Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) I_Am válasza aDM|RaL^ (#850) üzenetére


I_Am
veterán

Hacsak nem Inge egy svéd lány.:DDD

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#852) aDM|RaL^ válasza I_Am (#851) üzenetére


aDM|RaL^
őstag

:D:D:D:D!
ezse volt kééééész:) leestem a székrő.

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#853) anaqer válasza VladimirR (#837) üzenetére


anaqer
veterán

Vándorolj át bármelyik hardwired.hu-s topicba, kérdezz rá egy bizonyos ''Murmillo'' nevű arcra (ld. Frigo mailcíme)... 'nuff said. :U

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#854) Belvaros válasza I_Am (#848) üzenetére


Belvaros
tag

Nem tűntem sehová, csak útközben egy vonaton egy Option Globetrotter-rel kicsit költséges online maradni, így néha felnézek, aztán le.


Hazaértem. Mit látok? Megint megy a lázadás.

Javaslok annyit, hogy majd akkor lázadjatok, ha majd évek óta itt lesztek.......


Évek óta itt vagyok, mi a gondod? Ezzel a hozzáállással és gondolkodással a gyerekedtől is megvonhatod az ételhez való jogot, mert még csak pár éves/hónapos.
Távol álljon tőlem hogy megsértselek, de ez a fajta értékítélet elég szűklátókörűségre vall, tekintve hogy a másik embert aszerint és abban méred, amiben Te ''húú, de király'' vagy. Az embert nem az teszi teljesebbé, jobbá és a véleményének kinyilvánítása szempontjából nagyobb jogúvá, hogy mennyi ideje van egy fórumon, mert minden embernek van és lehet véleménye és azt ki is nyilváníthatja, amit szélesebb körökben szólásszabadságnak, illetve szabad vélemény kinyilvánításnak neveznek. Persze feltételezem, hogy ezt Te is tudod...



Jön valaki aztán reformálni akar, mert nem ugy mennek a dolgok ahogy Ő szeretné? Erre annyit, hogy az menjen máshova, ha nem érzi jól magát itt. Ha meg jól érzi, akkor elfogadja a ''szabályokat'' is. Egyre több totyik válig chat-té.
Vannak java-s chatek, hajrá, ott élje ki mindenki a hajlamait, vagy menjen DC-re ott is lehet nagyokat ökörködni.


Itt jöttem rá, hogy nagyon nem vagy képben a helyzetet illetően, úgyhogy előbb inkább olvass.

[Szerkesztve]

(#855) Belvaros válasza Kalandor (#842) üzenetére


Belvaros
tag

minden topic mellé nyissunk egy offtopicot? ugye nem?

Már vártam mikor fog valamelyik moderátor bagatelizálással védekezni és sajnos eljött az ideje. Te is tudod, hogy nem erről van szó, értelmetlen elbeszélnünk egymás mellett. Ha egy koldus az utcán pénzt kér tőlem, nem mondhatom neki azt, hogy azért nem adok, mert ha mindegyiknek adnék, tönkremennék.



van offtopicunk, tök jól el lehet dumálni, az egészen biztosan nem moderált.

Ezzel kapcsolatban már leírtam a problémát. Szekcionálni akartunk, hogy a lanparty-sok a saját közösségükben beszélhessék meg a saját magukat érintő dolgokat. Lehet hogy csak a topik neve volt rossz és most ezért kardoskodtok a ''mindenáron kiírtjuk az offtopik elnevezésű topikokat'' dolog mellett?



szvsz a probléma ott kezdődik, hogy ez itt fórum, s nem chat.
vagy ha tévedek, akkor elnézést kérek.


Értem. Kérlek definiáld a kettő közötti különbséget.



de ha ez a közakarat, hogy legyen egy rakás hülyülős, jópofa, értelmetlen topic, hát rajtam nem fog múlni a létük...

Az első félig-meddig az volt, ezt elismerem, ez tény. De kérlek mondj egy átfogó példát a második offtopik esetében, mi volt ott neked hülyülős, jópofa és értelmetlen?



más: szerencsétlen dolog, hogy ezt a Ring topicban kell lebeszélnünk. én nem haragszom senkire.

Dettó :(.

(#856) anaqer válasza Belvaros (#855) üzenetére


anaqer
veterán

Értem. Kérlek definiáld a kettő közötti különbséget.
Első körben az a) post / sec valamint b) mondandó / post paraméterek.

Ha egy koldus az utcán pénzt kér tőlem, nem mondhatom neki azt, hogy azért nem adok, mert ha mindegyiknek adnék, tönkremennék.

OK. Tehát nem akarod, hogy álltalánosítsunk, külön elbírálást akarsz. Pontosan milyen jogon is? Mire alapozva gondolod, hogy *éppen ezt* meg kellene hagyni, másikat viszont nem...?

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#857) Frigo válasza anaqer (#853) üzenetére


Frigo
őstag

Leszállhatnátok már rólam :((( amúgy se tudod miről van szó.:O

[Szerkesztve]

(#858) I_Am válasza Belvaros (#854) üzenetére


I_Am
veterán

Olvastam aztán jöttem át ide.

Legyek szűklátókörű a szemedben, nem érdekel.

De ha olyan régen tag vagy, ahogy Én azt nem néztem csak most (feltételezem, hogy eddig csak olvasgattad a fórumot:U), akkor tisztában vagy Te is vele, hogy itt vannak bizonyos szabályok, mint máshol is az életben, ezt tudja mindenki.

A gyerek dologra csak annyit, hogy ha tényleg ismernél, akkor nem éltél volna ilyen hasonlattal.

És konkrétan mivel Te kezdted a vitát ezért írtalak első helyre, de a többiek véleményére is kíváncsi lennék, pl duracell89.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#859) aDM|RaL^ válasza anaqer (#856) üzenetére


aDM|RaL^
őstag

1. ezáltal ki is van zárva az az állítás hogy a fórumból chatet lehessen csinálni.

2. mert az a topic aminek a címe lanparty offtopic nem egyezik jancsi és juliska értelmetlenoffolás című topicjával.

[Szerkesztve]

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#860) anaqer válasza aDM|RaL^ (#859) üzenetére


anaqer
veterán

1) Mondod Te.
Más esetleg eltérő ''sűrűségértékek'' alapján húzza meg a határt...

2) Az OFF TOPIC mint olyan egy szingularitás, egy unikum. Eddig sem volt, és remélhetőleg ezután sem lesz engedélyezve másik ''off topic'', mert egyszerűen nem cél az offolás terjesztése - sőt.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#861) aDM|RaL^ válasza anaqer (#860) üzenetére


aDM|RaL^
őstag

mondom én.

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#863) Belvaros válasza anaqer (#856) üzenetére


Belvaros
tag

OK. Tehát nem akarod, hogy álltalánosítsunk, külön elbírálást akarsz. Pontosan milyen jogon is? Mire alapozva gondolod, hogy *éppen ezt* meg kellene hagyni, másikat viszont nem...?

Mire feljöttem már admiral válaszolt, amivel teljesen egyetértek és amit korábban már részletesebben is kifejtettem. Ti azért törlitek, mert szerintetek offtopik, miközben azért volt a neve offtopik, mert bár a témája az eredeti topik témájával megegyezett (lanparty-ra készülünk), de két topik hozzászólásainak vonulata más-más irányban folyt és nem szerettük volna keverni. Szerintem ezt mindenki meg tudja érteni, nem kellene az offtopic-on lovagolni, amikor a hozzászólások tekintetében szó sem volt offtopikról a szó általatok moderátori értelmezésében véve. Ez volt a neve, ennyi volt a bűne. Nem lett volna értelmesebb átnevezni, mint azt mondani, hogy ''Ez egy offtopik... VOLT!''. Ez az egésznek a lényege.

(#864) anaqer válasza Belvaros (#863) üzenetére


anaqer
veterán

Azon gondolkozz el, hogy valóban szükséges, indokolt volt-e egyáltalán két vonalra bontani a LAN partys témát... ez is LAN party, az is LAN party - ha elfogadnánk az érvelésedet, nem lehetne egy 5428742.-ik driverproblémás emberkét átirányítani a már létező hasonló témája gyűjtőtopicok egyikébe, mert hogy az ő problémáját egyik sem fedi 100%-ban... nonszensz, ugye.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#866) I_Am válasza Kalandor (#865) üzenetére


I_Am
veterán

Teljes mértékben egyetértek. Sztem az eddigi leglényegretöröbb hozzászólás.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#867) Belvaros válasza I_Am (#858) üzenetére


Belvaros
tag

Legyek szűklátókörű a szemedben, nem érdekel.

A szűklátókörűség nem Rád mint egész emberre vonatkozott, hanem a megfogalmazásra, amit írtál.


De ha olyan régen tag vagy, ahogy Én azt nem néztem csak most (feltételezem, hogy eddig csak olvasgattad a fórumot), akkor tisztában vagy Te is vele, hogy itt vannak bizonyos szabályok, mint máshol is az életben, ezt tudja mindenki.

Van olyan szabály, hogy nem lehet olyan topikot nyitni, ahol az emberek egy eljövendő lanparty játékairól beszélgethetnek? OFF nélkül!
Írogattam is, de mint látható, nem vagyok az egyszavas beírások nagymestere.


A gyerek dologra csak annyit, hogy ha tényleg ismernél, akkor nem éltél volna ilyen hasonlattal.

Azt gondoltam ez lesz annyira absztrakt, hogy nem fogod magadra húzni, de ha mégsem így érezted akkor szeretnélek megnyugtatni, hogy a hasonlat a kijelentés ideológiáját volt hivatott más megvilágításban bemutatni, nem pedig a Te személyiségedet, amit én nem is ismerek, így nincs is jogomban megítélni. Amit megítélhetek, azok a leírt kijelentéseid (és csak azok), hiszen egy fórumon csak ezeken keresztül látjuk a másikat.

Ha akaratlanul megbántottalak, elnézést kérek érte, nem volt szándékos :(.

(#868) Belvaros válasza Kalandor (#865) üzenetére


Belvaros
tag

Mi csak az eredeti topiknak - és közvetve Neked, hiszen Te vetetted fel az off témáját - akartunk jót és ment is a topik amíg le nem lett állítva. Most a másikban egy hasonló témájú hozzászólás sem olvasható, de ennek az okát sem Te, sem én már ki nem derítjük. Mindenesetre eszerint mostantól akkor mehet minden az eredeti topikban, kivéve persze az értelmetlen off-ot, amit senki sem akart. Ez mindenkinek jó, a jó meg mindig jó :D.

Akkor most JÓ éjszakát :).

(#869) Belvaros válasza Kalandor (#862) üzenetére


Belvaros
tag

>>>van offtopicunk, tök jól el lehet dumálni, az egészen biztosan nem moderált.
>>Ezzel kapcsolatban már leírtam a problémát. Szekcionálni akartunk, hogy a lanparty-sok a saját közösségükben beszélhessék meg a saját magukat érintő dolgokat.
>továbbra is chatelni akarsz egy fórumon.

Javíthatatlan vagy :), ezen az alapon tízből nyolc topikra rá lehet húzni, hogy chat.



>>>szvsz a probléma ott kezdődik, hogy ez itt fórum, s nem chat.
>>Értem. Kérlek definiáld a kettő közötti különbséget.
>hülyének nézel?

Úgy gondolom van bennem annyi, hogy ha ezt gondolnám megmondanám. A kérdés azért hangzott el, mert ha definiálni tudod azt, hogy mi a különbség a fórumos fórum és a fórumos chat között, akkor bebizonyítom neked, hogy a fórumos topikok 80%-a kimerül a Te megfogalmazásod szerinti chat-ben. Ugyanis ami nem egy foglalkozásba vagy szakmába vágó dolog, illetve nem köthető egy konkrét árucikkhez, tudományos elméleti kérdés megválaszolásához, azok a topikok szinte mind a résztvevők szubjektív megfogalmazású beszélgetéseiből állnak, azaz ezen a szinten chat-nek minősülnek.

És kérlek ne tegyél fel nekem olyan kérdést többet, hogy hülyének nézlek-e.

(#870) heihachi


heihachi
addikt

Engem rohadtul nem érdekel, hogy bezárták azt a topikot, de ez a chates felvetés érdekes:

A DOOM3 topicban 308 hozzászólás esett 08.03 01:39-ig 08.02 19:45-től.
Ennek az aránya 308hsz / 354perc ~ 1 hsz / perc.

Az említett ''chat'' topicban 16:47-től 18:12 ig érkezett 22hsz.
Ennek az aránya 22hsz / 85 perc ~ 1 hsz / 4 perc.

Akkor melyik a ''chat'' jellegűbb topic?

És akkor Én itt ki is szálltam, mert játszani akarok a LAN partyn, nem pedig vitatkozni.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#871) Cathfaern válasza heihachi (#870) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Statisztika mindenek felett...nézzd meg, hogy a bezárt topicban mennyi volt a _topic_témájába_ vágó hsz...bőven 50% alatt. Ehhez jött a gyors szövegváltás...a doom3-ban végig a doom3-ról volt szó.

(#872) Viktor77 válasza heihachi (#870) üzenetére


Viktor77
titán

Nem jó az összehasonlítás. A Doom 3 topicot nagyságrendekkel többen nézik meg és írnak bele, mint az általad említett ''chat'' topicba.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#875) _az


_az
senior tag

csakis kultúráltan...
pl:

'NYÁDDAL SZÓRAKOZÁÁÁÁÁÁ KÖCCSŐŐŐG!!!!!!!!


:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD

az

(#876) heihachi válasza Viktor77 (#872) üzenetére


heihachi
addikt

Szerintem meg jó, mert minden topikra egyenlő elbírálásnak kell vonatkoznia, függetlenül attól, hogy hány embert érdekel.
Ezt a hsz/perc dolgot nem Én találtam ki, Én csak kiszámoltam.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#878) heihachi válasza Kalandor (#877) üzenetére


heihachi
addikt

Hát Én ezt is összesámoltam 22 hsz -ből 6 off. De még nagyon az elején volt, lehet, hogy javult volna...

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#880) heihachi válasza Kalandor (#879) üzenetére


heihachi
addikt

Ok, Tiétek a végső szó.

Neked ATI kártyád van Bővebben: link #1058-ban nem tudsz esegíteni?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#881) Viktor77


Viktor77
titán

Achill3usnak:

És ha 10 embernek szeretnék feltenni egy-egy kérdést, akkor 10 topicot nyitok?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#882) L_ajos válasza Viktor77 (#881) üzenetére


L_ajos
őstag

Na ha ez igy marad akkor szép lassan szétesik az egész Fórum...az ilyen okos emberek miatt! (Achill3us, s társai).
Nem tudom ki hogy van vele..de nekem van egy képem erről a fórumról és ez a kép mostanába egyre jobban kezd eltorzulni!
Mi lesz ebből?:F:F

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#883) Viktor77 válasza L_ajos (#882) üzenetére


Viktor77
titán

Tényleg nagyon eldurvultak a dolgok.

Én mikor idejöttem, sokáig nem is mertem új topicot nyitni. Most meg már azért nem nyitok, mert tényleg szinte minden hardvernek, szoftvernek, bajnak, vírusnak, stb. van topicja.

Erre jönnek az újoncok, új topiccal, aminek a címe pl.: ''Segítség!''

Komolyan mondom, nem érem fel ésszel.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#885) VladimirR válasza L_ajos (#882) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ennek a forumnak mar joideje torzul a kepe (meg itt sem voltal;]), s valoszinu, hogy ez ne fog megfordulni, mivel nem lehet mindenkit bannolni, mert a ph-nak is meg kell elnie
ahhoz, amit Viktor77 mond: mostanaban (dehogy mostanaban, osszesen vagy 3 topicot ha nyitottam:DDD) en sem nyitok semmit, mert 1: van mar legalabb ketto, ugyois szetoffoljak

(#886) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Nyugi, mindjárt vége a nyárnak :) A nyár mindig ilyen időszak szokott lenni, a vége fele az ''öregek társaságának'' (;)) a fele a PH! halálának vízióját festi...(nem azt mondom, hogy nem változott a PH!, de azért messze nem olyan borzalmas a dolog).

(#887) anaqer válasza Cathfaern (#886) üzenetére


anaqer
veterán

Nyugi, mindjárt vége a nyárnak...
... hogy aztán rögtön jöjjön Bővebben: link ;]

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#888) anaqer válasza VladimirR (#885) üzenetére


anaqer
veterán

(dehogy mostanaban, osszesen vagy 3 topicot ha nyitottam :DDD)

Same here...
1) Bővebben: link (egy ritka sikeres antré :)) )
2) Bővebben: link
3) Bővebben: link

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#889) zsoltee10 válasza Cathfaern (#886) üzenetére


zsoltee10
addikt

igen, tavaly is ez volt, jó kis topic lett belőle, érdemes elolvasni még egyszer. :DDD

Bővebben: link

(#890) anaqer válasza zsoltee10 (#889) üzenetére


anaqer
veterán

Kösz, most aztán :B-hatok... :))

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#891) VladimirR válasza zsoltee10 (#889) üzenetére


VladimirR
nagyúr

az a topic nem a ph forumait latogatok viselkedeserol, hanem az egesz oldal uj dizajnjanak (valos es velt) hasznalhatatlansagarol/attekinthetetlenesegrol......eleinte........aztan kicsit masrol............aztan semmirol (zarva)..........aztan inkabb nem mondom tovabb

(#892) L_ajos válasza VladimirR (#885) üzenetére


L_ajos
őstag

Minden áron :U

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#893) VladimirR


VladimirR
nagyúr

valasz neonorize (Bővebben: link) uzenetere

eredeti uzenet:
2. ''nem volt valami olyasmi abban a topicban, hogy ha az illeto alberlo not is visz (vagy o maga lesz no), akkor meg textboy fizet?''

most vettem észre egy másik topicban, te meg most szemédkedsz egy másik fórumtársaddal.. Text-Boy-al... MR. tökéletes

DE BEZZEG EZT LEHET??????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


4. mit hagytam én ki belőle?????? később szerkeztetted oda EMBER!!! nehogy márrámfogd hogy kihagytam belőle!!!! Mit képzelsz magadról??????????????


2: felreertesek elkerulese vegett, nem textboy-jal szemetkedem, hanem hanem Tildy-vel ;], es a fenti felvetes egy valoban felmerult az adott topicban, aki nem hiszi jarjon utana

4: nezd az idot is:
en irtam: 17:06:34-kor
szerkesztheto: 17:11:34-ig
te irtad: 17:14:49-kor
na nevezz szanalmasnak ezek utan te..... te..... senior tag

x: megtalaltam a ''más ócska , lamer topicját'' - es valszeg azert emlekeztem rad, mert az elejen (a kopkodos reszben, ahol erdemi vita meg ne alakult ki) aktivan reszt vettel te is

(#894) VladimirR


VladimirR
nagyúr

valasz neonorize (Bővebben: link) uzenetere

1. rendben, de legkozelebb nezz szet, mielott vadaskodsz

2. rendben, ha idod engedi tegy ugy
bar hozzateszem, hogy meg mindig nem ertem mi volt abban a vicces? az, hogy magatokat jarattatok le, hozzanemertesetek egyre-masra bizonygatasaval?
egyebkent ha hiszed, ha nem magasrol nem eredkel, hogy ki nyit kopkodos topicot (mindig a masik kezdi, te csak visszautsz)

(#895) gro0ms


gro0ms
aktív tag

A ROCKY zenéje megy. Gyerünk :D Vlad php? MSNen mikor leszel? :)

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#896) I_Am válasza gro0ms (#895) üzenetére


I_Am
veterán

Eye Of The Tiger ;] :Y

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#897) gro0ms válasza I_Am (#896) üzenetére


gro0ms
aktív tag

Való igaz :DDD

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#898) VladimirR válasza gro0ms (#895) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nemtom, holnap megyek szegedre alberleltet keresni:O

(#899) gro0ms válasza VladimirR (#898) üzenetére


gro0ms
aktív tag

Ejha. Sok cseresznyét. Én tudnék itt Dunaújvárosban, de gondolom az nem Szeged. :DDD

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#900) VladimirR


VladimirR
nagyúr

behappy: nincs sem rossz napon, sem rossz kedven, sot, meg csak mogorva sem vagyok, csak ilyenekkel nagyon fel lehet b***ni a fejem, mint pl az az alaptalan vadaskodas volt
ami pedig az azt megelozoeket illeti, egyszeruen nem ertem, hogy egyeseknek miert jo az, hogy hol masok korberohogesevel (jelen esetben), kopkodessel, sardobalassal elik ki magukat, egyre melyebbre huzva ezzel a forum szinvonalat
lassan mar nem lehet semmi hasznos infot megtalalni a sok hulladektopic kozott:O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.