát képes létrehozni mint a CE3. Én úgy tudom, hogy CE2 vagy CE3-al (már pontosan nem emlékszem) fog készülni a CryZone nevű játék :K

(#211) Psychopeti válasza capulet75 (#209) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Hát szerintem ez nem a stalker részek közül akar valamelyik lenni , hanem csak egyszerűen hozzáfogott hogy csináljon egy jó kis Mod-ot. De ha egy komplett Stalker készülne belőle az még jobb lenne :K

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#212) Psychopeti válasza Physicist03 (#210) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Igen amit mondasz az a CryZone: Sector 23 lesz ami CE2-engine-t használ de ez is át lesz portolva a 3-ra.
És van még egy "Mod" ami még talán ennél is nagyobb léptékű lesz, igaz ennek semmi köze sem lesz a stalker részekhez. Egy teljesen különálló játék lesz, és oroszországban fog játszódni a nem is olyan "távoli! jövőben, hasonló atmoszférával mint a Soc. Csak brutál grafikával. A videót itt megtekintheted.

[ Szerkesztve ]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#213) Physicist03 válasza Psychopeti (#212) üzenetére


Physicist03
senior tag

Ez a Russia.2028 így elsőre elég jónak igérkezik :K Valami időpont, hogy kb. mikorra várható még nincs?

(#214) capulet75


capulet75
addikt

Grafikával engem nem tudnak megvenni.Fontos, de egy SoC szintű hangulat százszor fontosabb. ;)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#215) Aarpok válasza Physicist03 (#213) üzenetére


Aarpok
őstag

Osztom a véleményed nem néz ki rosszul :K

Аарпок

(#216) rétisün válasza Physicist03 (#213) üzenetére


rétisün
veterán

szted mér' 2028 van a címében? :DDD :DD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#217) SzlobiG válasza rétisün (#216) üzenetére


SzlobiG
félisten

:DD

(#218) Aarpok válasza rétisün (#216) üzenetére


Aarpok
őstag

Nem azért amire gondolsz kedves süni :DDD

Аарпок

(#219) Psychopeti válasza Physicist03 (#213) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Ha jól haladnak akkor talán 2014 vége vagy 2015 eleje és befejezik, ráadásul ha jól olvastam az angol szöveget több mint 40 órányi játékidőt ígérnek :Y Ami egy kicsit szerintem túlzás de jó is lenne mert, akkor legalább nem egy hét alatt tolnám ki ;]

Ráadásúl PS3-ra és Xbox 360-ra is elkészítik majd :K

[ Szerkesztve ]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#220) pilóta válasza Psychopeti (#219) üzenetére


pilóta
nagyúr

Negyven óra? Az két nap sincs :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#221) Psychopeti válasza pilóta (#220) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Nem baj az :DDD Csak nem azt gondoltad hogy egész nap ezzel fogom tolni ;]

Physicist03: A játékidőt illetően tévedtem minimum 80 órát ígérnek. :B
0000update end.000000000 :P

[ Szerkesztve ]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#222) Aarpok válasza Psychopeti (#221) üzenetére


Aarpok
őstag

Amennyiben tartják az ígéretüket jó hosszú játék lesz,de azért a Lost Alpha sem lesz rövid ez szinte biztosra vehető :K

Аарпок

(#223) Vladi


Vladi
nagyúr

Nem lesz akkor interjú? :F

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#224) PeL válasza pilóta (#220) üzenetére


PeL
addikt

A 40 óra az kb 3-4 napnyi játék, a halálokat, bolyongást, "nem tudom mit kell csinálni", alvást, evést, mindent beleszámolva. Ha még mellette dolgozol is az a 40 óra bizony felrúghat 1 hétre is.

Ha 80 óra akkor meg simán bele fog telleni egy hétbe egy átlag gamernek sztem, még a tapasztaltabb STALKER-eknek is

[ Szerkesztve ]

(#225) pilóta válasza PeL (#224) üzenetére


pilóta
nagyúr

Öööö, izé... Szmájli megvolt? ;)

Aki él és nem boldog, az téved!

(#226) PeL válasza pilóta (#225) üzenetére


PeL
addikt

Az lehet gúny vagy vicc miatt is :) Nem tudtam eldönteni hogy komolyan gondoltad vagy sem :B

(#227) capulet75 válasza Vladi (#223) üzenetére


capulet75
addikt

De igen, még szerkesztés alatt áll a dolog, mert nem mindegy hogy e8400 vagy E8400. :U

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#228) capulet75


capulet75
addikt

"Köszönjük írásodat, péntek reggel jelenik meg, várjuk a következőt!" :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#229) PeL válasza capulet75 (#228) üzenetére


PeL
addikt

Az enyém meg holnap délben jelenik meg :D (Nem Stalker témában írtam)

(#230) mickemoto válasza capulet75 (#227) üzenetére


mickemoto
őstag

Akkor E8400 lesz az ajánlott gépigény. :U

(#231) rétisün válasza mickemoto (#230) üzenetére


rétisün
veterán

nekem van egy eladó :D :U

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#232) capulet75 válasza rétisün (#231) üzenetére


capulet75
addikt

Mennyi?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#233) capulet75 válasza PeL (#229) üzenetére


capulet75
addikt

Tessék csak nyugodtan belinkelni ide. ;) Miről írtál?

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#234) rétisün válasza capulet75 (#233) üzenetére


rétisün
veterán

amíg meg nem jelenik, hiába linkeli.....

(#232) capulet75: link

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#235) capulet75 válasza rétisün (#234) üzenetére


capulet75
addikt

gondoltam ha megjelenik

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#236) rétisün válasza capulet75 (#235) üzenetére


rétisün
veterán

ja, értem.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#237) PeL válasza capulet75 (#235) üzenetére


PeL
addikt

Már megjelent :) A nevem alatt megtalálod ;)

(#238) Aarpok válasza PeL (#237) üzenetére


Aarpok
őstag

Remek lett :C

Аарпок

(#239) capulet75 válasza PeL (#237) üzenetére


capulet75
addikt

Meg sem próbálom notival, de a cikk jó lett.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#240) PeL válasza Aarpok (#238) üzenetére


PeL
addikt

Köszi, mindkettőtöknek :DD

(#241) Aarpok válasza capulet75 (#239) üzenetére


Aarpok
őstag

Gratulálok az interjúhoz remek munka és szinte minden fontosra rákérdeztél :R Egy dolgot sajnálok,de nem árulom el aki elolvassa tudni fogja mire gondolok.

Аарпок

(#242) mickemoto válasza Aarpok (#241) üzenetére


mickemoto
őstag

Ha a megjelenésre gondolsz akkor szerintem jobb is hogy nem tudjuk pontosan.Inkább jelentsék be hirtelen, hogy na úgy néz ki kész van, jövő héten megjelenik, mint hogy 2013. november 10.-én megjenés aztán ki tudja.

(#243) Aarpok válasza mickemoto (#242) üzenetére


Aarpok
őstag

Igen arra gondoltam a megfejtésed helyes :C Lehet abban valami amit mondasz,hát nem marad más várni kell.

Аарпок

(#244) rétisün


rétisün
veterán

capulet75, PeL: grat mindkettőtöknek a cikkekhez :C :R

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#245) ng0ofy válasza TTomax (#50) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Optimalizálták több magra (:

(#246) Physicist03


Physicist03
senior tag

Jók a cikket srácok! Köszi!

(#247) capulet75


capulet75
addikt

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#248) ZetorGumi válasza capulet75 (#247) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Egy ilyen naptárat 2013-as verzióban elfogadnék. : )
Simán kinyomtatnám, és megcsinálnám faja falinaptárnak. :)

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#249) capulet75 válasza ZetorGumi (#248) üzenetére


capulet75
addikt

Ne kivánj ilyeneket.Amíg megjelenik az LA jönnek a naptárak.Nem akarunk 2013-as naptárakat! :B

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#250) ZetorGumi válasza capulet75 (#249) üzenetére


ZetorGumi
addikt

LA-vel együtt akarok naptárat. :) Csak ezt elfelejtettem közölni.

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.