Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) eddie303 válasza VladimirR (#748) üzenetére


eddie303
őstag

Ez max négy éve volt, szóval... Annyira nem volt rég.

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#752) eddie303


eddie303
őstag

KERO_SAN: lehet, hogy a cég nem fizette meg õket rendesen, s nagyanyádékon csattant vissza... Érdekes eset. Én sajnálom, hogy megtörtént, ha nem lett volna, lehet, hogy nem lenne most semmi bajod velem... ;]

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#753) Cathfaern válasza eddie303 (#752) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szvsz 6 órával ezelőtt nem is volt baja veled...sőt, még abban sem vagyok biztos, hogy most baja lenne veled. Igazság szerint te ugyanúgy általánosítottál ezzel a kijelentéseddel, mint ahogyan ő is megtette :U

(#754) eddie303 válasza Cathfaern (#753) üzenetére


eddie303
őstag

oops, bocs... Mindjárt fekszem le, 3 óra múlva kell menjek munkába.... :(

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#755) VladimirR válasza eddie303 (#720) üzenetére


VladimirR
nagyúr

kozben rajottem, van
nagymamam egy vulkan (asszem) nevu telepulesen szuletett (bar nem tudom pontosan, hogy ez akkor romania volt-e (26-ban) )

(#756) Cathfaern válasza eddie303 (#754) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Iiiij, az húzós :( Azt hiszem akkor én is elmegyek aludni lassan :)

(#757) KERO_SAN válasza Cathfaern (#756) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

en 5kor megyek horgaszni.

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#758) eddie303 válasza VladimirR (#755) üzenetére


eddie303
őstag

Nem tudom, de én már nagyon utálom, hogy romániához tartozunk, még ha Erdély külön állam lenne, elmenne. De egyelõre hallgatok, olyasmiket hallottam, hogy a nagyhatalmak tervezi erdély lecsatolását... Bár tényleg lenne úgy s ne lenne mendemonda... Akkor bár nem lennék büdös román senkinek. Nagyapám volt hülye, románnak s ortodoxnak vallotta magát, hogy megkapjon Ceausescu-idõben egy iskolaigazgatói állást. Románosíttatta a nevét, s most emiatt nekem is románosítva van a családnevem, Szász -> Sas :(
De majd ha lesz idõm rá, s pénzem, visszamagyaríttatom...

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#759) eddie303 válasza KERO_SAN (#757) üzenetére


eddie303
őstag

Jó kapást kívánok... Már le sem érdemes feküdni :) Remélem, fogsz majd halat is, nem csak a bot végét :)

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#760) KERO_SAN válasza eddie303 (#759) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Ahh, napozni megyek csak ki faterral, horgaszni sose tudtam :D

Mindig csak sneciztem ;)

Remelem szent a beke, joejt.

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#761) eddie303 válasza KERO_SAN (#760) üzenetére


eddie303
őstag

Szent! :)
Mit jelent snecizni?
Bocs, nem tudok magyarul :) (Ezekszerint télleg román vagyok? :DDD )

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#762) eddie303 válasza KERO_SAN (#760) üzenetére


eddie303
őstag

Hehe, most látom, addig osztottuk a semmit, õstag lettél! Gratula :DD

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#763) VladimirR válasza eddie303 (#761) üzenetére


VladimirR
nagyúr

a sneci valami apro hal, max csalinak jo

[Szerkesztve]

(#764) eddie303 válasza VladimirR (#763) üzenetére


eddie303
őstag

Kösz a felvilágosítást :)
Na de mostmár téleg megyek, mert holnap nem leszek jó semmire :)

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#765) Trak válasza VladimirR (#763) üzenetére


Trak
addikt

És épp ezért nem kell semmi a horgaszatához:)
Egy bot, kevés damil, egy horog, és némi csali. Mondjuk csonti épp megteszi.:)

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#766) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

Megtort a jeg !

Fogtam egy 3kg-os tukorpontyot :D

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#767) I_Am válasza KERO_SAN (#766) üzenetére


I_Am
veterán

Pedig azt mondtad napozni mész.....vagy rákapott a snecire?:D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#768) eddie303 válasza KERO_SAN (#766) üzenetére


eddie303
őstag

Rájöttem, hogy amit ideírtam nem tartozik másra :(

[Szerkesztve]

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#769) KERO_SAN válasza I_Am (#767) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Nem, ez az a fajta ami anakondara vadaszik ;)

Fexek a napon, egyszercsak latom a bot elindul, mondom tudod ki fog bemenni erte amocskos vizbe, ezert gyorsan megrantottam, es jott vele a hal is :P

Eddie ?

[Szerkesztve]

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#770) eddie303 válasza KERO_SAN (#769) üzenetére


eddie303
őstag

Az elejérõl a gratulát kár, hogy kitöröltem, a második fele privát dolog, nyugi, nem állt benne semmi sértõ.

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#771) tildy válasza KERO_SAN (#715) üzenetére


tildy
nagyúr

Kero_san:azt javaslom román témában inkább ne nyilvánulj meg, vagy nőlj még egy kicsit és utána szólalj meg.

Eddie:én angyon szívesen laknék ott, kár hogy olyan szegény vidék, de szerintem a környék gyönyörű Erdélyben.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#772) Bencom


Bencom
senior tag

Helyes...Nos Eddie_303:
1./Neszojjálbe!
2./Mér kell mindík kötekedni?
3./Nem kell állandóan offolni (És ez nem csak rád vonatkozik!) csak azért, hogy engem cikizzetek.
4./Senki(te sem) sem tökéletes, mindenkinek vannak hibái, nem tudhat mindenki mindent, tehát ezért kérlek, hogy csak akkor szólj ezentúl hozzám, ha nem kötekedni akarsz.
És érvényes ez rád, gambitra( bár vele ezt már kultúráltan megbeszéltülk), és mindenkire!

Jó ez a topic:)...

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#773) eddie303 válasza tildy (#771) üzenetére


eddie303
őstag

Végre, valaki mond valami jót is :)

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#774) eddie303 válasza Bencom (#772) üzenetére


eddie303
őstag

Teh, ha velem beszélsz, fésüld hátra a fogaid s beszélj nyomtatott betũkkel :) Ezt csak azért kaptad, mert kb. ennyire esett jól szerencsétlen Yossarian-nak is, amit beszóltál az LCD-s topikba, szal szót se halljak.

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#775) Bencom válasza eddie303 (#774) üzenetére


Bencom
senior tag

Én nem fogok senkit bíztatni, hogy ugorjon le 10 emelet magasból, hanem elmondom, hogy mi a véleményem...

És a tft-t tényleg nem lehet javítani, esetleg becserélni, és én nem jólesni akarok valakinek, hanem segíteni.

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#776) Cathfaern válasza Bencom (#772) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

1, Kicsit több IQ-val a háttérben, ha kérhetném
2. Ez jó kérdés.
3. Szerencse, hogy ott van a mondat második fele is :)
4. Senki sem tökéletes, de a többség tud a saját hibáiból tanulni

(amit fentebb írtam, az mind ténymegállapítás. Csak azt kell magadra értened belőle, amire úgy érzed, hogy rád vonatkozik ;))

(#777) Bencom válasza Cathfaern (#776) üzenetére


Bencom
senior tag

Hát figyelj, tudom ,hogy neked se esik jól ha kekeckednek, bár te megoldod, mert MODERÁTOR vagy, s kitörlöd a hsz-t, s nem marad belőle semmi.
De én hogy védjem meg magam a Krónikur kötekedésben szenvedőktől?
Tippeket várok, és ha megbántottalak akkor bocsi.

Mod: Különben igazad van...

[Szerkesztve]

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#778) eddie303 válasza Bencom (#777) üzenetére


eddie303
őstag

Tévedsz... Nem szokta kitörölni :) Max megmondja a véleményét :) S ha nem tetszik, amit mondtál, átírja a hozzászólásodat valami emberbarátibbra egy kis figyelmeztetéssel :DDD

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#779) Cathfaern válasza Bencom (#777) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ha kitörölnék egy olyan hsz-t, amit más írt velem kapcsolatba, akkor az első dolgom az lenne, hogy mennék Parcihoz, hogy szedje le róla a Moderátort titulust, s rögtön bannoljon is...ugye ezt te sem gondoltad komolyan? :U (természetesen a Köcsög buzi moderátor Cathfaern stílusú hsz-ekkel más a helyzet az törölve lesz, de ilyen stílusban írt hsz-ek mindenképp törölve vannak, akárki a célzott személy).

(#780) VladimirR válasza Bencom (#777) üzenetére


VladimirR
nagyúr

tipp #1: huzd meg magad

(#781) KERO_SAN válasza tildy (#771) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Te meg szallj le rolam, egyszeruen irritalnak a hozzaszolasaid mar egy ideje.Leginkabb a tartalmuk, de a folenyeskedo stilusuk is.Szoval ignoreolj ha kerhetnem.

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#782) Sam válasza Cathfaern (#779) üzenetére


Sam
csendes tag

''(természetesen a Köcsög buzi moderátor Cathfaern stílusú hsz-ekkel más a helyzet az törölve lesz, de ilyen stílusban írt hsz-ek mindenképp törölve vannak, akárki a célzott személy)''
:DD Ugyan már! Olyan jól hangzik! És esetleg ha elé írja, hogy ''Kedves'',vagy hogy ''Drága'', úgy már abszolút elfogadható...
(a bizt.kedvéért ide írom, hogy NEM KOMOLY!) :)

Sam, a Lélek Tükre

(#783) Cane válasza eddie303 (#758) üzenetére


Cane
őstag

EDDIE a SAS! Szevasz!!!

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#784) VladimirR


VladimirR
nagyúr

trak:
ha valaki hulyeseget kerdez, nagyjabol 3 jarhato ut van
1. elmondod, hogy el van tevedve
2. kirohogod, aztan elmondod, hogy el van tevedve
3. kirohogod
az elso kettovel nincs is semmi baj, de Te szvsz a 3. kategoriaba tartozol, ami azert (szinten csak szerintem) kisse elitelendo
es igen, lehet, hogy egyeseknek serto (mondjuk annak, akit kirohogsz)

jah, es a dzsungelbe kuldes sem epp valami szivelyes;]

[Szerkesztve]

(#785) Trak válasza VladimirR (#784) üzenetére


Trak
addikt

Vicces volt, ezért volt a lol meg a smiley. Utána kérdeztem, hogy vajon milyen aktív hűtés van rajta.
Ha esetleg válaszolt volna, ami valószínűleg olyan válasz lett volna, amiből kiderül, hogy nem az van rajta, vagy külön adták hozzá, akkor és is megmondtam volna neki, hogy aktív hűtés alapból nincs rajtuk.
Azt viszont még mindig tartom, hogy aki ilyenen megsértődik manapság (amikor bárhol a való életben többet kell elviselni ennél szó nélkül (munkahely, iskola)), azt csakis sajnálni tudom. De persze ez is csak egy szubjektív vélemény.

[Szerkesztve]

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#786) gro0ms


gro0ms
aktív tag

Szerintem nem másnak kéne itt igazságot mondani és/vagy nem másnak kéne megvédeni valaki igazát, szal ha mást nem, más igazán lemondhatna arról, hogy valaki(ke)t itt mint pártfogoltot vegyen védelmébe, mert szerintem ez másnak ugyanolyan rosszul esik mint amit másik mondott, amiért valaki a másik torkának esett... Nem?

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#787) VladimirR válasza Trak (#785) üzenetére


VladimirR
nagyúr

''akkor és is megmondtam volna neki, hogy aktív hűtés alapból nincs rajtuk''[/] - en is ettol tartottam...
btw en, mikor megkerdeztem a tanart/fonokot, sosem volt olyan, hogy kirohogott
de ha neked csak ilyen tapasztalataid voltak az eletben, akkor csak
sajnalni tudlak

grooms: hogy miiii?

[Szerkesztve]

(#788) Trak válasza VladimirR (#787) üzenetére


Trak
addikt

Ez nem kiröhögés ember...
Alapból egy fórumot nem kell véresen komolyan venni.
Vicces volt, ennyi. Nem mondtam, hogy ő a legnagyobb láma a földön, vagy hogy menjen már haza a hülye kérdéseivel, szóval nem hiszem, hogy bármivel is belegázoltam volna a lelkébe.
Ha élőben megkérdezel vlakit, és ő felnevet, majd megkérdezi, hogy mégis pontosan miről is beszélsz, akkor te megsértődsz?
Ha igen, akkor én pedig ezért tudlak sajnálni...

Áhh, inkább nem magyarázok tovább... Nem is szeretek ilyet neten, mert nem lehet rendesen elmondani. Élőben 5 perc alatt le lehetne beszélni, itt meg csak a szenvedés megy belőle. Hagyjuk.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#789) gro0ms


gro0ms
aktív tag

Hát aki az enyémet megfejti, az nem akármilyen coder :DDD
Ha még vladnak sem sikerült... ;]

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#790) Trak válasza gro0ms (#789) üzenetére


Trak
addikt

Én értettem, és nagyjából igazad is van:)

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#791) gro0ms válasza Trak (#790) üzenetére


gro0ms
aktív tag

Ugye, hogy ugye? Na megyek vések a blogomba :DDD

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#792) tildy válasza KERO_SAN (#781) üzenetére


tildy
nagyúr

Irritálnak?Tán zavarják köreid?

Kulcsos gyerek voltál?Ezt tényleg csak azért írom, mert eléggé úgy látom, elszaladt veled a ló.Fikázol, ha valaki meg kicst jobb útra terelne, azzal meg mégjobban ezt teszed.
Tudod semmi bajom a 14 évesekkel (15-16-17) , ha normálisan , és nem rasszistán nyilvánulnak meg.A te megnyilvánulásod nem ez a kategória.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#793) gro0ms válasza tildy (#792) üzenetére


gro0ms
aktív tag

Ha egy embert ''irritál'' valaki, azt a lehető legegyszerőbben még Csernus bátyánk magyarázta meg :)) ''Ha valaki irritálja Önt, akkor nem érez mást, mint tehetetlen agressziót a másik felé? Én bevallanám...''

[Szerkesztve]

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#794) KERO_SAN válasza tildy (#792) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Miert kerdezel vissza, nem tudod elolvasni, esetleg elirtam benne valamit?

Mi az h kulcsos gyerek?

Neked teljesen mind1 h en kinek mit szolok be, amint latod h en vagyok eppen a ''negativ'' szerepben, mingyart josz te is eszt osztani, mintha barmi kozod is lenne hozza.

Eddievel tisztaztunk egy felreertest, ennyi.

_Nem_ _vagyok_ _rad_ _kivancsi_ . Nem olvasom, nem reagalok a commentjeidre, nagy keres h te is ezt tedd?

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#796) tildy


tildy
nagyúr

Azért szólok be olyankor, mert zavar az a fajta negatív viselkedés, amit ilyenkor művelsz.
Tudom , másokat az én hozzászólásom zavar.De nem veszed észre, hogy csak segíteni akarok neked?
Ezzel nem leszel más (mármint a hülye románok szavakkal) csak egy sz. alak, mások szemében.

kulcsos gyerek:a szülei nem nevelik. Mert dolgoznak.éppen ezért egyedül van otthon, azt csinál amit akar.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#797) Cane


Cane
őstag

szinte sejtettem a megfogalmazásból. amúgy most mi a probléma? mert már lezártnak tűnt a vita, amíg újból elő nem hoztad ezt a románozást. az is igaz, hogy ez a box topik, úgyhogy: BOX!

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#798) tildy válasza Cane (#797) üzenetére


tildy
nagyúr

Bocs, csak elolvastam az utsó száz hozzászólást...

Probléma pedig már nincs. Remélem. Kero:bocs , hogy szóltam.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#799) KERO_SAN válasza tildy (#796) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Koszonom, nem kerek a segitsegedbol, erzesem szerint megfelelo nevelest kaptam.

A naciokrol alkotott velemenyem NEMILEG ( nem kene elkezdeni nacizni a szuleim) tukrozik a csaladom allaspontjat, de ennek kialakulasaban mas is szerepett jatszott.

Az h. paran, esetleg joparan, esetleg mindenki sz. alaknak tart?
Nem lehet tokeletes mindenki.

Forumrol kb 3 embert tudnek megnevezni akitol fajna, ha szar alaknak nezne, de te nem tartozol kozejuk.

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#800) Cathfaern válasza KERO_SAN (#799) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Bár kiváncsi lennék ki ez a 3 ember, de gondolom hiába

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.