Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) KERO_SAN válasza Bencom (#1946) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Felelmetes, te tenyleg ilyen ostoba vagy ?

Lehet egy hozzaszolas rovid, tartalmas es lenyegre toro, ugyanakkor lehet hosszu es semmitmondo, de a te esetedben leginkabb a 2 kombinacioja fordul elo: rovid, es faszsag.

Gambit arra akart ravezetni a ''hosszabb'' kifejezessel, hogy talan vmi ertelmeset is surits bele a par mondatodba, ne csak muszajbol irogass. A muszaj itt lehet idezojeles is, mert ugylatszik nalad ez belso kenyszer.

:O

[Szerkesztve]

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#1952) VladimirR válasza KERO_SAN (#1951) üzenetére


VladimirR
nagyúr

''Felelmetes, te tenyleg ilyen ostoba vagy ?'' --- ha a hulyeseg hajtana a biciklijet, kontrazva menne a Mount Everest-re

(#1953) Den válasza bali79 (#1947) üzenetére


Den
veterán

ööh, ezt nem értem, mire akarsz célozni?

www.simson4t.hu

(#1954) Bencom válasza VladimirR (#1952) üzenetére


Bencom
senior tag

kieszeltem egy igen durva, és fájdalmas beszólást neked, meg KERO_SAN-nak, és Gambitnak is, de hogy lássátok: a javulás útjára léptem, megtartom magamnak.

Légyszives tegyetek Ti is így!

Üdv Bencom™ & Peace all!

[Szerkesztve]

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#1955) Gambit válasza Bencom (#1954) üzenetére


Gambit
őstag

Huhh, akkor ezt megúsztuk... Pedig már kezdett is remegni a lábam, hogy milyen fájdalmas is lesz nekem ez a beszólás, amit sikerült kieszelned! ;]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1956) Old Death válasza Bencom (#1954) üzenetére


Old Death
senior tag

az a tm a neved felett az a team rövidítése? :DDD

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#1957) Gambit válasza KERO_SAN (#1951) üzenetére


Gambit
őstag

Lehet, hogy nem is kellett volna szólnom, mert most meg a szavakat írja hosszan: Bővebben: link ;]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1958) KERO_SAN válasza Gambit (#1957) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

:D:D:D:D

A javulas utjara lepett, de azert magaban meg kurvaanyazik :D

KOMEDIA !

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#1959) Gambit válasza KERO_SAN (#1958) üzenetére


Gambit
őstag

Bencomédia! :DDD

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1960) KERO_SAN válasza Gambit (#1959) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

neeeeeeee :D:D:D:DD:D:DD:DD:DD:DD :C :D

Reg nevettem ilyen jot netes poenon :D

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#1961) steveetm


steveetm
őstag

ijj, gecc, ezt a topicot le is mentem gyorsan, megy a többi ph szánalomtopic közé:))
Ha vkinek van még jó bencomos topicja, küldjön már egy linket, thx:)
Üdv.: steveetm

(#1962) Gambit válasza steveetm (#1961) üzenetére


Gambit
őstag

Topic helyett itt van neked egy Bencom beszólás, elég friss: Bővebben: link
Szerintem ''kicsit'' ez is vicces. ;)

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1963) Den


Den
veterán

pörögjetek le bencomról, lezárta a vitát, miért kötekedtek vele? most épp nem ő viselkedik éretlenül.

www.simson4t.hu

(#1964) Bencom válasza Gambit (#1957) üzenetére


Bencom
senior tag

nos, ha valamit kiemelsz az eredeti szövegkörnyezetből, akor az ilyen lesz.

John Lennon is azt mondta, hogy a Beatles már híresebb, mint Jézus, és ezen mindenki felháborodott, mire elmagyarázta, hogy az eredeti szövegkörnyezetben azt taglalta éppen, hogy már az iszlám országokban is őket hallgatják, ahol még Jézus neve is ismeretlen...:U

mellesleg mindkét értelemben igaza volt...

MOD: Den, köszi:)

[Szerkesztve]

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#1965) Bencom válasza Old Death (#1956) üzenetére


Bencom
senior tag

ja, vagy trademark...:U nemtom, mivan benne olyan nevetséges...
tudod, meddíg tartott, mire találtam egy ASCII kódtáblát???

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#1966) Sianis


Sianis
addikt

ajjaj Bencom azt hittem, hogy már nekem kell itt előjönnöm a védelmed érdekében!

Klassz ez a totyik... :DD

(#1967) Sianis válasza Bencom (#1964) üzenetére


Sianis
addikt

Bencom te tényleg ekkora Beatles fun vagy? Nekem állítólag most pont olyan a frizkóm, mint John Lennon-nak, bár a barátnőm nem kínai, vagy mifene, de egzotikus szépségnek nehezheted! :D

Szóval akkor mostantól értem is rajongsz? JAH és én még élek! :))

(#1968) Bencom válasza Sianis (#1967) üzenetére


Bencom
senior tag

Beatles, Deep Purple, Dire Sratis, Pink Floyd... soroljam még???:)

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#1969) Sianis válasza Bencom (#1968) üzenetére


Sianis
addikt

apám ilyen old fanatic! :D, bár én is! :D

(#1970) Sianis


Sianis
addikt

Vazzeg most jutott eszembe! Bencom mekkora magas vagy te? Tényleg boxolhatnánk egyet! videót felraknánk a PH!-ra! :D

[Szerkesztve]

(#1971) khalox válasza Sianis (#1966) üzenetére


khalox
őstag

Ja... tisztára olyan, mint a Homok titkai vagy valami hasonló szappanopera... napok óta tűkön ülök és várom a fejleményeket. :D :D :D

(#1972) Bencom válasza Sianis (#1970) üzenetére


Bencom
senior tag

180 körül... de nem verekszem, csak ölök:DDD

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#1973) Bencom válasza khalox (#1971) üzenetére


Bencom
senior tag

na, ha így gondolod, legalább megkérdezem, ohgy kinek szurkolsz...:DDD

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#1974) Sianis válasza Bencom (#1972) üzenetére


Sianis
addikt

hár én 170, de atóól még kenhetnénk egy meccset! nekem van kesztyűm, igaz egy pár, szóval szerezz magadnak, aztán valamikor megütjük, egymást :D

(#1975) Bencom válasza Sianis (#1974) üzenetére


Bencom
senior tag

egyrészt: goto Nyíregyháza topic, másrészt figyelmeztetlek, hogy a tesóm szervezte az összes nyiregyi boxgálát, és bejáraros voltam az öltözőkbe, meg az edzőtermekbe!

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#1976) khalox válasza Bencom (#1973) üzenetére


khalox
őstag

Nem tudom... lett már valakinek vak nénikéje vagy ikertestvére, mert akkor annak... :D ?

(#1977) Sianis válasza Bencom (#1975) üzenetére


Sianis
addikt

attól még nem vagy Kótaji, vagy Madár! :D

amúgy is itt a PH! szórakoztatása a lényeg, nem, az, hogy egymást jól szájba húzzuk...bár az is lehet! :D

(#1978) Bencom válasza khalox (#1976) üzenetére


Bencom
senior tag

hát, ez most így pill. nem nyert, legalábbis egyikről sem tudok...:U

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#1979) Bencom válasza Sianis (#1977) üzenetére


Bencom
senior tag

6 évig jártam karateedzésre, és nem nagyon szeretem visszafogni az ütéseimet egy kamera kedvéért!
az edzőpartnerem azóta 5x eb bajnok!
de télleg ne ragozzuk tovább, s goto nyíregyháza...

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#1980) khalox válasza Bencom (#1979) üzenetére


khalox
őstag

VÁÁÁ. Úgy hallottam, Gambit-ék már 3 hete edzenek... :D

(#1981) faster válasza Bencom (#1979) üzenetére


faster
nagyúr

''és nem nagyon szeretem visszafogni az ütéseimet egy kamera kedvéért!''

Apám, ezt a fellengzős dumát. :Y

(#1982) Bencom™ válasza Bencom (#1979) üzenetére


Bencom™
csendes tag

:O

(#1983) Sianis válasza faster (#1981) üzenetére


Sianis
addikt

Kemény a gyerek, mint a Rolling Stones! :D

(#1984) Gambit válasza Den (#1963) üzenetére


Gambit
őstag

Nem igazán értem ezt a hozzászólást. Több okból sem. Először is moderátorként, vagy magánemberként utasítasz minket? Moderátorként gondolom nem, mivel semmilyen szabályt nem sértettünk meg, rendeltetésszerűen használtuk a topicot, nem anyáztunk, nem warezoltunk, semmilyen alapelvekbe ütközőt nem tettünk. Magánemberként meg mi ez a parancsoló hangnem, és ítélkezés? Így éppenséggel te sem vagy jobb nálunk, sőt rosszabb, mert közben vizet prédikálsz. Szerintem a moderátorok feladata az, hogy a szabályok betartására ügyeljenek, nem pedig az, hogy tagokat pátyolgassanak, másokat meg megítéljenek érettségük, vagy bármi más alapján. Ha pedig magáánemberként szóltál, ami mellesleg szíved joga, akkor pedig valami kevésbé utasító formát is választhattál volna, a személyeskedésről nem is beszélve. Szerintem!

Szerk: VladimirR figyelsz, éppen nyalok! ;]

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1985) Gambit válasza Bencom (#1964) üzenetére


Gambit
őstag

Nincs kiemelve a szövegkörnyezetből. Amikor megnyitod a linket, az összes előzmény elérhető, mivel válaszként írtad. Próbáld ki, később is hasznodra válik!

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1986) khalox válasza Gambit (#1984) üzenetére


khalox
őstag

Király, mindjárt meglesz a rég elveszett nagyapa is :D

(#1987) X-COM válasza Gambit (#1984) üzenetére


X-COM
nagyúr

szerintem arra gondolt, hogy bencom aszonta jól van befejezve (jó igaz, ilyet már elég sokszor csinált), erre pölö te továbbra is baszogatod, cikized, stb... és ez akár már occsó személyeskedés,kötekedés kategóriája is lehet.

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#1988) Bencom válasza Bencom™ (#1982) üzenetére


Bencom
senior tag

hát már megint hogy kerültem ide???

Most éppen ki törte fel az álltalam használhatatlan avataromat?!

Gambit: még te mondtad annó, hogy ne szólja be moderátoroknak, erre te most mit csinálsz?!
nagyon nagy már az arcod, de egy BAN rendbeszedne;]

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#1989) Bencom válasza Gambit (#1985) üzenetére


Bencom
senior tag

igen, de ezzel van, aki nincs tisztában, és a tudatlan embereket lehet a legkönnyebben ráuszítani egy emberre (rám) márpedig ennek más célja nemigen volt.

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#1990) Bencom válasza Sianis (#1983) üzenetére


Bencom
senior tag

Rollin' Rock!:DDD

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#1991) Gambit válasza X-COM (#1987) üzenetére


Gambit
őstag

És amikor Bencom itt ugrál és hecceli a tömegeket, akkor miért nem mond ilyeneket neki? Meg amikor más topicokban arcoskodik, hogy menjünk a ringbe? És jól látod, már elég sokszor mondta, hogy ő befejezte, unja az egészet, de érdekes módon mindig csak akkor, amikor kezdett a vitákban rosszul állni. Amúgy én arra utaltam, hogy az első hsz-ben le van írva, hogy ha valakivel valami bajunk van, akkor itt meg lehet mondani. Hát éppen azt csináltuk, amikor ránk förmedtek. Én ezt sérelmezem.
Most meg nekem ajánlgat bant... Pont ő. Erre inkább nem is mondok semmit, mert még igaza lenne.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1992) Bencom válasza Gambit (#1991) üzenetére


Bencom
senior tag

én azért hívlak mindíg a ringbe, mert különben szétoffolnátok az összes topicot a hülye beszólásaitokkal.
nem azér' hogy szítsam a tüzet, mert már eléggé unlak.

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#1993) Gambit válasza Bencom (#1992) üzenetére


Gambit
őstag

Na már most unod, pedig még nem is válaszoltam. Hát igen, a rutin... ;]

Én meg azt unom, hogy minden topic tele van a félmondatos értelmetlen benyögéseiddel. Aztán amikor rádszól valaki, mert már nem bírja, akkor sírsz össze-vissza, hogy milyen gonoszak az emberek. De ez már mind le van írva korábban, többféle stílusban, többféle embertől. Úgy látszik, egyiket sem értetted meg.

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1994) Bencom válasza Gambit (#1993) üzenetére


Bencom
senior tag

[moderálva önmagam]

[Szerkesztve]

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#1995) faster válasza Bencom (#1994) üzenetére


faster
nagyúr

Te már megint itt vagy? :D Sok mérkőzést vállalsz be mostanában.

[Szerkesztve]

(#1996) Bencom válasza faster (#1995) üzenetére


Bencom
senior tag

nem tehetek róla, legalábbis nem minden esetben, mikor Gambit kinyitja a szályát...:U

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#1997) faster válasza Bencom (#1996) üzenetére


faster
nagyúr

Száját? Hát, előfordul vele, hogy túllő a célon, de azért amit az abortuszos topikban is kérdeztél, háááát..... :U

[Szerkesztve]

(#1998) Den válasza Gambit (#1984) üzenetére


Den
veterán

moderátorként_figyelmeztettelek_titeket, nem utasítottam. a mássodik mondatot meg moderátorként és magánemberként is vállalom.
mellesleg abban nem neveztem meg senkit, te mégis magadra vetted, ami arra utal hogy te is érezted hogy nem oké a dolog. :) ha megt nem inged, miért vetted magadra;) (egyébként jól érezted, rád is gondoltam)

a moderátornak az is a dolga, hogy amennyire lehet igyekezzen a _fölösleges_konfliktusokat megszüntetni, megelőzni, pl. a kötekedés leállításával.

azt hogy bencommal máshol mi konfliktusod van,nem tudom, nem vagyok képes a teljes fórumot, minden időpillanatban szemmel tartani. ez épp beleesett a szórásba, és most épp ti voltatok a hunyók nem ő

h

www.simson4t.hu

(#1999) Bencom válasza faster (#1997) üzenetére


Bencom
senior tag

az azért volt,m ert tényleg nem tudok angolul:(

a száját azért írtam elipszilonos jével, és emeltem ki, mert Gambit allergiár a hejjessirássra;]

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#2000) Bencom válasza Den (#1998) üzenetére


Bencom
senior tag

tízezer hála a védelemért, hátha megszüntetik a kötekedést, mert már minden topicot szétoffoltak ezzel:U

lassan betelik a topic...

nincs MSN-em már ez is baj:(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.