Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) sebela válasza Parci (#598) üzenetére


sebela
aktív tag

Majd megbeszélem vele (velük) élőben.Jozef, ha látod, amennyiben kreálsz új nevet én nem írom le, hogy te vagy.(mondjuk akkor új e-mail cím és minden)

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

(#603) Parci válasza sebela (#601) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

?
Szeretnél te is repülni? Mondd, mi az értelme annak, hogy még tévedésből sem írnak emberek konstruktív hozzászólásokat?

Nem kell szólnod, hogy ő az, mert megismerem az IP címét, a stílusát, bármi. Ha pedig erőt vesz magán, és konstruktív lesz, hát nem lesz miért törölni. Ha nem lesz az, akkor felőlem Erős Pista is lehet, akkor is kivágom innen, még az sem számít, hogy Jozsué volt, vagy sem.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#604) sebela válasza Parci (#603) üzenetére


sebela
aktív tag

dinamikus ip?Biztos örülnének az axelerósok.
A stílusról pedig csak annyit, hogy eljutott törlés nélkül a tagságik, nem úgy mint pl.:Windows

Na befejeztem, és kérlek töröld (miután elolvastad) ezt a hozzászólást és az előzőt is.kösz

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

(#605) Gabor&Jozsué


Gabor&Jozsué
csendes tag

Parci bocsáss meg nekünk! Meleg van itt Pécsen ,kicsit meghülyültünk,de ez át meneti... a Dennek intézett utolsó hozzászólásomban(Jozsué) már irtam hogy leállok(unk) tedd vissza a USERÜNKET. LÉGYSZI!!!!!!!!!!!!!!

Bocsásss meg nekünk!!!!!!!!!!!!!

(#606) Parci válasza Gabor&Jozsué (#605) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Visszateszlek titeket, de ha EGYSZER, BÁRHOL meglátom, hogy ''idétlenkedtek'' végleg kitiltalak mindkettőtöket és minden variánsotokat.

Megegyeztünk?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#607) BobMaster válasza Parci (#606) üzenetére


BobMaster
senior tag

Parci, az igazságosztó :C

Rakd vissza őket, de nullázd a hozzászólásukat ;]

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#608) Tompo válasza BobMaster (#607) üzenetére


Tompo
aktív tag

OFF

Erről eszembe jut a Jay és Néma Bob visszavág című ''film'' utolsó pár perce... :DD

ON

(#609) Protoss


Protoss
senior tag

Na hullotak itt az Ádámok rendesen!

Lehet, hogy most kissé off, mert ph kivüli ellenfélre vágyik az öklöm! Ezek pedig a mosopór és tampon reklám kreálló cégek! Semmi fantázia és mindenhol ez van a tvben :(

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#610) Gabor&Jozsué válasza Parci (#606) üzenetére


Gabor&Jozsué
csendes tag

Thanks..

Bocsásss meg nekünk!!!!!!!!!!!!!

(#611) Gabor&Jozsué válasza Parci (#606) üzenetére


Gabor&Jozsué
csendes tag

Megegyeztünk!!!!!!!!!

Köszönjuk Parci!!!
Jók leszünk!!!!!!!!!!!!

aláírás:Jozsué ,Gábor (C)

Bocsásss meg nekünk!!!!!!!!!!!!!

(#612) Gabor&Jozsué válasza Gabor&Jozsué (#611) üzenetére


Gabor&Jozsué
csendes tag

Ja és csak úgy kérdem: ha jók leszünk és azok leszünk ugyanazzal a névvel és kóddal léphetünk majd be mint régen (amikor még szintén jók voltunk)

Ja és légyszi ha vissza tettél kettőnket töröld ezt a Gabor&Jozsué-s Usert köszi meg egyszer..

Bocsásss meg nekünk!!!!!!!!!!!!!

(#613) Gábor () válasza Gabor&Jozsué (#612) üzenetére


Gábor ()
csendes tag

Köszi!én igen ,e Jozsué nem tud egyenlőre belépni még próbálkozik

Gábor

(#614) Gabor&Jozsué válasza Gábor () (#613) üzenetére


Gabor&Jozsué
csendes tag

segíts Parci!!!!!!!

Mi a nevem (Jozsué?) az általad megadott kóddal és a nevemmel nem tudok belépni... Kérlek segíts!!!

Bocsásss meg nekünk!!!!!!!!!!!!!

(#615) Gabor&Jozsué válasza Gabor&Jozsué (#614) üzenetére


Gabor&Jozsué
csendes tag

Please!!!!!!!!!(Jozsué)

Bocsásss meg nekünk!!!!!!!!!!!!!

(#616) Protoss válasza Gabor&Jozsué (#615) üzenetére


Protoss
senior tag

Esetleg a moderátort keresek topikban?

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#617) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Ugyanaz a jelszavad, mint Gáboré, a neved ''Jozsué'', és figyelj a kis- és nagybetűkre. Amúgy meg igazad van, most látom csak, hogy téged izomból leirtottalak, mindjárt visszateszem... ;].

Nah, most próbáld.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#618) Jozsué válasza Parci (#617) üzenetére


Jozsué
tag

THANK YOU!!!!!!!!!!!

''Only one man stands between hell and earth...''

(#619) Parci válasza Jozsué (#618) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

OK, de azt az aláírást cseréld le lécci... :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#620) Cane válasza sebela (#593) üzenetére


Cane
őstag

Délután négykor már be lennének b...va? Nem lenne gyenge, igaz ez nem időhöz kötött.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#621) sebela válasza Cane (#620) üzenetére


sebela
aktív tag

Hát én nem tudok más lehetőséget.Nem szoktak ilyenek lenni élőben (csak néha ;) )Nem írok több ilyet mert egy bizonyos személy morcos lesz.

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

(#622) Jozsué válasza Parci (#619) üzenetére


Jozsué
tag

Ok Master :DDD

''Only one man stands between hell and earth...''

(#623) Jozsué válasza sebela (#621) üzenetére


Jozsué
tag

Na mongyad!!!!!!!!!!

''Only one man stands between hell and earth...''

(#624) tildy válasza Jozsué (#623) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerva itt, CSERE OTT! ALáÍRás!

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#626) Jozsué válasza tildy (#624) üzenetére


Jozsué
tag

BobMaster kimoderálta a színes szagos szélesvásznú animált hosszászólásomat. Amúgy éppen tildy-nek szóltam be.

''Only one man stands between hell and earth...''

(#627) Agyasima


Agyasima
senior tag

Még sose kértem ilyet itt, de:
ugye nem folytatódik ez?

tiszta képeskönyv....

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#628) tildy válasza Jozsué (#626) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerintem vedd ki az anim giffeket az aláírásodból.Csupán erre értettem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#629) Panther válasza Jozsué (#626) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Ba.... retek idegesítő egy ilyen teljes színskálás, össze-vissz izgő-mozgő hozzászólás... :((

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#630) sebela válasza Panther (#629) üzenetére


sebela
aktív tag

Occsó játék **** gyerekeknek! :DDD
vagy:
Elvan a gyerek, ha játszik! :DDD


Ez nagyon jól esett!(Jozef idősebb nálam :DD)

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

(#631) rATdrAgOn


rATdrAgOn
senior tag

Van itt esetleg valaki, aki szerint az UPC Chello jo? :)
Mer' ha igen, akkor kihivom es lesz nemulass!!!!

(Egy masik helyen ket napja nem megy, ugyfelszolgalat meg szarik a fejemre :DDD)

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#632) PB 22 válasza rATdrAgOn (#631) üzenetére


PB 22
tag

Nos két hónapja Chello-rol írogatok ide
hozzátok, és eddig nagy gondom nem volt vele.
Nem azt mondom, hogy szeretem, de eddig jó.
Karbantartás miatt már nálam is szünetelt,de csak úgy 20 perecet.
Szal bunyózni akarsz velem???????????:C

Azt mondta jó! Nem. Az mondtam jónak tűnik...

(#633) rATdrAgOn válasza PB 22 (#632) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Veled? :)

Csak akkor, ha komolyan gondolod. :)
Eselyed sincsen a talonban levo borzalmaim ellen. :)
jatszuk le! :C

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#634) PB 22 válasza rATdrAgOn (#633) üzenetére


PB 22
tag

Azt hittem bárki jó!

Velem mi a baj? Fiatal vagyok, öreg, túl hülye, jó fej? :DDD

HE?

Azt mondta jó! Nem. Az mondtam jónak tűnik...

(#635) CsendPenge válasza Jozsué (#622) üzenetére


CsendPenge
őstag

Mikor számíthatunk az aláírásod cseréjére? Eléggé idegesítően néz ki a fórum, amikor egynél többször szólsz hozzá.

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#636) WN31RD válasza Kidus (#347) üzenetére


WN31RD
addikt

Figyelem: Hosszú hozzászólás következik, amelyben semmi olyan információ nincs, ami bárki számára létfontosságú lenne. Nyugodtan átugorhatja az egészet mindenki!

Nem követtem figyelemmel ezt a topicot, mert nem éreztem úgy, hogy bárkivel is ''boxolhatnékom'' lenne, vagy hogy az ilyesféle meccsek úgy általában érdekesek lennének számomra. Most viszont véletlenül megtaláltam a rám hivatkozó hozzászólásokat.

Őszintén meglepődtem rajta (igazából még mindig folyamatosan csodálkozom...), és - be kell valljam - némi büszkeséggel is töltött el, hogy ennyit foglalkoztak velem egyesek... még akkor is, ha ezek alapján inkább hírhedtnek mint híresnek vagyok tekinthető.

Sajnos most nincsen időm és energiám rá, hogy végigolvassam az összes hozzászólást (amit egyébként már csak kedvenc ''állatos'' témám miatt is szívesen megtennék), de majd egyszer sort kerítek erre is.

Néhány felvetett dologra azért reagálok:
A stílusom olyan, amilyen. Igyekszem érthetően, és - amennyire a képességeim engedik - választékosan fogalmazni. Nem vetem meg az iróniát sem, mégpedig két okból. Egyrészt úgy vettem észre, hogy ez segít ''megmozgatni'' az emberek gondolkodását. Másrészt pedig én is, és az általam kedvelt emberek nagyobbik része is sokkal szórakoztatóbbnak tart egy némi - lehetőleg csípős - humorral fűszerezett véleménynyilvánítást, mint egy végletekig tárgyilagosat vagy a dolgokat túlságosan leegyszerűsítőt (ajánlom mindenki figyelmébe Karinthy paródiáját Szabolcska Mihályról).

''Miért kell olyan stílusban kritizálni a hozzászólásokat, és az emberkék véleményét, hogy azon nem csak az érintett, de más is megsértődhessen?'' (#72)
Senkinek nem kellene megsértődni; a sértődés gyerekes dolog (infantilis, hogy csúnyább, de egyben kifejezőbb szót használjak). Aki túl gyakran megsértődik, annak rendszerint valami baj van a humorával (esetleg hiányzik belőle ez a tulajdonság). Egyik barátom szavaival élve: az ilyen ember ''túl komolyan veszi magát'' (ezután egy jóindulatú mosollyal kísért fejcsóválás következik, amit sajnos betűkkel visszaadni elég nehéz).

Összességében azt tudom javasolni az engem és a stílusomat oly nagyon utálóknak, hogy figyeljenek oda alaposan arra, hogy mit írok, és ha hibát vagy hiányosságot találnak, csapjanak le rá. Ember vagyok én is, tehát bizonyára fognak találni ilyeneket bőven, és így remélhetőleg ezzel összehoznak maguknak annyi kielégülést, ami némileg kompenzálja majd az in medias res bekövetkező hányási rohamok (© Bagoly #112) okozta kellemetlenséget, amelyért egyébként bocsánatukért esedezem. Mellesleg meglesz ennek az akciónak az az igen jótékony hatása is, hogy segíti úgy stiláris, mint általánosabb értelemben vett szellemi fejlődésemet (ti. valószínű, hogy én is tanulok valamicskét a felfedezett hibáimból).

Kicsit másképp megközelítve a dolgot: Konkrétan min is sértődnek meg egyesek? Talán szitkozódtam, túlságosan sok trágár kifejezést használtam, vagy elvittem valamely témát szélsőséges személyeskedésbe? Nagyon kétlem, hogy ilyesmiről lenne szó, de ha mégis, akkor ezért elnézést fogok kérni.

Saját tapasztalataim alapján azt mondhatom, hogy sértődés általában abból szokott lenni, ha valamely, egyesek által szentnek tartott témában merészelek az övékétől eltérő véleményt kifejteni. Két dologra szeretném ezzel kapcsolatban felhívni a figyelmet:

Először is, aligha lehetséges bármilyen vélekedés szentségét minden kétséget kizáróan megalapozni. Ha valaki úgy gondolja, hogy képes ilyesmire, akkor bizonyára egy új Arisztotelésszel vagy Kanttal állunk szemben, aki előtt (miután végighallgattam az érvelését) a legnagyobb alázattal leborulok. (Megjegyzem, valószínűtlennek tartom, hogy akkora szerencsém legyen, hogy egy ilyen zsenivel fogok találkozni.)

Másodszor pedig, érdekes megfigyelést tettem sértődés-ügyben eddigi (bevallottan nem túl hosszú) életem során: Az esetek döntő többségében a sértődés egyirányú szokott lenni. Ez azt jelenti, hogy úgy megy a dolog, hogy két ember kifejt egymásnak két eltérő véleményt, majd az egyik megsértődik. Tekintve, hogy az egyik véleménye épp annyiban tér el a másikétól, mint fordítva, elvileg mindkettőnek meg kellene sértődnie, ez azonban általában történik meg. Javaslom ezen észrevételemet további alapos elemzés tárgyává tenni.

''nem értem miért kell PETA-s aláírásokat alkalmazni közvetlen a vitánk után'' (#79)
A magyarázat egyszerű: az állatvédelemről (is) szóló vitáról jutott eszembe, hogy láttam egy nagyon jópofa aláírást egy másik (nem magyar) fórumon, és egy hirtelen ötlettől vezérelve beraktam a saját aláírásomba.

Kis hozzászólásom lezárásaként fontosnak tartom megjegyezni, hogy nekem nincsen hányingerem azoktól az emberektől, akiknek nem egyezik mindenben a véleménye az enyémmel. Talán meglepő, de még azoktól sincs, akiknek eleve hányingerük van attól, hogy hozzám hasonló emberek léteznek. Ez a hányingermentesség valószínűleg valamilyen születési rendellenesség lehet, mert már gyerekkoromban is jellemző volt rám, és ilymódon sajnos nemigen lehetek rá büszke, mivel nem az én érdemem. Mások bezzeg (a szemét mázlisták!), akik vért verejtékezve fejlesztették ki ezt a tulajdonságot magukban, büszkén verik a mellüket miatta, és nagyképűen ''kulturáltságnak'' nevezik, amit csinálnak. Na mindegy... Ez már akár off-topicnak is tekinthető elkalandozás volt.

Remélem, aki idáig eljutott az olvasásban, az szórakozott ezen az egészen annyit, hogy megérje neki a fáradságot a dolog!

Üdv mindenkinek, ''Have a nice day!'', ahogy az angol (amerikai, stb.) mondaná.
;)

Bálint

P.S.: Sajnos a topic későbbi, nem rám vonatkozó, hanem általános, és ezért érdekesebb részére is most nem tudok reagálni, egyszerűen nincsen rá időm. Elnézést kérek, hogy nem a komolyabb dolgokkal, hanem csak a személyes támadásokkal foglalkoztam.
Minden elismerésem Dennek tisztánlátásáért és éles logikájáért.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#637) Panther válasza WN31RD (#636) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Te, nekem tetszett ez a hozzászólás. Jó volt a felépítése is. :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#638) azzio válasza tildy (#9) üzenetére


azzio
aktív tag

szerintem is jó fej vagy, még emailt is írtál nekem:)

(#639) azzio válasza rATdrAgOn (#631) üzenetére


azzio
aktív tag

na gyere!

A chello az jó, nekem is az van, és jó, és :P

(#640) WN31RD válasza Panther (#637) üzenetére


WN31RD
addikt

Köszi! :)

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#641) Kidus válasza WN31RD (#636) üzenetére


Kidus
őstag

Ez egy korrekt hozzászólás volt..
Egy dolgon akadtam fent:
''két ember kifejt egymásnak két eltérő véleményt, majd az egyik megsértődik. Tekintve, hogy az egyik véleménye épp annyiban tér el a másikétól, mint fordítva, elvileg mindkettőnek meg kellene sértődnie''

Szerintem az emberek többsége el tudja fogadni mások eltérő véleményét, sértődés általában a másik stíusa miatt szokott történni.
Ha engem fennkölt módon, burkoltan elküldenek a víz alá a véleményemmel együtt, bizony megsértődöm. És nem azért, mert baj van a humorommal, azzal elég jól el vagyok látva (mondhatnám én is, aki ismer, az tudja).
Irányodban, azt hiszem, lehettem volna jóval tapintatosabb, most már megnyugodtam, elnézést is kérek, akkor szinte vérben forogtak a szemeim :)
Az állatos témát remélem, nem hánytorgatjuk fel többet, nem tenne jót senkinek, tekintve, hogy más is érintettnek érezte magát, nem csak mi ketten, és ha jól emlékszem, nem épp a kellemesebb fajta vita alakult ki belőle...

So, részemről most már semmi probléma, igyekszem nem gondolni az állatos eszmefuttatásodra.

Assuming Control

(#642) jeges


jeges
senior tag

goose!!!
erre a topikra gondoltál itt?
:DDD:DDD:DDD

(#643) PeliScan


PeliScan
addikt

[boxkesztyűbe ólmot pakol]

NAhjóvan jeges, ez több a soknál! :DDD

[/boxkesztyűbe ólmot pakol]

(#644) jeges válasza PeliScan (#643) üzenetére


jeges
senior tag

bocs, pelikán, kicsit lemaradtam a vitában :O
most látom, hogy időközben ''emberváltás'' volt, amit én nem is nagyon vettem észre - amennyire figyelek :DDD
(csak annyira egyformák vagytok :D)

sz'al újra:
pelikán!
erre a topikra gondoltál itt? :DDD

hja, és előrebocsátom, hogy minden felelősség téged terhel a történtekért
én nem akartam verekedni ;]

(#645) PeliScan válasza jeges (#644) üzenetére


PeliScan
addikt

Méghogy engem... :o Te szóltál be! :D Meg amúgy is: Törpe vagyok..?!

(#646) jeges válasza PeliScan (#645) üzenetére


jeges
senior tag

191cm?
hmmm...lehet, nem is akarok veled verekedni :U
hiszen mi jóba' vagyunk, tesó...vagy mi :O

(#647) tomcs válasza PeliScan (#643) üzenetére


tomcs
őstag

szerintem par kep felrakasaval eleg tisztes maganhadsereget tudnal osszehozni :DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD

(#648) PeliScan válasza jeges (#646) üzenetére


PeliScan
addikt

:DDD Amíg aszitted h törpe vagyok, addig beszólogattál, de így h 191 vagyok már rögtön jóba' lettünk, mi? :DDD

(#649) jeges válasza PeliScan (#648) üzenetére


jeges
senior tag

naná! :D
maj' hülye leszek egy 191centis állattal (vö: pelikán;]) verekedni :DDD

(#650) PeliScan válasza tomcs (#647) üzenetére


PeliScan
addikt

:B ha már van ilyen szmájli is, használjuk! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.