Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) behappy válasza VladimirR (#900) üzenetére


behappy
aktív tag

ebben igazad van teljes mértékben, csak nem értettem miért kellett ennyire nekiesni a másiknak... hidd el, engem is zavar sokszor, hogy nem elég 10 percig a keresőt használni és amikor végre találok egy topicot amiben talán van info a kérdésemre, akkor sokszáz értelmetlen hsz-t végig kell még böngészni... pffff

na peace és jobb napot! :)

(#902) gro0ms


gro0ms
aktív tag

:DDD vesszetek össze ezen is. :D
Na meek összeveszek asszonnyal valamin. Mondjuk a rántottáján. Áááááá tojássárgájával csinálja a drága. Hmm.... :DDD

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#903) behappy válasza gro0ms (#902) üzenetére


behappy
aktív tag

nem célom :DDD

(#904) gro0ms válasza behappy (#903) üzenetére


gro0ms
aktív tag

:C hehe. aszonta úgy csinlja a rántottát, ahogy akarja. ha nem teccik, nem eszem vacsorát. meek enni :D na azthiszem megvigasztalom :U :B

KÖZBEN SENIOR TAG LETTEM REMÉLEM FIGYELTÉTEK. JEEE. ERRE DU... ISZUNK. :D

[Szerkesztve]

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#905) PapaMaci válasza gro0ms (#904) üzenetére


PapaMaci
őstag

Jo, hogy épp itt vagy!
Ne haragudj, de Te miért csinálod, amit csinálsz? Élvezed?
Nem tudom milyan nö az aki Neked tojásrántottát csinál...?

...mint az közismert...

(#906) Angie™ válasza VladimirR (#900) üzenetére


Angie™
addikt

annyit tennékmég ehez az egészhez hozzá, hogy énnem érzem úgy hogy valami nagy bűnt vétettem.. csak mert nevettem abban a topicban..
szerintem sokkal nagyobb dolgok is voltak már itt a PH!-n.. Éngem is szokott sok minden bosszantani, pl, ha egy PH! addikt végigoffol egy topicot, több topicot, vagy ha fél percenként ontja egymás utén a félszavas hozzászólásokat.. mert valjuk be, ez is elég gyakran előfordul itt.. mégsem szol nekik senki..
vagy ha egy PH! addikt, nyit egy olyan topicot aminek semmi de semmi értelme , nincs és a moderátor is 5 percmulva zárja azt annyira gáz topic.. pl. pár perce..
de bezzeg őket sem ugatja le senki.. mindegy az élet igazságtalan..
de biztos velem van a baj, én reagálok másképpen néhány dologra,mint ahogy azt a társadalom elvárná??? de ha ez bűn akkor bűnös vagyok.. akit meg ki akarnak utálni az emberek azt ugy is kiutálják..
ezt bizonyitja, hogy egyre több embernek van baja velem.. lásd g@bo és a régi vitánk, vagy SeF és az albérlet topic, vagy Arma és a csodaszámítogépe, vagy éppen te..
Ezennel ünnepélyesen megigérem, ha akarod nem kell tovább szenvedned, és nem írok többet az általános topicokba, kizárolag a Hardver-piacba folytom magam, és a stílusomat...

CSak azt hittem a PH! egy nagy család ahol mindenkit szeret mindenki, és meg van még az az összetartozás ahol sehol máshol..
De ugy látszik tévedtem.. :Y

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#907) VladimirR válasza Angie™ (#906) üzenetére


VladimirR
nagyúr

legy szives es ne allitsd be magad aldozati baranynak, en nem konkretan rad haragudtam, ha figyelted, csak akkor szalltam rad, mikor meg a nap topicjai koze is bevitted a temat
engenm nem kulonosebben hat meg, hogy milyen rangja van annak, akinek beolvasok
ha nemjott volna ez a rangvaltoztatas, akkor az iment nem egy senior tagot, hanem egy a addiktot osztottam volna
keitario-nak mar nem tudtam irni, mert Cathfaern (tudom, elirtam) gyorsabb volt
btw volt nekem mar vitm kedvenccel is, csak annak nincs nyoma a forumon, mivel levelezes (bar 1-2 levelvaltassal elinteztuk) fele terelodott a dolog, hogy ne verjuk szet a forumot
szvsz senki nem akar teged kiutalni (en biztos nem, ha igy lenne, mar verben forgo szemekkel leverted volna a gepet az asztalrol ;]), szoval nem kell remetesegbe vonulnod, max kicsit megfontoltabban kell forumoznod, s inkabb segitokeszen, meg a legnagyobb newbie-k fele is, mint kirohogve oket (javaslom a gyertek jatszunk csinaltam szervert topic-beli hozzaszolasom - onfuttatas rulzz)
nem kell elvonulnod, s foleg nem azert, hogy nekem jobb legyen, s ne feledd, minden csaladban adodnak vitak

jovobeni megfontoltabb forumozasununk remenyeben udvozlettel forumtarsad: VladimirR

(#908) -=V3rthil=-


-=V3rthil=-
őstag

Nem offolom szét a topicot, ahol kezdődött az egész, szal ide írok inkább. Donnie-nak. Nem mi flame-elünk minden ATI vs nV topicba, hanem te húzod le mindig a radeonokat azzal, hogy eddig mindenki ezt tette az FX-ekkel, szal most majd jól megmutatod nekik. Ha jól emléxem, nem én kezdtem el más nevében üzletelni úgy, hogy senki nem kétr meg rá. Ez ugye pont az imént említett topic... Valamint nekem nem voltak feléd agresszív megnyilvánulásaim, hacsak nem védekeztem épp. Nem akartalak megbántani, csak felhívtam rá a figyelmedet, hogy nem megfelelően viszonyulsz másokhoz itt a fórumon. És erre megint csak le fogsz cseszni, és az ellenkezőjét fogod állítani, de igazából most már szarok rá, úgyse tudjuk meggyőzni egymást, hogy a másik a f@sz... Fura is lenne. Szóval befejeztem, további jó flamelést! És sok sikert mások üzletének megkötéséhez is! Biztos örül neki a haverod, hogy átvetted az ügyét...

hey-ho-let's-go

(#909) Alvin_ti4200 válasza -=V3rthil=- (#908) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Hozzá kell tennem, hogy én régebben beszélgettem Donnie-val ICQ-n és akadt gondja a 9800Pro-val, de már nem emlékszem, hogy mi volt az. Szóval ő már akkor se szerette az ATi-t, amikor ilyen kártyája volt. Én ugyan mondtam neki, hogy nálam semmi probléma, de őt ez nagyon nem érdekelte, ami végülis érthető, mert nála attól még nem működik jól a cucc. Ezek után nekem csak annyi problémám van, hogy rendben van, jó kártya a 6800, de az X800 is legalább ugynolyan jó cucc, nekem mind1, hogy melyik lenne a gépemben, nem hiszem, hogy nagyon változtatna a tényen. Jelenleg a csúcskártyákat, de főleg az X800XT-t nem lehet kihajtani egyetlen procival se, ez tény. Szóval ha árban nézzük, akkor a 6800GT hozzávetőlegesen egy árban van az X800Pro-val. A kettő közül (ha az X800 nem moddolható) valóban jobb vétel a 6800GT, csak van, akinek előítéletei vannak az nVidiával szemben és inkább az ATi-t választja. Abban szeirntem egyet érthetünk, hogy olyan játék nem lesz, amelyik egyik kártyán játszható lesz, a másikon meg nem.

(#910) Donnie válasza -=V3rthil=- (#908) üzenetére


Donnie
őstag

1. Realist nem a haverom, hanem barátom.
2. Beszéltünk telefonon előtte, de TE ezt biztos jobban tudod...
3.Mutass egy olyan ''Ati'' topicot, ahová átmentem az Ati-t fikázni. Az, hogy a Nvidia topicocban dícsérem az Nvidiát az legyen az én dolgom. Vagy nem:F
4. Az első GeForce 6800 topicba sok ''Ati''-s fáradt be és kezdte el agyon fikázni az Nvidiát, úgy, hogy a végén zárni kellett a topicot...
5. Tényleg nem fogjuk meggyőzni egymást, mert nincs igazad:U

(#911) -=V3rthil=- válasza Alvin_ti4200 (#909) üzenetére


-=V3rthil=-
őstag

Egyet. Mindkét új széria jól sikerült. Ezzel nincs is gond:).

hey-ho-let's-go

(#912) Donnie válasza Alvin_ti4200 (#909) üzenetére


Donnie
őstag

Igen, ez már sokkal letisztultabb beszélgetés. És egyetértek veled. Ha megnézed az előző hozzászólásomat, akkor az ott leírt dolgok tekintetében akkor mi is a gond velem:F

(#913) -=V3rthil=- válasza Donnie (#910) üzenetére


-=V3rthil=-
őstag

Az utolsó pont mutatja a hozzáállásodat... Azt ugye te se gondoltad komolyan, hogy elkezdem kiásni régi topicocat, hogy melyikben mondtál rosszat az ATI-ra?:U Volt ilyen, legyen elég ennyi, ha van kedved, majd te keresgélsz...:U
2. Ha megbeszéltétek telefonon, akkor nem ártana beírnod, hogy mostantól te intézed az ügyet. Vagy ő is megtehette volna. De ez nagyon úgy nézett ki, mintha hívatlanul belepofátlankodtál volna a topicjába.
4. Ez megint jó... Még mindig úgy gondolod, hogy ha sokan fikázzák az nV-t, akkor tőled mindenki elnézi uezt a másik oldalon...?:U

hey-ho-let's-go

(#914) Keitaro válasza VladimirR (#907) üzenetére


Keitaro
addikt


Gondoltam, hogy benézek a ring topikba, kíváncsi voltam mi folyik errefelé (itt tényleg osztják e egymást az emberek és ha igen, kit milyen sérelem ért, stb stb), erre a saját nevemet kell látnom...
Megkérdezhetem mibe keveredtem bele a hátam mögött? :)

(#915) Alvin_ti4200 válasza Donnie (#912) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Az, hogy mivel a VGA piacot két gyártó uralja, így ha agyondícséred mindenhol az egyiket, akkor sokan elfogultnak fognak tartani:) Én az új kártyák közül egyedül egy X800XT-t (nem moddolt) láttam élőben és azzal is csak egy 3DMark03-mat volt szerencsém megtekinteni, szóval nincs tapasztalatom ezekkel a VGA-kkal kapcsolatban, én is csak a teszteedményekből tudok következtetéseket levonni. A sima 6800 szerintem még kicsit drága a tudásához képest ha alapórajelen nézzük, olyan 50-55 nettóért már okés, a csúcskártyákról felesleges beszélni, mert azok mindig messze a legdrágábbak. A 6800-akkal kapcsolatban pedig megmondom miért vannak előítéletei a népnek. Mert az FX-ek gyakran átváltottak 16 bites számolásra, hogy gyorsak legyenek, ezzel rontva a képminőségen. 32 biten esélyük nem volt az ATi 24 bitje ellen. És egy pár tesztben az látszik, hogy elő tud állni olyan helyzet, ahol a sima 6800 is megveri az X800XT-t (itt nem a Doom III-ra gondolok), és ezért joggal merül fel az emberekben a kérdés, hogy esetleg nem ugyanilyen FX-es dologról van szó, mint amit írtam. Ha lesz személyes tapasztalatom, akkor mindenképpen tisztábban fogok látni valószínáleg, de erre kevés esély lesz. Szerintem ne veszekedjünk, mert én biztos ha megkérdeznének, hogy választhatnék egy X800Pro és egy 6800GT között, akkor azt mondanám, hogy fej vagy írás..

Szóval részemről béke van, mert nem szeretek veszekedni:)

(#916) Alvin_ti4200 válasza -=V3rthil=- (#913) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Ehhez annyit tennék hozzá, hogy ennyi erővel engem is lehetne a pokolba kívánni, mert köztudottan és nílvánosan utálom az Abit lapokat, amire bőven van okom, mégis volt már, hogy valakinek Abit lapot ajánlottam és nem azért mert ki akartam vele szúrni. Amúgy az nV-t nem nagyon fikázták szerintem, legalábbis én nem igazán vettem észre, inkább előítéleteik vannak az embereknek az FX-ek után.

(#917) -=V3rthil=- válasza Alvin_ti4200 (#916) üzenetére


-=V3rthil=-
őstag

Nem a 6800-asokra gondoltam, hanem anno az FX-ekre. Azt én se értem, ha az újakat húzzák le, arra tényleg semmi okuk.

hey-ho-let's-go

(#918) Donnie válasza -=V3rthil=- (#913) üzenetére


Donnie
őstag

Teljesen fölösleges tovább folytatni a ''beszélgetést'' a hozzászólásod alapján, mert:
1. Nem igazán tudnál olyan ''Ati-s'' topicot mutatni, ahová átmentem fikázni (pl. 9800Pro, X800Pro stb. topic)
2. Mi azzal a gond, hogy dícsérem az Nvidiát a saját topicjában (pl. 6800 topic).
3. Olvass bele pls. a 6800 első topicjába, melyet be kellett zárni, mert átjött pár Ati tulaj ''okoskodni''...
4. Az, hogy én a ''másik'' oldalon állok az téged miért zavar?? Én ha azt mondom pl., hogy az SM3 hiánya hátrány lesz nemsokára, akkor ''kapok a pofámra'', pedig csak a véleményemet mondtam el. Akkor hol van itt az észszerűség? Én vagyok az elfogult? Akkor a másikkal mi a helyzet, aki utána leugat? Röhej ez az egész...

(#919) -=V3rthil=- válasza Donnie (#918) üzenetére


-=V3rthil=-
őstag

Félreértesz. Én nem mondtam, hogy másoknál tolerálni kell, ha elfogultak, csak azt nem értem, hogy téged ez mért jogosít fel arra, hog szintén az legyél. Ha jól emlékszem, nem én vagyok az egyetlen, aki szólt, hogy túlzásokba esel. A 6800 topicba pedig beleolvastam elégszer, nem mondtam, hogy nem flameltek az ATI-sok. Tőlük se szép. Tényleg nem tudok továbbá topicot mutatni, mert nem túrok fel többezret csak azért, hogy találjak néhány hsz-t.

[Szerkesztve]

hey-ho-let's-go

(#920) Alvin_ti4200 válasza Donnie (#918) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Kivételesen egyet értek félig-meddig:)

Én is tudnék ilyen példát hozni, hogy pl. ugye van az A64-esek klubja nevű téma, amiben dícsérjük ezt a kedves processzort, mégse jönnek be az ''Intelesek'', hogy bezzeg az a porba alázza, stb. Sőt, akinek jelenleg P4-e van (Gorneck23, Viktor77, stb.), az is inkább érdeklődik és informálódik, mintsem offol meg fikázza a cuccokat meg beszél a levegőbe.

A másik az SM3-mas dolog. Az ATi ugye most ''kifejlesztette'' az SM2.0b-t, ami szemmel láthatóan nem sikerült rosszul, de egy-két helyen még így is lassabb, mint az nV SM3.0-ja. Azt viszont be kell látni, hogy a különbségek minimálisak, így nem beszélhetünk olyan különbségekről, ami miatt egy ATi-n pl. játszhatatlan lesz egy játék az SM3.0 hiánya miatt.

(#921) Donnie válasza -=V3rthil=- (#919) üzenetére


Donnie
őstag

Látom még mindig nem világos... Azt mondok a kártya saját topicjában a kártyáról amit akarok. Vagy nem:F Még mindig nem érted, meg, hogy én olyan szempontból másképp viselkedem, hogy én a kártya saját topicjában maradok és ott mondom el a véleményemet és nem megyek át a másik oldalt lehordani... Akik pedig szóvá tették, hogy túlzásokba esek azok maguk is Ati tulajok... Érdekes nem:F:U Nekem ebből már elegem van. Ha már a kártya SAJÁT topicjában sem mondhatom el a véleményemet, akkor inkább nem is írok (fejtem ki a a véleményemet), mert teljesen felesleges:(

(#922) -=V3rthil=- válasza Donnie (#921) üzenetére


-=V3rthil=-
őstag

Nyugodtan fejtsd ki a véleményedet. Csak ez párszor elég flame-gyanús volt. Arra nem mernék megesküdni, hogy melyik topicbn, de szvsz ez teljesen lényegtelen.

hey-ho-let's-go

(#923) Donnie válasza -=V3rthil=- (#922) üzenetére


Donnie
őstag

Nem lényegtelen, mert ott nem lehet flamelni, ahol a kártyát a saját topicjában dícséred... (csak az tud flamelni, aki átjön és elkezd okoskodni). És ha nem hiszed, hogy nem mentem át a másik oldalra fikázni az a te dolgod... Engem már nem izgat.

(#924) Donnie válasza Alvin_ti4200 (#920) üzenetére


Donnie
őstag

''így nem beszélhetünk olyan különbségekről, ami miatt egy ATi-n pl. játszhatatlan lesz egy játék az SM3.0 hiánya miatt.''

Ilyet nem is állítottam SOHA! Én az előnyt a teljesítmény
/képminőségre értettem.

PS: Én arra próbáltam utalni, hogy aki új kártyát vesz 90-100k-s kategóriában, az szerintem nem fél évre veszi a cuccot. Tehát ha hosszabb távra tervezünk mindenképpen jól jön, ha a kártyánk már eleve fel van készítve pl. az SM3-ra.

[Szerkesztve]

(#925) joe69


joe69
senior tag

ha ezt egy szamtechben laikus latna hogy ti mint tudtok veszekedni:DD

(#926) Alvin_ti4200 válasza Donnie (#924) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

SM3.0-ban nem csak kódoptimalizásról van szó? Tehát képminőségre nem hat.

(#927) Donnie válasza Alvin_ti4200 (#926) üzenetére


Donnie
őstag

Nem csupán optimalizáció, hanem a hosszabb, bonyolultabb kódok írásának lehetőségével sokkal jobb shadereket lehet leprogramozni, amit a képminőségre is hatnak természetesen. Mint pl. :sm 1.1/1.4 és 2.0 közötti különbéségek. Itt azonban még nagyobb a különbség. A dolog másik oldala természetesen, hogy ilyen kódokat sokkal tovább tart megírni (hosszabb fejlesztési időt von maga után) és nem biztos, hogy minden kiadó képes mondjuk emiatt kb. fél évvel tovább ''halasztani'' egy megjelenést.

[Szerkesztve]

(#928) viharhozo válasza Donnie (#924) üzenetére


viharhozo
addikt

Aki 90-100k-ert vesz kartyat, az pontosan a kovetkezo csucskartyaig tervez. Az eletciklus egyre rovidebb, lassan 1 evnel is kevesebb lesz. Az SM3.0 jo dolognak tunik, csakugy, mint a 6800GT, ezen kar is vitatkozni.
A kerdes az ar es az elerhetoseg. Ebben az nvidia megint a beka segge alatt van, ha jol szamolom, lassan 4 honapja jelentette be a kartyakat, megsem latom a 6800 GT-k tomeget. Ezzel szemben a moddolhato vivos X800 Probol van zsakszamra.

Btw, csak kijon az a nyamvadek HL2, es ugy tunik, a 6800 legalabb annyival gyengebb lesz, amennyivel jobb D3 alatt.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#929) Donnie válasza viharhozo (#928) üzenetére


Donnie
őstag

Igen nagyon rossz sajnos a GT ''ellátottság''. Szvsz sok FX maradt még készleten az Nvidiának... (Meg kell várni, amíg eladják legalábbis egy részét). A moddolható x800Pro egyre kevesebb, szóval azért nincsen abból sem zsák számra;) A HL2 érdkes dolog mindenesetre. Több oldal készített teszteket és teljesen más eredmények születtek. Várjuk meg a véglegeset!

(#930) -=V3rthil=- válasza Donnie (#923) üzenetére


-=V3rthil=-
őstag

Hogy ne lehetne flamelni? Az teljesen ''topcifüggetlen'':). Na mind1, azt javaslom, hogy tényleg hagyjuk abba, béke, én bocsánatot kérek, nem akartalak megbántani. PEACE!:)

hey-ho-let's-go

(#931) Donnie válasza -=V3rthil=- (#930) üzenetére


Donnie
őstag

Nem történt semmi... ;) Üdv

(#932) VladimirR válasza Keitaro (#914) üzenetére


VladimirR
nagyúr

''vagy ha egy PH! addikt, nyit egy olyan topicot aminek semmi de semmi értelme , nincs és a moderátor is 5 percmulva zárja azt annyira gáz topic.. pl. pár perce..
de bezzeg őket sem ugatja le senki.. mindegy az élet igazságtalan..''
- ezt Neonoize irta a #904-ben, es ha jol emlekszem arra a rangokkal kapcsolatos tenyleg felesleges topicra gopndolt, amit emlekeim szerint Te nyitottal (sajnos most nem talalom)
meg akartam kerdezni a topicban, hogy mi ertelme is van, de addigra Chatfaern mar zarta

(#933) Keitaro válasza VladimirR (#932) üzenetére


Keitaro
addikt

:F
Soha az életben nem nyitottam szerintem rangos topikot, sosem érdekelt... sőt én pl nem szeretnék ''Ph! nagyúr!'' lenni.
Szerintem csak összetévesztessz egy másik mikulással.
Vagy egy hasonló nevű emberrel.
És soha nem éltem vissza azzal, hogy nagyobb dolog van a nevem alá firkálva...
Ha pl el akarok adni valami hw piacon, még csak nem is a nevemmel nyitok topikot, keress rá nyugodtan a nevemre...

(#934) I_Am


I_Am
veterán

Látom ma is egymásra találtak emberek. :D

Jólvan, jólvan csak így tovább. :C :DDD

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#935) Keitaro válasza I_Am (#934) üzenetére


Keitaro
addikt

Ha megnézed az előző oldalon megemlítette a nevemet. Csak írtam neki egy mailt, hogy kérem írja meg mire gondolt, mert nem tudtam hova tenni :)
De ahogy elnézem csak félreértés lesz.

(#936) I_Am válasza Keitaro (#935) üzenetére


I_Am
veterán

Én meg vicceltem. ;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#937) Keitaro válasza I_Am (#936) üzenetére


Keitaro
addikt

Este van már :DDD

(#938) VladimirR válasza Keitaro (#935) üzenetére


VladimirR
nagyúr

igen, minden bizonnyal felreertes lesz
csak annyira emlekeztem, hogy egy magasabb rangu mikulas nyitotta a temat, akibol egyebkent ilyet nem nezne ki az ember, de gyorsan torolve lett, igy csak tippelni tudtam, de ezuton elnezest kerek, amiert gyanuba kevertelek :B

(#939) Keitaro válasza VladimirR (#938) üzenetére


Keitaro
addikt

No problemo :)

(#940) I_Am válasza VladimirR (#938) üzenetére


I_Am
veterán

Ezt is elkérem.....ez lesz következő aláírásom.:DDD

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#941) Dione


Dione
tag

No hát akkor oké.Itt vagyok.

(#942) Viktor77 válasza Dione (#941) üzenetére


Viktor77
titán

Na szóval. Én kicsit régebb óta vagyok itt mint Te (nem ez a fő mondanivaló!), mégse volt komolyabb összetűzésem a moderátorokkal. Vajon miért?

Te miért gondolod a kemény 8 napod után, hogy nagyon szigorúak? Lehet, hogy okuk volt annak lenni?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#943) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Én csak a háttérben figyelek:)

(#944) I_Am válasza Alvin_ti4200 (#943) üzenetére


I_Am
veterán

Me too, aztán majd mikor mindkét fél kicsit hanyatlik, lenyomom őket. (stratégia rulz:DDD)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#945) Alvin_ti4200 válasza I_Am (#944) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

:)

(#946) I_Am


I_Am
veterán

Úgy látom ma nem lesz box.....kár.:))

Majd hívom fórumozni Kótai Misit, meg Madarat, aztán lesz itt nemulass.....:DDD

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#947) Gambit válasza I_Am (#946) üzenetére


Gambit
őstag

NEEE, még a végén megjelenik az RT% klub a zseni műsorvezetőivel, és a fél órás műsor köré csinálnának egy 3 órás bulvárxart! :Y

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#948) Dave™


Dave™
nagyúr

Valaki hívja be Mars! Anit ide, hadd boxoljam le...nem bírom tovább, véreznie kell (ehe,de nem úgy):DDD

(#949) I_Am válasza Gambit (#947) üzenetére


I_Am
veterán

Látod már is van kereslet a témára.....ehhe érzem ezen meggazdaxok.:DD

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#950) anaqer


anaqer
veterán

Na. Vége legyen az offolásnak. ÖSSZE!!! ;]

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.