Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4103) icons válasza >Dragon> (#4102) üzenetére


icons
addikt

Én nem nagyon modoltam még, de szerintem: felül kell írni vele valamit, általában attól működnek :)

A bin mappa az szerintem, amiben érdemes kutakodni, ott lesznek a felülírandó dolgok. Ha nem megy valami konkrétan, írd meg, mit keresel, melyik modot akarod felrakni (Total Commander-ben pl ha beírod keresésbe, rögtön megkeresi neked a fájl.kiterjesztést. :)

Szerintem több cucc nem nagyon kell. Én most szereztem be 2 artifacts-ot, és 100kg az, amennyit elbírok, ez bőven több a kelleténél :). És még csak a játék közepénél tartok (gondolom).

A profibbaktól: Van egy majdnem fullos SEVA-m, ez majd persze maxra lesz upgradelve sugárzás, ellenállás terén. Arra gondoltam, hogy ezt a hátizsákomban fogom hordani, és egy Exoval fogok rohangálni (pontosabban ebben rohangálok, és harcban magamra kapom az exot). Van ennél jobb/ésszerűbb párosítás? Sajnos a Freedom Exo nem elérhető nekem, mert első végigjátszásra nem akarom megölni a másik frakciót (majd később :) ). Az a gond, hogy az exo rohadtul nehéz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.