Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) PeL válasza M@trixfan (#400) üzenetére


PeL
addikt

Nekem sem kéne béta :DDD

(#402) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Bétateszternek lenni max sok szabadidővel (és erős idegzettel) rendelkezőknek jó.
Anno én teszteltem az UHSF modot meg a Priboi Storyt is.
Elég hülyén éreztem magam mikor az utóbbiban kb fél napi keresgélés után nem találtam egy dokumentumot Pripyatban.
Aztán ráírtam Dezodorra aki közölte hogy nem is fogom megtalálni mivel abba még nem került bele. ;]

(#403) M@trixfan válasza Misi 007 (#402) üzenetére


M@trixfan
addikt

Persze a hivatalos bétateszt az más, de játékosként csak a csiszolt, végleges állapotú világban szeretnék elmerülni.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#404) PeL válasza M@trixfan (#403) üzenetére


PeL
addikt

am szerintem nem lesz nyílt beta, kitesztelik ők az egész játékot, azt csinálják most is nyilván hogy megtalálják a bugokat ha van

(#405) M@trixfan válasza PeL (#404) üzenetére


M@trixfan
addikt

Jó lenne valami hír amúgy LA-ról. Napokban olvastam Survarium interjút és nem esett valami jól. Mindig az az érzésem, hogy annyira kár a Stalker 2-ből erre elhasználni bármit is. Szerintem csak rontja a S2 feltámadási esélyét ha ki van belőle szemezgetve...

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#406) PeL válasza M@trixfan (#405) üzenetére


PeL
addikt

Engem multi központú játékok alapból nem érdekelnek szóval a Survarium nálam szóba sem jön valszeg, akármilyen lesz :) A Zóna a magányról és a kiszolgáltatottságról szól, nem valami csapatos multi-mókáról

[ Szerkesztve ]

(#407) Dhampir válasza PeL (#406) üzenetére


Dhampir
félisten

+1

(#408) Vladi válasza M@trixfan (#400) üzenetére


Vladi
nagyúr

hagyománytiszteletből. :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#409) M@trixfan válasza Vladi (#408) üzenetére


M@trixfan
addikt

Bumm, ez ütött :DDD

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#410) Dhampir válasza Vladi (#408) üzenetére


Dhampir
félisten

Milyen igaz volt ez a korábbi hivatalos Stalker-kiadásokra, amelyek meglehetősen nyersen és nyesve lettek piacra dobva. :K

(#411) capulet75 válasza Vladi (#408) üzenetére


capulet75
addikt

:C

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#412) frentzen válasza M@trixfan (#400) üzenetére


frentzen
csendes tag

Az a baj, hogy az LA nagyjából teljesen készen van, ezért is nem értem, miért nem lehet megadni valami dátumot, mondjuk a hónapot amikorra tervezik a megjelenést. Mert a Q4 2013 hírek igencsak elszomorítottak, mikor is tavaly Szeptemberben some minor bugfixingről volt szó.

(#413) Mellors válasza frentzen (#412) üzenetére


Mellors
csendes tag

Fogd fel úgy, hogy minél később jön, annál jobb lesz.

Én teljesen megértem a készítőket, hogy nem akarnak egy bugos szarhalmazt kiadni... szóval türelem.

(#414) Dhampir válasza Mellors (#413) üzenetére


Dhampir
félisten

Türelem bugtiszta Lost Alphát terem. :K

(#415) frentzen válasza Mellors (#413) üzenetére


frentzen
csendes tag

Mondjuk kb. az összes Builddel játszottam, úgyhogy a bugokat észre se veszem :D Na de remélem nem sokáig húzzák majd, nekik is jobb lenne túl lenni rajta, meg nekünk játékosoknak is jó lenne végre játszani egy jót. A legutóbbi videó alapján már tényleg csak a legapróbb simítások vannak hátra, de jó lenne, ha valamelyik belsős ember elmondaná, kb. hol jár a cucc.

(#416) westcoastog válasza Dhampir (#414) üzenetére


westcoastog
veterán

1-2 bug elfér benne, az alapjátékokban is imádom őket. :DDD

(#417) capulet75


capulet75
addikt

Gyerünk már.... :))

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#418) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Most én is posztolok egy nem relevánsat amiben leírom, hgoy a nem releváns posztok csak felesleges izgalmat okoznak az embernek amikor meglátja az értesítést. :D

[ Szerkesztve ]

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#419) dezowave


dezowave
csendes tag

itt van pár infó, de google translator ajánlott: [link]

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. : Lost Alpha

(#420) PeL válasza dezowave (#419) üzenetére


PeL
addikt

aki tud oroszul fordítson majd pls :D

(#421) Vladi válasza dezowave (#419) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ott ül a fiatalember egy könyvvel, meg iszogatnak. Köszi. :C

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#422) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Nem tudom, hogy jól értem-e a fordítás alapján, de azt hiszem nagyon érdemes szurkolni a Lost Alpha modnak :)

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#423) Physicist03 válasza dezowave (#419) üzenetére


Physicist03
senior tag

Még nem olvastam el ezt a verziót, de egy másik oldalon is olvastam, azt hiszem ugyanez volt, csak rövidebben.Tényleg hivatalosan fogjátok kiadni az LA-t?

(#424) capulet75 válasza Physicist03 (#423) üzenetére


capulet75
addikt

Ez várható volt a komoly gyári hátszél miatt. :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#425) Dhampir válasza capulet75 (#424) üzenetére


Dhampir
félisten

Eszerint a boltokban kell majd keresnünk?

(#426) capulet75 válasza Dhampir (#425) üzenetére


capulet75
addikt

Nem tudom, gondolom ha így lesz akkor steam vagy ilyesmi.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#427) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Nekem az jött le, hogy ha jól sikerül a Lost Alpha ezzel a háttérrel akkor akár csapat megszerezheti a jogait a....NA MINEK IS? :D De tényleg, nézze már más is fordítást! Nem teljesen egyértelmű a translate alapján az az elejtett fél mondat, lehet teljesen félreértettem.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#428) Physicist03 válasza M@trixfan (#427) üzenetére


Physicist03
senior tag

Rösszul értetted. Mint írtam is előző kommentemben ha a Lost Alpha megfelel a követelményeknek, akkor hivatalosan is ki lesz adva. Megvásárolható lesz mint akármelyik játék. De még ez sem biztos :(

(#429) M@trixfan válasza Physicist03 (#428) üzenetére


M@trixfan
addikt

Na de azt írtad, hogy nem olvastad ezt az interjút.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#430) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Amennyiben tényleg kiadásra kerül és nem ilyen dokumentum keresgélős marhaság lesz mint a Priboi Story akkor itt lesz a helye a többi mellett a polcon. :K

(#431) PeL válasza Misi 007 (#430) üzenetére


PeL
addikt

Ebben az esetben viszont nálam kimarad mert egyszerűen nem tehetem meg hogy pénzt adjak ki játékra, a netet is épphogy ki tudom fizetni :(

(#432) Dhampir válasza Misi 007 (#430) üzenetére


Dhampir
félisten

Dokumentum keresgélős? Az jó, ilyesmi is jöhet nyugodtan. :)

(#433) Physicist03 válasza M@trixfan (#429) üzenetére


Physicist03
senior tag

Azóta már olvastam ezt is :K

(#434) lsc válasza PeL (#431) üzenetére


lsc
nagyúr

Ha tényleg az lesz "befizetlek" egyre, már csak a fordításaid miatt is.

Az élet kegyetlen .

(#435) PeL válasza lsc (#434) üzenetére


PeL
addikt

:Y Leborulok nemes nagylelkű ajánlatod előtt :R

(#436) Dhampir


Dhampir
félisten

(#437) capulet75 válasza Dhampir (#436) üzenetére


capulet75
addikt

:D

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#438) Dhampir


Dhampir
félisten

Friss hír!

Egy kanadai, aranybányászattal is foglalkozó befektetőcsoport vásárolta meg a Lost Alpha kiadási jogát. Eszerint a játékban is meglátták az aranybánya lehetőségét.

Módosítások, amelyek már készen vannak:

- Alagútásás, fegyverek átcsempészése
- Hóvihar, fagyhalál lehetősége, meleg öltözékek kereskedelme, mutáns rókaprémek
- A Stalker-játékok során először női szereplők is lesznek
- Küzdj meg a szerelmedért-küldetések, egészséges erotika
- Varázslónő felkutatása és likvidálása, aki megmérgezett pár kanos Stalkert
- Ajánlatos jóban lenni a konyhásokkal, mert ez nagyban megnöveli életbenmaradási esélyeinket a Vad vidéken
- A mutánsokat tábortűzhöz cipelve ehetővé válnak, nem kell méregdrága konzerveket vásárolni, csak méregdrága gyújtóst!
- Elhullott krumplipucoló, zongorista ujjakkal rendelkező Stalkerektől összeszedett gitárokkal harcolni is lehet egy-két ütés erejéig. Robbanótöltetet hozzáragasztva "dobálj-gitár" válik belőle, ami nagyon praktikus lehet
- Sok falon kell majd átmászni, ugyanis a történet egyik választható szálja alapján gyermekkorunkban kezdődik minden egy rossz álommal, aminek komoly valóságalapja is van.
A szomszéd kertjéből lopott hegedűtökkel nem sikerült visszafelé a kerítésugrás, emiatt a gazda tettenért, és javítóintézetbe küldtek. Ott meg kell erősödni annyira, hogy ezután már sokkal könnyebben lehessen átmászni és garázdálkodni. A csattanót nem árulhatom el, de a lényeg az, hogy a végén megtanulható az elektromosság túlélése és egy csősznek is beillő, kiégett Stalker vesz védőszárnyai alá. Ez az egyik lehetséges módja a Zónába kerülésnek
- Zónológia történetszál. Történész bölcsészhallgatóként csatlakozol egy titkos KGB-küldetéshez. Több nemzet tagjai is meg szeretnék kaparintani a Zóna drága kincseit, de a legnagyobb dobáshoz fel kell kutatni Remetét. Előzd meg a többieket, szorgosan jegyzetelj, mígnem kiválasztanak a Zóna Kronológusának.
- Legyél Te a Szidorovics. Ebben a történetben te manipulálod a Zóna tőkepiacát, és folyton amiatt aggódsz, hogy holnapra elfogynak a csirkecombok. Mindenki át akar verni, de Te vagy a jobb kereskedő, mindenki más csak hazudik
- Új anomália: a Zóna Meséje. Ez a legveszélyesebb, ami csak valaha létezett. Ebbe kerülvén minimum húsz percen át a Háború és békéből olvasnak fel!
- Új mutáns faj: a Zóna ördöge. Radioaktív hamukupacokat épít és forgószelet generál. A Kitörések mellett ez a másik halálos veszedelem, a Stalker-Burana. Hasonló az amerikai tornádókhoz. Küldetés is társul mellé, a "Buranavadász" rangfokozat megszerzésével. Férkőzz közel a Buranahoz, és dobd bele a Szidorovics Vállalat új meteorológia detektorát
- Kutasd fel a Zóna bölcsőjét, ahol az újabb Zónák születnek

S még rengeteg más újdonság. A Zóna nem alszik!

[ Szerkesztve ]

(#439) capulet75 válasza Dhampir (#438) üzenetére


capulet75
addikt

Ez jó volt. :DDD

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#440) zmok válasza PeL (#435) üzenetére


zmok
csendes tag

Én is hozzájárulnék, nehogy már pont Te maradj ki! ;)

(#441) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

aprilis kozepe van. johetne valami info. e mar rohely.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#442) Dhampir válasza Plazmacucci (#441) üzenetére


Dhampir
félisten

Jön, jön, jön! :D

(#443) capulet75


capulet75
addikt

Kicsit már én is kivagyok. :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#444) Physicist03


Physicist03
senior tag

Valami kis infó tényleg nem ártana. Már egy teaser trailer-nek is örülnék :DDD

(#445) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Én nem akarok elkeseríteni senkit de ha nyár végére kint lesz akkor már össze tehetitek a két kezeteket.
Mondom ezt úgy hogy nincs semmilyen belsős infóm csak egyszerűen visszagondolok a Priboi Storyra amire szintén jó sokat kellett várni.

(#446) Physicist03 válasza Misi 007 (#445) üzenetére


Physicist03
senior tag

Valami olyanról is volt szó, hogy csak év vége felé jön. Vagy az nem volt igaz?

(#447) Dhampir válasza Physicist03 (#446) üzenetére


Dhampir
félisten

Talán Дед Мороз szállítja. :)

(#448) capulet75


capulet75
addikt

Lassan azért csak fel kell tennem vmi modot, hiányzik már a zóna.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#449) Physicist03 válasza Dhampir (#447) üzenetére


Physicist03
senior tag

Akkor az tényleg teljesen év végén lesz :DDD

(#450) Aarpok válasza Physicist03 (#449) üzenetére


Aarpok
őstag

Igen sőt ha hinni lehet akkor már a survarium nyilvános bétája is elérhető lesz. ;)

Аарпок

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.