Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) bunfi válasza capulet75 (#98) üzenetére


bunfi
őstag

Egyre szarabbak a játékok és egyre nagyobb a hype körülöttük. Lassan már nem lehet egy játékot sem kritizálni, mert akkor az önérzetét sérted meg a fanboyoknak. Pedig így van, nagybetűs hangulata ma már nagyon kevés játéknak van. Nem véletlenül, nehogy már 2-3 évre lekössön, mert abban mi az üzlet?

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#102) capulet75 válasza Physicist03 (#99) üzenetére


capulet75
addikt

Azért van pár cím, ami üt. Pl Borderlands vagy HL. Nyilván nem egy SoC vagy CoP,de pédául a CS elég gyenge volt.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#103) bunfi válasza capulet75 (#102) üzenetére


bunfi
őstag

Fallout 3 és a NV hangulata is jó volt szvsz.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#104) Physicist03 válasza capulet75 (#102) üzenetére


Physicist03
senior tag

Úgy értettem, hogy legalább olyan szintű hangulatot nem hoz semmi. A Borderlands szvsz inkább idegesítő a gagyi mentési rendszerével :(

(#105) bunfi válasza Physicist03 (#104) üzenetére


bunfi
őstag

Kétfeleképpen menthetsz: 1, Kilépéskor 2, Odamész egy "mentőpóznához"
Nekem eddig nem volt vele gondom, maximum a steam clouddal kellett szinkronizálási háborút játszanom.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#106) capulet75 válasza Physicist03 (#104) üzenetére


capulet75
addikt

Hangulatról volt szó, és abban jó a borderlands.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#107) capulet75


capulet75
addikt

Hmmm... ;]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#108) Vladi válasza M@trixfan (#100) üzenetére


Vladi
nagyúr

mmo-ban is lehet coop. Nem? Én ezt így tudom elképzel stalker világban, hogy összejövünk 10-en, mindenki fejlesztgeti a cuccát, aztán 1-2 nagyobb küldetésre együtt megy a csapat. Van mesterlövész, meg robbantó meg mit tudom én.

Két nagy csata között meg mindenki csinálja a kis mellékküldiket, hogy cuccot szerezzen. Nem? :F

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#109) M@trixfan válasza Vladi (#108) üzenetére


M@trixfan
addikt

Ne fájdítsd a szívem! Egy ilyen koncepciót elfogadnék, de eddig ilyen nem nagyon volt még sajnos. A jó történetnek, beleélésnek feltétele, hogy bizonyos dolgok időzítve, scriptelve legyenek. Ezzel lehet atmoszférát teremteni, a játékos számára olyan mintha éppen akkor, sorsszerűen történnének az események. Én óvatosabban indulnék neki, kb. 2-4 fős csapatra számolnék. Gondolj bele, csak az milyen következményekkel jár ha a két játékos kétféle indul el és keresztbe-kasul triggerelik az eseményeket.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#110) Vladi válasza M@trixfan (#109) üzenetére


Vladi
nagyúr

A játék megköveteli a klánfegyelmet! :DD

De lehetne klánok közötti háború is!

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#111) SzlobiG válasza capulet75 (#107) üzenetére


SzlobiG
félisten

Minigun már hiányzott. ;]

(#112) capulet75 válasza Vladi (#108) üzenetére


capulet75
addikt

Jaj de bírnám ha pl 3-4 fős csapattal kellene csapdát állítani egy katonai karavánnak. Vagy Banditatáborra lecsapni éjjel,kiszabadítani pl egy tudóst. Stb,stb...
Néha kicsit irreális h szét lehet lőni egyedül mondjuk az Army Warehouse-t.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#113) Vladi válasza capulet75 (#112) üzenetére


Vladi
nagyúr

Az bezony fincsi lenne. :C

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#114) Physicist03 válasza capulet75 (#107) üzenetére


Physicist03
senior tag

Jól néz ki :K

(#115) capulet75 válasza SzlobiG (#111) üzenetére


capulet75
addikt

Én jól elvagyok nélküle, de szinesíti a játékot. Az egyik intejúban nyilatkozta Dezowave hogy nem fegyvermodot csinálnak, de ha a minigun belefért akkor lesz sztem elég hardware a LA-ban.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#116) Physicist03


Physicist03
senior tag

Egy kis infó a Lost Alpha-val kapcsolatban [link]

(#117) capulet75


capulet75
addikt

" megjelenésről nem tudok bővebbet mondani, van még pár hónap az biztos" by Dezowave

:O

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#118) Aarpok válasza capulet75 (#117) üzenetére


Aarpok
őstag

Remek akkor nem tesszük a karácsonyfa alá

Аарпок

(#119) SzlobiG válasza Aarpok (#118) üzenetére


SzlobiG
félisten

Az biztos. :U

(#120) capulet75 válasza Aarpok (#118) üzenetére


capulet75
addikt

A pár hónap az lehet kettő is. :N

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#121) Aarpok válasza capulet75 (#120) üzenetére


Aarpok
őstag

A bölcs szóljon belőled

(#119) SzlobiG vártunk rá eleget ez igaz talán azt a keveset még kibírjuk valahogy

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#122) M@trixfan válasza Physicist03 (#116) üzenetére


M@trixfan
addikt

Hú de kár, hogy nem ide nézett be dez és nem ez lett a hivatalos fórum! Jobb itt olvasni mint az SG-t. Emellet persze big up minden infónak és nagyon várjuk már.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#123) Physicist03 válasza M@trixfan (#122) üzenetére


Physicist03
senior tag

Ja nagy kár. Itt amúgy is sokkal többen fórumoznak mint ott. Valaki csábítsa át ide :DDD

(#124) mickemoto


mickemoto
őstag

:R Csak hogy visszataláljak! :DDD

(#125) capulet75 válasza Physicist03 (#123) üzenetére


capulet75
addikt

Erre csk PeL-t kérhetjük meg,az ő fórumában manifesztálódott az atyaúristen.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#126) marked one94


marked one94
őstag

De jó hogy megtaláltam ezt a topicot :R infó órán végig is olvasom :))

You'll Never Walk Alone

(#127) virkir válasza marked one94 (#126) üzenetére


virkir
veterán

Tanujjá inkább vazze. :D
Na én is átböngészem mi a csuda akar ez lenni ha már az onlány stalker elég harmatosnak néz ki.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#128) marked one94 válasza virkir (#127) üzenetére


marked one94
őstag

Tanulok én :D

Végig olvastam és hmm kezdem most már én is várni, csak legyen hozzá egy magyarosítás :D Úgy is már hiányol a zóna :)

You'll Never Walk Alone

(#129) Vladi válasza capulet75 (#117) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nem baj. Majd kiadják ha kész, mi nem megyünk sehová. :N

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#130) PeL válasza capulet75 (#125) üzenetére


PeL
addikt

Nekem aztán édes mindegy hol van, nem én hívtam oda sem :)

(#131) mickemoto válasza marked one94 (#128) üzenetére


mickemoto
őstag

Nekem megfelel ha orosz is vagy kínai, csak játszhassak már vele.A SOC-ot is oroszul játszottam.Na nem mindha tudnék oroszul. :)

(#132) PeL


PeL
addikt

Szösszenet SG-ről:

zmok

Nem lettem volna a GSC-s srácok helyében, amikor bejelentették, hogy nem lesz S.T.A.L.K.E.R.2.
Hogyan élték meg? Biztosan a szívükhöz nőtt az évek alatt.
Tudom, hogy lesz majd Cradle, meg Survarium.... , ezekről mi a véleményed?

dez0wave

zmok: eléggé ledöbbentek, de ugyanakkor a tulajdonos kezében van a döntés. Azt tudni kell G-ről, hogy sosem tesz elhamarkodott döntéseket, és utána sosem változtat azokon. Nem igazán pénzzel volt a gond, hanem inkább azzal, hogy látta hol áll a project, plusz ebben a mai világban eléggé rizikós pc exclusive játékokat csinálni, más platformokra meg nem volt felkészülni a régi stalker-team, ezért inkább úgy döntött, hogy nem csinál pénztemetőt, hanem még idejében leájjítja a folyamatokat. A játék maga nincs eltemetve, se nem kidobva, csak majd ha lesz rá elég ember, és elég tapasztalattal más platformokra is, akkor folytatják. A cég még nem zárt be, elég sok kósza pletya megy a neten, de ezt én cáfolni tudom, mivel napi kapcsolatban vagyok velük, és látom, hogy melóznak. Aki kicsit utána is jár, a dtf és linkedin oldalakon lelhet jócskán gsc alkalmazottat, van ott pálya szerkesztő, modellező, minden ami kell. Egy éra véget ért, a stalker team lelépett, "majd lesz más", én nem aggódnék feleslegesen.

------

Cradle pálya dizájnja személy szerint nem tetszik, túl sivár, elbírna még jó pár fát, bokrot a terep, a házak berendezése tetszik, és a sztori is jól hangzik. Habár manapság inkább játszom poszt-apokokaliptikus játékokkal, mint fantazi kalandokkal. Survarium az nagyon jól néz ki, végre nem szűkölködik a táj a növényzetben sem, egyedül csak az online játékmóddal nem vagyok kibékülve, de biztos meg fogom nézni, ha kész lesz. Ami még érdekes most, az a Nuclear Union.

----

Gépigényről annyit, hogy a SoC-hoz képest magas, mai viszonylatban normál. Nekem egy régi 2009es konfigom van, e8400as proci, 8g ddr2 1044mhz ramok, meg egy ati hd5770 1gb vga, és zökkenőmentesen fut 1920x1080ban maxon. A pályák nagyok, sok a növényzet rajtuk, meg a fű is sűrűbb és nagyobb, ezek összességében eléggé terhelik a gépet, ezért is írtam, hogy a SoC-énál magasabb a gépigénye.

(#133) capulet75 válasza PeL (#132) üzenetére


capulet75
addikt

Gondolom azért a 8 ram nem létszükséglet az LA-nek. :N

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#134) Misi 007 válasza PeL (#132) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Hmm érdekes ezt olvasni Dezodor-tól.
Nem bánnám ha mégis elkészülne az a második rész.
Az se érdekel ha multiplatform csak adják ki. :K

(#135) PeL válasza capulet75 (#133) üzenetére


PeL
addikt

Ezt nem gépigénynek szánta gondolom, csak leírta a saját konfigját és hogy jól megy nála. Amúgy ha 8GB nem is, 2GB minimum de inkább 4 tuti kelleni fog a zökkenőmentes futtatáshoz...

Misi007

Ha ő azt mondja hogy nem teljesen halott a Stalker 2 akkor még van remény :D

[ Szerkesztve ]

(#136) Physicist03 válasza PeL (#132) üzenetére


Physicist03
senior tag

Köszi az infókat :R
Ezek szerint még van remény a Stalker 2-re :C

(#137) mickemoto


mickemoto
őstag

Azért nem csinálják mert nem tudják konzolra megírni? Pénztemető?Ma már egy STALKER sem lehet pc-only? :O

(#138) PeL válasza mickemoto (#137) üzenetére


PeL
addikt

Gondolom a konzolosok sírtak hogy nem kaptak egy STALKER-t sem... Bezzeg mi hiába sírunk hogy nem kapunk Forza-t meg Gran Turismot meg még számtalan konzol exkluzív címet...

(#139) SzlobiG válasza PeL (#138) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem a konzolosok sírtak, szimplán nem éri meg PC-re fejleszteni manapság. Nézzetek meg pár játék eladási statisztikát a pc sehol nincs a konozolokhoz képest.

(#140) PeL válasza SzlobiG (#139) üzenetére


PeL
addikt

A Stalker pedig pont jól szerepelt az eladási listákon, a SHoC-ból 1 év alatt kb 1,5 millió ment el, Call of Pripyatból meg 2 milla fél év alatt. Clear Sky-t nem tudom. Előbbi 2009-es adat, utóbbi 2010 májusi. Szerintem ez egyáltalán nem rossz, sőt kiemelkedő. Azóta meg ez a szám biztos hogy még nagyobb. Az meg hogy konzolon jobbak az eladások csupán annak köszönhető hogy a sok noob pc-hez nem értő amerikai kisgyereknek megvették otthonra a konzolt és elterjedt. De ez nem idevaló téma, nem akarok pc vs. konzol flamewart indítani, csak remélni tudom hogy ez a "PC-t minden fejlesztő leszarja" trend változni fog.

[ Szerkesztve ]

(#141) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Nade akkor most az összes Stalker 2 asset nem ment egy az egyben a Survariumba? Mondjuk nem bánnám, úgy gondolom kár egy mmo-ba az ilyen singleplayer hangulatbombákat elpazarolni. Még mielőtt azt hinné valaki, igen, a Survariumot is nagyon várom :)

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#142) Physicist03 válasza PeL (#140) üzenetére


Physicist03
senior tag

Sajnos nem fog változni. Nézd csak meg utóbbi időben hány PC exkluzív játék jött ki. Minden játékot nem ismerek, de hirtelen egy sem ugrik be :( Szerintem inkább majd azt láthatjuk idővel, hogy csak konzolokra fognak kijönni a játékok és PC-re semmi.

(#143) dezowave válasza M@trixfan (#141) üzenetére


dezowave
csendes tag

Dehogy ment! :) Nekik is jobb 0-ról kezdeni, más engine, más assetek.

edit: az a minigunos kép fentébb nem a la-ból van, hanem régi 11xx-es buildből, la-ban nem lesz hent fegyver.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. : Lost Alpha

(#144) PeL válasza Physicist03 (#142) üzenetére


PeL
addikt

Akkor igen szépen csődbe mennének a hardware gyártók, mert senki nem venne százezres VGA-kat a gépbe, meg "kórájhetet" játékra :D

(#145) capulet75 válasza dezowave (#143) üzenetére


capulet75
addikt

Üdv itt! :K

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#146) M3oH válasza dezowave (#143) üzenetére


M3oH
addikt

Udv itt PHn! :C

(#147) capulet75 válasza PeL (#144) üzenetére


capulet75
addikt

Ezért lesz a felhő. Fizetni fog mindenki.Mindenért.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#148) SzlobiG válasza PeL (#140) üzenetére


SzlobiG
félisten

Az a baj, hogy ettől sokkal többet adnak el konzolokra. Ha megnézed manapság az összes gém már csak konzol átirat egyszerűen nem éri meg erre fejleszteni ezért az elsődleges platform a konzol évek óta.:( Mondom ezt úgy hogy nekem nincs konzolom, hanem szintén PC-n tolok mindent.:)

(#149) capulet75


capulet75
addikt

"edit: az a minigunos kép fentébb nem a la-ból van, hanem régi 11xx-es buildből, la-ban nem lesz hent fegyver."

Felesleges is lenne. Nem is illik bele.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#150) Physicist03 válasza PeL (#144) üzenetére


Physicist03
senior tag

Hidd el, hogy úgy is lesz. Egyre kevesebben vesznek gépet játékra és ez mindig csak kevesebb lesz. PH-n is szoktak lenni cikkek, hogy hogyan áll a PC-s piac az eladások terén és bizony minden egyes cikk arról számol be, hogy egyre kevesebbek az eladások. A drága VGA-kat meg hiába fogják a gyártók legyártani ha nem kellenek majd a kutyának sem, akkor viszont már a fejlesztőknek sem fogja megérni az sem, hogy egyáltalán átportolják az adott játékot PC-re. Igy szimplán csak nem jön ki a játék PC-re. Nyilván ez nem 1-2 éven belül történik majd meg, de meg fog történni. Lehet, hogy hülyeség, de nekem ez a véleményem.

(#143) dezowave: Üdvözöllek a fórumon dez!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.