Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) tildy válasza rog (#700) üzenetére


tildy
nagyúr

;]
Igazad van.Csak én csak meg szerettem volna vele beszélni.Nem leboxolni akarom én, ááá.
Csak nem szeretem ha utálnak:(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#702) Den válasza tildy (#699) üzenetére


Den
veterán

''Ennyi erővel, lehetne scooter, hip hop boyz, stb. topic.''

izé.. van. Pl nightwish

www.simson4t.hu

(#703) Davevagyok válasza tildy (#699) üzenetére


Davevagyok
tag

Nem oda nyitottam, mivel NEM TUDTAM, hogy oda kell (tudod, én még csak újonc vagyok:U), de a moderátorok átrakták, ezzel nem is volt gond ha jól emléxem. Amúgy nyugodtan hívhatsz Davenek az egyszerűség kedvéért. Nekem az a bajom Veled, hogy túlságosan fontoskodó vagy, mindig a középpontban akarsz lenni, ami nem is zavarna, ha nem kereszteznéd vele az utamat, s nem szólnál be. Pedig ezt tetted a Chicane topikban, mintha moderátor lennél (pedig mindketten tudjuk, hogy nem vagy az). Aztán jött az, hogy újonc vagyok. Ez egy betegség a PH!-n. Mindenkit lenéztek azért, mert újonc. Sokan rá is szolgálnak, hogy lenézzék őket, tény, de nem így kellene kezdeni. Én pl nem tudtam, h az ilyen témák a fáradt gőzbe valók. Ezt soma átrakta, nem is volt vele probléma. De jöttél Te, leordítottad a fejem, meg hirtelenjében felcsaptál moderátornak. Más topikban is volt már ilyen hsz-ed: ''zárható'' - tudod, mintha Te is vmi hű de nagy valaki lennél. Tudod Tildy engem marhára nem foglalkoztatnak a PH! rangok, én egy moderátort sem azért becsülök, mert mondjuk bannolhat s félnem kell tőle, hanem mert komoly és felelősségteljes munkát végez. Örülök, hogy Te nem vagy moderátor... Amikor a moderátorok benéztek a topikomba, ők is elég rendesen lenéztek, kivétel Den, neki köszönet, nem volt elfogult. Neked problémád van a nem PH! szellemű topikok nyitásával, meg mások is beszóltak emiatt, hogy ez egy HARDVER fórum, de ahhoz képest nekik is elég sok off topikjuk volt már - mint ahogy Neked is. Legyél kedves magadba nézni, engem nem zavar az izzadásos topikod - bár nem érdekel - de eszembe nem jutott volna beszólni, hogy milyen baromság ez egy HARDVER fórumon. Szóval nézz magadba, ha Neked szabad, akkor nekem is legyen szabad, semmivel sem vagy különb nálam, elhiheted. Köszönöm. Ennyi. Ill még vmi: fLeSs azonnal kimoderlta a hsz-em, bezzeg a Te offolásaid közül nem tudom hányat moderáltak. Talán mert lány vagy?:U

Dave

(#704) Davevagyok válasza rog (#700) üzenetére


Davevagyok
tag

Ebben sok igazság van, tudod Rog egye fene még az sem zavart volna, ha nyilatkozik benne, csak tehette volna ezt kulturáltan is...

Dave

(#705) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

Mike Tyson

1 v 1 ?? face to face? na mi van ????

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#706) Bagoly válasza tildy (#697) üzenetére


Bagoly
senior tag

Nem szeretnélek megbántani, de nekem is úgy tűnik, hogy nagyon szigorúan tudod megítélni más (esetleg valóban bugyuta) topikját, míg a saját magad által létrehozott témáknak túlzott fontosságot tulajdonítasz. Az izzadásos topikod még a legenyhébb olvasatban sem tartozik egy hardveroldal profiljába, véleményem szerint ezt inkább egy egészségügyi oldal fórumában kellett volna indítanod, ahol a PH!-val szemben esélyed is lett volna a hozzáértő segítségre. Itt az oldalon (bár szerintem ugyanúgy elfér, mint a kaktuszos, macskás, chicane-es topikok) a témád nagy eséllyel csak egy újabb ''nap topikja jelölt'', amit páran meg is jegyeztek, még akkor is, ha görcsösen ragaszkodunk az ''a PH! egy nagy család'' ideához (ami sajnos a növekvő látogatottság hatására egyre kevésbbé igaz). Mivel nem hiszem, hogy az oldal szerverének esetleges tárhiánya miatt érintett annyira érzékenyen a chicane-es topik, nem igazán értem az aggodalmad. Ha a PH! ''javítása'', vagy a szakmai szinvonal megtartása miatt jelezted a gondolataidat a topik gazdája felé, akkor véleményem szerint, a ''saját portádon'' sem ártana egy kicsit takarítani. Remélem nem volt túl ''őszinte'' a véleményem!

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#707) Davevagyok válasza Bagoly (#706) üzenetére


Davevagyok
tag

korrekt, teljes mértékben egyet értek (utólag besimerve: talán tényleg bugyuta volt a chicane topik:U)

Dave

(#708) heihachi


heihachi
addikt

Nos igen, Tildyvel nekem is volt esetem, amikor túl szigorúan ítélt meg engem, miközben Ő ugyanazt tette amit Én:
Lebutáztam ''valakiket'', mire Ő lebutázott engem, amiért Én lebutázok másokat... :C

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#709) tildy válasza Bagoly (#706) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem tulajdonítok túlzott fontosdágot, mivel ha összeszámolod elég kevés fáradtgőzös témát nyitottam eddig.Belátom a macskatopikosban nagyot tévedtem anno, mikor beleszóltam, ezt elismerem.

De úgy látom te is direkt próbálsz rajtam fogást találni.Ha az ominózus topicot leszámoljuk, jöhetett volna még ugye az albérletes megemlytésre.Mellesleg írtam már egészségügyi portálon is ilyen topikba, hadd ne mondjam hány ember válaszolt nekem.Talán 0???

JAhm talán dave írta, hogy a rangokra hajtok, Ez abszolúte nem igaz, nem egy topikban jeleztem már, hogy rakjanak vissza újonc státuszba.Szerintem den , és jópár mod még emlékszik is rá.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#710) eddie303


eddie303
őstag

KERO_SAN jössz?

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#711) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

Nem fogom tudni megfogalmazni neked ertelmesen hajnal 3kor mi a komolysag, lehet h nappal se menne, de egeszen biztos h KOZE NINCS AHHOZ, h ki milyen modon szorakozik, mennyi ideje van baratnoje, es hogy milyen zenet hallgat.

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#712) VladimirR


VladimirR
nagyúr

KERO_SAN:
elnezest, nem mocsok romanok
tehat mit is tettek azoka az aluliskolazott romanok (mert ugye mind az, s te mindojuktol jobban iskolazott vagy), hogy elvesztettek a felejuk gyakorolt empatiadat?

(az ugye meg sem fordult a fejedben, hogy az illeto szemely az okbol aluliskolazott, mert eletkora nem teszi lehetove, hogy 2 diplomaval rendelkezzen - ertsd: ~12eves)

(#713) eddie303 válasza KERO_SAN (#711) üzenetére


eddie303
őstag

Hát amint látom, trance-et hallgatsz, ami passzol, mer az nekem is elmegy :)
A válaszomat bemásolom ide, amit a modderes topikba írtam úgyis törlik.
Ebben te nagyon tévedsz Székelyudvarhelyen, ahová valósi a srác, meg egyáltalán erdélyben szerintem semmivel se kevesebb százalékre az iskolázottak száma mint nálatok. Na irány a ring topik Székelyudvarhely az egyik LEGinteligensebb város a környéken. Most hogy õ hülye, az az õ baja, nem az összes romániai magyaré.

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#714) Cathfaern válasza KERO_SAN (#711) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ahhoz tényleg nincs, hogy hogyan szórakozol. De szórakozásnak nevezni azt, hogy addig inni, amíg nem lehet megkülönböztetni az embert egy állattól, s erre még büszkének is lenni...nos az elég érdekes felfogás.

(#715) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

Najo, lehet h tenyleg tulzasba vittem, h felhoztam hol lakik, es osszefuggesbe hoztam az iqjaval :D, de mar a f*szom ki van ezzel h a csapbol is ez meg a ciganyozas meg a melegezes folyik.

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#716) VladimirR


VladimirR
nagyúr

Cathfaern: ez csalas!;] mikor elpostoltam, meg nem lattam a #1067-es hsz-odat:DDD

(#717) eddie303 válasza KERO_SAN (#715) üzenetére


eddie303
őstag

Ja, s te folytatod, ránk...

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#718) Cathfaern válasza VladimirR (#716) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Egyéni szoc.problem ;]

(#719) VladimirR válasza eddie303 (#713) üzenetére


VladimirR
nagyúr

''Most hogy õ hülye, az az õ baja, nem az összes romániai magyaré.'' - sanjnos egyes emberek miatt, ez nem igy van (es itt nem csak KERO-ra gondolok)

(#720) eddie303 válasza VladimirR (#712) üzenetére


eddie303
őstag

Neked van amúgy közöd románokhoz, már a név miatt kérdem, az romános/oroszos (Inkább utóbbi)

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#721) eddie303 válasza VladimirR (#719) üzenetére


eddie303
őstag

Hát? Hogy? Most hibás vagyok én meg a másik? Ez most olyan, mint amikor a nyuszika azért hibás, mert nincs sapka a fején :)

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#722) VladimirR válasza eddie303 (#720) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nincs, a nev csak ugy jott

(#723) KERO_SAN válasza VladimirR (#712) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Nem tudom hol olvastam, vagy lattam, de az aluliskolazott(legalabbis nalam), az nem azt jelenti, h kozep vagy felsofoku vegzettsege nincs, hanem azt h 8 altalanosa sem.

Mit tettek ? Felujitottak a nagyszuleim hazat ugy, 1.5M HUF-ert, hogy a felujitas utan 1M-val kevesebbet ert ( tv, video, es minden egyeb mozdithato ertek eltunt, lerugtak a frissen felrakott boylert stb. )

Biztosito fizetett 1.8M hufot a 2.5M-os karra.

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#724) VladimirR válasza eddie303 (#721) üzenetére


VladimirR
nagyúr

felreertettel
azert a te bajod is, mert sokan egy ember alapjan minositenek (lasd a pedat)

(#725) Cathfaern válasza eddie303 (#720) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ilyen alapon én a sötételfekkel vagyok rokonságban :DDD

(#726) eddie303


eddie303
őstag

KERO_SAN várom a komolyságról való bõ megfogalmazásodat. Esetleg Cathfaern-ére is kíváncsi lennék, neki a komolyságában amúgy sem kételkedtem soha. Meg fõleg hogy nem, mikor rá merték sózni a moderátori feladatkört.

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#727) eddie303 válasza Cathfaern (#725) üzenetére


eddie303
őstag

Tudom, olvastam a nickek eredetérõl szóló topikban. Én, amint láthattad, sajátmagammal :) Eduárd -> Eddie, a 303 meg már annyira családnév kezd nálunk lenni, hogy barátnõm nickje Y! messengeren mici303 :D

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#728) VladimirR válasza KERO_SAN (#723) üzenetére


VladimirR
nagyúr

[nagyon morbid poen - onmoderalva]

na de komolyan: egy ilyen alapjan, en max 8-10 embert itelek el (gy.k.: akik a felujitast vegeztek)

(#729) KERO_SAN válasza Cathfaern (#714) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Ugyan mar, fogalmad sincs rola hogy en hogyan szorakozom. Mar vmelyik masik topicba kifejtettem h utalok inni, sose kellet osszeszedni a padlorol, es ilyen teren is tanultam a hibaimbol amiket elkovettem.

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#730) eddie303 válasza KERO_SAN (#729) üzenetére


eddie303
őstag

Itt nem csak szórakozásról volt szó, hanem komolysággal általában. Egyébbként meg megtörténhet, hogy nagyanyádék nem fizettek a házfelújításért megegyezés szerint, olyan esetben hallottam ilyeneket. Sültrománok voltak, vagy romániai magyarok?

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#731) Cathfaern válasza KERO_SAN (#729) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Hmm...és én hol mondtam, hogy te hogyan szórakozol? Először egyes szám 2. személyben írtam le az adott hsz-t, de inkább átírtam személytelenre a félreértések elkerülése végett...

(#732) KERO_SAN válasza VladimirR (#728) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Van ott meg tobb is ahonnan azok jottek. Nem ok tehetnek rola h ilyenek lettek, de egyszeruen nem tudok veluk (altalanossagban) megbekelni, ennyi.Aki kulon ratesz egy lapattal, az ezt valtja ki belolem.

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#733) eddie303 válasza VladimirR (#728) üzenetére


eddie303
őstag

Igazságos vagy (Mint Vladimir Putin Judo sensei? :) )

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#734) VladimirR válasza eddie303 (#733) üzenetére


VladimirR
nagyúr

he?

(#735) eddie303 válasza KERO_SAN (#732) üzenetére


eddie303
őstag

Te most olyan vagy, mint egyes románok, utáljak a magyarokat. Miért? Csak. Véletlenül a nagyanyjuk nagyanyja összerúgta a patkót egy magyar családdal, s felgyújtották a házukat, azóta utálnak minden magyart. Volt olyan, hogy utaztam vonattal román vidékre (Máramaros megye, pontosabban Nagybánya) s a vonaton volt egy román csapat, az egyik ki is mondta, hogy utálja a magyarokat. Én megmondtam szépen neki, hogy nekem az ég világán semmi bajom nincs a románokkal, míg semmit nem csinálnak ellenem.

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#736) eddie303 válasza VladimirR (#734) üzenetére


eddie303
őstag

Az elsõ része gondolom tiszta, az utolsó része poén, tudod, ki a Vlagyimir Putyin, nem?

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#737) KERO_SAN válasza eddie303 (#730) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Ti hoztatok fel a szorakozast peldanak, a komolysaggal kapcsolatban.Mar az elejen megmondtam h semmi koze hozza.

Sot, nem csak megtortenhetett, hanem igy is volt ! Remelem nem gondoltad komolyan hogy a nagyszuleim biztositasi csalok.

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#738) eddie303 válasza KERO_SAN (#737) üzenetére


eddie303
őstag

Most valamit nem értek. Nagyanyádék bérelték a felújító csoportot, vagy a biztosító?

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#739) VladimirR válasza KERO_SAN (#732) üzenetére


VladimirR
nagyúr

mar elnezest, de az ilyesfalya viselkedest nem a falyi/nemzeti/vallasi/szexualis/.../stb hovatartozas hatarozza meg, hanem a kozvetlen kornyezet (gy.k.: romania nem szamit kozvetlen kornyezetnek)

mondok egy (talan) egyszeru peldat:
van egy iskola, van benne sokszaz diak
ezen sokszaz diak kozul egy nem kap csokit mikulasra -> az adott csemete agressziv lesz, mitobb verekedos
surun utogeti a padtarsat, igy az visszaut, s szep lassan o is verekedosse valik
ekkor josz te es mondod azt, hogy ebbe az iskolaba csakis es kizarolag verekedos gyerkocok jarnak (pedig csak ketten vannak)

(#740) VladimirR válasza eddie303 (#736) üzenetére


VladimirR
nagyúr

az elso resze tiszta, viszont a zarojeles az teljes homaly:B

(#741) KERO_SAN válasza eddie303 (#735) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Nem tudok mit irni, igazad van. Ettol fuggetlen 0 esely van arra h nalam a romanok valaha is pozitiv asszociaciot valtsanak ki.

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#742) eddie303 válasza KERO_SAN (#737) üzenetére


eddie303
őstag

Jártál te egyáltalán erdélybe? Meglepnél, mennyire szívesen fogadnának bárhol....

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#743) eddie303 válasza KERO_SAN (#741) üzenetére


eddie303
őstag

EMBER DE TE AZT ÉRTED, HOGY MI AZ, HOGY ÉN NEM VAGYOK ROMÁN? Romániában élek, de semmivel sem vagyok románabb mint te, max azzal, hogy a román nyelvet hétköznapi szinten beszélem.

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#744) eddie303 válasza VladimirR (#740) üzenetére


eddie303
őstag

Vlagyimir Putyin ha jól tudom orosz elnök volt, no meg amellet judo-ban is jeles, meg ha jól tudom rendes is volt. Nem túl idõs.

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#745) KERO_SAN válasza eddie303 (#738) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Jézusom.

Ha a nagyanyamek nem fizettek volna a felujitasert, akkor biztositasi csalast kovettek volna el, mivel olyan penzt igenyeltek volna vissza amit nem fizettek ki.
Termeszetesen ingosagokra nem volt biztositas, vagy mittomen, azert nem fizetett a biztosito.A biztosito mar a felujitott haz erteket vette szamitasba.

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#746) eddie303 válasza KERO_SAN (#745) üzenetére


eddie303
őstag

Mindegy. Egy biztos: nagyanyádék vagy nem olyan emberekkel dolgoztak, akik már indulásból megbízhatók voltak, vagy azok az emberek nem érezték magukat megfizetve. Hallottam olyan esetet, mikor egy munkáscsoportot nem fizettek kint meg, s azok minden szerszámgépet elhoztak, amit kaptak, fizetség híján, mondjuk ez érthetõ is bizonyos szinten....

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#747) KERO_SAN válasza eddie303 (#743) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

En ertem. Nem is en irtam le eloszor h roman..

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#748) VladimirR válasza eddie303 (#744) üzenetére


VladimirR
nagyúr

akkor megvan a hiba!
ha idos, akkor azert nem tudom, mert mindig is szar voltam toribol (bar ha judozott, szvsz meg nem lehetett tananyag), ha nem tul idos, akor meg azert, mert olyannyira nem erdekel a politika, hogy azt szavakkal nem lehet leirni:DDD

(#749) KERO_SAN válasza eddie303 (#746) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Egy cég csinalta, azok inteztek a biztositast is.

[Szerkesztve]

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#750) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Mondjuk arra én is kíváncsi lennék, hogy Kero nagyszüleinél románok voltak, vagy erdélyiek (remélem érthető)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.