Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4501) Bjørgersson válasza TeeBee73 (#4499) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Idióták. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4502) Vanir


Vanir
veterán

Kijött az új Téveszme EP. Nekem személyes kedvenceim.
Szomjazunk

(#4503) Satyricon válasza Vanir (#4502) üzenetére


Satyricon
addikt

Volt oszttársam, és egyben haverom dobol benne. A Rózsi gyerek! :DD Egész jól nyomják.

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#4504) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Nem telik el nap enélkül:

Dark Funeral - My funeral

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#4505) Satyricon válasza Cthulhu Dawn (#4504) üzenetére


Satyricon
addikt

Nattefrost- sluts of hell

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#4506) Cthulhu Dawn válasza Satyricon (#4505) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Szerintem a Dark Funeral azzal a számmal megalkotta a tökéletes blekk riffet, letépi az ember fejét.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#4507) Vanir válasza Cthulhu Dawn (#4506) üzenetére


Vanir
veterán

Ha már blekmetál akkor ez egy régi kedvenc:
Netherbird - The Weight of Vapour

(#4508) Satyricon válasza Vanir (#4507) üzenetére


Satyricon
addikt

Ha már régi kedvenceknél és blekkmetálról van szó, akkor egy kis régi szimfonikus blekkmetál kedvenc:

Limbonic Art - When Mind And Flash Deaprts

Ja, mutattam már a Limbonic Art CD gyüjteményem? :B :U

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#4509) Vanir válasza Satyricon (#4508) üzenetére


Vanir
veterán

Ütősek a "srácok", durva hangzása van! :K

(#4510) Cthulhu Dawn válasza Satyricon (#4508) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Ez nagyon adja :Y !

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#4511) Satyricon válasza Cthulhu Dawn (#4510) üzenetére


Satyricon
addikt

Nem hiába vagyok én Limbonic Art fan! ;] :B Ha tetszett, ezeket az albumokat szerezzétek be:

- Moon In The Scorpio lassabb sötétebb szimfonik Black album - párja nincs! (egyik kedvencem)
- In Abhorrence Dementia - gyorsabb, dallamosabb (másik kedvencem)
- Epitome Of Illusions - jó témákkal átitatott, mégis átlagosnak mondható szinfonik black album
- Ad noctum - Dynasty Of Death - ennél elvetemültebb, gyilkosabb, darálósabb albumot még életembe nem hallottam, de szerintem nem vagyok egyedül! Már maga a hangzás is nagyon gyilkos!

Ajánlom minden Black kedvelőnek, aki nem ismeri. Aki meg ismeri, annak meg azért! ;)

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#4512) Satyricon válasza Satyricon (#4511) üzenetére


Satyricon
addikt

Az albumokról készült képek lemaradtak:

Egyedül a 2010-es Phantasmagoria album nincs még meg, de már folyamatban van a beszerzése!

Középen egy igen ritka kiadás, a Vol. I-IV 4CD Boxset (Limited edition). Mikor 2001-2002-ben a Headbanger katalógusban megláttam, még aznap megrendeltem, de pár nap alatt elkapkodták, esélyem nem volt arra, hogy megszerezzem! Aztán 12 évre rá, vagyis tavaly novemberbensikerült beszereznem! Szóval akkor megtört a jég, és igaz kissé borsos áron, de megszereztem(meg is könnyeztem, mikor otthon büszkén kitettem a polcomra :K )! Nekem minden pénzt megér! :K

Szerk.:

Csak érdekességként említeném még meg, hogy a Limbonic Art 2002-ben feloszlott. Viszont 2006 06.06 -án újra összeállt. 06.06.06. ...Azért ez milyen durva nem? ;] Igaz az utolsó két három album már az igazi, de azért az is Limbonic :DDD

---------------------------------
Kegyetlen ez is
Enthralled By The Shrine Of Silence (Bonus track)

[ Szerkesztve ]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#4513) Satyricon válasza Satyricon (#4512) üzenetére


Satyricon
addikt

Az utolsó mondatból a NEM szó kimaradt... :DDD

OFF on

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#4514) Bjørgersson válasza Satyricon (#4511) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Azt hiszem meglesz a holnapi program. :D

Hallgatom most a Septicflesh új szimfonik only számait és áll a hátamon a szőr. Durva mennyire megszerettem ezt a stílust az utóbbi pár évben. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4515) Satyricon


Satyricon
addikt

Császtok

Jön valaki Omega-Scorpions koncira közületek? Bathory pólóba leszek,(sztem egyedül én leszek ilyen pólóba :DDD ) rövid haj, körszakáll... Ihatnánk 1-2 topic lakóval aki ottlesz, mert úgy néz ki, egyedül fogok menni :F

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#4516) blasko92 válasza Satyricon (#4515) üzenetére


blasko92
őstag

Nehogymá egyedül neked koncertezzen két ekkora zenekar a Hősök terén....

;]

Én mennék, de sajna éjszakás vagyok a héten. Jövő héten meg Soulfly, de azt muszáj lesz megoldani :(((

(#4517) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Valfar testvérén mindig kiakadok mekkora állat.[link]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#4518) Ellia


Ellia
addikt

Srácok, Klaus Meine hangja már nem bír egy kétórás koncertet végig, hogy ennyi, nem igazán jó dob/gitárszólóval nyomták tele? Vagy mindig ilyen egy Scorpions koncert?

Am nagyon tetszett, hogy minden korosztály megjelent, de az már nem, hogy hiába próbált kommunikálni az énekes a közönség magas százaléka nem értette...

[ Szerkesztve ]

(#4519) Satyricon válasza Ellia (#4518) üzenetére


Satyricon
addikt

(#4518) Ellia: Am nagyon tetszett, hogy minden korosztály megjelent, de az már nem, hogy hiába próbált kommunikálni az énekes a közönség magas százaléka nem értette...

Ő legalább megtette hogy kommunikál a közönséggel, igazán tiszteletre méltó ember! Ellenben Kóbor Jancsival, akinek egy szép szava nem volt a közönséghez! Egy beképzelt, idióta vén f*szkalap embert ismertem meg személyében! Rengeteg koncertet megéltem, a leg amatőrebbtől a legnagyobb és legnevesebb bandákig, és mindenkibe volt annyi jó indulat, hogy legalább a közönséget üdvözölte, vagy legalább csak 1-2 mondatot mondott! Pedig ehhez nem kell egyetem és semmilyen iskola, hogy a saját nyelvén a közönséghez szóljon! A legnagyobb bunkóságnak tartom az ilyet! :((( Szóval ez a kóbor, hát nem tudom... Mintha be is lett volna lőve cseppet... Ha közelebb állok, esküszöm felköpök a színpadra! Főleg a koncert előtti jelenetekért! :W :W

A zenekar többi tagja előtt hajtom a fejem! Főleg Benkő László és Debreczeni Ferenc előtt! Respect nekik! :R A Scorpions előtt meg kétszer is! Eddig is tiszteltem őket, de a tegnapi koncertjük óta még nagyobbat nőttek a szememben! :R

Szerk.:
(#4516) blasko92: Nehogymá egyedül neked koncertezzen két ekkora zenekar a Hősök terén....
- Úgy értem a haverock nem jöttek, és így kicsit szar volt egyedül menni a koncira. Értsd jól! :P :DDD

[ Szerkesztve ]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#4520) Ellia válasza Satyricon (#4519) üzenetére


Ellia
addikt

Omegának szeretem pár számát és ennyi. Koncert se érdekelt igazából, helyette Német-portugált néztük pár sörrel :)

(#4521) Ellia


Ellia
addikt

Első szám az következő Eluveitie lemezről: King

[ Szerkesztve ]

(#4522) Vanir válasza Ellia (#4521) üzenetére


Vanir
veterán

Jöhetne minél hamarabb az egész album, már alig várom! :)

(#4523) Bjørgersson válasza Ellia (#4521) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem rossz, gondolom a SoundCloud miatt ilyen szar a hangzás.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4524) almos94


almos94
aktív tag

Tegnapi Bizkit utcalány jó volt! Hihetetlen bulit csináltak, soha nem fogom elfelejteni! :D

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#4525) Apollyon válasza almos94 (#4524) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én a Significant Othert, meg a csokit a mai napig szoktam hallgatni néha ha rámjön a nosztalgia.

Viszont ahogy nézem Fred Durst elég durván lerobbant az évek során: [link]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#4526) Cthulhu Dawn válasza almos94 (#4524) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Nekem nővérem volt kint, viszont azt mondta, hogy egy nagy szar volt, mert érződik, hogy már csak a pénzért megy.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#4527) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Tegnap remek koncertet adott a Dropkick Murphys: I'm Shipping Up To Boston

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4528) Nunder


Nunder
őstag

Nekem megvan az In Flames pótlék, szerintem simán jobbak attól, mint amit most az IF mutat.

Rise to Fall - The Compass

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#4529) Ellia válasza Nunder (#4528) üzenetére


Ellia
addikt

Hát mintha összegyúrták volna a Soilworköt és az In Flamest, nem rossz de az egyediség az kb nulla mind ének témában mint a riffekben/dallamban. Ezt leszámítva hallgatható, teszek velük egy próbát, hátha fejlődtek :) Amúgy se hallgattam még spanyol metál zenekart :D

(#4527)leslieke bánom is, hogy nem tudtam menni vizsgák miatt :/

[ Szerkesztve ]

(#4530) Nunder válasza Ellia (#4529) üzenetére


Nunder
őstag

Ezért írtam, hogy IF replacement, mert tulajdonképp tök ugyanaz :) De nagyon hallgatható, és csak több egyediség van bennük mint az n+1. djent zenekarban.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#4531) leslieke válasza Ellia (#4529) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A tegnapi koncert vége: Dropkick Murphys - Hungarian Ice Hockey

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4532) almos94 válasza Cthulhu Dawn (#4526) üzenetére


almos94
aktív tag

Nekem nagyon tetszett, imádom a bandát. Amúgy nem tudom kinek mi az elvárása, de lejátszották al egjobb számokat, csak a régi slágerek voltak+Gold Cobra meg 3db cover (Metallica, Nirvana, Guns), amik ugyancsak utcalány jók voltak! Szerintem nem lehet elvárni egy bandától ugyanazt a lelkesedést, mint amikor a 2000-res évek elején berobbantak. Lassan 15 éve ugyanazokat a számokat adják le a bulikon. Fred megváltozott, de igy is menő, csakúgy, mint a "bolond" Wes.
Én a zenéért mentem ki és meg is kaptam, amit akartam.

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#4533) Ellia válasza leslieke (#4531) üzenetére


Ellia
addikt

Fasza! Nagyon szimpatikus ez a hozzáállás, hogy így "játszanak" a közönségnek/a közönséggel :)

(#4534) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Dark Funeral - The end of the human race

Egyértelműen egyik kedvenc dalszövegem.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#4535) Ellia válasza Cthulhu Dawn (#4534) üzenetére


Ellia
addikt

(#4536) Vanir


Vanir
veterán

(#4537) deicide


deicide
veterán

Hú, rég jártam erre, de sok jó zene :DDD

Egyet akkor már hoztam én is, egy ilyen 2 perces sikálósat.

Suicidal Angels - ... lies

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#4538) Bjørgersson válasza deicide (#4537) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mi a helyzet az arcképpel főnök? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4539) deicide válasza Bjørgersson (#4538) üzenetére


deicide
veterán

Egyelőre jegeltem a témát, agyalok, hogy mi legyen. :B

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#4540) TeeBee73 válasza Vanir (#4536) üzenetére


TeeBee73
addikt

Engem kicsit a régi In Flamózz'-ra emlékeztet.

MOD: Ezt meg mi is nyomtuk a koncerteken.
Ették, mint a lilahagymás zsíroskenyeret. :DDD

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#4541) Bjørgersson válasza deicide (#4539) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Legyek én! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4542) TeeBee73 válasza Cthulhu Dawn (#4534) üzenetére


TeeBee73
addikt

Szerintem, ez a nóta jobb Tőlük. Ízlés kérdése.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#4543) Satyricon


Satyricon
addikt

Fantasztikus ez a szám!

Bathory - The Lake

Na nem mintha a többi nem lenne az... :N

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#4544) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Valamivel több, mint hat év után sikerült felfedeznem, hogy ha nem is egyezik meg teljes mértékben, a két szóló között megtévesztő a hasonlóság. :D

Black Widow
We're Not Gonna Fall

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4545) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Tiamat lesz Rockparton.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#4546) Satyricon válasza Cthulhu Dawn (#4545) üzenetére


Satyricon
addikt

:Y :Y :Y Remélem még Edlund-dal, mert akkor 100% hogy megyek! :Y

És ha már Tiamat...
Tiamat - Brighter Than The Sun

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#4547) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Watch My Dying - Nicht vor dem

Rám szoktak szólni az itthoniak, hogy ne hallgassam már egész nap ugyanazt a számot :DDD .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#4548) cappa72 válasza Cthulhu Dawn (#4547) üzenetére


cappa72
nagyúr

Még egy német, amihez szerintem illik is a német nyelv :DDD
WIZO - Raum der Zeit

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#4549) Cthulhu Dawn válasza cappa72 (#4548) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

A WMD hol német :DDD ?

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#4550) hszilard666


hszilard666
veterán

Rátaláltam erre a topikra, és azonnal betettem kedvencnek! :B
Most láttam:

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.