Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27551) Dr Dee válasza sz.balazs.95 (#27550) üzenetére


Dr Dee
újonc

:DD

(#27552) Dr Dee


Dr Dee
újonc

Nokia 3310! Nem voltam oda ezért a telefonért. De most nagyon megtettszet. És nem volt drága. Igy ez a kettő tényező abba az irányba vitt,higy meg vegyem:-)

(#27553) Dr Dee válasza Dr Dee (#27552) üzenetére


Dr Dee
újonc

(#27554) T0rnad0 válasza Dr Dee (#27553) üzenetére


T0rnad0
addikt

Mennyivel színesebbek, "élettel telibbek" ezek a dobozok, nem úgy, mint a mostaniak...

Z Fold 4

(#27555) KSparrow válasza T0rnad0 (#27554) üzenetére


KSparrow
senior tag

Én is pont mostanában néztem. A 100-asom pl teljesen fehér (nem a mostani 100-as, a régi, ami olyasmi, mint a 2010), aztán a 1610-2110 már fehér, de rajta a logo, aztán ezek a képpel ellátottak 3210-6610-E70 is, majd az N82-N78-79 már egyszerű, de mintás papír borítóval- itt megkomolyodtak. Aztán X3, N8 (2009 után kb) már csak kék- azonban egyre több mintával. míg az N8 csak egy rajz, a 808, Asha, lumia telefonokon már a telefon rajta van azért rendesen :)

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#27556) T0rnad0 válasza KSparrow (#27555) üzenetére


T0rnad0
addikt

Nekem ezek a képes dobozok tetszenek a legjobban. A Lumiák nagyon egyendobozosak :) De találkoztam nagyon ízléses csomagolással is az újak közül, pl Huawei P6-nál.

Z Fold 4

(#27557) sz.balazs.95 válasza T0rnad0 (#27556) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Nekem az Oppo Find 5 doboza tetszik nagyon. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#27558) Dr Dee válasza T0rnad0 (#27554) üzenetére


Dr Dee
újonc

Nekem is sokkal jobban tettszenek a régi dobozok...l mondjuk jó pár éve szinte csak iPhone dobozt bontok ki ami új. Bár volt még John's Phone, Samsung Galaxy-k feleségemnek,de azok is nagyon puritánok voltak......

(#27559) bunkomen


bunkomen
tag

Ezek a 3310 korabeli dobozok tényleg nagyon élettel telik, egyediek és ötletesek. Ezért is kezdtem rámenni a dobozok gyűjtésére is. De nekem még az N széria dobozai is tetszenek, sőt az E széria sem rossz. Viszont ami botrány az ez a sima kék: GAGYI

Üdv

(#27560) arkades válasza Dr Dee (#27558) üzenetére


arkades
aktív tag

A John's Phone-t milyen volt használni, akkunak milyen az üzemideje? Azért ott nem nagyon van, ami szívja az energiát.

Каждый дрочит как он хочет.

(#27561) bunkomen


bunkomen
tag

Nokia 6600 és valami qwerty-s fos 2000ft egyben. Én lehet elhoznám a 6600 miatt, de ilyen helyes író bajnokra nem merem rábízni a postázást, nem hogy még az előreutalást. :D

Üdv

(#27562) Earl_Muttley válasza bunkomen (#27561) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Erre lehet lecsapok, helyben van :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#27563) golya32


golya32
aktív tag

Kellene nekem 6150 és 3330 valakinek eladó?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#27564) ferret77


ferret77
tag

Ki ez az elmebeteg, aki ilyen árakon akarja eladni ezeket a telókat? [link] :Y Bírom, amikor valaki ilyenen akar meggazdagodni.
Ahhoz képest, hogy Zsófia, eléggé munkáskezű :D

(#27565) stufen2 válasza ferret77 (#27564) üzenetére


stufen2
tag

7270 versace

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#27566) sz.balazs.95 válasza stufen2 (#27565) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

amilyen díszes a doboza, tuti, hogy orosz piacra szánták. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#27567) Dr Dee válasza sz.balazs.95 (#27566) üzenetére


Dr Dee
újonc

Nálunk is lehetett kapni! Szerintem nem egy nagy kunszt számomra a telefon,hisz csak a vászon,hímzett Tokaj ami Versace!Meg a doboza más! Jó mondjuk limitált darabos volt!

[ Szerkesztve ]

(#27568) KSparrow


KSparrow
senior tag

Pakolgatok Veletechre, ezek csak a tartók... :DD És telefont még nem is raktam el :D

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#27569) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Valakinek kell Nokia 6010? Ebayen van egy 3 db-os pakk, ha lenne kettőre vevő, akkor elhoznám :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#27570) zorzy4


zorzy4
őstag

E51 beszéd hangszórót keresek. Ezekkel kompatibilis. [link]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#27571) bunkomen válasza Earl_Muttley (#27569) üzenetére


bunkomen
tag

Kerestem, de nem találtam. Mennyire jönne ki 1db?

Üdv

(#27572) LaciGSM válasza Dr Dee (#27567) üzenetére


LaciGSM
aktív tag

Hát azért az hogy 727 db készült belőle összesen.... Tudsz az országban olyat,akinek van versace? így mint az ebay-es hirdetőnél? doboz, papírok, összes tartozék!
Szerintem 65K teljesen korrekt érte.... nem mindennapi teló... fog ez érni többet is később!

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#27573) zorzy4 válasza KSparrow (#27568) üzenetére


zorzy4
őstag

Nem tolod kispályásan kolléga.....

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#27574) Earl_Muttley válasza bunkomen (#27571) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

2500 ft-ra

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#27575) sz.balazs.95 válasza KSparrow (#27568) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

jó lesz! :C

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#27576) quailstorm válasza KSparrow (#27568) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Quake 3 Nokia N95 8GB vs a te E90-ed? Na? NA? ;]
Jó kis buli lenne megnézni szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#27577) zorzy4


zorzy4
őstag

Kaptam egy emailt a gépháztól, hogy lesz veletech, kiemelt retro telefon kiállítással :DDD :DDD :DDD

Visszatért egy tékozló fiú a gyűjteményembe, egy full dobozos Motorola zn5.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#27578) bunkomen


bunkomen
tag

Megjött a dobozom. Jó az elképzelésem az elrendezésről? Így volt ez anno? Hiányolok én még innen valamit, de magam sem tudom, hogy mit.

Üdv

(#27579) KSparrow válasza quailstorm (#27576) üzenetére


KSparrow
senior tag

asszem nem tudtam feltenni.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#27580) quailstorm válasza KSparrow (#27579) üzenetére


quailstorm
nagyúr

És ha elviszem? Ami 100000% hogy működik? Plusz viszek installserver hacket is. Vagy elküldhetem neten, hogy ne ott kelljen várni rá.

(#27581) KSparrow válasza quailstorm (#27580) üzenetére


KSparrow
senior tag

OK. Úgy érted, Veletechre? Persze :) Az az egy, hogy ami a vitrinben van, azt nem vesszük ki, szóval majd egy Dummy lesz kiállítva kinyitva, és az egyik rendes E90 meg akkor nálam :D

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#27582) quailstorm válasza KSparrow (#27581) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az úgyis nálad van ha jól tudom, mert az a telefonod :DDD
Vagy ez változott?

Még egyszer az életben a Call of Duty Nokia n-gage 1 verziót szeretném kipróbálni. Erre lesz lehetőség? kb bármelyik S60v2 tella jó.

(#27583) zorzy4 válasza bunkomen (#27578) üzenetére


zorzy4
őstag

Így jó nem hiányzik semmi. Önmagába is ritka ez a telefon, hát még dobozzal.

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#27584) bunkomen válasza zorzy4 (#27583) üzenetére


bunkomen
tag

Még szeptember környékén szereztem ebből a packból. Elhoztam a 8110-et, 9110-et, 440-et, 2010-et, 3110-et és az 550-et. Mindösszesen egy alap számítógépházat adtam cserébe 2-3ezer forint értékben és egy dobozos Samsung E210-et. Mondhatom, hogy az év biznisze volt. Még azt a Nokia 232-t kéne nagyon elhozni, de fura egy pali volt.... alig tudtam vele szót érteni, aztán inkább hanyagoltam.

Üdv

(#27585) KSparrow válasza quailstorm (#27582) üzenetére


KSparrow
senior tag

Már vagy egy éve nem, 9 hónapig bírta :D -megjegyzem, legtovább, amióta letettem az N82-t. Sőt, egy jó ideig együtt is voltak, mint fő- és másodtelefon. Előtte E61, amin a Mobilmementókat szerveztem, 3 hónapig.
De amióta megvan a 808, az a főtelefon. Másodtelefonnak meg azért nagy az E90, így az egy N8-as. És azóta van céges is, ami vagy a számmal kapott E52, amit vissza kell adni, vagy valami extra: most volt 8850, előtte 7260 proto, 9110... :)
Tudom, nagyon elleneztem az érintőt, még most se vagyok érte odáig, de a 808 annyira kézre áll, hogy nem lehet nem szeretni. na meg az a kamera... :)

@Bunkomen:
Szerintem a dokkoló helye az, amit nézel. Fura, mert én asszem bliszterrel kaptam a dokkolót, mégis ritka, mint a fehér holló. Nekem is csak egy van. (a képen a videoállvány mellett)
Meg valaki kért képet 9110 dokkolóról még nagyon régen: az is ott van ezek alatt. :U

[ Szerkesztve ]

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#27586) Earl_Muttley válasza bunkomen (#27584) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Hol találtad ezeket? :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#27587) bunkomen válasza Earl_Muttley (#27586) üzenetére


bunkomen
tag

ITT meghirdettem a számítógépházat és beleírtam, hogy régi nokia csere érdekel. Aztán jelentkezett a csávó. Hozzáteszem itt vettem Nokia 9000-et 3ezerért, 6210-et ezerért, N80-at 3ezerért :D

[ Szerkesztve ]

Üdv

(#27588) Earl_Muttley válasza bunkomen (#27587) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Fura eladóm nekem is volt, ez miért volt az?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#27589) quailstorm válasza KSparrow (#27585) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ha már itt tartunk, N95 kényszerpihenőn van, mert merül mint az állat. De csak ha van benne SIM. Anélkül 5 napot bírt eddig. Végfok?

(#27590) bunkomen válasza Earl_Muttley (#27588) üzenetére


bunkomen
tag

Nehéz volt vele megegyezni fb-n. Először kérdezem, hogy gondolta a cserét. Válasz: Ahogy akarod! Na mondom akkor 6db érdekelne most így hirtelen. Utána kitalálja, hogy inkább hagyjuk. Mondom miért? Mert, hogy ezek kincsek és hogy csak 1-2db-ot adna nekem. Úgy volt, hogy a 8110 és 9110-ért cserébe adom a házat. De mondom elviszem magammal a Samsungot is, hátha érdekli aztán majd kialkudunk valamit. A vége az lett, hogy helyszínen kedvemre válogathattam és a hülye fejemmel nem akartam kapzsi lenni és azt a Nokia 232-t ott hagytam :D

Na aztán 1-2 hónap múlva írtam neki, hogy ugyan fussunk már össze valami bizniszre, mert még hoznék el 1-2 telefont. Azt mondta, hogy a láda a garázsban van, egyik nap hazahozzák, majd ír ha behozták. Nem írt. Írok, hogy mi a helyzet. Még nem hozták haza, majd holnap. Abból se lett semmi. Picit még zaklattam, de nem hozták, aztán hagytam a francba. De majd még adok neki 1 esélyt valamikor :D

Üdv

(#27591) korcsillio


korcsillio
őstag

üdv.
6310(i) esetleg nincs valakinek nagyon-nagyon olcsón ? :DDD

(#27592) korcsillio válasza korcsillio (#27591) üzenetére


korcsillio
őstag

Tudnék érte adni nokia 7260,7650,3410 telefonokat ;)

(#27593) zorzy4 válasza quailstorm (#27589) üzenetére


zorzy4
őstag

Ha offline van a telefon akkor, jóval kevesebbet fogyaszt.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#27594) stufen2


stufen2
tag

Elvetemülteknek!

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#27595) KSparrow válasza stufen2 (#27594) üzenetére


KSparrow
senior tag

Szép, szép, de ennyit nem ér...

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#27596) sz.balazs.95 válasza stufen2 (#27594) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

nem jó a mérete. :N

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#27597) zorzy4


zorzy4
őstag

Vettem egy e75öt a vaterán 12000ért, de úgy nézz ki áb@szarintott az eladó. Azt írta, hogy csak a hangszóró halk, de az usb sem teljesen jó, és a jack dugónak is csak az egyik fele szól. Ahogy ki vettem a szavaiból hallani sem akar visszavásárlásról. Így ha kell valakinek, féláron odaadom, úgy még megéri rákölteni. Nagyjából 4000ftból helyrehozzák szervizben.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#27598) stufen2 válasza sz.balazs.95 (#27596) üzenetére


stufen2
tag

Ha kivágod az elejét belefér a lábad... :DDD

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#27599) sz.balazs.95 válasza stufen2 (#27598) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

:))
vagy ha levágom az ujjaimat.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#27600) Dr Dee


Dr Dee
újonc

Milyen tipusú akkumulãtor kell a Nokia E90-be?

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.