Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#907) VladimirR válasza Angie™ (#906) üzenetére


VladimirR
nagyúr

legy szives es ne allitsd be magad aldozati baranynak, en nem konkretan rad haragudtam, ha figyelted, csak akkor szalltam rad, mikor meg a nap topicjai koze is bevitted a temat
engenm nem kulonosebben hat meg, hogy milyen rangja van annak, akinek beolvasok
ha nemjott volna ez a rangvaltoztatas, akkor az iment nem egy senior tagot, hanem egy a addiktot osztottam volna
keitario-nak mar nem tudtam irni, mert Cathfaern (tudom, elirtam) gyorsabb volt
btw volt nekem mar vitm kedvenccel is, csak annak nincs nyoma a forumon, mivel levelezes (bar 1-2 levelvaltassal elinteztuk) fele terelodott a dolog, hogy ne verjuk szet a forumot
szvsz senki nem akar teged kiutalni (en biztos nem, ha igy lenne, mar verben forgo szemekkel leverted volna a gepet az asztalrol ;]), szoval nem kell remetesegbe vonulnod, max kicsit megfontoltabban kell forumoznod, s inkabb segitokeszen, meg a legnagyobb newbie-k fele is, mint kirohogve oket (javaslom a gyertek jatszunk csinaltam szervert topic-beli hozzaszolasom - onfuttatas rulzz)
nem kell elvonulnod, s foleg nem azert, hogy nekem jobb legyen, s ne feledd, minden csaladban adodnak vitak

jovobeni megfontoltabb forumozasununk remenyeben udvozlettel forumtarsad: VladimirR

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.