Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) Bencom válasza Gambit (#1900) üzenetére


Bencom
senior tag

mondjuk az arckép felelősnél ,aki Bash.
mond neked valamit?

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#1902) Gambit válasza Bencom (#1901) üzenetére


Gambit
őstag

Na jól van, akkor kezdjük a magyar nyelv alapjainál. Szóval Bash-nél lehet neked sok esélyed, meg nagyon sok esélyed, de több esélyed, csak összehasonlítva lehet valaki másnál. Érted? Mondjuk több esélyed van arcképre, mint Vangelisnek. (Legalábbis ő így látja.) Érted? 15 évesen ezeket a nyelvtani dolgokat már tudnod kéne.

Mellesleg nincs igazad, semmi esélyed Bashnél szvsz. :D

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1903) VladimirR válasza Gambit (#1902) üzenetére


VladimirR
nagyúr

de Bash-nel tobb eselye van, mint nalad (legalabbis Bencom szerint)

(#1904) Gambit válasza VladimirR (#1903) üzenetére


Gambit
őstag

Hát ez biztos, de szerintem nem erre gondolt... :D

Itt az a hsz: hát.. így még mindíg több esélyem lesz
Ez szerintem nem azt jelenti, amit írtál. Leginkább nem jelent semmit...

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1905) Bencom


Bencom
senior tag

falat kaparom smiley...

Ha addikt leszek, akkor több eélyem lesz (Bashnál) mert ez az alapfeltétel.
Még akkor sem lesz sok esélyem (Bashnál) mert rám van uszítva, veletek együtt (Bash, meg ti), de ha még addikt sem vagyok, még annyi esélyen sincs (BASHNÁL) avatarra, mint addiksággal együtt.

ELÉG KIMERÍTŐ?????!

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#1906) Bencom válasza VladimirR (#1903) üzenetére


Bencom
senior tag

mér, szerinted nekem kell valami ettől a Gambit-embertől???!

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#1907) VladimirR


VladimirR
nagyúr

Bencom:
STFU ---> Bővebben: link -- jo keresgelest
masreszt orulnek neki, ha parhuzamot vonnal az itteni tevekenyusegem es a cset kozott - ervekel, peldakkal!
addig is STFU ;]

(#1908) Gambit válasza Bencom (#1905) üzenetére


Gambit
őstag

Na B+, de azt akkor miért nem lehetett ott leírni, miért kellett idejönnünk? Én tehetek arról, hogy értelmetlenül írsz? VladimirR sem értette. Mellesleg logikailag sincs semmi értelme a mondanivalódnak, mert addikt korodik egyáltalán nincs esélyed, én is arról beszéltem, hogy addikt korodban se lesz túl sok.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1909) Bencom válasza Gambit (#1908) üzenetére


Bencom
senior tag

unott smilei, és NO COMMENT

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#1910) Bencom válasza VladimirR (#1907) üzenetére


Bencom
senior tag

ezek nagy részét ismerem...

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#1911) Bencom válasza VladimirR (#1907) üzenetére


Bencom
senior tag

Fuckd meg te!:(((

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#1912) Gambit válasza Bencom (#1909) üzenetére


Gambit
őstag

És mi az a smilei?? ;]

Szerk: Ja, neked keresni kell az y-t?! Akkor bocsi, nem bántalak... :D

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1913) Bencom válasza Gambit (#1912) üzenetére


Bencom
senior tag

az, ohgy lusta voltam megkeresni az ypszilont.

MOD: az ohgy, meg a hogy egy különleges, elírás során létrejött változata.Mielőtt megkérdeznéd...

[Szerkesztve]

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#1914) VladimirR válasza Bencom (#1911) üzenetére


VladimirR
nagyúr

Kedves Bencom!

legyel szives eloszor megkeresni, hogy mit jelenta a STFU rovidites, aztan keress egy angol-magyar (szleng-)szotarat es nezd meg, mit is jelent, mert azzal, hogy itt baszdmegelsz, magadat jaratod le
masodosrban - keresem ellenere - meg nem fejtetted ki, hogy szerinted miert is csetelek itt a forumon, pedig igencsak erdekelne a velemenyed a temaban

Udvozlettel forumtarsad: VladimirR

(#1915) Bencom válasza VladimirR (#1914) üzenetére


Bencom
senior tag

Kedves VladimiR Barátom!

Azért gondoltam arra, hogy szóvátegyem neked a chat dolgot, mert én írtam egy kétmondatos hozzászólást, de meg egy kétszavasat.
Ez levén a különbség, felvetém már (mondám magamban) hogy esetleg hátha megérted...
Nem sikerült, én kérek elnézést.

Sorstársad: Bencom™

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#1916) VladimirR válasza Bencom (#1915) üzenetére


VladimirR
nagyúr

csak a tisztanlatas kedveert: Bővebben: link

az a ketmondatos hsz ket felmondatos, de mindenhol ezt csinalod - igaz sokan nem kepesek egy hozzaszolasba egynel tobb gondolatot belepreselni, egynel tobb embernek valaszolni, de neked meg ezekhez is tobb hsz kell
elso hozzaszolasod azert volt felesleges, mert minimalis irni/olvasni tudassal meg lehetett talalni a topic-ot semmi pillanat alatt, masodik pedig azert, mert mindenki lathatta, hogy zarva a topic (jobb oldalt is es az utolso hozzaszolasban is lehet latni)
tovabba az a ketszavas (ami egyebkent haromszo, de ezt most hagyjuk) hozzaszolas imho tob tartalmat hordozott, mint a ket azt megelozo hozzaszolas

(#1917) Bencom válasza VladimirR (#1916) üzenetére


Bencom
senior tag

Nos, drága VladimiR!

Az a helyzet, ohgy semmi kedvem nincs vitatkozni, mert már nagyon unom.
A Fuck szó tudom mit jelent, akárkinek mondják, akármien környezetben.

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#1918) Gambit válasza Bencom (#1917) üzenetére


Gambit
őstag

Ha nincs kedved vitatkozni, akkor miért ugrálsz itt a ringben provokálva az embereket, és miért hívsz minket ide szintén provokálva, amikor eddig még mindig az volt a vége, hogy elkullogtál duzzogva?! (Hogy téged mindenki csak bánt...)
Az STFU amúgy azt jelenti, hogy fogd be a p.fád. Nem baj, ha nem tudod, de ne okoskodj.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1919) Bencom válasza Gambit (#1918) üzenetére


Bencom
senior tag

Befogom, ha ti is, igérem:)

ja eszméletlen lassú volt a net (most is eléggé az) és a módosítása a hsz-emnek már nem ment el.
azt akartam írni, hgy lehet, hogy BUG, de nálam az uccsó hsz-eknél nem látszik, hogy bezárt e vgy törölt e..:(

Ja, és mikor a linket kértem, a topic még nyitva volt.(utána írtam is oda)

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#1921) Bencom válasza Kalandor (#1920) üzenetére


Bencom
senior tag

elhalgattam:U...

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#1922) VladimirR válasza Bencom (#1917) üzenetére


VladimirR
nagyúr

eccsem
mondtam, hogy keress egy atkozott szleng szotarat, mert az egy dolog, hogy a fuck az mit jelent, de itt szovegkornyezettol is fugg a jelentese -ugye te sem gondoltad komolyan, hogy azt jelenti, hogy ''zard a baszik fel''?
de mivel latom, hogy lusta vagy ezert leszek olyan kedves es idevesem par valtozatat szabad(szaju)forditasban:
fogd be a **** pofad (tetszoleges hangulatszo hasznalhato, nem feltetlen kell, hogy kopze legyen a fuck szexualis cselekvest hordozo jelentesevel - pl.: fogd be a retkes pofad)
vagy akar kuss ba****, csak hogy orulj, hogy bazdmegelek, de a lenyeg az, hogy itt nem a cselekvesen (baszik) van a hangsuly, hanem az indulat kifelyezesen (''menj innen'' vs. ''menj a p***ba'')
es mi lenne, ha vegre le birnad irni normalisan a nevem?

addig ne lassalak a ringben, amig:
-nem tudod tisztessegesen megszolitani a vitapartnered (most johetsz nekem azzal, hogy en sem a legillendobb modon szoltam hozzad, ezzel az ecsemmel, de amilyen az adjon isten, olyan a fogadj isten)
-nem tudsz utananezni annak, amirol beszelsz (tokeletesen latszik, hogy mivel ugy velted, hogy egy szot mar tudsz, vagod az egesz kifejezest)
-nem tudsz vitazni (szitod a tuzet, beszologatsz, aztan mikor van vitapartner, akkor mar nagyon unod...)

p.s.: mit jelent a fuck szo a kovetkezo kifelyezesekben?
get the f*ck outta here!
where the f*ck is it?
who the f*ck are ya?
csak szolok, egyikben sem jelent baszast, baszdmeget, raadasul konnyiteskepp a masodik es harmadik kifejezes igencsak hasonlo

(ha egy moderator gondolja, cenzurazzon nyugodtan :B)

[Szerkesztve]

(#1923) Loretto válasza VladimirR (#1922) üzenetére


Loretto
veterán

:C
Szépen mondtad. Disputa. :DDD

Soirée...

(#1924) parandroid válasza Bencom (#1905) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

én azt nem értem soha, hogy miért mindig a csúnya, rossz világ a hibás, amikor valamelyik hülyeséged egy zsák féltégla lendületével nekedesik.

érdekes egyébként, hogy szabidídzsének is mindig az jön le, hogy őt itt mindenki bántja.

tizenpáréves fejjel nyilván a szociológiát még említés szintjén sem igen ismered, pedig érdemes lenne elmélyülni a közösség által meghatározott magatartási normák és az adott közösségbe való beilleszkedés sikerességének kapcsolatán. leegyszerűsítve: ha egy társaságba betolod a képed, akkor illik igazodni azokhoz az emberekhez, akik ezt a társaságot alkotják. ha ez nem megy, vagy nem tetszik neked, akkor keresel az egyéniségedhez jobban illő társaságot. ez itt a fórumon egyébként rettenetesen egyszerűen megvalósítható: egyszerűen nem szólsz hozzá olyan témához, amihez nem értesz, illetve próbálod elfogadni mások véleményét, álláspontját, amikor nézeteltérésre kerül a sor. a konfliktuskerülés nem szégyen. ha mindenki egyetértene, csuda unalmas lenne ez a világ, és előbb-utóbb úgyis meg kel tanulnod, hogy nem mindig neked van igazad, nem árt minél előbb elkezdeni.

nem leb*szásnak (már megint ez a csúnya szó) szántam, amit írtam, gondolatébresztőnek csupán.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1925) Gambit válasza Bencom (#1919) üzenetére


Gambit
őstag



ui: I'll be back! ;]

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1926) Bencom válasza Gambit (#1925) üzenetére


Bencom
senior tag

:DDD

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#1927) Bencom válasza VladimirR (#1922) üzenetére


Bencom
senior tag

ja, hogy 2r?
Bocsesz...

VladimirR VladimirR VladimirR
VladimirR VladimirR VladimirR
VladimirR VladimirR VladimirR
VladimirR VladimirR VladimirR
VladimirR VladimirR VladimirR
VladimirR VladimirR VladimirR
VladimirR VladimirR VladimirR

Remélem kárpótol:B

Ja, és csak mondom, hogy sosem tanultam angolt, mer' németes vagyok, ezért nem is kell tudnom mindent:U
Ja, és még az is, ohgy nem kéne a röviditéseid, meg a szlegjeid mögé bújnod, hanem ha akarsz valamit, legalább a szemembe mond! (lehetőleg ékezettel)

MOD: Bátyó...:DDD

[Szerkesztve]

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#1928) VladimirR válasza Bencom (#1927) üzenetére


VladimirR
nagyúr

rendben, a szemedbe mondom (mivel anyaltan nem tudtalak ravezetni arra, hogy lamanak tartalak), de ekezet nelkul:
tudatlan vagy, ami meg nem lenne feltetlen baj, ha ezzel tisztaban lennel
ertsd: ha csak hiszed, hogy ertesz valamihez, akkor ne ugy szolj bele, ahogy szoktal (mindentjobbantudok fennhangon), mert nagy valoszinuseggel tevedsz (tipikus eset, hogy nem tanultal angolt, mert nemetes vagy, s ennek ellenere itt hoborogsz, pedig nem vagy tisztaban a kifejezes jelentesevel)

(#1929) Bencom válasza VladimirR (#1928) üzenetére


Bencom
senior tag

NOs, oké, de a fuck szó álltalam ismert jelentése (mert ezt azért még a Németesek is ismerik) az a b@szni, meg az összes hasonló értelmű szó,tehát ha kell valami, ide monydjad.

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#1930) VladimirR válasza Bencom (#1929) üzenetére


VladimirR
nagyúr

lehulyeztelek es felszolitottalak, hogy kussolj --- ennel tisztabban nem tudom mondani --- es ezzel kapcsolatban kar is erolkodnod, innentol probalok nem reagalni rad

(#1931) Bencom válasza VladimirR (#1930) üzenetére


Bencom
senior tag

gesséségedre, ezennek akkor már csak Gambitot kell leráznom:)

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#1932) Bencom


Bencom
senior tag

nna, kicsöngettek...:DDD
csövi!

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#1933) Gambit válasza Bencom (#1931) üzenetére


Gambit
őstag

Csak nehogy a végén egy moderátor rázzon le téged...
És ez továbbra sem chat! Ne köszöngess el külön hsz-ekben, főleg ne akkor, ha még tudnád szerkeszteni az előzőt!

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1934) b14 válasza VladimirR (#1930) üzenetére


b14
senior tag

Figy, nekem semmi bajom veled, meg nem is akarok semmi rosszba keveredni, nem is allok senki oldalan, de nem tunik fel, hogy mindenki szembejön?

[Szerkesztve]

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#1935) [amne]


[amne]
senior tag

Nem gyakran írok ebbe a topicba, mert nem sok értelme van egy olyan gyengeelméjűvel foglalkozni, aki ezekután se tudja felfogni, hogy kurvára nem kívánatos a személye. Itt jópofizik, meg bele szakért csomó topicba, nulla hozzáértéssel. Nem gond ha valaki tudatlan, főleg ilyen korban, de amikor az ostobaság a buzgósággal párosul az nagyon tud zavarni.

Ezért nyomatékosan megkérnélek Bencom (csak hogy nevesítsem a dolgot) hagyd abba amit művelsz, ennél egyértelműbben nem tudom kifejezni magam. Miután ezt elolvastad, kérlek ne válaszolj, ne sírj hogy jajj megint beléd kötöttek, biztos a Gambit miatt, mert ballisztikus pályáról teszek rá. Köszönöm.

(#1936) Gambit válasza b14 (#1934) üzenetére


Gambit
őstag

Nem jól látod a helyzetet szerintem. Ez azért lehet, mert elég régen regisztráltál, de nem igazán voltál aktív, ha jól vettem észre. A lényeg az, hogy csak azok mennek vele szemben, akik mindenkivel szembemennek, csak ő meg is meri mondani. Szerintem nem elítélendő az, hogy a fórum érdekében rendreutasítja azokat, akik lerontják a színvonalat. Ráadásul itt még lehet is. Akkor lesz baj, ha már a szembejövők lesznek többen. Akkor lesz vége ennek a fórumnak.

Csak mutatóba, egy Bencom hsz. senior tagként: Bővebben: link

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1937) VladimirR válasza b14 (#1934) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ismered a viccet? ''eeeeegy? itt mind szembejon!!''

egyebkent nem izgat, egesz addig, amig a hulyegyerek ilyeneket nem mond: Bővebben: link

(gondolkoztam mar azon is, hogy beledkotok, de lusta boltam vozza ;])

gambit: ez nem te voltal? Bővebben: link



[Szerkesztve]

(#1938) b14 válasza Gambit (#1936) üzenetére


b14
senior tag

Igaz.
Nem szeretem ezt mondani, de igy van.
De ugy emlekeztem, hogy meg veled is fikaparbajozott.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#1939) Gambit válasza b14 (#1938) üzenetére


Gambit
őstag

Velem a kezdetektől fogva. Szerintem azért nevez engem az elenne folyó állítólagos hadjárat vezetőjének, mert én szóltam rá először.

VladimirR: Nem, az nem én vagyok. (Olvassátok el az előző hsz-embe belinkelt hsz-t, érdemes!)

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1940) anaqer


anaqer
veterán

<kisbetűs>
<pedofób>
Véresre tudom kaparni magam ezeken a ''...mert mindjárt kicsöngetnek'' illetve ''felhúzta az agyamat az irodalom felelés'' szövegeken... tudom, nem lenne szabad kor alapján megítélni és általánosítani, vannak kivételek bőven, stb. ... azért akkor is idegesítő belegondolni, hogy ha ez a korosztály akár csak 2-3 évvel később találna rá az internetre, mennyivel nyugisabb hely is lehetne az... :(
</pedofób>
</kisbetűs>

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#1941) Den válasza Bencom (#1932) üzenetére


Den
veterán

remélem nem nyelvtanóráról:

''Németesek is ismerik) az a b@szni, meg az összes hasonló értelmű szó,tehát ha kell valami, ide monydjad''

váááááááááááá

www.simson4t.hu

(#1942) faster válasza anaqer (#1940) üzenetére


faster
nagyúr

Úgy látszik, a felelés kihozza sok emberből az állatot. :) Ki kéne írni a főoldalra, hogy ''szakmai fórum, nem gumiszoba''

(#1943) Integra válasza Gambit (#1939) üzenetére


Integra
titán

te jársz mostanában edzésre?
túl sokat tartózkodsz ebben a topicban:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1944) Gambit válasza Integra (#1943) üzenetére


Gambit
őstag

Két ünnep között nem volt, utána meg vizsgákkal harcoltam, de jövő héttől majd járok megint! Addig is itt edzek! :DDD

Szerk: Hát ha nekünk is aranyárban kéne fizetni, akkor én is megerőltetném magam... :D

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1945) Integra válasza Gambit (#1944) üzenetére


Integra
titán

nekem nem maradt ki egy sem decemberben, ha már egyszer ennyit fizet az ember akkor ez a minimum hogy meglegyenek tartva... :)
holnap is van meg szombaton is:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1946) Bencom válasza Den (#1941) üzenetére


Bencom
senior tag

:B
számtech, csak siettem az írással, hogy minél hosszabb hsz-t gyártsak Gambitnak, mert kifogásolta, ohgy rövideket írok ,és ezért hibáztam egy párat...:U

számtech óránk volt.

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#1947) bali79 válasza Den (#1941) üzenetére


bali79
tag

Nem akarok kötözködni, de talán a saját házad táján kellene előbb rendet rakni:
hardver piac
mobil piac
szoftver piac

nem? kedves MOD

Ja, Gambit te is inkább ezen dolgozz, de vigyázz, itt HÁZIGAZDA alatt nem érdemes keresgélni!



[Szerkesztve]

Mindenre van félmegoldás!

(#1948) Gambit válasza bali79 (#1947) üzenetére


Gambit
őstag

Most konkrétan mi velem a problémád? Azért haragszol rám, mert felszólaltam a múltkor az ellen az értelmetlen topic ellen, vagy azért, mert megmondtam, hogy a muszájt j-vel írják?

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1949) bali79 válasza Gambit (#1948) üzenetére


bali79
tag

Nem konkrétan veled van bajom, hanem azokkal a PHsokkal, akik mostanában kezdik azt hinni, hogy az övék a site és megsértődnek, ha valaki nem úgy csinál dolgokat, ahogyan az nekik tetszik. Akkor aztán jön a fika meg az utálkozás. Sajnos (szerintem) egyre több ilyen van. Mintha nem lenne mindenkinek éppen annyi joga itt lenni, mint akár egy házigazdának vagy bárki másnak.
A muszájjal kapcsolatban nem haragszom rád, csak annyit mondok, hogy nem szoktak ilyen jellegű problémáim lenni, de nem akarok mentegetőzni.


A hsz-ban csak azért céloztalak meg téged is, mert látom, hogy sasszemű vagy, a téma buzgó élharcosa és csak felhívtam a figyelmedet egy pár dologra. Mellesleg mi a véleményed azokról?

Mindenre van félmegoldás!

(#1950) Gambit válasza bali79 (#1949) üzenetére


Gambit
őstag

Hát pont azért kérdeztem, mert nem értettem, hogy mire vonatkozik az utalásod. Amúgy én nem ítélkezek semmilyen téma fölött, csak a gyanúsakról kikérem az illetékesek véleményét. Hogy miért? Hát azért, mert ők sem lehetnek ott mindenhol, és jól jön nekik a segítség abban, hogy megőrizzék a fórum tisztaságát. És hogy honnan tudom, hogy jól jön a segítség? Hát mert saját magam tapasztaltam a másik oldalról. Mert valószínűleg előbb-utóbb ők is ráakadnának a felesleges topicokra, amiknek a témája vagy nem illik ide, vagy van már rá topic, de addigra már egy csomó hsz keletkezne bennük, rosszabb esetben flame. Míg ha időben szólok egyrészt a felesleges topic nyitójának (Bővebben: link), másrészt a modoknak, akkor pl. a már létező topicban lehet folytatni a témát, és nem vesznek el azok a hsz-ek, amiket a zárt/törölt topicba írtak. Így minden a helyére kerül, és a későbbieknek könnyebb lesz segítséget adni a témában, mert ha mindennek van 100 témája, akkor hiába mondod, hogy ''kereső'', mert a másik hivatkozhat arra, hogy millió topicot talált, nem keresgél köztük.

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.