Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Physicist03 válasza Aarpok (#450) üzenetére


Physicist03
senior tag

Ha minden jól megy a fejlesztésnél, akkor a Survarium bétája biztos, hogy kipróbálható lesz év végén, ezt a fejlesztők mondták. De mondjuk engem az ilyen online multis játékok nem igazán érdekelnek :(

(#452) Aarpok válasza Physicist03 (#451) üzenetére


Aarpok
őstag

Csak megemlítettem és igen ha minden úgy alakul ahogy a fejlesztők szeretnék.Jól látom egyéni rangod van?Gratula hozzá. :C

Аарпок

(#453) Vladi válasza Plazmacucci (#441) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ajj megvárják, míg levizsgázok. Az úgy június. :P

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#454) Physicist03 válasza Aarpok (#452) üzenetére


Physicist03
senior tag

Köszi :R

(#455) capulet75


capulet75
addikt

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#456) ZetorGumi válasza capulet75 (#455) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Pont optimális háttérnek. :)

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#457) capulet75


capulet75
addikt

Summer is coming :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#458) Misi 007 válasza capulet75 (#457) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Attól függ honnan nézzük de szerintem már nyár van! :DDD

(#459) Plazmacucci válasza capulet75 (#457) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Tél lesz mire kijön a játék. Ha kijön.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#460) capulet75


capulet75
addikt

Amig nincs hír... :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#461) capulet75


capulet75
addikt

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#462) Vladi válasza capulet75 (#461) üzenetére


Vladi
nagyúr

Jah, mindkettő kéne, igen. :DD

Most mi ez a pangás, mindenki tolná már a lost alfát?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#463) westcoastog válasza Vladi (#462) üzenetére


westcoastog
veterán

De még mennyire hogy tolnám, nem tudom addig milyen modot tehetnék fel, mert nem bírok várni. :D

(#464) capulet75 válasza westcoastog (#463) üzenetére


capulet75
addikt

Nem sokára elkezdek dolgozni, na akkor fog kijönni az alpha, amikor már egy perc időm sem lesz.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#465) westcoastog válasza capulet75 (#464) üzenetére


westcoastog
veterán

Én is most vagyok az iskola végén, és a munkakeresés elején, azért remélem esténként lesz majd időm 1-2 óra játékra, bár most sem tolok többet más játékot sem.

(#466) Plazmacucci válasza westcoastog (#465) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Szerintem ebben az országban mire munkát találsz ötször kijátszod az los alphát :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#467) westcoastog válasza Plazmacucci (#466) üzenetére


westcoastog
veterán

Akkor nem aggódom. :DDD

(#468) Plazmacucci
kösz. :))

[ Szerkesztve ]

(#468) Plazmacucci válasza westcoastog (#467) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Persze azért sok sikert :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#469) capulet75 válasza Plazmacucci (#466) üzenetére


capulet75
addikt

:DD

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#470) PeL


PeL
addikt

dezodor Apr 26 2013, 3:53pm replied:

We posted on our fansite, facebook group as well. GSC reviewed LA in March, and they sent us a list which we need to fix/improve, don't worry it has nothing about cutting content, more likely gameplay matters. There was an interview with the sales representative a few weeks ago, where he said LA might be the last project officially released in the series, if it reaches the quality level, which is required to be released. They tested an early Marc build, actually they got it on the 27th of Feb, and the conclusion was the game is not yet ready to be released. They liked many things in it, so we are heading to the good direction, but if we want it to be released, the gameplay should be more smooth, with more interaction, and more informative tasks, with tons of descriptions and help for the player, plus we need to make the empty parts of the levels a bit more interesting. As for graphics, they liked it, but some old tree models are too outdated, the gui looks "not so nice", so we have a lot to fix. They liked the voice acting also, and the rest is private :) There was an other interview with the head of GSC a week ago, which content was summarized by a guy, where he said "la wont be released under ths stalker brand, because it hasnt reached the quality level". It's a bit misleading, he forgot one word, which is "yet". But that's how media works, ine nothing new was said about LA since the previous interview. We are working hard to make our dream, let's see what we can do! :) A little note to those, who are trying to make panic on forums: plz don't do that, we need peace, and support, instead of false alarms. thx!

Fordítás nagyjából (valszeg nem tökéletes)

Írtunk az oldalunkra és a facebook csoportunkba is. A GSC átnézte a Lost Alphát márciusban és küldtek egy listát arról hogy mit kéne javítanunk/finomítanunk, ne aggódjatok ez nem content kivágásról szól, a játékmenet számít. Beszéltünk az értékesítési képviselővel néhány héttel ezelőtt aki elmondta hogy a Lost Alpha lehet az utolsó hivatalosan kiadott játék a sorozatban, ha eléri a megfelelő minőségi szintet ami kell a kiadáshoz. Teszteltek egy kora márciusi buildet amit február 27-én megkaptak és a konklúzió az hogy a játék még nem áll készen a kiadásra. Sok dolog tetszett nekik benne, tehát jó irányba haladunk, de ha ki szeretnénk adatni akkor a játékmenetnek simábbnak kell lennie több interakcióval és információdúsabb küldetésekkel, tonnányi feliratozással segítve a játékost, plusz a pályák üresebb részeit érdekesebbé kell tennünk. A grafikát is értékelték de néhány régi fa modell túlságosan idejétmúlt, a GUI "nem túl jó", tehát sok javítanivalónk van. Tetszett nekik a hanganyag, a többi pedig személyes :) Volt egy megbeszélés még a GSC vezetőjével egy hete, ahol a tartalom összesítve lett és elmondta hogy "a Lost Alpha nem adható ki STALKER márkanév alatt, mert nem haladja meg a minimális minőségi szintet". Ez egy kissé félrevezető, elfelejtett egy szót ami a "még". De a média így műküdik, semmi újat nem mondtunk a LA-ról az előző interjú óta. Keményen dolgozunk hogy valóra váltsuk álmunkat, megnézzük mit tudunk kihozni! :) Egy megjegyzés azoknak akik próbálnak pánikot kelteni a fórumokon: kérjük ne tegyétek, békére vágyunk és támogatásra a félrevezetések és rossz hír keltések helyett. Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#471) PeL válasza PeL (#470) üzenetére


PeL
addikt

kis javítás:

, a játékmenet számít --> ez inkább úgy van hogy: "inkább játékmenetbéli dolgok"

(#472) Vladi válasza PeL (#470) üzenetére


Vladi
nagyúr

Köszönjük az infót és a fordítást. :R

Örülök, hogy a gsc partner a közösségi munkában, ezt szeretem. Hogy kiadnak még egy játékot, az is kiváló, így teljes lesz a sorozat.

Várunk türelemmel és már félretéve a mani. :C

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#473) Aarpok válasza PeL (#470) üzenetére


Aarpok
őstag

Köszi szépen a fordítást nehéz ezen infók után megszólalni.Ezt olyan jó-rossz hírként értelemezem.Kicsit fura azon lovagolniuk "régi fa modell" nem jó.Mit jelent a GSC - nél a minimális szint?Azért van jó hír is volt ami tetszett a GSC - nek.Gondolom most Dezoék nekiállnak javítani a dolgokon ehhez kívánok nekik minden jót.

Аарпок

(#474) Plazmacucci válasza Aarpok (#473) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nem kell parázni, a lényeg, hogy látnak benne fantáziát, és így már 2015 karácsonyán a fa alatt tudhatjuk az online megvásárolt licenszkulcsunkat.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#475) westcoastog


westcoastog
veterán

Én már annak is örülnék ha modként kiadnák, csak már játszhatnánk..
Lehet felteszek valami modot most, vagy copra vagy socra mondjatok valamit.
ol, priboi stb megvolt.

(#476) capulet75


capulet75
addikt

:((( Várni, mindig csak várni...

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#477) Aarpok válasza Plazmacucci (#474) üzenetére


Aarpok
őstag

Azzal nincs is baj,mert van benne fantázia az tuti.2015?Karácsony?Talán előbb is meglesz.

Аарпок

(#478) Plazmacucci válasza Aarpok (#477) üzenetére


Plazmacucci
félisten

kapcsold be az iróniadetektort :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#479) Aarpok válasza Plazmacucci (#478) üzenetére


Aarpok
őstag

Megtörtént :D Azért reménykedem hogy nem kell 2015 karácsonyáig várni. ;)

Аарпок

(#480) Plazmacucci válasza Aarpok (#479) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én nem vagyok ennyire optimista. Szarkeverés szaga van. Miért nem maradt meg a téma egyszerű modnak? Így is úgy is egy kis csapat ül rajta, csak most van aki megmondja a "frankót" és esetleg pénzt remél belőle. De javítsatok ki ha tévedek.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#481) pilóta válasza Plazmacucci (#480) üzenetére


pilóta
nagyúr

Szerintem azért ha valaki beleöl sokszáz óra melót, és kap egy lehetőséget, hogy esetleg egy kis pénzt is kereshet vele, nem hiszem, hogy bárkinek is jogában állna ezért elítélni...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#482) Plazmacucci válasza pilóta (#481) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ne hogy azt hidd, hogy jótékonyságból kapnak támogatást :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#483) Vladi válasza Plazmacucci (#480) üzenetére


Vladi
nagyúr

Tévecc, de most fáradt vagyok kijavítani. :P

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#484) remington2 válasza Aarpok (#473) üzenetére


remington2
senior tag

"Mit jelent a GSC - nél a minimális szint?"

Sajnos túl sok hibát javítottak ki, így a játék teljesen jól játszható lett. Most a készítőknek arra kell koncentrálni, hogy valamilyen módon már az első pálya végénél lefagyjon, és a mentéseket is elcsessze, hogy a megjelenés után már tudják írni hozzá az első patcheket :DDD

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#485) Aarpok válasza remington2 (#484) üzenetére


Aarpok
őstag

Ja hogy irigykednek,hogy Dezoék milyen jó munkát végeztek és most játsszák a durcás kisfiút.Csak gratuálni tudok hozzá. :(((
Azért remélem nem erről van szó elég kicsinyes dolog lenne tőlük.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#486) westcoastog


westcoastog
veterán

Nekem csak ez nem tetszik annyira:
e ha ki szeretnénk adatni akkor a játékmenetnek simábbnak kell lennie több interakcióval és információdúsabb küldetésekkel, tonnányi feliratozással segítve a játékost
Bár gondolom az eddigi stalkerektől nem lehet szájbarágósabb, ott mutatta a nyíl hova menjen az ember oszt kész.

[ Szerkesztve ]

(#487) capulet75


capulet75
addikt

Engem nem érdekel a GSC véleménye, se az hogy esetleg fizetni kell érte, az se ha nem,az sem ha kicsit bugos lesz, és az sem ha piros hó esik. Csak játszani akarok végre a Lost Alpha-val. :K

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#488) PeL válasza capulet75 (#487) üzenetére


PeL
addikt

Én csak azért aggódom hogy a GSC befolyásolni akarja a projectet, esetleg tényleg nehogy az legyen hogy túl jól sikerült Dez0-éknak a dolog és hagyják magukat befolyásolni és elrontsák... Amúgy én már csak azért sem hallgatnék a GSC-re (bár lehet lehetőséget kaptak arra hogy megtérüljön valamelyest a befektetett munkájuk és élnének is vele, hát tudjuk hogy a pénz nagy úr, csak nehogy a GSC ezt kihasználja esetleg) mert ők eleve szakmai szemmel nézik szerintem inkább a játékot, technikai rálátással. Ezzel szemben mivel Dez0-ék igazi játékosok, sztem jobban érzik hogy mi az ami hiányzik, mi az ami kell még vagy mi felesleges, mert ők meg inkább játékos szemmel nézik az egészet.

[ Szerkesztve ]

(#489) SzlobiG válasza capulet75 (#476) üzenetére


SzlobiG
félisten

Esélyes, hogy ebből idén se lesz megjelenés. :(

(#490) Vladi válasza capulet75 (#487) üzenetére


Vladi
nagyúr

Anno 4-5 évet vártunk az elsőre. Kibírod.

Jajj srácok... ne világoljatok már. Mi az, hogy beleszól? Hát egyrészt övé a játék. Másrészt nem hiszem, hogy annyira nagyon beleszól, korrekt, ha terméket akarnak csinálni, akkor a minőségbiztosítás is meg legyen.

Meg aztán mit kért a dezo? Nyugalmat, türelmet. Úgyhogy szícsász... :K

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#491) M@trixfan válasza PeL (#488) üzenetére


M@trixfan
addikt

Pont ezen aggódom én is egy kicsit. Technikai oldalról nem hiszem, hogy alátesznek új motort vagy ilyesmit már ebben a fázisban, tehát valószínű a játékmenetet finomíthatják. Ez vagy jó nekünk, vagy nem. Én azért alapvetően pozitív módon állok hozzá és remélem, hogy ez inkább a jövőbeni lehetőségeket bővíti.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#492) Dhampir válasza M@trixfan (#491) üzenetére


Dhampir
félisten

Érdekes lesz, amikor vortexbe kerülvén egy másik bolygó területén kell a Földdel kapcsolatban álló bázisokat felkutatni dinoszauruszoknál rusnyább lények és bolygóközi zsoldosok leküzdése után.
Olyan értékes képződmények sehol nincsenek, mint az Androméda-ködön túl! A zombikat fel lehet támasztani, és saját Stalker-csapatot alakítva belőlük megrohamozni az ellenséget. A zombi mutánsok viszont nagyon ocsmányak lesznek, nem gyenge idegzetűeknek való. Éjjelente óriáspókok ereszkednek le a fák koronái közül...

(#493) Physicist03 válasza SzlobiG (#489) üzenetére


Physicist03
senior tag

Az új információkból ítélve nagyon meglepődnék ha idén megjelenne, de még azt is megkockáztatom, hogy leghamarabb csak 2015-ben jön, ha tényleg rendesen ki akarják adni. Erre az a magyarázat, hogy ha most elkezdik belepakolni a kért dolgokat és javításokat (ami rengeteg idő lesz, mert kicsi a csapat) egy tonnányi bug fog előjönni ismét és azokat megintcsak javítani kell, ami ismét rengeteg idő :( Ehhez még hozzájön az is, hogy ha készen is lesz minden, akkor is a GSC dönti majd el, hogy mikor adják ki a játékot, ők meg vagy sietnek vagy nem. Valaki már írta is itt, hogy 2015 karácsony, de így az szerintem teljesen reális is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#494) Plazmacucci válasza Physicist03 (#493) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mondtam, hogy maradjon meg modnak mert a kiadók csak belepofáznak meg elkezdenek ötletelni, de le lettem ugatva...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#495) Physicist03 válasza Plazmacucci (#494) üzenetére


Physicist03
senior tag

Szerintem azzal nincs gond, hogy szeretnék kiadni hivatalosan is és azzal sem, hogy a GSC megmondja, hogy mit hogyan kéne, mégiscsak ők készítették a Stalker játékokat, jobban értenek hozzá mint bárki más. Csak így nyilván nagyon elhúzódik a megjelenés.

(#496) Plazmacucci válasza Physicist03 (#495) üzenetére


Plazmacucci
félisten

majd kiadja a pc-guru mellékleten :))

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#497) remington2 válasza Physicist03 (#495) üzenetére


remington2
senior tag

"mégiscsak ők készítették a Stalker játékokat, jobban értenek hozzá mint bárki más."

Nem akarok elégedetlennek tűnni, de eddig minden stalker játék alfa-közeli állapotban jött ki, a fórumokon utána lehet olvasgatni, szó szerint játszhatatlanok voltak. Amíg nem jött a patch, addig dádá volt. És ebből volt egy tonna . . . Az megfelelő minőségű termék volt a kiadáshoz?

Most ezek után - minden tiszteletem ellenére, mert tényleg ők csinálták a játékokat - legalábbis vastagbőr arra hivatkozni, hogy nem megfelelő a minősége a kiadáshoz. Mondom ezt úgy, hogy nem láttam egy betűt se a modból, de látatlanul is biztos vagyok benne, hogy akik csinálják, és ahogy csinálják, az minden, csak nem rossz minőség. Remélem, a kiadó támogatása megéri ezt a hercehurcát a fejlesztőknek.

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#498) Physicist03 válasza remington2 (#497) üzenetére


Physicist03
senior tag

A megjelenés után szinte minden játékhoz kijön több patch is.

"Mondom ezt úgy, hogy nem láttam egy betűt se a modból, de látatlanul is biztos vagyok benne, hogy akik csinálják, és ahogy csinálják, az minden, csak nem rossz minőség" - magad mondod, hogy látatlanban, éppen ezért nem is kéne véleményt alkotni. Lehet, hogy nem lesz jó, lehet, hogy jó lesz. Ezek csak puszta találgatások. Amúgy is, jó és jó közt is hatalmas különbségek lehetnek. Nekem például az nagyon nem tetszik, hogy szinte semmit nem mutatnak/mondanak a játékról. Csak jön a tonnányi kép, amikből szinte semmi nem derül ki. Évente jön 1-2 videó és kész. A játékmenetről meg szinte semmit nem tudunk még. Ez a hallgatás szerintem nagyon rossz, mert így lehet, hogy nagy elvárásokat fűzünk a játékhoz és a végeredmény azt nem tudja majd kielégíteni. Szvsz jó dolog az ha a GSC megmondja nekik, hogy mit hogyan kellene csinálni.

(#499) Aarpok válasza Physicist03 (#498) üzenetére


Aarpok
őstag

Mást úgy sem lehet tenni várni kell előbb-utóbb csak megjelenik. :O

Аарпок

(#500) pilóta válasza Physicist03 (#498) üzenetére


pilóta
nagyúr

Azért az, hogy egyáltalán felmerült a GSC-ben, hogy ezt a modot teljes játékként ki kellene adni, az valamit elmond a minőségről. Van csillió mod, köztük egész jók is, mégsem akarják kiadni, ezt meg de. Szóval én is azt mondom látatlanban, hogy nem lesz ez rossz... :U

Aki él és nem boldog, az téved!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.