Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5651) Ellia


Ellia
addikt

(#5652) Kephamos


Kephamos
addikt

(#5653) hszilard666 válasza föccer (#5644) üzenetére


hszilard666
veterán

Dehogyis! Csak poénkodtam! Általában megkérem hogy igazolja le az 1-2 órás késéseimet de azt is csak azért teszi meg mert nagy haverságban vagyok vele :D
A másik témához csak annyit hogy az egyik haverom is metálos, el kezdjük üvöltetni a Furor Divinust szünetben és lehurrognak hogy mi ez a szar. A kortásIm sajnos house-t halgatnak, attól én meg fülrákot kapok :D

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#5654) Bjørgersson válasza hszilard666 (#5653) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jó neked, én mindkét középsulis osztályfőnökömet utáltam. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5655) Rimuru válasza Bjørgersson (#5654) üzenetére


Rimuru
veterán

Középiskolás osztályfőnököm volt az egyik legjobb mint tanár és mint ember is. Természetesen metálos. :P

Vigyázat, csalok!

(#5656) gbors válasza Rimuru (#5655) üzenetére


gbors
nagyúr

ilyen? :D

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#5657) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Jól van, be is kaphatja mindenki... :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5658) Rimuru válasza gbors (#5656) üzenetére


Rimuru
veterán

Néhol át kellene írni, nőből van. ;]

Vigyázat, csalok!

(#5659) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Izé, ez jó e. :D Embryo

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5660) föccer válasza Bjørgersson (#5659) üzenetére


föccer
nagyúr

Egész jó lehetne, csak nekem nagyon nem jön be ez a hörgő zörgő "ének"

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5661) canniball


canniball
nagyúr

Monte Pittman "Before the Mourning Son" (OFFICIAL VIDEO)

A hangja mondjuk nem hörgésen szocializálódott füleknek való, de szvsz azért nem is rossz, a kezei viszont igen jól járnak.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#5662) föccer válasza canniball (#5661) üzenetére


föccer
nagyúr

Egy kis Metallica, egy kis Type-o-Negative. Érdekes párosítás, de fogyasztható. Nem sokszor, nem hosszú távon, de azért fogyasztható. Erősen rétegzene.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5663) cappa72 válasza canniball (#5661) üzenetére


cappa72
nagyúr

Hohó.. Ez megfogott! Köszi. :C

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#5664) Bjørgersson válasza canniball (#5661) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nagyon finoman fejezted ki magad. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5665) canniball válasza föccer (#5662) üzenetére


canniball
nagyúr

A ToN-t nem ismerem, de a korai Metallica-t én is határozottan kihallom néhány számában...de ez cseppet sem zavar, sőt lehet emiatt tetszik.
De rétegzenének nem érzem, szvsz sokkal könnyebben befogadható mint mondjuk egy Napalm Death.

cappa72!
Szívesen, örülök hogy tetszik; akkor itt egy másik:
Monte Pittman "Delusions of Grandeur" (OFFICIAL VIDEO)

kovy29!
Látom rájöttél kire gondoltam. :DDD Neked ha már úgyis szóba került itt van a
NAPALM DEATH - Smash A Single Digit (OFFICIAL VIDEO)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#5666) Rimuru válasza föccer (#5660) üzenetére


Rimuru
veterán

Szeretem amiben szépen énekelnek, de mostanában inkább hörgést hallgatok. :D
Nem lenne rossz, de egy egész albumra nekem már sok. [link]

Vigyázat, csalok!

(#5667) cappa72


cappa72
nagyúr

jútúbon épp Overkill ment, és az alábbi reklám hozzá ;]
összeillik...

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#5668) föccer válasza canniball (#5665) üzenetére


föccer
nagyúr

Jó, persze, napalm death, cannibals corps, brutal trouth meg ilyenek csak agysejt irtásra használható, bár arra legalább igen hatékonyan. :D

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5669) hszilard666 válasza cappa72 (#5667) üzenetére


hszilard666
veterán

Hubammeg, ez az Overkill baxott jó! :Y Köszi! :R

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#5670) föccer


föccer
nagyúr

Este chatelek egy kislánnyal fb.n. (19 éves, nem vagyok pedofill, nem akarok tőle semmit :D ). Kérdezi, mint csinálok. Mondom P.Mobilt hallgatok. Erre : Az meg mi? Hínnye, mondom komoly bajok vannak kérem szépen. Gyorsan link a Mobilizmoról, az bemelegítésnek jó lesz. Hamar kiderült, hogy az István a Királyról csak annyit tud, hogy "Az valami rockoporera nem?" :Y

Azt még elhiszem (ha meg nem is értem), hogy valaki nem hallgatott még életében Mobilt, de hogy sosem hallotta még a nevét sem??? :Y Lehet valami kínai telefongyártónak gondolta elsőre? :D

Na de aztr, hogy az István a Királyról lövése legyen, azért az már döbbenetes. :(

Szóval link kikeres, elküld neki. Azóta is ezt hallgatom. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5671) canniball válasza cappa72 (#5667) üzenetére


canniball
nagyúr

Ez sem egy mai album...lehet a "reklámozók" úgy gondolták ennyi idő alatt pálfordulás is bekövetkezhet egy ember életében. :D

föccer!
Ugyan már! A CC kifejezetten populáris zene, bizonyíték itt és itt. :))

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#5672) cappa72 válasza canniball (#5671) üzenetére


cappa72
nagyúr

hja :DDD

Annak idején csóró iskolásokként 3-an dobtuk össze a bakelitre a pénzt. Jajj de dögösen szólt!
Valami akai lemezjátszó, gyémánt tű, s30-as (tán orosz?) hangfal, és persze a biztonsági másolathoz Aiwa r450 és f220 deck. :K kinek épp mi volt.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#5673) gbors válasza Rimuru (#5658) üzenetére


gbors
nagyúr

hát az mán riszpekt :R

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#5674) blasko92 válasza föccer (#5670) üzenetére


blasko92
őstag

Uram atyám.... Mi mikor 15-16 évesen buliztunk (6-7 éve), a kocsmában magyarok közül Beatricere, P-Mobilra, Lordra, Ossianra, Pokolgépre, Moby Dickre meg a többire hörpintettük a kisfröccsöket.

Az ilyen mai lányokat jól fel kellene pofozni! :D

(#5675) föccer válasza blasko92 (#5674) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem feltétlen kell felpofozni. Ha valaki nem szeretni ezt a stílust, az nem baj, nem vagyunk egyformák. Azt gondolom, hogy inkább általános műveltség hiányába sorolnám. Ez a része szomorított el. Azért az István a Király nem csak a rockról szól.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5676) Milestone2 válasza cappa72 (#5672) üzenetére


Milestone2
nagyúr

De a többség -tisztelet a kivételnek- azt sem tudja miről beszélsz...a mai MP3, FLAC (meg ki tudja mi most a legjobb) világban...lemezjátszó? bakelit? 33-as? deck? bár nálam még nyomógombos felvevős kismagnó volt...

Egyébként meg mivel csak most "találkozom" Veled először, köszönet Nékked minden leírásodért amikből kurva sokat tudtam tanulni és hasznosítani! :R

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5677) Milestone2 válasza föccer (#5668) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ezt kikérem magamnak. Ami másnak "agysejt irtás", az engem pont megnyugtat és agysejtet épít. Kinek a rock, kinek a metal, kinek a deathgrind stb-stb-stb

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5678) gbors válasza Milestone2 (#5676) üzenetére


gbors
nagyúr

azért azt hozzátenném, hogy én a magnós világban nőttem fel, és akkor lássak kazettát, amikor a hátam közepét :) meg CD-t is. a bakelithez mondjuk több érzelmi szál fűz - de csak érzelmi.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#5679) deicide válasza gbors (#5678) üzenetére


deicide
veterán

Kazettához én sem vágyom vissza, elleneben a CD továbbra is a kedvencem, pont most cserélem a 6-7 éves sztereo láncom újra. Bakelit is jó, de nem lehet mindent beszerezni, pedig szebb a hangja.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#5680) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Metal Alphabet

:D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5681) Bjørgersson válasza canniball (#5665) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jaj, hát köszönöm szépen, hogy külön gondoltál rám! :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5682) Ellia


Ellia
addikt

Kazettához: Katt ! Valahol még meg van a lejátszóm, lehet vagy majdnem 20 éves tuti működik.

Am, ha már itt tartunk ki mivel került a rock/metal világába? Én Scooter-el és ez nem vicc :D (nyár végén voltam koncerten is ami marhajó volt, a legtöbb számukat, mint a Fire-t a mai napig rendesen hangszerekkel eltolják nem csak a sampler hülyül valamit), majd jöttek ezek a divatos deszkás/punkosabb zenék (Sum41, Good Charlote, Blink 182) majd megint egy éles váltás és Cradle of Flith, Immortal, Satyricon, Children of Bodom. Aztán idővel elkezdtem puhulni, eleinte melodic death (leginkább In Flames meg Dark Tranquility) majd jöttek a folk metálok és így tovább. Mára minden evő lettem, lehet az pop(az értelmes, nem a tucituci és nem hiphop), indie folk vagy éppen komolyzene. Természetesen még mindig a rock és metal körökben mozgok leginkább, de az acélbetétes is már csak a polc alatt...

Amúgy első rock koncertem az Ossian 20. szülinapos volt a Pecsában, valahol még a dvd-én is látszódok :)

természetesen csillió meg trilló zenekart kihagytam akiket hallgattam akikre örömmel tekintek vissza

[ Szerkesztve ]

(#5683) deicide válasza Ellia (#5682) üzenetére


deicide
veterán

'89-ben lettem fertőzött, Pokolgép, Ossian volt a kezdet, aztán Accept, Slayer, Kreator, amihez a rendszerváltás környékén hozzá lehetett férni kazettán, majd '92-től már CD-n.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#5684) cappa72 válasza Ellia (#5682) üzenetére


cappa72
nagyúr

Hát, valamikor 1984-ben hallottam először a Powerslave lemezről egy számot egy walkman-en.
Ott dőlt el... utána jött a Slayer ami még nagyon meghatározó volt.
Előtte Hair, P. Mobil, HBB, Beatrice.

Hja igen, a ceruza és a CC (compact casette) közötti link... :DDD
Hát fárasztó egy tevékenység volt, az biztos.

@(#5676) Milestone2
Örülök, hogy tudtad hasznosítani amiker írogattam :)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#5685) Milestone2 válasza cappa72 (#5684) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Unokabátyám (akiknél minden nyáron nyaraltam) hallgatott állandóan P.Mobil-t, Beatricé-t és Black Sabbath-ot, nekem ott dőlt el minden.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5686) Bjørgersson válasza Ellia (#5682) üzenetére


Bjørgersson
félisten

2008 tavaszan, nyolcadik vegen kezdtem Children Of Bodomot hallgatni, majd nyaron jott Arch Enemy, Amon Amarth, osszel, telen Noumena, In Flames, Dark Tranquillity.

Azota mar nagyon ritkan hallgatom oket, fejbol megy a melodeath. :D

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5687) Milestone2 válasza Bjørgersson (#5686) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Puff bele C.O.B.-vel kezdted? Semmi rock, speed előtte?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5688) Bjørgersson válasza Milestone2 (#5687) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Elotte az akkoriban divatos Linkin Park, System Of A Down, Slipknot trio ment, de hamar meguntam. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5689) Ellia


Ellia
addikt

(#5690) Kephamos válasza Ellia (#5682) üzenetére


Kephamos
addikt

Scooterről pár évvel ezelőtti fesztivál jut eszembe: A lakossági technón 10 ezer ember, a Mastodonon, ami korunk egyik legigényesebb könnyűzenéje, alig szállingózott 800-1000 ember. Félre nem érts, nincs bajom a Scooterrel, mert amit csinálnak azt jól csinálják, de mégiscsak egy tingli-tangli bulizene.

(#5691) Ellia válasza Kephamos (#5690) üzenetére


Ellia
addikt

Ez mindig is így lesz valószínűleg, már csak azért mert Scooter be tud vonzani szinte bárkit (az adidas susogós nadrágos tróger gyerektől (tapasztalat!:D) jó pár metál arcot is), míg a Mastodon be van skatulyázva a "rock"-ba, így már helyből elég erős hátrányból indul. Mindegy, azért így is megvan nekik a táboruk.

Amúgy nekem hasonló érzésem volt egy Jamie Winchester és Hrutka Róbert koncertnél anno. Győzött a rádió rágógumi pop/rock ellenük...

Ha már Scooter akkor egy kis off topic: Szőnyeg!

[ Szerkesztve ]

(#5692) Elemental válasza Ellia (#5682) üzenetére


Elemental
addikt

'91-92 körül a Nirvana. Amikor ment az MTV-n a klipjük. Smells Like Teen Spirit, majd a Come As You Are és a Lithium. Ott hallottam őket először. (amikor ott ültem a tv előtt, és vártam, hogy adják már azt a nirvanat :) )

(#5693) gbors válasza Ellia (#5682) üzenetére


gbors
nagyúr

81-82 körül - Deep Purple, Rainbow, Black Sabbath, progresszív vonalon King Crimson, Yes és a többiek.

(#5679) deicide: olyan típus vagy, aki szereti a fizikai terméket kézbe venni, borítót lapozgatni, etc.?

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#5694) Ellia


Ellia
addikt

Jó olvasni, ki mivel kezdet :) Néha kicsit - túl a negyed évszázadon is, "fiatalnak" érzem magam. Sebaj, azért Én még ismerem a nagy "öregeket" :)

[ Szerkesztve ]

(#5695) Rimuru válasza Bjørgersson (#5686) üzenetére


Rimuru
veterán

Nekem talán hatodiktól volt ez a csengőhangom (azóta is ezt a verziót szeretem jobban). Azt viszont nem tudom elmesélni mikor és hol kezdődött. Pl a Slipknot Rammstein az elejétől ott van ezeket mai napig szívesen hallgatom, de azért inkább a lágyabb punkosabb zenéket hallgattam volt ott Dope, Rob Zombie, Ignite, meg sok minden. :D Utána inkább hard, heavy, power, stb. Pár éve egyre durvábbakat hallgatok. Mára eljutottam oda hogy szinte mindent meghallgatok bizonyos kereteken belül. Amúgy meg jelenleg a doom/death zenék a kedvenceim.

Ennek a válogatása még mindig folyik, de az a baj hogy annyira nem sok mindent dobok ki szívesen (most 125GB-nál járok).

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#5696) Bjørgersson válasza Rimuru (#5695) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jaj, a Touch Like Angel Of Death volt erről a kedvencem az intro miatt. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5697) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Dominic Forest Lapointe - BEYOND CREATION - Earthborn Evolution (Bass Playthrough)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5698) deicide válasza gbors (#5693) üzenetére


deicide
veterán

Egyrészt azért is, igen, olvasgatni a szövegkönyvet pl. Meg egy 1.5 milliós sztereo rendszert sem szeretnék MP3-ról hajtani. Tudom, itt a digitális korszak, DAC, Lossless, de én megragadtam a múltban, Bakelit és CD.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#5699) gbors


gbors
nagyúr

ha valakin hozzám hasonlóan erőt vett az elmebeteg hangulat:
Devin Townsend - Juular

a maximális hatás érdekében a klipet érdemes teljes képernyőn nézni, nem feltétlen evés közben :D

(#5698) deicide: világos :) a minőségi kérdés mondjuk megoldható FLAC-okkal (vagy ott a Tidal), de persze az újabb drága eszközt jelent a láncban.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#5700) deicide válasza gbors (#5699) üzenetére


deicide
veterán

Az is lesz egyébként, amit nem akarok megvenni, de hallgatni azért igen, azt FLAC-ból kiírom CD-re és akkor nem kell DAC.

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.