Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26901) golya32


golya32
aktív tag

Fekete N76 közepes állapotban érdekel valakit?
Független oldaláról hiányzik a kamera gumi.
Mikrokapcsolók megvannak.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#26902) sherlock82


sherlock82
senior tag

Ma találtam meg anyáéknál a régi siemens m35i telefonomat. Még pannon gsm -es sim kártyával használtam.
A hátsó gumisfedlap picit kopott, de a gombok nem, meg a telefon is tök szép állapotban van. 2001-2003 közt használtam. Az akksija le van merülve, de emlékszem rá hogy működött csak gyenge volt az akksija. Feltöltöm aztán kipróbálom. :))

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#26903) stufen2


stufen2
tag

A 6600 tojást mivel, hogyan lehet függetleníteni?

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#26904) novinyul válasza stufen2 (#26903) üzenetére


novinyul
veterán

Elvileg szervízkábel+box.Holnap megkérdezem a szervízes haveromat.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#26905) bunkomen válasza novinyul (#26904) üzenetére


bunkomen
tag

lehet azt kóddal is

Üdv

(#26906) stufen2 válasza novinyul (#26904) üzenetére


stufen2
tag

Köszi! És a turbosim?

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#26907) stufen2 válasza bunkomen (#26905) üzenetére


stufen2
tag

csináltad már?

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#26908) TommyX_ válasza stufen2 (#26903) üzenetére


TommyX_
őstag

A tojás 6600-n, ha a 2003-as Symbianos telefont érted, akkor azt még lehet DCT kód generátorral, a 6600 fold ugye már BB5-ös, azt otthon nem tudod megfelelő eszközök nélkül.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#26909) bunkomen válasza stufen2 (#26907) üzenetére


bunkomen
tag

Azt hiszem igen. De lehet az enyém már alapból független volt. Most a WorldUnlock Code Calculator 4.4-ben néztem és ott van a listán. :)

Üdv

(#26910) stufen2


stufen2
tag

Én a legelső 6600 ra gondoltam ami tojás alakú (NHL-10)

[ Szerkesztve ]

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#26911) bunkomen válasza stufen2 (#26910) üzenetére


bunkomen
tag

Igen mi is arról beszélünk :D

Üdv

(#26912) stufen2


stufen2
tag

jóvan

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#26913) bunkomen válasza stufen2 (#26912) üzenetére


bunkomen
tag

Sikerült?

Üdv

(#26914) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

egyébként kinek mi a véleménye a Nokia X sorozatáról?
nekem kimondottan nem tetszik. Főleg a lassú, laggoló UI. :(
Ennél egy Asha 503 vagy egy FxOS alapú telefon is fényévekkel jobb.

nekem mikor lehet már saját avaratom? :O

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#26915) imi290 válasza sz.balazs.95 (#26914) üzenetére


imi290
aktív tag

Nekem sem tetszik,csak annyi a jó benne hogy olcsó.Ezzel elrettentik az embereket hogy ne vegyenek Nokiát...Vagy hogy inkább vegyenek WP telefont.
Én maradok az N8-nál,már 3 éve megvan,nekem valahogy nagyon bejön még mindig.Nem vagyok Facebook buzi,szóval nem nyomkodom állandóan.A kemera és Gps meg a mérete is tetszik.Nem is tudom mit kezdenék egy 4 -5 hüvelykes telefonnal.El sem férne a zsebembe :D

Ami tetszik az a Lumia 920.az nem olyan nagy,és árban is elég jó már használtan.

[ Szerkesztve ]

(#26916) sz.balazs.95 válasza imi290 (#26915) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Az N8 tényleg frankó telefon. :K

narancssárgában meg valami álomszép!

A Lumia 920 tényleg nagy jól el lett találva, bár nekem a 625 jobban tetszik. :)

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#26917) bunkomen


bunkomen
tag

amíg a lumia szóba nem került azt hittem a régebbi zenesorozatról van szó, mint x széria :D

Üdv

(#26918) sz.balazs.95 válasza bunkomen (#26917) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Én az Xpress-szel voltam így, ami ugye böngésző is és zenemobil-brand is. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#26919) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

na ez jó: zsinórban a második fülesem megy tönkre ugyanazzal a hibával: a bal füle gyakorlatilag elromlik.
egyik sem volt mai darab, de ez azért egy kicsit fura így, bár lehet, hogy csak véletlen egybeesés, hogy pont most adta be mindkettő a kulcsot. :(

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#26920) stufen2 válasza bunkomen (#26913) üzenetére


stufen2
tag

még kell hozzá szerezni egyet de rajta vagyok :D

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#26921) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Nokia 8850 lesz. az a legtutibb.. fekete legyen vagy szürke?

de ha van valakinek hibátlan (refurbished), akkor írjon :-))

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#26922) sz.balazs.95 válasza Magnum_ (#26921) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

szürkébe szerintem szebb

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#26923) Magnum_ válasza sz.balazs.95 (#26922) üzenetére


Magnum_
nagyúr

szerintem is.

I humbly and respectfully decline™

(#26924) sz.balazs.95 válasza Magnum_ (#26923) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

akkor ezt megbeszéltük. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#26925) Magnum_ válasza sz.balazs.95 (#26924) üzenetére


Magnum_
nagyúr

kinek van eladó? :-)

I humbly and respectfully decline™

(#26926) sz.balazs.95 válasza Magnum_ (#26925) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

nekem nincs.
mondjuk ha lenne, akkor nem valószínű, hogy eladnám. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#26927) stufen2 válasza sz.balazs.95 (#26916) üzenetére


stufen2
tag

azé a kukás sárga mellett a zöld se rossz

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#26928) bunkomen válasza Magnum_ (#26921) üzenetére


bunkomen
tag

ahhoz képest hogy 1-2 ezer forintosat akartál... ;]

Üdv

(#26929) KSparrow válasza sz.balazs.95 (#26916) üzenetére


KSparrow
senior tag

Ja, én is szeretem az N8-ast, 808 mellett ideális másodtelefonnak :) De a kamera annyira nem nyűgözött lem, lehet a 808 hatása - Ha tehetem, inkább azt használom :D Meg nekem kicsit kicsi. Nem sokkal, ugye a 808 az 4" ,az N8 meg 3,5", de azért mégis :)
Mondjuk az tetszik, hogy van benne hagyományos, vékony tűs töltő is, az ugyanis van egy a szobámban "beépítve", még az N8 hagyatékaként - kb 5 éve lassan :D Meg az is tetszik benne, hogy mobilnet nélkül simán elmegy 3-4 napot, míg a 808 olyan 1,5-2 napig megy el.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#26930) Dr Dee


Dr Dee
újonc

Nagyon aktuális lenne a Nokia 7110-es antenna:-((

Valaki tud szerelni Z1-et,CMD-X 1000(ezeken a hàzat kènne àtrakni) Ericsson T28-asban kellene vègfokot cserélni,a donor megvan hozzà!

Àtcellàzàsban valaki tud ajànlani valakit?

Ksparrow keresnélek a 8110-esem miatt, mikor jó neked?

(#26931) Dr Dee válasza Dr Dee (#26930) üzenetére


Dr Dee
újonc

Akinek ígértem,hogy hívom vasàrnap azt fogom keresni,csak eddig el voltam havazva! De mostmár kilàtok:-)

(#26932) KSparrow válasza Dr Dee (#26930) üzenetére


KSparrow
senior tag

hívhatsz, de másfél hónapig tuti nem érek most rá.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#26933) MurdR válasza Dr Dee (#26930) üzenetére


MurdR
veterán

Csütörtökön ha bejössz érte a nyugatiba kompletten házzal odaadom. Pont tegnap kerestem meg

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#26934) --HARDCORE--


--HARDCORE--
senior tag

Helló!
Tudna valaki esetleg Nokia 6510 red cover beszerzésében segíteni? :U
[link] Eléggé rákattantam, bár azt is tudom hogy szinte lehetetlen dolgot szeretnék.. :) Ha meglenne, akkor a következő lépés a piros ledezés lenne.. :)

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#26935) zorzy4 válasza --HARDCORE-- (#26934) üzenetére


zorzy4
őstag

Esélytelen, nekem világoskék kéne, mert csak olyan színben nincs felújítva, de letettem róla. Pirosat is csak prémium minőségű utángyártottban van nekem is, de ahhoz is nagy szerencse kellet.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#26936) --HARDCORE-- válasza zorzy4 (#26935) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Nem is értem.. bézst gyártanak (hogy gyári-e vagy csak prémium utángyártott azt meg nem mondom -pedig 2db-om is van..) de mást nem.. pedig lenne rá igény. :( Azért köszi! :R
Elégedett lennék amúgy egy jó minőségű utángyártottal, ami nem esik szét, meg nem rí le róla messziről hogy ugy..

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#26937) zorzy4 válasza --HARDCORE-- (#26936) üzenetére


zorzy4
őstag

Már nem gyártanak évek óta. Kék és bézs fordult elő leggyakrabban, a többi kuriózum.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#26938) MurdR


MurdR
veterán

Sziasztok. Nem tudjátok hogy WinMo-t miként lehet magyarítani? Elég valami nyelvi filet telepiteni?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#26939) sz.balazs.95 válasza MurdR (#26938) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Ha jól tudom, akkor magyar nyelvű ROM kell hozzá.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#26940) stufen2


stufen2
tag

Na betettem a cdma-s mobilba a telenoros, nexteles, tmobilos, pannonos kártyát és mindegyikre azt írta ki hogy "uim card rejected" :F

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#26941) zorzy4 válasza stufen2 (#26940) üzenetére


zorzy4
őstag

Á nem is próbálkozz ilyesmivel.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#26942) stufen2 válasza zorzy4 (#26941) üzenetére


stufen2
tag

gondolom valami függő nem?

[ Szerkesztve ]

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#26943) zorzy4 válasza stufen2 (#26942) üzenetére


zorzy4
őstag

Nem ugyanaz a rendszer, csak a kártya foglalat egyforma. Én is egyszer betekerte egy utcai higanygőzlámpát a szállodai szobánk foglalatába, mer ugyan olyan volt. Szilveszter este nem volt áram órákig az egész tömbben. ;]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#26944) stufen2 válasza zorzy4 (#26943) üzenetére


stufen2
tag

:DDD azt nem tudod, hogy hogyan lehet kideríteni milyen függő?, mert így még a menüjét se látom, mert van olyan ismerősöm aki tuti tud ilyen kártyát szerezni, csak hát nem mindegy, hogy milyet

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#26945) bunkomen


bunkomen
tag

Nokia 6300 1900ft

Üdv

(#26946) Dr Dee válasza MurdR (#26933) üzenetére


Dr Dee
újonc

Oké, de hova is menjek ott? PÜ - ben telefonszãmot írj:-)

(#26947) MurdR válasza sz.balazs.95 (#26939) üzenetére


MurdR
veterán

Tudsz segíteni valami magyar leírást keresni? :))

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#26948) sz.balazs.95 válasza MurdR (#26947) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

a telefon/pda/pna/akármi típusát meg tudod adni, amihez kell? :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#26949) MurdR válasza sz.balazs.95 (#26948) üzenetére


MurdR
veterán

Ja azt hittem írtam :DDD
HTC S620 (Excalibur)

Meg azt is írhatnád hogy honnét' lehet appokat leszedni hozzája :P

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#26950) sz.balazs.95 válasza MurdR (#26949) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Egy időben volt saját áruháza a WM-nek, de az már megszűnt.
Gyakorlatilag a neten vannak szétszórva a WM appok, mivel nincs egységes áruháza.
Kb. mint mondjuk a Win7 esetében.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.